JEDEN PROMIL - CZŁOWIEK, KTÓRY OŚMIESZYŁ PLATFORMĘ

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Tysiąc dowodów bardzo złej woli Grzegorza Schetyny, który zdemoralizował Platformę Obywatelską, aby ją ostatecznie zniszczyć. Grzegorz Schetyna świadomie albo nieświadomie zagrał główną rolę w rosyjskiej prowokacji, której celem było sparaliżowanie działania wschodniej flanki sił zbrojnych NATO.

A w konsekwencji skompromitował totalitarną opozycję w Polsce, a przy okazji ośmieszył światową liberalną demokracją. 
 
 KWERENDA FISZEK DO FELIETONU
Mam pomysł felietonu o tym, jak pojedynczy prowokator podjął się zamachu na militarne operacje Paktu Północnoatlantyckiego. Swoje kalkulacje zbudował na jednym wariacie, wyjętym z tysiąca normalnych ludzi. Na tysiąc świętujących w Marszu Niepodległości może jeden miał nierówno pod sufitem. Jeśli świętowało sześćdziesiąt tysięcy normalnych, to szurniętych było najwyżej kilkudziesięciu. Jeden walnięty człowiek na tysiąc normalnych. Grzegorz Schetyna w swojej prowokacji skupił uwagę świata "liberalnych demokratów" na tym jednym, jedynym rąbniętym w gromadzie tysiąca normalnych ludzi.
Zabrałem się więc za zbieranie fiszek dokumentacji do felietonu o tej paskudnej prowokacji. Jest ona bardzo podobna do słynnej opowieści Marka Twaina o "Człowieku, który zdemoralizował Hadleyburg". 
 1. Kontekst polityczny - ]]>„Koncepcja Obronna Rzeczypospolitej Polskiej”]]>, "]]>Gotowość bojowa kontyngentu USA we wschodniej flance NATO]]>" + ]]>Amerykański sprzęt w Gdańsku (18.11.2017)]]>, + ]]>PATRIOT dla Polski]]> []]>link]]>], + ]]>JEDEN PROMIL]]> (Info o Niklot i Szturmowcach), 
 2. Felieton civilebellum "Moskiewska Operacja патриот" [link]
 3. To, że Grzegorz Schetyna działał w złej wierze, nikt nie może mieć watpliwości. To jest oczywiste, że pan Grzegorz Schetyna jako były polski Minister Spraw Wewnętrznych zapewne doskonale wie, że w każdym zgromadzeniu jeden na tysiąc uczestników może mieć nierówno pod sufitem. W przypadku Marszu Niepodległości 11.11.17 przypuszczalnie mogli to być ludzie z ugrupowań "]]>Niklot]]>" i/lub "]]>Szturmowcy]]>". Jesli więc pan Grzegorz Schetyna chciał wywołać awanturę, to mógł nawet bez uprzedniego sprawdzenia przewidzieć, że jeden na tysiąc uczestników Marszu może się wygłupić. Plan ostatecznego skompromitowania Platformy Obywatelskiej polegał na założeniu, że taki pretekst idiotycznego wystąpienia kilku nawiedzonych głupków zdarzy się z pewnością i wyzwoli starannie przygotowaną międzynarodową antypolską kampanię.
 4. CELE  TEJ  KAMPANII
  4.1. Dalsze blokowanie "Koncepcji Obronnej Rzeczypospolitej Polskiej"
  4.2. Dywersja przeciw procedurze przyjęcia przez Polskę systemu "PATRIOT" od USA.
  4.3. Ostateczne skompromitowanie Platformy Obywatelskiej antypolskim wygłupem
 5. Żaden polityk nie działa bezmyślnie, a w akcji Grzegorza Schetyny jasno widoczna jest architektura gry operacyjnej przeprowadzonej w skali globalnej. Widoczny jest także harmonogram akcji dywersyjnych skierowanych przeciwko realnym działaniom sił zbrojnych wschodniej flanki NATO. Harmonogram działań dywersyjnych zaplanowanych przez Grzegorza Schetynę był ściśle powiązany z rzeczywistymi działaniami sił zbrojnych NATO, a do tej akcji obliczonej na sparaliżowanie gotowości obronnej NATO zostały zaangażowane w skali globalnej najpoważniejsze organizacje polityki międzynarodowej oraz światowe instytucje Public Relations oraz agencje informacyjne.
