435,3 - CYTAT:

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

"Mocodawcy totalitarnej opozycji pisząc scenariusze swoich "bojów nad bzdurą" i reżyserując konkretne naparzanki kopiują działania NSDAP, hitlerowskiej partii, która efektywnie zdobyła władzę w Niemczech w 1932 roku. Zapewne liczą na powtórzenie tego sukcesu. I jest jakieś tam prawdopodobieństwo tego, że się nie przeliczą."

Dokładnie tak kilka dni temu tak napisałem [link] i taka jest prawda. Piszę o tym od wielu lat. Po prostu tak jest. W jednym z komentarzy do cytowanego felietonu, zatytułowanego "432,5", padło parę słów o mentalności totalitarnej. Totalitarne społeczeństwo jest rzeczywiście podzielone na dwie kategorie. Pierwsza to klasa "w sobie". Druga to kasta "dla siebie".

Ci, którzy rządzą "dla siebie" gardzą tymi, którzy są "w sobie", ale świadomie i celowo stosując metody hitlerowskiej albo stalinowskiej propagandy, krok po kroku wszczepiają im odporność na zło oraz pogardę i nienawiść do "podludzi". Ich totalitarnym propagandystom jest zupełnie wszystko jedno kim są ci znienawidzeni podludzie. Czy to są "wrogowie ludu", czy "pisiory" albo "filosemici", "antykomuniści" lub "dyskryminujący LGBT+"... Obojętnie. Byle była pogarda i nienawiść!

I zarówno Hitler i Stalin wykorzystywali te same prymitywne metody celowego i świadomego pobudzania w klasie "w sobie" zarówno pogardy jak i nienawiści. Oni to robią świadomie i celowo, z zimnym wyrachowaniem. Oni maja w nosie Polskę, wszelkie nasze troski i nadzieje, nie interesują ich żadne programy i strategie.
Taki jest antypis.

Dla nich ważne jest tylko jedno - podkręcanie pogardy i nienawiści.

Dlatego do akcji przeciwko Polsce zostali ustawieni Budka, Jachira, Kidawa, Biedroń, Kamysz albo Kosiniak i cała ich Konfederacja. Najważniejsza jest pogarda, która otwiera drogę do nienawiści. I rzeczywiście tak jest, oni wszyscy, od prawa do lewa są jednakowo programowani. Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer... PiS Raus! Nur für Antypis!

I we wszystkich redakcjach, przed kamerami zasiadają przedstawiciele wszystkich partii antypisu i rzucają się do gardła pisiorowi i jadą jednym jazgotem i tym samym tekstem prawie identycznej narracji. Dzisiaj, albo jeszcze jutro będą zakrzykiwać pisiora "dlaczego zabraliście chorym na raka dwa miliardy????"

To nie jest żaden "czarzasty rozumek"!
To jest zimne nazistowskie wyrachowanie!

A dla nas najważniejsze jest dotarcie do prawdy - to co oni robią, to są w stu procentach hitlerowskie metody.

 ________________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy.
Człowieku, nie popieraj ich, a przeżyjesz!

_______________________

następny - poprzedni

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Ryba już dawno nie psuje się od głowy. 01.02.2015
Demokracja jest tak dobra, że może być zbrodniczo nadużywana jako maska osłaniająca zło. Gdy kłamcy posługują się językiem demokracji, gdy haniebni dranie o zbrodniczych intencjach czynią zło w majestacie prawa, to ich oszustwo jest widoczne z daleka. Każdy rozumny człowiek to dostrzeże, jeśli zdąży. Im kłamstwo bardziej podłe, im łajdactwo obrzydliwsze, tym prędzej pojawiają się tabuny Cichych i Gęgaczy, przystrojonych w kolorowe piórka, zaciągających gęstą kurtynę dezinformacji, obrzydliwej propagandy, zalepiając wszelkie szczeliny, przez które mogą wyciekać krople prawdy, sypią piaskiem w oczy, lepią fałszywe pomniki i wznoszą tryumfalne okrzyki.
Józef Stalin, koszmarny dyktator i patologiczny zbrodniarz, morderca narodów twierdził, że Jego najważniejszą bronią nie są armaty, lecz dziennikarze.

Czarzasty rozumek 16.05.2009
Capo di tutti capi 14.09.2007

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

michael

#1619238

Komunizm jest zorganizowaną grupą przestępczą, złożoną z ludzi interesu (świadomie i celowo posługujących się agenturą wpływu), realizującą plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, dążącą do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami.

[link]

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

michael

#1619239

Na przykład dzisiaj w programie TVP Info "Minęła ósma" wystąpił pan poseł Marek Jan Sowa, który już po specjalnym komunistycznym przeszkoleniu sprawdza się w roli agresywnego propagandzisty dysponującego "specjalnym zbiorem" kompromantów przygotowanym przez "odpowiednie służby", tak aby brutalny atak pana Marka Jana Sowy niósł maksymalny ładunek pogardy i nienawiści.

