Jaka jest ta obrzydliwa, autotytarna PIS-owska Polska, której oni nie chcą?

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

yes

Jest obóz zaciekle walczący przeciwko PiS-owskiej Polsce, który nie akceptuje tej Polski, agresywnie występując przeciwko wszelkim polskim interesom. Jaka jest ta Polska, której oni nie chcą?

Jaka jest ta PIS-owska Polska, której oni nie akceptują?

Jest to bardzo poważne pytanie, które nie tylko warto, ale nawet trzeba postawić przed najbliższymi wyborami. Jest to pytanie o polską rację stanu. Prosta odpowiedź, informująca o tym, że oni nie chcą Polski Niepodległej, w której suwerenem są polscy Obywatele szanujący swoją Ojczyznę i jej historyczny dorobek. Oni nie chcą Poważnego Państwa Polskiego, które potrafi skutecznie dbać o polskie interesy i aspiracje.

Trzeba jeszcze powiedzieć jasno, jakiej Polski chcą ONI. Nie wystarczy ustalenie prostego faktu, że ONI nie chcą Polski Niepodległej. Nawet stwierdzenie, że ONI chcą, aby nas wcale nie było pomiędzy Niemcami a Rosją, to także jeszcze jest zbyt mało, chociażby dlatego, że ani Rosja, ani Niemcy tak naprawdę nie chcą likwidacji Polski, ich plany nie idą aż tak daleko. To tylko wredne i nadgorliwe marzenie ojkofobii totalitarnej i antypolskiej opozycji. To także wymaga głębszego wyjaśnienia.

Musimy wiedzieć skąd się to bierze i jak jest realizowana ich zła wola w polskich sprawach, skąd ta pogarda i nienawiść, widoczna nieomal w każdym ich kroku, w każdym ich politycznym działaniu. Mam w oczach dzisiejsze poranne wystąpienie pana Marcina Kierwińskiego w TVP Info w programie Michała Rachonia. Jest niedziela, 26 dzień kwietnia 2020 roku. Nie chodzi tylko o postawę polityczną posła Kierwińskiego, widzę i czuję jego ruchy i intensywne promieniowanie jego negatywnej energii, w każdym jego ruchu, intonacji czuje się wibrującą agresję i złość. Co mu się tak nie podoba?

Istnieją kluczowe pytania, na które odpowiadając, od najwcześniejszego dzieciństwa określamy naszą tożsamość, nasze aspiracje i nasze najważniejsze cele budujące osobowość i ustalające miejsce każdego człowieka w naszej wspólnocie narodowej.

Są to naprawdę ważne pytania, jak te z katechizmu Władysława Bełzy:
— Kto ty jesteś? — Polak mały.
— Jaki znak twój? — Orzeł biały.
— Gdzie ty mieszkasz? — Między swemi.
— W jakim kraju? — W polskiej ziemi.
— Czem ta ziemia? — Mą Ojczyzną.
— Czem zdobyta? — Krwią i blizną.
— Czy ją kochasz? — Kocham szczerze.
— A w co wierzysz? — W Polskę wierzę.
— Coś ty dla niej? — Wdzięczne dziecię.
— Coś jej winien? — Oddać życie.

To są pierwsze pytania, na które musimy sobie z całą odpowiedzialnością odpowiadać. To musimy wiedzieć zawsze, jakiej Polski chcemy i co się w niej tej opozycji nie podoba. No, właśnie jakiej Polski chcemy, powtórzmy sobie jeszcze kilka oczywistych dla nas faktów określających jaka jest i ma być ta PiS-owska Polska?

Odpowiedź jest prosta:

  1. Chcemy Polski Niepodległej,
  2. w której suwerenem są wszyscy polscy Obywatele,
  3. szanujący swoją Ojczyznę i jej historyczny dorobek,
  4. kontynuujący chrześcijańską kulturę, tradycję i wartości cywilizacji Rzeczypospolitej Obojga Narodów,
  5. która jest ostoją Poważnego Państwa Polskiego, 
  6. które jest tak silne gospodarczo i politycznie, dzięki sile i mądrości swych Obywateli,
  7. by potrafiło potrafiło skutecznie dbać o interesy i aspiracje zarówno Obywateli jak i Polskiego Państwa,
  8. w stopniu zapewniającym w pełni demokratyczny ład polityczny, jakość życia i bezpieczeństwo Obywateli Państwa Polskiego,
  9. a także by Prawo i Sprawiedliwość były ostoją mocy i trwałości Rzeczypospolitej tak znakomitej, 
  10. by Polska w pełni zasłużenie mogła spełniać rolę regionalnego lidera europejskiego Trójmorza - wśród krajów wspólnoty europejskiej.

