98 MIESIĘCZNICA - PRZESILENIE STRATEGICZNE W OBRONIE NIEPODLEGŁOŚCI

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

*

Pytanie czy Polska zwycięży i wybije się na niepodległość, czy sukinsyny zniszczą naszą Ojczyznę pozostaje aktualne, poszukiwanie prawdy trwa nadal. Kilkanaście dni temu postawiłem sobie zadanie CAS & CAS, które z wielu powodów okazało się trudniejsze niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Ale za żadną cholerę nie zrezygnuję i nikomu nie radzę. Ani kroku w tył, żadnych ustępstw.

Wniosek doraźny jest oczywisty - strategiczna klamra współczesnych żmudnych starań o jakość polskiej Niepodległości rozpina się pomiędzy smoleńską zbrodnią dziesiątego kwietnia 2010 roku, a codziennym dzisiaj. Tak będzie zawsze, ponieważ polska Niepodległość jest codzienną żmudną pracą. Musimy dojść do prawdy, musimy wydłubać ją z dziesiątków tysięcy szczątków, musimy dokonać tej sztuki w sposób bezsporny i niepodważalny, ponieważ ta prawda jest kamieniem węgielnym naszej dalszej roboty, która musi być ukończona. Bezwzględnie musi.

Wniosek strategiczny jest inny - zadanie CAS & CAS jest tak trudne ponieważ nasza aktualna historyczna chwila jest gordyjskim węzłem, jest szalonym splotem bardzo wielu strategicznych interesów finansowych i politycznych. O polskim sukcesie decyduje jakość naszych codziennych wyborów, decyduje jakość naszej pracy, decyduje jakość wyboru strategii dla Polski. Prawda i jakość.

Chodzi nie tylko o strategię wyboru właściwej drogi w przyszłość, ale także, a może nawet przede wszystkim idzie o wybór właściwej strategii rozprawienia się z upiornym wrogiem wewnętrznym, ściśle współpracującym z wrogiem zewnętrznym. Naszym celem musi być całkowite zniszczenie tego wroga. Kompletna jego dezintegracja. Kompletna dezintegracja udziału w informacyjnej wojnie toczonej przez różnych łajdaków przeciwko fundamentalnym interesom polskiej racji stanu  [link], [link]... .

To jest teraz robota na najbliższe sto lat. 

Im bardziej pętla zaciska się, im prawda bliższa, tym bardziej agresywna i nienawistna jest propaganda komunistycznego kłamstwa.


"STRACH PRZED SMOLEŃSKIEM" [link]

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

   Witaj! Te szalone szemrane interesy same się nie stworzyły. To ekipa Ryżego bezwględnie stworzyła mechanizmy wspierające całkowitą likwidację Polski. Mocne słowa, ale obecnie tak to postrzegam! Nie przewidzieli, że naród może się przy takiej zapaści jeszcze się obudzić. Mafia postkomuny i komuny uruchomiła nawet Żydowski "holokaust", aby podjąć próbę sparaliżowania obecnego rządu. Obecnie uruchomiono armię internetowych trolli, którzy wpisują PIS jako narrację planu Żydowskiego. Dlatego bardzo pilna potrzeba powszechna repolonizacja mediów w Polsce. Teraz trzeba ostro powalczyć o samorządy, bo to kroplówka postkomuny. Niemcy przycichną, jak ich "goście" zaczną się masowo plenić i stawiać żądania. Mamy jednak w naszej społeczności grupy tchórzy, którzy postrzegają walkę o niepodległość kraju za parawanem ułudy swojego "świętego spokoju". Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1565733

Niemiec już nie ma. Wystarczy popatrzyć na Merkelową. Cham jak się do niego grzecznie odnosisz to nie rozumie tego i zachowuje się po chamsku. W UE nie składać wizyt, jak który przyjedzie wysłać woźnego z informacją, że Pan Premier, czy minister zajęty. W przedpokoju trzymać kilka groźnych dużych psów, żeby w przyszłości się do nas nie pchali. Ot i cała tajemnica dobrej dyplomacji.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1565746

Koniec zimnej wojny oznaczał początek realizacji planu geopolitycznego, którego początki sięgają lat 70-tych XX wieku.

Aby moc go realizować, potrzeba było obalić "imperium zła", by na jego gruzach budować Eurazję jako unię państw eurazjatyckiego kontynentu, twarde jądro NWO.

Mechanizm tworzenia tej unii miał polegać na stopniowym wchłanianiu państw do UE i przyciąganiu Rosji do Zachodu, by w efekcie stała się częścią tego tworu, oczywiście pod politycznym patronatem USraela.

Nigdy nie było celem, by powstawały suwerenne państwa w Eurazji i Polska nie była tu wyjątkiem.

Plany Eurazji w jej pierwotnym kształcie się załamały i dlatego realizowany jest nowy projekt geopolityczny w postaci Trójmorza ze specjalną rolą Izraela w tle.

Wygląda na to, że władze PIS-u akceptują ten projekt i włączają się w jego realizację.

Czym się okaże ten projekt dla Polski i Polaków, tego jeszcze nie wiemy, ale wydarzenia ostatniego roku nie nastrajają nas optymizmem z powodu bezprecedensowego ataku Izraela i diaspory żydowskiej na Polskę.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1565747