 6. INTERPRETACJA 
  Oczywiste jest, że na pomysł sparaliżowania strategicznych działań sił zbrojnych NATO, mógł wpaść tylko wariat, nawet jeśli miał możliwość wykorzystujania tak poważnych instytucji jak Rada Europy albo Parlament Europejski. To ostatnie jest bardzo łatwe ze względu na ociężałość umysłową wielu prominentnych polityków w tych organizacjach.
  Nie podejrzewając Grzegorza Schetyny o naiwność, możemy z dużym prawdopodobieństwem założyć, że głownym celem zrealizowanej gry operacyjnej było skompromitowanie Platformy Obywatelskiej, która stała się Platformą Operacyjną Grzegorza Schetyny, przyczyniajacą się do ośmieszenia polityków liberalnej demokracji w skali globalnej. Parlament Europejski wydał nawet specjalną antypolską rezolucję. Koń by się uśmiał.
 7. PODSUMOWANIE
  Publiczne wystapienie Grzegorza Schetyny stawiającego ultimatum polskiemu rządowi o dość kretyńskiej treści - albo dymisja albo konstruktywne wotum nieufności - można by potraktować jako niezły dowcip albo żałosny wygłup, gdyby nie późniejsza reakcja i kretyńskie zachowania licznych polityków Platformy Obywatelskiej i jej przeróżnych globalnych parazytów.
  Mamy cały zbiór eventów i poważnych wypowiedzi, których powinny wstydzić się wnuki takich polityków jak Małgorzata Kidawa-Błońska, Adam Szejnfeld, Marcin Święcicki oraz spora grupa innych niby poważnych prominentów totalitarnej opozycji, którzy potraktowali wygłup Grzegorza Schetyny poważnie. Świadectwem głupoty tego środowiska niech będą wypowiadane z pełnym przekonaniem idiotyzmy w rodzaju "w Polsce mamy apogeum nazizmu" []]>link]]>], []]>link]]>], []]>link]]>]. Grzegorz Schetyna planując swoją anty platformerską prowokację mógł bez cienia watpliwości liczyć na antypisowski obłęd swojego najgorliwszego aktywu, który jest gotów wszystkich wyprzedzić w trudnej sztuce samozaorania.
  Oczywiście pan Grzegorz nie zawiódł się także na żadnym ze swoich zagranicznych parazytów od Fransa Timmermansa lub Guya Verhofstadta poczynając, a na takich zarobkowych kłamcach jak Jan Gross []]>link]]>], []]>link]]>] kończąc. Jana Grabca nie przywołuję tym razem. Niech Balladyna czuwa nad Jego wyczynami.
 8. Staję murem za Antonim Macierewiczem []]>link]]>]. 
 9. Saryusz Wolski ma rację - "Wobec otwartego ataku na Polskę, musimy zdecydowanie reagować. Nadszedł czas, żeby zdjąć rękawicę". []]>link]]>]
 10. Tych fiszek mogłoby być więcej, myślę, że jednak z Platformą i jej kompromitującą opozycję działalnością czas skończyć, a pierwszy do jej ośmieszenia skutecznie zabrał się jej JEDEN PROMIL - Człowiek który zdemoralizował Hadleyburg.
Uważam, że "JEDEN PROMIL" to całkiem niezły pseudonim artystyczny, trafny nick dla człowieka, który gdy mówi, to wypowiada "JEDEN PROMIL" prawdy, reszta to kłamstwo i prowokacja. 999/1000 kłamstwa, reszta to sama prawda.

michael

 

* * *

 

