JoankaSW

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat
 
Najpierw cytat [link] z wypowiedzi słynnej polskiej polityczki:
"J. Scheuring-Wielgus @JoankaSW W 1994 wielu katolickich księży przyłożyło rękę do ludobójstwa w Rwandzie. W 2019 katolicki biskup w Polsce mówi językiem nazistów. Mówi o ludziach zaraza. W Rwandzie na początku też padały słowa, a potem w 100 dni zamordowano 1mln ludzi. Zabijał sąsiad sąsiada. @EpiskopatNews"
Mój komentarz:
Jestem przekonany, że Pani Joanka SW doskonale zdaje sobie sprawę z niebywałej SKALI POTWARZY, do której się dopuściła oraz jak ponure i nieprawdziwe jest pomówienie Kościoła Katolickiego o odpowiedzialność za przyczynienie się do ludobójstwa ludności plemienia Tutsi dokonanego przez morderców z plemienia Hutu w Rwandzie. Opowiadanie o języku nazistów, to słowa, które mogą być tylko wyrachowaną zniewagą.
Wykazanie działania w złej wierze jest wręcz banalnym zadaniem.

Wiemy, że od bardzo dawna prowadzona jest globalna polityka wrogiej Kościołowi propagandy, dążącej do zniesławienia wszystkiego co katolickie. Robi to od dziesiątków lat "czerwona zaraza" w swojej antykatolickiej propagandzie.

 
Trzeba być głupcem, aby po pierwsze o tym nie wiedzieć, po drugie trzeba zupełnie nie znać ani nie rozumieć historii, aby nie zdawać sobie sprawy z absurdu tej propagandy, a po trzecie trzeba być politycznym patałachem, aby nie rozumieć istoty oszustwa tej mowy nienawiści. Na tej samej zasadzie można belgijskiemu państwu oraz belgijskiej monarchii postawić zarzut bezpośredniego przyczynienia się do ludobójstwa w Rwandzie, podobnie można zarzucić Moskiewskiej Cerkwi Prawosławnej przyłożenie ręki do ludobójstwa ludności polskiej na Wołyniu.
Przecież nie jest możliwe, aby pani Joanka SW była aż tak niewiarygodnie niekompetentna, aby tego wszystkiego nie wiedziała i nie rozumiała.
 
Za brakiem kontaktu z rzeczywistością przemawia tylko jeden fakt. Pani Joanka SW być może nie pojmuje tego, o czym mówił Arcybiskup Marek Jędraszewski używając słów "czerwona zaraza" i "tęczowa zaraza".
Te słowa jednoznacznie odnoszą się do zarazy totalitaryzmu, przenoszonego przez opresję komunizmu oraz równie totalitarną opresję tęczowej zarazy, krzywdzącej nieszczęsna społeczność LGBT, tak jak kiedyś komunizm wykorzystywał "klasę robotniczą". Najprawdopodobniej pani Joanka SW także i o tym świetnie wie.
 
Arcybiskup Marek Jędraszewski w żadnym wypadku nie mówił "zaraza" o ludziach. To jest ordynarne kłamstwo. Mówił o gwałtownej, antypolskiej agresji tęczowej zarazy totalitarnej ideologii starego marksizmu, posługującego się nowym narzędziem.

W ZŁEJ WIERZE

Pierwszego dnia sierpnia, w 75 rocznicę wybuchu powstania warszawskiego zrobiłem przegląd prasy i ujrzałem antypolską wrogość. Widzę złą wolę i świadomy, celowy i antypolski zamiar. Widzę strategiczny cel - zniszczenie Polski. Nadszedł czas, w którym konieczne jest staranne ujawnienie i precyzyjnie udowodnienie tego antypolskiego działania. Nasza polska racja stanu, wypełnienie misji okrzepnięcia naszego wolnego i obywatelskiego społeczeństwa dysponującego polskim poważnym państwem, kategorycznie domaga się jasnego pokazania i bezspornego wykazania kto jest kim.

Musimy wiedzieć, kto chce służyć naszej Ojczyźnie, a kto chce jej zniszczenia, kto jest jej wrogiem i jak to robi. Wrogość albo działanie w złej wierze musi być bezspornie wykazane. 

W tym boju Polska musi odnieść sukces nie w wojnie, ale w skutecznym przekonaniu nas wszystkich kto jest kim we współczesnej polityce. Kto chce służyć i służy Polsce, a kto służy Antypolsce w antypolskim interesie. 

________________________________

* * *

następny - poprzedni

 
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Czego spodziewać się po Joannie, skoro zakłocila wraz  innym lewakami prelekcję o żołnierzach wyklętych w toruńskim liceum? W Sejmie zgłosiła aż 130 wniosków o... przerwę.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1598846

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1598871

"Trzeba być głupcem, aby po pierwsze..."

Ludzi głupich z natury bądź ogłupionych wtórnie nie brakuje i to właśnie do tego elektoratu odwołują się takie typy jak Scheuring. Ciemnota to bowiem idealne środowisko do krzewienia lewackiej ideologii i nienawiści do Kościoła.
A nad tym ogłupianiem systematycznie i bez przerwy pracują GW czy TVN - przez nikogo niestety nie niepokojone.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1598900

na swym TT dzień wcześniej. Joanka tylko chciała wyjść na wielką ętelektualystkę i znawcę tematu, a wyszła kupa śmiechu! 

To Śmiszkowi należy się główny łomot.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1598996

to się należy. Zajrzę do TT.

Ale Joanki SW nie zamierzam przepraszać. Ta pani swoje śmieci do pieca dorzuca.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1599041

Ależ wcale nie chodzi o przepraszanie Joanki! :):):) Zresztą to prasa podała, że to ona, ale... Ja akurat byłam na TT gdy Śmiszek puścił swego tweeta (11:53 PM · 1 sie 2019), o tweecie Joanki (8:22 PM · 2 sie 2019 ) dowiedziałam się następnego dnia z gazet. Joanka karaluchy i szczury zmieniła żeby wyglądało, że to jej tweet ale reszta to czyste małpowanie Śmiszka.  

https://twitter.com/K_Smiszek/status/1157031731029057541

https://twitter.com/JoankaSW/status/1157340982674939904 

Pozdrawiam. :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1599082

Jednak będąc posłem nie można być tak totalnie głupim. Stawiam hipotezę (badawczą), że jest na żołdzie wrogów Polski.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1599012

że ta hipoteza jest prawdziwa.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1599039

joanka ???

duractwo nie wie, że durakami jest.

duractwo ma się zawsze za mądrych.

duractwo, to szajs ludzki jest.

TO wstrętne, paskudne, obrzydliwe

odchody...........

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1599076