145 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI - ŻELAZNA MIOTŁA PUTINA

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

yes

11 kwietnia 2022 roku PODKOMISJA DO PONOWNEGO ZBADANIA WYPADKU LOTNICZEGO, zwana podkomisją Antoniego Macierewicza opublikowała raport końcowy]]>https://static2.ftpn.pl/files/raport2022.pdf]]> []]>link]]>].

Totalitarna opozycja Donalda Tuska pozornie zignorowała zarówno fakt ujawnienia tego raportu jak i jego treść. Pojawiło się co najwyżej pogardliwe wzruszenie ramion, kilka sceptycznych komentarzy i cisza. Charakterystyczna taktyka sowieckiego ataku WŁADIMIRA PUTINA - przemilczenie. 

Sowiecka propaganda zawsze po krótszym albo nawet po bardzo długim przeczekaniu przystępuje do brutalnego ataku. Piszę o taktyce Władimira Putina albo o sowieckiej propagandzie dlatego, że nie widzę żadnej różnicy pomiędzy działaniami  Donalda Tuska oraz rzekomo polskiej totalnej opozycji, a wojenną propagandą prowadzoną przeciwko Polsce przez Aleksandra Łukaszenkę i Władimira Putina.

Ale to jest jeszcze małe piwo

Podobieństwo praktyki środowisk politycznych rządzących Federacją Rosyjską oraz polską totalną opozycją może być przypadkowe. Może tak być. Często środowiska maszerujące w różne strony mają podobne metody. Ale w tym konkretnym przypadku tak nie jest. Obie polityczne "elity" są skrajnie zintegrowane nie tylko bandyckimi i nieuczciwymi środkami działania, ale łączy je wspólny strategiczny cel. 

Tym celem jest likwidacja suwerennego bytu Polski, likwidacja Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Wiemy od dawna, że zniszczenie Polski jako państwa sezonowego, bękarta traktatu wersalskiego ma już kilkusetletnia historię i wspierane jest cała gamą różnych politycznych i ekonomicznych interesów.

Wiemy też, że te polityczne dążenia od dawna skoncentrowały się na totalitarnej koncepcji euroazjatyckiego imperium - od wysp Kanaryjskich do Kurylskich. Promotorem totalitarnych marzeń o europejskiej potędze jest strategiczna wspólnota Niemiec z Rosją w towarzystwie Francji i jeszcze paru innych europejskich środowisk politycznych, razem z antypolską totalitarną opozycją. Jestem coraz bardziej przekonany, że nie jest to agentura, lecz jawne wspólnictwo.
Także i w smoleńskiej zbrodni. 

Donald Tusk po 11 kwietnia 2022 roku wie, że pozostało mu jeszcze około roku na wrogie przejęcie władzy, czas na likwidację Polski kurczy się, a ujawnienie raportu podkomisji Antoniego Macierewicza wskazuje wprost na jego osobę jako wspólnika sprawców tej zbrodni. Ujawnienie tego raportu jest ostatnim ostrzeżeniem dla samego Donalda Tuska, jak i dla całej totalnej antypolskiej opozycji.

A gdy czas się kurczy, to strach z tyłu głowy narasta, kierownik antypolskiego konia trojańskiego otwarcie zagroził użyciem żelaznej miotły, czyli, jak rozumiem, narzędzi wojennych Władimira Putina już używanymi w Ukrainie.

]]>PRZYSZŁOŚĆ CZYHAJĄCA NA OPOZYCJĘ - OSTATNIE OSTRZEŻENIE]]>.
16.07.2017

MAM OSTATNIE OSTRZEŻENIE DLA TOTALITARNYCH ELIT EUROPY. Naprawdę bardzo poważne ostrzeżenie. Jeśli nie wycofają się, nie wrócą do rozumnego działania w polityce, to czeka ich totalna katastrofa. To ostrzeżenie nie jest pierwsze, możliwe jednak, że jest już ostatnie. Mam przekonanie, że totalnej opozycji grozi straszna katastrofa, a oni są ślepi, głusi i chorzy z nienawiści. Pycha i pogarda - najważniejsza jest jednak ich głupota i wynikająca z niej kompletna niezdolność rozumienia rzeczywistości.