Głośno, gwałtownie, emocjonalnie wyrzuca z siebie zestaw nienawistnie dobranych "świadectw złej woli i podłości z dzisiaj i dalekiej przeszłości", nie dopuszczając nikogo do głosu i krzycząc jak w idiotycznej piaskownicy - to wy jesteście winni mojej podłości.

WIDAĆ JAK POD MIKROSKOPEM - KOLEJNI LUDZIE ANTYPISU PRZYCHODZĄ DO KAMER STARANNIE PRZYGOTOWANI DO BRUTALNEJ NAPAŚCI.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1619240

   Witaj! Wstępując do UE, mieliśmy jako cel nadrzędny, szybki rozwój gospodarczy. Jako państwo demoludu okupanta sowieckiego, także przesłaniał nam temat wolnościowy, czyli strefę schengen. Jednak wektory korzeni UE ulegają szybkiej przemianie narzucając globalizację o której mówisz. Kilku graczy chce wyjałowić korzenie narodowych pąństw, a w póżniejszym czasie media wolnościowe. Słowem, jako jednostka, tracisz możliwość samodzielnego rozumowania i samodzielnego myślenia. Brakuje jeszcze czipa, aby popłynąć w ogólnym nurcie błogiej iluzji szczęśliwości, ku uciesze bezwzględnych drapieżców władzy i mamony. Całość obecnie dopełnia socjotechnika strachu, oraz próby dzielenia społeczności upadkiem moralnym. Wiele by pisać. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1619253

"@ Krzysztofjaw"

Gdzie tu dostrzegłeś @Krzysztofjaw?

Autor komentuje swoją notkę(rozmawia ze sobą) zamiast edytować tekst i wstawić uzupełnienia.

Zwidy jakieś czy cuś?

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#1619266

   Witaj! Masz racje, z pośpiechu pomyliłem autorów rano czytając. Myślę, że Michael, to zrozumie. Pozdrawiam obu autorów, ale Tobie życzę wiary. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1619293

I pozdrawia wzajemnie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1619330

Dlaczego piszesz o jednej stronie a pozostajesz ślepy na drugą? Naprawdę nie widziałeś co robiła opozycja (czytaj obecnie rządzący) kiedy przy władzy byli ci drudzy?

Ci którz sprawują władzę mają zawsze ten komfort że mogą być cacy, mili i cmok cmok. Ale jacy są kiedy tę władzę chcą przejąć? Tego nie widziałeś?

Mając ten komfor że obserwuję polskie piekiełko z boku, mocno mną tąpnęło kiedy politykę którą opisujesz zastosowała nie ta strona o której piszesz a ta której dzisiaj bronisz. To było nowum na polskim gruncie więc zapadło w pamięci. Mam przypomnieć kto wtedy bezcześcił pamieć i zniesławiał "dziadka z Wehrmachtu" oraz stosował podobne zabiegi socjotechniczne? 

Piszesz: "Dlatego do akcji przeciwko Polsce zostali ustawieni Budka, Jachira, Kidawa..."

A kto wtedy ustawił do akcji Kurskiego i kilku innych których na okoliczność wyborów dziś schowano w szafie?

To się nie skończy nigdy bo nikt nie widzi belki w swoim oku. Czwarty rozbiór nadchodzi dużymi krokami.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5
#1619292

  Widzisz i nie dostrzegasz ludzi pokroju Powstańców Warszawskich. Jak zapalą, to dekomunizacja ulicą. Myślę, że lewactwo UE boi się konfrontacji. A gdzie Niemcy sprzedadzą swoje produkty, skoro Polska głównym importerem Niemieckim... Coraz więcej państw postrzega pułapkę superpaństwa EU po zarządem Niemców, a pod stołem, jak zawsze Kacapy. Ale, co tam z zadaniowym, szkoda się wysilać...Patrzysz na Polskę, jako niczyje pudełko.  My jesteśmy i będziemy bronić ojczyzny, żelazem Też. To nie Polskie piekiełko, ale ataki Neokomuny, która się prosi o płonące żelazo. Część czeka na "króla", ale nie chce przyjechać..., Grzesiu zwietrzył  siłę prawicy więc uciekł w krzaki. Zwrot zrobi siła Państw, które w swojej koalicji zatrzyma chemegonię, a przywróci korzenie założycielskie Uni Europejskiej, a nie terroryzm rurą.. Czarzasty, to jakiś idiota plemnika historii z roku 1917. Dodam, że Niemcy jako historyczni i najeżdzcy i masowi  byli mordercy  nie mają  moralnego prawa w długiej latami przyszłości reprezentować niezależne kraje zrzeszających krajów Unii Europejskiej.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1619297

jeśli będzie trzeba, będziemy walczyć ramię w ramię, nie oglądając się kto bardziej lubi Józefa Piłsudskiego, a kto Romana Dmowskiego. A taka jeszcze mała dygresja: Niemcy, państwo "wiodące" w UE to technologia i możliwości techniczne, Rosja to surowce. A Polska stoi im na przeszkodzie...

Pozdrawiam

Honic

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1619388