Jakiś dureń z Konfederacji wystąpił w programie minęła 8

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

I mówi, coś co świadczy o tym, że jest głupi i nie rozumie problemu o którym się wypowiada. A ponieważ nie rozumie to przyłącza się do Macieja Gduli z komunistycznej SLD, przyłącza się do wrzaskliwie antypolskiego Roberta Biedronia, który bezczelnie kłamie, przyłącza się do ewidentnych antypolskich zdrajców, występując z nieprawdziwymi argumentami, posługując się zapożyczoną od zdrajców narracją w sprawie antypolskiej rezolucji Paramentu UE.

Czy wobec tego mogę mówić, że ta partyjka zwana Konfederacją jest federacją głupców? - Nie! Zdecydowanie nie.

I uzasadniam takim oto wywodem logicznym. Ten występujący w dzisiejszym programie poseł dziamdziak z Konfederacji, jego nazwisko jest mi obojętne, jest po prostu głupi i dlatego gada głupoty, dodatkowo jest chamem ponieważ używa grubiańskich wyzwisk. Ale można przynajmniej mówić, że ten głupiec robi z siebie błazna w dobrej wierze.

Ale w tej nędznej partii, oprócz głupców, działa liczna grupa cwanych, bardzo inteligentnych zdrajców, którzy w wyrafinowany sposób zachowują się jak obca agentura, wtłaczając w głowy swoich partyjnych kolegów fałszywe rozpoznanie rzeczywistości.

Powyższy tekst jest fiszką, czyli notatką zrobioną na gorąco. Nie jest to jeszcze gotowy materiał publicystyczny. Brakuje w nim precyzyjnego wyjaśnienia dlaczego gadanie tego dziamdziaka jest świadectwem głupoty politycznej i chamstwa zarazem. Zrobię to później. Teraz nie mam czasu. Teraz mogę tylko napisać, że ta fiszka jest przykładem rozmowy niedokończonej.

Dodam jeszcze tylko, że głupota tego dziamdziaka z Konfederacji jest tylko głupotą wypisz wymaluj logicznie podobną do durnoty zawartej w wypowiedzi pani Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która stwierdziła, że Rada Europy ma prawo łamania polskiej Niepodległości, ponieważ Polska jest członkiem Unii Europejskiej.

Ale ten konfederat ma prawo być durniem, natomiast pani Kidawa-Błońska jest kandydatem na Prezydenta Polski i taka niekompetencja jest dyskredytująca. Ani Prezydent ani żaden kandydat na Prezydenta nie może być na tyle głupi, by nie rozumieć, gdzie jest Polska Niepodległość.

Konkretnie jest to głupota równoważna logicznie ze stwierdzeniem, że na przykład proboszcz Jedwabnego, którym był od 1931 do lipca 1940 roku ksiądz Ryszard Marian Szumowski, został aresztowany przez NKWD i skazany na śmierć w Mińsku w styczniu 1941, praworządnie i słusznie ponieważ pomiędzy 27 września 1939 roku, a 22 czerwca 1941 Jedwabne znajdowało się na terenie Związku Sowieckiego, który legalnie, na podstawie międzynarodowego Traktatu Ribbentrop Mołotow sprawował tam swoją władzę sądowniczą.

Otóż zasada mówiąca, że lepiej z mądrym stracić niż z głupim wygrać powinna być stosowana znacznie ostrzej do kandydata na Prezydenta, niż do głupca z Konfederacji. Nie można pozwalać na poświęcanie polskiej Niepodległości z powodu głupoty jej polityków. 

__________________________________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy.
Człowieku, nie popieraj ich, a Polska Niepodległość zwycięży!
A ty przeżyjesz!

* * *

następny - poprzedni

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:28)

Komentarze

nowych filorosyjskich "narodowców" do antypolskich działań...