Przypomniałem to ostrzeżenie dokładnie miesiąc temu przy okazji dwunastej rocznicy smoleńskiej zbrodni []]>link]]>]. Dzisiaj powtarzam to ostrzeżenie, rozszerzając je na całe totalitarne środowisko Unii Europejskiej, które zdaje się liczyć na rosyjski sukces w tej zbrodniczej wojnie. Ostrzeżenie dotyczy elit politycznych Niemiec, Francji oraz wszelkich lewackich dzieci Europy, które nie mają wyobrażenia ani o wyzwaniach ani o wymaganiach XXI wieku.

Niczego nie rozumieją z współczesności, nie mają pojęcia ani o prawdziwych mechanizmach polityki ani gospodarki, zupełnie nie zdają sobie sprawy z żadnego z istotnych zjawisk współczesnej światowej cywilizacji. Poruszają się po XXI wieku jak słoń po składzie porcelany, zachowują się jak małpa w brzytwą.

W czasie ostatnich kilkunastu miesięcy otrzymali ze trzysta dających do myślenia ostrych sygnałów jasno informujących o grożącej im katastrofie. A oni, jak to aroganccy głupcy, nie rozumieją w co się pakują. Nikt ich nie zamierza rozstrzelać, zamykać, nic im nie wybuchnie. Są to ludzie, którzy oceniają rzeczywistość według siebie. Głównym i najważniejszym zjawiskiem w nadchodzącej katastrofie jest ich kompletna i zupełna kompromitacja, kompromitacja polityczna, intelektualna i pod każdym innym względem. Infamia. Zamilkną im telefony, nikt ich na wódkę nie zaprosi, zupełna banicja i wykluczenie. Nawet żaden kot nie będzie chciał wysikać się do ich kuwety.

__________________________________________________________________

Przypis:
«„NEUTRALIZACJA” PREZYDENTA L. KACZYŃSKIEGO NA TLE ÓWCZESNEJ GEOPOLITYKI» (35stan [link])  

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Chwila cywilizacyjnego przełomu. Ważą się losy przyszłości, nie tylko Europy. Nie mamy co liczyć na to, że napaść Rosji na Ukrainę stanie się przyczyną zmiany strategii politycznych elit Niemiec, Francji, Belgii, Holandii no i innych totalitarnych marzycieli ufających w sojusz z Rosją otwierający im wolny dostęp do legendarnych skarbów syberyjskiej tajgi.

To już nie jest polityczna naiwność, to jest zbrodnicza głupota biorąca się z totalitarnej zachłanności. Są dwie zasadnicze przyczyny tego totalitarnego obłąkania.

Po pierwsze. Te niby elity zupełnie nie zdają sobie sprawy z bardzo prostego faktu. Mianowicie wszelkie imperialne strategie przyszłości są nic nie wartymi mrzonkami, są pozbawionymi racjonalnego sensu ideami starych europejskich ancien régime, czyli feudalnych monarchii absolutnych. Te totalitarne marzenia starych kolonialnych imperiów w najmniejszy nawet sposób nie odpowiadają żadnym rzeczywistym wyzwaniom czy intelektualnym wymaganiom współczesności. W żadnym stopniu. Porównanie tych polityków najlepszą ilustrację znajduje w obrazie małpy z brzytwą.

Gdy ktoś spyta o najprostszy argument na rzecz mojej tezy... Odpowiem krótko. Stan rzeczywistego rozwoju technologicznego i złożoność realnych procesów gospodarczych i politycznych stawia najwyższe wymagania intelektualne. Współczesne wyzwania już dawno przestały domagać się ślepego wykonywania poleceń totalitarnej władzy, ponieważ stały się złożonymi systemami, w których koniecznością stało się samodzielne i odpowiedzialne rozwiązywanie wciąż nowych problemów.