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

Takiego steku obrzydliwych obelg pod adresem polskich Obywateli, podanych z taką zimną nienawiścią nie słyszałem nigdy. Pięć haniebnych przymiotników.
Szukałem jakiegokolwiek nagrania tej schetynowej mowy wszędzie gdzie się da. Coś tak wrednego i nienawistnego wymaga dokumentacji. Niestety, w różnych telewizjach pokazywane są fragmenty ULTIMATUM SCHETYNY, są informacje o tym fakcie [link], ale chyba nikt nie ma odwagi opublikowania nagrania tej wypowiedzi. 
Najprawdopodobniej jest to skutek słów Jacka Saryusza-Wolskiego"Wobec otwartego ataku na Polskę, musimy zdecydowanie reagować. Nadszedł czas, żeby zdjąć rękawicę".
Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1553187

Guy Maurice Marie Louise Verhofstadt – belgijski i flamandzki polityk, premier Belgii w latach 1999–2008, poseł do Parlamentu Europejskiego VII i VIII kadencji, przewodniczący grupy liberalnej jest kolejnym kandydatem na kulturträgera, któremu marzy się zniszczenie Niepodległości Polski.
Brukselscy politycy oczywiście nie mają pojęcia, że każdemu Polakowi faszyzm i nazizm kojarzy się wyłącznie z Niemcami i niemieckim barbarzyństwem doskonale pamiętanym w Polsce. 
Na zdjęciu obraz skutków tego barbarzyństwa. 

 

Bardzo dobrze, że pan Guy Verhofstadt przypomina nam o faszyźmie i nazizmie. My Polacy pamiętamy, że gdy w czasie wojny my walczyliśmy z faszyzmem i nazizmem wy służyliście w belgijskiej lub holenderskiej SS, wtedy to wy mordowaliście nas. Przypominam panu o Guyowi o 28e SS-Freiwilligen-Grenadier-Division Wallonie [link]

 
Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1553188

[link] - "Tomasz Szatkowski: SPO to bardzo skomplikowany proces" - Polska Zbrojna. MON publikujre raport ze Strategicznego Przeglądu Obronnego, wraz z „Koncepcą Obronną Rzeczypospolitej Polskiej” i wynikającą z niej koncepcją systemu dowodzenia polską Obroną Narodową - i nic. Żadnej odpowiedzi, oprócz fali hejtu. 
W ten sposób totalitarna opozycja daje pole układowi korporacyjno-towarzyskiemu w gronie korpusu wyższych oficerów, który to układ za pośrednictwem BBN forsuje projekt bliski bardzo oddanej Rosji "reformie" Kozieja i Komorowskiego i de facto stawia Prezydenta w 100% po stronie totalnej opozycji.
A BBN nadal tkwi w epoce Strategicznego Przeglądu Bezpieczeństwa Narodowego (SPBN) Kozieja Komorowskiego razem z trepami w brązowych butach.
Totalna opozycja sabotuje, kontestuje i przeciwstawia się programowi odbudowy siły militarnej Polski. 
Ten cel dywersji Grzegorza Schetyny jest "zauważalny".
Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1553189

To przykład natychmiastowego wdrożenia wniosków wyciągniętych po rosyjskich manewrach "ZAPAD 2017". Chodzi oczywiście o logistykę gospodarki sprzętem i wyposażeniem bojowym kontyngentu armii USA w Polsce. Nie minęły dwa tygodnie i sprawa jest już załatwiona. W Pentagonie. Osobiście Pan Antoni z Sekretarzem Obrony Jamesem Mattissem. 21.09.2017:
Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz przebywa w Stanach Zjednoczonych. Spotkał się dzisiaj z amerykańskim sekretarzem obrony Jamesem Mattisem. Rozmowy dotyczyły m.in. obecności wojsk USA w Polsce. [link]


Mazurek Dąbrowskiego na schodach Pentagonu. Uroczyste powitanie polskiego ministra obrony.

Wyżej jest przedruk części komentarza z dnia 09.10.2017 [link]
Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1553190

Ta decyzja zmieni układ sił w Środkowej Europie. Tego właśnie chcieli uniknąć Rosjanie. [link] No cóż, cui prodest scelus is fecit. Z dużym prawdopodobieństwem możemy stawiać hipotezę skąd płynie inspiracja takich a nie innych działań pana Przewodniczacego Platformy Obywatelskiej.
Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1553191