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1615277

AGENTURA

Nie tylko Korwin-Mikke - jest ich więcej i nie tylko w Konfederacji. A teraz widać ich jak na estradzie, gdy przyłączają się do kampanii Władimira Putina realizując dokładnie punkt po puncie strategiczny program niszczenia Polski. Jest jasne, że Rosja nie jest jedynym i nawet nie jest najgroźniejszym wrogiem i nie tylko Rosja utrzymuje w Polsce swoje agentury. Struktura interesów i motywacje polskiego klubu Retardian im. Vidkuna Quislinga także są różne. Zadziwia jedna wspólna dla tych wszystkich polskich zdrajców charakterystyka - pogarda, nienawiść i obcość.

OBCOŚĆ

Obcość jest w tym zjawisku szczególną kategorią. Nasz wewnętrzny wróg, członkowie klubu Retardian im. Vidkuna Quislinga są w Polsce ludźmi obcymi cywilizacyjnie, są ludźmi którzy nie pojmują czym jest Polska, nie rozumieją ani szanują naszych polskich wartości, tradycji i historii, nie rozumieją natury naszej więzi narodowej w takim stopniu, że słowa Bóg, Honor i Ojczyzna brzmią w ich odczuciu odpychająco, a Miłość Ojczyzny i Polski Patriotyzm uznają za faszystowski nacjonalizm.

Ich nieskuteczność, ich niepowodzenia wprost są skutkiem tych właściwości. Wiemy, że świat jest ogarnięty wojną cywilizacyjną. A nasz wróg wewnętrzny jest sojusznikiem wszystkich wrogów zewnętrznych, ponieważ ani nie rozumie, ani nie szanuje niczego z tego, co polskie.

Nie chodzi tylko o wrogość i niezrozumienie naszego polskiego chrześcijaństwa, nasz wróg wewnętrzny jest agenturą globalnego lewactwa, które jest opanowane wrogością do wszystkich wartości łacińskiej cywilizacji chrześcijańskiej Europy. Oni nawet nie wiedzą, że realizują program Szkoły Frankfurckiej, który według Willi Münzenberga zapowiadał, że:


"Zachód zrobimy tak zepsutym, że będzie śmierdział".

"W zasadzie Szkoła Frankfurcka uważała, że tak długo jak jednostka była wierząca – czy nawet miała nadzieję wiary – jej boski dar myślenia mógł rozwiązywać stojące przed społeczeństwem problemy, to społeczeństwo nigdy nie osiągnie stanu beznadziejności i alienacji, które oni uważali za konieczne do wywołania rewolucji socjalistycznej. Dlatego ich celem było, tak szybko jak możliwe, podminowanie dziedzictwa judeo – chrześcijańskiego. Żeby to zrobić nawoływali do możliwie najbardziej negatywnej, niszczącej krytyki każdej sfery życia, co można było opracować w celu destabilizacji społeczeństwa i doprowadzenia do czegoś co postrzegali jako porządek "opresyjny". Ich polityka, mieli taką nadzieję, będzie szerzyć się jak wirus – by "innymi sposobami kontynuować dzieło zachodnich marksistów", jak powiedział jeden z ich członków."

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-4

michael

#1615336

"Kto ty jesteś? Polak mały" zgodnie z maksymą Nicolasa Gomeza Davila? Pytam Ciebie i innych piszących zarówno piętnujących faryzeuszy z totalnej jak i stronników "Narodowej 11"

Postawcie (+) jeśli nauczyliście lub postawcie (-) jeśli jeszcze się nie udało!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1615353

Dlaczego boicie się przyznawać, że pewne sprawy niektórym z Państwa Blogerów wymknęły się z rąk. Jest (od czasu gdy ogłosiłem tę akcję) około 400 odwiedzin). Stawiajcie plusy, ale także "ukażcie" się anonimowo, gdy nie nauczyliście dzieci tych jakże ważnych strofek.