Po drugie. Wszelkie totalitarne imperia, muszą mieć jednego führera łagodnie zwanego liderem. Jak twierdzi Xi Jinping, współczesność domaga się jedynowładztwa. Żaden z wielkich führerów Francji, Niemiec lub Rosji nie liczy się z tym, że każdy z nich szykuje swój własny plan Barbarossa.

W 1941 roku szybszy okazał się Adolf Hitler. Józef Stalin przegapił swój czas, ale odrobił swoje gapiostwo robiąc na perłowo wszystkich swoich sojuszników po roku 1944. Teraz, współcześnie Rosja od dłuższego czasu już nie popełnia błędu z roku 1941 i w kolejnych napaściach zawsze wyprzedza ruchy swoich ofiar. Niemcy mają nadzieję, że stratują Polskę i utworzą wielkie mocarstwo ze stolicą w Berlinie. Putin albo jego następca myśli tak samo, czyli planuje stolicę imperium w Moskwie. Oczywiście po zastosowaniu odwróconego planu Barbarossa. Jak realizacja tego planu ma wyglądać, pokazuję na przykładzie Ukrainy. Jak będzie wtedy wyglądał Berlin?

Można przypuszczać, że nie gorzej niż Mariumpol dzisiaj:

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1644341

pseudo elity doskonale zdają sobie sprawę z tego co robią. Nawet mimo tego, że w swojej antypolskiej propagandzie polegają także na wielu przygłupach czy wręcz kretynach - którym zapewnili mandaty PO w Sejmie

       Nienawidzący polskiego patriotyzmu Tusk jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie z przestępczą - postbolszewicką i mafijną PO - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

       Sowiecko-rosyjska agentura w Niemczech jest liczna - włączając obecnego kanclerza Niemiec zakochanego w sowieckiej tzw. NRD. Olaf Scholz jako zdeklarowany marksista z Hamburga współpracował z komunistycznymi organizacjami w tzw. NRD. W najmroczniejszej fazie zimnej wojny dwudziestoparoletni Olaf Scholz, wówczas wiceszef młodzieżowej przybudówki SPD, regularnie jeździł do sowieckiego Berlina Wschodniego i Poczdamu, gdzie odbywały się wspólne obozy i konferencje z udziałem członków komunistycznych organizacji: Wolnej Młodzieży Niemieckiej oraz Socjalistycznej Partii Jedności.

 

Vote up!
1
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1644372

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1644342

Dzisiaj przeczytałem w Gazecie Polskiej felieton Katarzyny Gójskiej zatytułowany "WALKA Z LUSTRACJĄ BYŁA OBRONĄ ZASOBÓW MOSKWY W POLSCE". Pointa tego felietonu mówi, iż trzeba mieć świadomość, że te zasoby Moskwy cały czas w naszym kraju są.

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1644355

Dzisiaj posłanka Marta Wcisło wystąpiła w programie TV Info, po godzinie ósmej rano i wykazała się tak gwałtowną agresją, zachowywała się tak napastliwie, wręcz po chamsku, posługiwała się kłamstwem, insynuacjami i obraźliwymi epitetami wręcz z gracją rosyjskiego czołgu.

Każdy hejt jest zły, jest przejawem braku dobrego wychowania, złego gustu oraz prymitywnego i ordynarnego chamstwa. A to co robi pani Marta Wcisło w programie polskiej telewizji publicznej jest właśnie takim grubiańskim hejtem, że po prostu słów szkoda.

Można by to zignorować, gdyby nie jeden fakt - jest to świadectwo politycznej strategii Platformy Obywatelskiej - wojna przeciwko polskiemu Państwu. Wojna bezpardonowa i za każdą cenę, wojna zgodna z najważniejszymi celami propagandy Federacji Rosyjskiej.
Ta sama wojna, ta sama narracja, ta sama pogarda i nienawiść.

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1644356

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1644369

Vote up!
1
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1644379