Chadecy, socjaliści, zieloni, liberałowie i komuniści

Obrazek użytkownika Janko Walski
Świat

Te ugrupoowania tworzą większość wprowadzającą "postępowe" rozwiązania w życie w Niemczech i w Unii.  Gdyby ktoś zapomniał - Chadecy to Chrześciańscy Demokraci...


Jak to możliwe by powstała koalicja sił sprzecznych fundamentalnie, sił "postępowych" i "wstecznych"? Odpowiedź jest prosta -  zarówno głosujący na "postępowych" jak i "wstecznych" robieni są, powiem brutalnie, w balona. Szyldy nic nie znaczą. Służą jedynie generacji nie mających nic wspólnego z rzeczywistością wyobrażeń Wyborców. Rzeczywistość kształtują rozproszone, ale odbierające na podobnej częstości Wielkie Ryby poruszające się w ławicach z Mniejszymi i Małymi, którym spadają, dzięki bliskości wielkich otworów gębowych Wielkich, strzępy pożeranych Wyborców.   Czasem tylko dające do myślenia zagęszczenie Wielkich odsłoni wyciek z rajów podatkowych, banków czy spotkań zdradzających zaskakujące powiązania.

Po co Wielkim ławice MM i co je tworzy? MM to ludzie kształtujący wyobrażenia Wyborców o świecie, własciciele i gwiazdy mediów, futrowane przez nich  środowiska artystyczne,  twórcze, naukowe. To MM tworzą iluzje, dzięki którym Welkie pławią się w obfitości wszystkiego, w rzeczywistej władzy i to dzięki MM, choć karmią się Wyborcami, wyglądają jak święci.


Jak to przerwać? Odciąć ławice MM od Wielkich! W Polsce ważnym krokiem w tym kierunku jest powstanie  Rady Mediów Narodowych. Prowadzone są prace nad ustrojem państwa blokującym Matrix. Wielkie wszystkich krajów łączą się więc, by to się nie udało, by odsunąć od wpływów na nasz kraj, od władzy tych, którym mandat do odcinania MM od Wielkich dali Polacy uwolnieni z Matrixa.


Ryzyko graniczące z pewnością odsłonięcia całej potworności zbrodni smoleńskiej skrajnie motywuje część układu - tę z Tuskiem na czele. Z tej strony czeka nas walka na śmierć i życie. Nawet odium Targowicy nie zatrzymało ich.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)