Taka moja gorąca prośba.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Apoloniusz

#1615398

Wadim Tyszkiewicz - Jeżeli mamy walczyć z neo-KRS’em, to musimy być. Nie można na złość odmrozić sobie uszu. 

No i zniszczmy Polskę, by zniszczyć neo-KRS. Taka logika, godna najgłupszych botów: Zabijmy człowieka chorego na raka, aby zginęła jego choroba.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1615283

   Witam! Ten "dureń z Konfederacji" powiedział też, że sędziowie, nominowani przez PRL, to tylko szczegół. Dla mnie, to jednak Podmiot obecnego złego stanu sądownictwa. Tych prawie 800 nominatów PRLu  obecnie okupuje najwyższe stanowiska w sądownictwie, sterując sądami po ideologicznej linii swoich komunistycznych pobratymców. Czyli mamy przykład z cementowanej mafii postkomunistycznej ośmiornicy oplatającej cały kraj. Dlatego tak bronią swojej niekontrolowanej niezależności, bo jej utrata rozsypie przestępczy domek ze znaczonych kart. Tylko kontrola państwa i w wizja nieuchronnej kary, może Polakom zapewnić poczucie praworządności. Nie ma przyzwolenia na żadne pozoranctwo, tylko na radykalne rozwiązania, bo pokolenia trwają celowe zaniechania. Ta czerwona kasta rodem PRLu, musi odejść. Pozdrawiam!.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1615428

    Mamy w Polsce ponad 100 tysięcy prawników, radców, doradców prawnych, notariuszy, komorników itd. Tam również diabeł tańcuje...Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1615429

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika xiazeluka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Nie jest to jeszcze gotowy materiał publicystyczny. Brakuje w nim precyzyjnego wyjaśnienia"

To co Pan głowę zawracasz.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-11
#1615286

Czyżbyś xiazeluka znał z nazwiska, a może nawet osobiście, tego głupca z "Konfederacji", który w telewizji przyłączył się ochoczo do trwającej nagonki na Polskę i Polaków?  

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1615293

Mła nie zna żadnego głupca z Konfederacji, ponieważ tworzą ją mądrzy ludzie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1615573

Tylu chodzących mędrców (niektórzy formatu Bolka), że warto się na dłużej zatrzymać!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1615585

że w głosowaniu  w sprawie rezolucji ci rzekomo polscy europosłowie, którzy głosowali "za" uchwaleniem tej rezolucji, są zdrajcami, ci którzy w plenarnej debacie argumentowali na rzecz jej uchwalenia posługując się kłamstwem, tak jak na przykład Sikorski albo Biedroń są nie tylko zdrajcami ale i kłamcami, natomiast ten dziamdziak z Konfederacji jest niekompetentnym durniem, używającym kretyńskich i fałszywych argumentów, zapożyczonych od komunistów z PO, KO, PSL, SLD i podobnych lewackich kłamców i oszustów politycznych. To powiedziałem, napisałem i potwierdzam taki sens mojej wypowiedzi. 

A WIĘC NIE ZAWRACAM GŁOWY.

Nie zawracam głowy, ponieważ dla ludzi mających rozum, oczy i uszy -  to co się działo jest oczywiste i żadnego dodatkowego wyjaśnienia nie trzeba. Są jednak ludzie, którzy są mniej zorientowani, nie słyszeli albo nie czytali tego co trzeba i dlatego mogą mieć wątpliwości, które trzeba im pomóc rozwikłać.

To właśnie zrobię, tylko później.

A w mojej wypowiedzi pod kreską, drukowanej w niebieskim kolorze po raz pierwszy dołączyłem do antypolskiej komunistycznej bandy Konfederację. Proszę sprawdzić. W moich poprzednich wpisach Konfederacji w tym miejscu nie było. Miałem nadzieję, że w tej partii odnajdzie się patriotyczny polski nurt polskiej prawicy. Dzisiaj tę nadzieję utraciłem. Widzę, że ta partia w rzeczywistości i bardzo konsekwentnie podporządkowuje swoją antypolską robotę strategii oraz interesom Władimira Putina. 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1615312

Bezspornie są zdrajcami.