Tak nam dopomóż Bóg, by każda z tych właściwości prawa i sprawiedliwości została osiągnięta dzięki staraniom i pracy Obywateli polskiej wspólnoty.

A antypolska totalitarna opozycja absolutnie nie chce takiej Polski i całą swoją mocą, posługując się wszelkim możliwymi środkami  zrobi wszystko co może, aby Polska nie miała żadnych z podanych wyżej dziesięciu właściwości. W szczególności totalitarna opozycja nie chce by Polska była Niepodległa, nie chce by suwerenem byli polscy Obywatele i aż do samego końca tej listy ta opozycja nie chce, by w Polsce było prawo i sprawiedliwość dla polskich Obywateli.

Dlaczego ONI nie chcą prawa i sprawiedliwości dla polskich Obywateli?

Odpowiedź również jest prosta!

Ta rzekoma opozycja nie chce niczego dobrego dla polskich obywateli ponieważ jest totalitarna!

Oni są bandą totalitarnych wrogów Polski, wrogów polskiej suwerenności, pogardzających polską kulturą, tradycją i jej historycznym dorobkiem, są piątą kolumną wszystkich wrogów naszej Ojczyzny, bezczelną agenturą wszelkich gangsterów politycznych i ekonomicznych grabieżców, którzy zaciekle walczą o to, aby pomiędzy Rosją a Niemcami żadnej Polski nie było, a którzy posługują się fałszywą nazwą polskiej opozycji politycznej, siejąc chaos i zniszczenie.

To są ludzie, którzy w ]]>rzyci mają wszystkie nasze polskie sprawy]]>, a interesuje ich tylko i jedynie nadzieja na odzyskanie mozliwości wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, co da tej fałszywej opozycji przywrócenie przejęcia kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel ta opozycja chce zrealizować wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami.

Takie to złodziejskie marzenia trzymają ich w walce o władzę. Marzenia o powrocie do wyłudzeń VAT, i wszystkich innych afer, sny o kolejnychnych ]]>dwóch i pół tysiacach ton ukradzionych stuzłotowych banknotów]]>. Proszę sobie pomyśleć:

Oni pozwolili na to, by ktoś przez osiem lat ich rządów ukradł dwieście miliardów złotych. PiS odebrał im możliwość tej grabieży, a odzyskane pieniądze oddał polskim Obywatelom, już ponad sto miliardów na program 500+, przez cztery lata. 

Oni mają nadzieję na to, że odbiorą nam to rozdawnictwo, by znowu mogli żywe pieniądze rozdać sobie. Sami sobie rozdać chcą.

____________________________________

]]>Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!
]]>

__________________________ 

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

To oczywiście jest wezwanie z antypolskiej prasówki, prawdopodobnie jakaś propaganda ministra Ławrowa, albo rosyjskich narodowców konfederacji JKM i Brauna:

[link - Zaskakujące słowa Ławrowa] Oczywiście, nie wątpię, że minister Siergiej Ławrow ma w Polsce swoich oddanych przyjaciół, zdolnych do przyjęcia daleko idących "odideologizowanych" ofert.

Ale postawmy sobie jasne pytanie:
Jaka jest ta PIS-owska Polska, której oni nie akceptują?

Jest to bardzo poważne pytanie, które nie tylko warto, ale nawet trzeba postawić przed najbliższymi wyborami. Jest to pytanie o polską rację stanu. Prosta odpowiedź, informująca o tym, że oni nie chcą Polski Niepodległej, w której suwerenem są polscy Obywatele szanujący swoją Ojczyznę i jej historyczny dorobek, który jest ostoją polskiego Poważnego Państwa, które potrafi skutecznie dbać o polskie interesy i aspiracje, to zbyt mało.

Trzeba jeszcze powiedzieć jasno, jakiej Polski chcą ONI. Stwierdzenie prostego faktu, że ONI nie chcą Polski Niepodległej, to także mało, zbyt mało. Nawet stwierdzenie, że ONI chcą, aby nas wcale nie było pomiędzy Niemcami a Rosją, to także jeszcze jest zbyt mało, chociażby dlatego, że ani Rosja, ani Niemcy tak naprawdę nie chcą likwidacji Polski, ich plany nie idą aż tak daleko.. To tylko wredne i nadgorliwe marzenie ojkofobii totalitarnej i antypolskiej opozycji. To także wymaga głębszego wyjaśnienia.

Być może chcę zrozumieć, skąd się bierze i jak jest realizowana ich zła wola w polskich sprawach, skąd ta pogarda i nienawiść.

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1627672