Witajcie w naszej bajce

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Świat

Na złość mamie odmrożę sobie uszy. W zasadzie powinienem napisać to zdanie na końcu tekstu jako podsumowanie aktywności eurolewactwa, zagnieżdżonego wszak również u nas.

Zastanawiam się, jak łatwo pewnym osobnikom i osobniczkom minąć granicę wyznaczoną przez ponoć nadrzędny dla nas wszystkich instynkt samozachowawczy.

Porównajcie te dwie wypowiedzi.

Robert Biedroń, wówczas już € - poseł:

- Nie może być tak, że polski rząd odwala szopkę - w ten sposób europoseł Lewicy Robert Biedroń skomentował sytuację na granicy polsko-białoruskiej. Dodał, że rząd "powinien działać dwutorowo, przyjąć tę grupę biedaków oraz zabezpieczyć nas przed ewentualną falą uchodźców, a nie robi tego". W prowizorycznym koczowisku na granicy uchodźcy przebywają od 20 dni.

- Jest bardzo prosty sposób na rozwiązanie sytuacji na granicy - stosowanie prawa. Polska musi udzielić pomocy też z racji humanitarnej uchodźcom na granicy polsko-białoruskiej - mówił Rober Biedroń, europoseł Lewicy. - Trzeba tych ludzi wpuścić – przekonywał.

Ocenił, że uchodźcy maja prawo wejść do Polski po zgłoszeniu funkcjonariuszom straży granicznej, że chcą ubiegać się w Polsce o status uchodźcy. - Odmawianie tego, to jest łamanie konwencji genewskiej - dodał.
]]>https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-08-28/robert-biedron-w-programie-gosc-wydarzen-ogladaj-od-1920/]]>

Niżej wypowiedź palestyńskiego szejka Yousefa Abu Islam, rozpowszechniona na youtubie (data publikacji 26 czerwca b. r.).

Przed 1969 rząd USA karał każdego, kto chciałby popełnić obrzydliwy akt homoseksualny. Więc [homoseksualiści] chowali się w barach, a policja napadała na nich i karała ich. Jednak pewnego dnia zbuntowali się przeciwko decyzjom państwa i wybrali ten dzień w czerwcu – od 1969 roku – jako dzień świętowania i ogłosili miesiąc dumy ze swojego homoseksualizmu.

Allah karał cudzołożników [tylko] chłostą lub ukamienowaniem, ale kiedy zdecydował się ukarać homoseksualistów, powiedział, że powinni najpierw zostać zrzuceni głową naprzód z dachu najwyższego budynku, a potem ukamienowani.

Jeżeli nie staniemy razem przeciwko tej wielkiej obrzydliwości, dożyjemy, aby zobaczyć [Anioła] Gabriela wykorzeniającego siedem miast, podnoszącego je do nieba, a następnie rzucającego je na ziemię, po czym nastąpi ukamienowanie.

Za: ]]>https://euroislam.pl/allah-kaze-zrzucac-gejow-z-wysokich-budynkow/]]>

Zastanawianie się nad zdolnością przewidywania najbliższej przyszłości przez eurolewicę nie ma sensu. Porównanie powyższych wypowiedzi sprawę wyjaśnia całkowicie.

To właśnie w takim myśleniu należy szukać dobrowolnego uzależnienia się Niemiec od rosyjskiego gazu. Próżno szukać w historii podobnego precedensu.

Co prawda islamska Europa, w której to Robert Biedroń zrzucony jest na główkę z Upsite Tower (najwyższy budynek w Brukseli – 142 m) najgorzej nie wygląda.

Jednak zamknięcie browarów i związany z tym brak piwa nie równoważy ewidentnych korzyści z likwidacji lewackich kretynów (Biedroń wszak nie jest jedyny, który powinien wedle szejka z Palestyny zaliczyć lot ku ziemi... :).

A na poważnie. Po chwilowej ciszy, wywołanej agresją Rosji na Ukrainę, lewacka zgraja znowu zaczyna jątrzyć p-ko Polsce pod pozorem krzywdy, jakiej doznają na granicy z Białorusią islamiści zwożeni tam przez Łukaszenkę.

To tak, jakby karp z utęsknieniem oczekiwał Wigilii. Albo amerykański indyk odliczał niecierpliwie dni pozostałe do Święta Dziękczynienia.

Islamska Europa oznacza bowiem fizyczną likwidację Biedronia i jego kolegów.

W najlepszym przypadku zaś odsunięcie na margines.


 

19.07 2022


 

fot. facebook
 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Nie trzeba przewidywać. BND podpala Orlen e Czechach - Putin w nagrodę puszcza Niemcom gaz. Na Polskę Niemcy (UE) nałożyła więcej kar i sankcji niż na Rosję. Teraz mamy DDR i ZSRR a Polska po środku!

Vote up!
4
Vote down!
0

Niepoprawny

#1645852