 

Wreszcie w otoczeniu Prezesa i Premiera zaczyna się dyskutować o uruchomieniu Trybunału Stanu.

Muszę się zapoznać, jakie ma kompetencje, jaki skład i jakie kary są możliwe. Tu powinni się znaleźć ci wszyscy, którzy już bezdyskusyjnie zaszkodzili polskiej racji stanu tak, że ich sprawy są dowodowo nie do podważenia.

Nie można tknąć Millera, Kwaśniewskiego, czy Komorowskiego, lecz na Tuska jest sporo twardych oskarżeń, Na Pawlaka za kontrakt z Gazpromem, Kopaczową za wiele spraw, w tym za kłamstwa smoleńskie, Rostowskiego za przekręty finansowe państwa, no i na tych europosłów, co notorycznie działają wbrew polskiej racji stanu. Grodzki też już sobie zasłużył na Trybunał, lecz sądzę, że sprawy kryminalne powinny go pierwsze dopaść

Ważne jest, żeby szybko zacząć. Gdy osądzi się jednego i drugiego, to reszta zwieje do ulubionego Miami.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1615502

Popatrzyłem sobie, jaka jest obecnie sytuacja Trybunału Stanu.

Trzeba poczekać z uruchomieniem TS do końca kwietnia, bo przewodniczącym z urzędu jest tu Pierwszy Prezes Sądu najwyższego, czyli Małgorzata Gersdorf.

Trybunał Stanu ma dosyć dobry wachlarz kar.

 

Trybunał Stanu może orzekać kary:

utraty czynnego i biernego prawa wyborczego,

utraty wszystkich lub niektórych orderów, odznaczeń i tytułów honorowych,

zakaz zajmowania kierowniczych stanowisk lub pełnienia funkcji związanych ze szczególną odpowiedzialnością w organach państwowych i organizacjach społecznych,

pozbawienia mandatu poselskiego (od 2 do 10 lat),

utraty zajmowanego stanowiska, z którego pełnieniem związana jest odpowiedzialność przed Trybunałem Stanu,

za przestępstwa i przestępstwa skarbowe – kary przewidziane w ustawach.

Wyrok wydany przez Trybunał Stanu jest ostateczny – nie ma w Polsce innego organu władzy, który mógłby go ewentualnie uchylić. Ponadto Trybunał Stanu jest jedynym wydającym wyroki organem władzy sądowniczej, od których Prezydent RP nie może zastosować ułaskawienia wobec osoby skazanej.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1615504

Zawracasz Pan głowę, ponieważ poza wylaniem wiadra pomyj nie napisałeś Pan niczego, co można skomentować. Wyprodukowałeś Pan sążnisty elaborat pełen pustosłowia zastrzegając przy tym, że nie ma Pan czasu. No przecież to groteska.

Mła chętnie przedyskutowałby twierdzenia posła Dziambora, niestety żadnego cytatu Pan nie podałeś. Pewnie z braku czasu.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1615574

xiazeluka - masz racje

też czytam i czytam i kompletnie nic z tego nie wynika, nawet nie ma nazwiska typa, który powiedział... kurcze i w sumie nie wiadomo co powiedział - jedyne co jest to narzekanie na niego/kogo?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9
#1615322

Jutro zostanie wybrany w Konfederacji Wolność i Niepodległość (nie mylić z "Konfederacją Narodową" Mariana Kowalskiego) kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej. Dopiero się zacznie 'giewałt' aj waj!!!

oho! już się zaczyna!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1615342

Nie tylko Korwin-Mikke. Agentury jest więcej i nie tylko w Konfederacji. A teraz widać ich jak na estradzie, gdy przyłączają się do kampanii Władimira Putina realizując punkt po puncie i dokładnie strategiczne antypolskie działania Federacji Rosyjskiej, popierając chytre rozwiązanie problemu Władimira Putina, który zamierza utrzymać w 100% swoją władzę, odchodząc z fotela Prezydenta Federacji Rosyjskiej. A polscy politycy totalitarnej opozycji jak małpy wchodzą w antypolską akcję - w interesie rosyjskiej gabinetowej potyczki.

