"Bezrefleksyjnie powtarzają telewizyjne hasła i slogany"

Obrazek użytkownika Janko Walski
Kraj

]]>]]>zauważył Ryszard Surmacz przyglądając się wczorajszej manifestacji KODu w swoim wpisie "]]>Jeszcze nic nie posprzątano"]]>.

Również na to zwróciłem uwagę oglądając relację w Telewizji Republika, ale jest jeszcze coś, co za tą bezmyślnością się kryje. Opisał to bloger podpisujący się "zetjot" na niepoprawni.pl:  "Dowcipy zasłyszane na marszu KOD"

 

Jeden z przytoczonych przez autora dowcipów leci tak:

"Było miło, I to jak miło było! Wszystko można było, siabada, siabada,mydełko Fa... Ale się skończyło. Z powodu naszej narodowej tragedii smoleńskiej się skończyło. Dlaczego narodowej? Bo prezydent nie zabrał brata do samolotu! I teraz tylko Piłsudski ma radochę, że zawsze w krypcie będzie miał zimnego Lecha, siabada, siabada, mydełko Fa."

]]>]]>Być może nawet wyśpiewany był. Taka postawa w KODzie, mam wrażenie, nie jest jakąś fluktuacją. Przeciwnie, wydaje się typowa, jeśli spojrzeć na fora internetowe, a także jeśli rozejrzeć się wokół siebie. Do Warszawy poleciała wczoraj znajoma ze studiów, która wcześniej w sierpniu 2010 roku uaktywniła się pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu by razem z Tarasem pogonić Moherów (nawiasem mówiąc osoba chodząca do kościoła...).

Temat Smoleńska żyje w internecie, gdyż absurdy oficjalnych raportów musiały wywołać konsternację i skłonić do głębszych analiz ludzi myślących. Tych zaś obległy chmary odpornych na argumenty ofiar ]]>min i grymasów medialnych]]>.

 

 

"Kontrolowany lot ku ziemi"

tak puszczając oko do siebie ]]>mówią o Smoleńsku]]> ci... najbardziej inteligentni z nich na portalu salon24.pl.

Sprawia im nieskrywaną satysfakcję szydzenie... Tak jak w lipcu i sierpniu 2010, tak jak na zgęstce KODu...

Nie wystarczy zabić, najpierw przed zabiciem trzeba odrzeć z godności, wyszydzić, odczłowieczyć, a po zabiciu pamięć i ciała pohańbić by w końcu znieistnieć - to mentalność mongolska, bolszewicka, kagebowska, ubecka, urbanowa, michnikowa.


Józef Mackiewicz próbował przestrzec, że okupacja bolszewicka zrobi z nas gówno.

Niestety, w przypadku znacznej części elit udało im się. To Mackiewiczowskie gówno początkowo z wierzchu przyschnięte i przypudrowane elokwencją młodej lekarki na wysuniętej placówce ze skeczu Ewy Szumańskiej wybiło całą swoją ochydą 14 lat po wycofaniu się  z Polski armii czerwonej niewolników Mongołów. Dzisiaj, po 22 latach od tamtej chwili pojawiła się realna szansa uprzątnięcia go. Rozpoznanie ułatwia znaczek "Komitetu Obrony Demokracji" (KOD), tak jak w PRLu znaczek "Frontu Jedności Narodu" (FJN) czy "Patriotycznego Ruchu Odrodzenia Narodowego" (PRON).   Miejmy nadzieję, że tym razem to się uda.

]]>]]>    ]]>]]>     ]]>]]>    ]]>]]>    ]]>]]>


  ]]>]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

działań prowadzonych przez obecny Polski Rząd i Pana Prezydenta:

KOMUNIŚCI I ZŁODZIEJE CAŁA POLSKA Z WAS SIĘ ŚMIEJE!!!!

Vote up!
6
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1501854

- chazarskie mordeczki.

Vote up!
3
Vote down!
0

Racjonał

#1501856

Komunizm zrobił nie tylko z umysłów ale i serc "elyty" GWno. Me(n)dia oszlały, rozumiejąc ,że za dwa tygodnie częśc emocji na ekranie ogłup[iaczqa będzuie zahamowana...Giertych, Kalisz, Grabarczyk, Schetyna, HGW, Swetru, "zielona zaraza" to czoywiście zwykli, prości obrońcy demokracji na "nowośmiesznym " marszu...

Vote up!
2
Vote down!
0

Yagon 12

#1501896