Czerwcowy lewy sierpowy

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Czyli najnowszy sondaż CBOS. I niekoniecznie chodzi o to, że tak zwana nowoczesna już leży, choć jeszcze ma 5%. Bardziej niesamowite jest istnienie takich łobuzów jak Frans Timmermans albo Guy Verhofstadt, którzy wierzą w siłę kłamstwa i chamstwa w polityce. Ale szczytem zdebilenia jest przekonanie niektórych sędziów Sądu Najwyższego, że wyrokiem wspierającym LGBT przysłużą się tym brukselskim palantom na tyle, że ci uratują ich posady. Nowy lewy czerwcowy?

Śmiem stwierdzić, że ich lizusostwo jest śmierdzącym przeciwieństwem sędziowskiej niezawisłości, jest antytezą sprawiedliwości i z całą pewnością nie ma nic wspólnego z liberalizmem. 

A przy okazji, ta hipokryzja jest świadectwem kompromitujacej głupoty panów zajmujących się takim "orzekaniem". Przecież w tej sprawie wcale nie chodzi o sumienie drukarza, ani o wolność sumienia żadnego rzemieślnika, ani nawet o ich wolność gospodarczą, ale po prostu o ich wolność, jako ludzi. Żaden wolny człowiek nie może być skazany na przymus zawarcia żadnej umowy. Nawet kara pozbawienia wolności nie idzie tak daleko. Nawet nadludzie z nadzwyczajnej kasty nie mają prawa tworzenia nowej kasty polskich pariasów, podludzi zwanych rzemieślnikami, którzy nie mają prawa odmówić wykonania rozkazów członków nowej kasty nadludzi, zwanych LGBT.

Już widzę w tramwajach oznakowania "NUR FÜR LGBT".

Taka polityka i takie rozumienie równości po waszemu bez wątpienia prowadzi Was tam, gdzie leży nowoczesna, razem z całą Waszą nowoczesnością.
5%, i starczy.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Wiemy o ich zwodniczej naturze. Ale rzeczywiście sugerujemy się. Na przykład teraz, ten sondaż zasugerował pretekst do satyrycznego rysunku, podsunął skojarzenie z haniebnym postanowieniem Sądu Najwyższego. Nadzwyczajna kasta w sojuszu z kastą nowych nadludzi LGBT.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

michael

#1566110

Tych,którzy służą Polsce,a nie mamonie,czy dziwnym "mafiom" co do Drukarza,to mamy niestety BUNT "Elit"

 i dążenie  'chorej mniejszości" do panowania nad Większością 

pozdrowienia :)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1566111

Cytuję:

Przepis, który zastosował sąd - czyli art. 138 kodeksu wykroczeń - jest reliktem głębokiego PRL-u. To przesłanka orzecznicza rodem z homo sovieticus w sytuacji państwa totalitarnego, które ogranicza wolność wyboru i indywidualnej usługi przedsiębiorcy. 
(...) 
Osobiście doradzałbym skargę konstytucją w ramach art. 79 konstytucji, który mówi, że jeżeli ten, czyjego konstytucyjne wolności lub prawa zostały naruszone, ma prawo wnieść skargę do Trybunału Konstytucyjnego ws. niezgodności z konstytucją aktu prawnego, na podstawie którego został skazany. Art. 138. kodeksu wykroczeń w tym zakresie, moim zdaniem koliduje z innymi zasadami gwarantowanymi nam konstytucją.  [link] Koniec cytatu.
Mój komentarz:
Jest to szczególna uwaga mecenasa Andrzejewskiego, ponieważ wypowiada tezę, że to właśnie jeszcze niezreformowany SN, tak intensywnie broniony przez totalną opozycję, nadal orzeka stosujac totalitarne prawo, działajac niepraworządnie, a jego ideologiczne wyroki wymierzone są przeciwko Konstytucji i konstytucyjnym wolnościom obywatelskim.
Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

michael

#1566112

niestety nie wyszły jeszcze z komuny ,co widać i słychać 

a tak przy okazji ,

co na takie gnębienie Człowieka myśli i robi tzw Rzecznik praw obywatelskich ?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1566114

ale można też zapytać dlaczego ten przepis (i jemu podobne) dalej istnieje. Takie np. dożywocie za VAT można było wprowadzić niemal od ręki, a żeby ruszyć ustawowe totalniackie złogi to panuje jakaś dziwna niemoc...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1566157