Bezczelna agentura, zamiast opozycji.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1615313

Rozgrywka o władzę w Moskowi wyszła teraz na światło dzienne, z toczącej się wcześniej  fazy pałacowej, w czasie której doszło do zestrzelenia samolotu ukraińskich linii lotniczych nad Teheranem. Choć do pomyłkowego zestrzelenia (sic!) przyznali się ajatollahowie, wiele wskazuje na to, że było to dzieło moskiewskich  "zielonych ludzików" na zlecenie samego kremlowskiego cara. W ten sposób dał on czytelny znak - typowy w moskiewskiej tyranii - ewentualnym pretendentom do tronu, że nie cofnie się przed niczym w rozgrywce o władzę. I, jak widać po obecnych przetasowaniach, znak ten został właściwie odczytany.

Istotną częścią wspomnianej rozgrywki jest sprawa polska, a ściślej bazująca na wszechrosyjskim szowinizmie i imperializmie oraz na genetycznym wręcz rasizmie, propagowana oficjalnie przez państwo moskiewskie (od z góra trzech stuleci) wściekła nienawiść do Polski i Polaków. I nie ma powodu powątpiewać w to, że "najwięksi patrioci i katolicy z Konfederacji" nie byli świadomi tego, po której stronie stają w tej rozgrywce. Dla jasności dodam, że nie po polskiej stronie!!!       

Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1615323

"Choć do pomyłkowego zestrzelenia (sic!) przyznali się ajatollahowie, wiele wskazuje na to, że było to dzieło moskiewskich "zielonych ludzików" na zlecenie samego kremlowskiego cara. "...

Lepiej nie wykombinowali nawet ci od smoleńskiej brzozy... Mistrzu...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7
#1615405

Dość długo musiałem czekać na pierwsze - jak się wydaje - oficjalne dementi. Czekam na drugie...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1615452

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1615376

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

panMarek

#1615399

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

panMarek

#1615400

Nawet kiedy mu stoi pod prysznicem, to myśli o żydowskich genach tego zjawiska. Ojojoj panie Marek, trzeba było w dzieciństwie trzymać rączki na kołderce. 

Nie byłoby mowy o znaczeniu masturbacji w polityce.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

michael

#1615421

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

panMarek

#1615485

Ja na pewno nie mam żadnej domieszki krwi żydowskiej i wara od uogólniania Polaków.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1615465

To nie ma znaczenia a nawet gdyby mialo, to wszyscy ludzie są i tak blisko spokrewnieni. Starczy zacząć liczyć swoich przodków, tj. kolejne generacje. A ludzi wcześniej na świecie było jakby mniej. Tak to choćby szlachta znała swoje koligacje.  No i cały ród ludzki niby z jednego pnia się bierze, choć z domieszkami. Mamy nawet trochę DNA neandertalczyków. Nie, żebym zarzucał, że twoi przodkowie z przyjemnością poznali się- w znaczeniu biblijnym- z dzikimi. niekoniecznie dobrowolnie i romantycznie przy kominku się sparzyli, nie całkiem wiadomo też, kto kogo, ale dziecko wyrosło, ale jakoś tam było, w DNA jest. Dobrze, że to nie przeszkadza, za to zbrzuchacenie jakiejś Semitki czy i Żydówki ma być gorsze.

 

A poza tym, to i apostołowie Żydami byli, wielu szlachciców od nich ród swój wywodziło. Cóż złego w tym? O krwi Chrystusa ludzie do dziś marzą. Jakbyś miał wybór, wolałbyś DNA Ruska, Mongoła czy Murzyna jakiego? Czysto rasowo nie ma, to pewne, tu nawet kazirodztwo nie pomoze, bo i rasa, czy jako lud czy jako odmiana, też się raczej skądś wzięła. Pewnie od tych z Afryki, co nie?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1615483

nie zapomnij o sobie - bezspornie wywodzącym się z banderowskiej dziczy...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1615507

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

panMarek

#1615526

Dla mnie to cyniczne pajace. A błaznują pod publikę, bo niewiele więcej potrafią i chcą zagadać rzeczywistość. Każdy z ich liderów zaliczył niezłe wtopy, starczy już tylko czasem zerknąć na profil, by złapać się za głowę. Wciąż i wciąż.

 

Za to teraz udają umiarkowanych, by nabrać szerszego poparcia ale i tak im to nie wychodzi. Ciekawe, kiedy ich radykalni wyznawcy poczują się zdradzeni, bo tak nagle okazało sie, że nie biją Żyda, homosia, do walki nie biegną by ratować przed apokalipsą. Gdzie to całe 447, przecież i tu na NP fanatycy twierdzili, jak to nam po wyborach Żydy ukradną wszystko i będą nami orać w polu.

 

Może kiedyś by mnie zakłuło w sercu, co za kraj, co za ludzie, jaka przyszłość z taką hucpą. Ale z góry było widać, co za jedni, wielu ich znało, nie zjawili się znikąd. To i czym mają zaskoczyć? Zaskoczą jeszcze swoich, jak to kiedyś Korwin namiesza, udry będą, liberały przestaną udawać narodowców a narodnicy zupełnie się odetną od swych macierzystych organizacji

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1615385

... konie pozdychają. Trza się wziąć za kielnie, młoty i radła i do roboty. Trza zakładać "III Siłę". Spróbować zmontować coś na prawo do PIS-u. I tyle.

Pozdrawiam podobnie myślących.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Apoloniusz

#1615402

zadziwia mnie czasem skład "gości" występujących w programach tvp info , większość z nich to przygłupy , sabotażyści , kłamcy polityczni z popieprzonej opozycji , ci ludzie zachowują się jak oszołomy , udowadniają ze są prostakami , arogantami ,zaprzańcami , ""dziennikarze ""tvp info znają tych "gości " i ich zachowanie podle , awanturnicze , każda rozmowa zamienia się w bełkot , jazgot z którego nic nie idzie zrozumieć , mimo to zaprasza się tych osobników, można zauważyć ze ci "dziennikarze" za nasze pieniądze dobrze sie bawią .
Jaki prezes tvp tacy dziennikarze , dno kompletne dno

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1615464

Zgadzam się. Mam podobne odczucia.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1615475

grać pierwsze skrzypce - schizoidka i stary antysemita dwojga nicków kibic Lecha Poznań. To niestety typowe dla społeczenstwa - parcie na szkło (internet) mają schizoidzi i idioci.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1615486

Otóż, gdy w roku 2005 PIS-ki doszły do władzy wówczas wszystkie telewizornie (oprócz toruńskiej) były w rękach merytoryczne i wspaniałej i eleganckiej i (no jakiej jeszcze Twoim zdaniem) poprawnie politycznie opozycji. PIS-ki nie miały nic, ani pół dziennika gdzieś na zadupiu i wówczas pakowano w PIS-ków jak w bęben. Ile się tylko dało - prawda czy kłamstwo nie miało znaczenia, aby na temat i ostro. No, ale gdy PIS-ki poszły po rozum do głowy i ogarnęły jeden przekaźnik, to aj waj na całą eurokołchozniczą wspólnotę, że to telewizja reżymowa. I bardzo dobrze, jaka by nie była przynajmniej nie pluje jak reszta, jest demokratycznie. Mądry przegadał - głupi pobił.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1615554