Utrata Republiki  

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Świat

I nawet jeśli Marianna* zapłacze, to i tak łez nie będzie widać spod burki…

 

 

Zamiast motta:

 

Nie ma już Europy. Jest Eurabia. Co Pani rozumie przez pojęcie Europy? Tak zwaną Unię Europejską, która w swej żałosnej i oszukańczej Konstytucji odpycha, a zatem neguje nasze chrześcijańskie korzenie, naszą tożsamość? Twierdzę, że Unia Europejska to tylko klub finansowy. Klub powstały z woli odwiecznych panów tego kontynentu, czyli Francji i Niemiec. To kłamstwo mające wesprzeć pieprzone euro i antyamerykanizm, nienawiść wobec Zachodu. To pretekst, aby wypłacać oburzające pensje i zwalniać od podatków eurodeputowanych, którzy tak jak urzędnicy Komisji Europejskiej używają sobie do woli w Brukseli. To wybieg, aby wetknąć nos do naszych portfeli i wprowadzić żywność modyfikowaną genetycznie do naszych organizmów. Mięso, które nie jest mięsem, ryby, które nie są już rybami, warzywa, które nie są już warzywami, parmezan, który nie jest już parmezanem, mleko, które nie jest już mlekiem, wino, które nie jest już winem. To, że nowe pokolenia wyrastają nie tylko w nieświadomości smaku Prawdy, lecz także w nieświadomości smaku dobrego jedzenia. I zapadają na raka, nie tylko raka duszy. Ale przede wszystkim Unia Europejska jest narzędziem, które ma coraz bardziej ułatwiać najeźdźcom wejście na nasze terytorium, a potem pozwolić im się włóczyć bez przeszkód po naszym domu.

 

(Oriana Fallaci)

 

Za chwilę może się okazać, że wszelkie spory z Unią Europejską nt. rzekomo naruszanej jedynie przez reformę sądów praworządności w Polsce przestaną być istotne. Bo oto jeden z odwiecznych panów tego kontynentu (wg Falacci) Francja, na własne życzenie zaczyna  znikać za horyzontem zdarzeń. I, jak mówią prawnicy, Unia ustanie. Po ludzku – szlag ją trafi. Kolejne fakty:

 

12 października 2019 r. Dijon. W spotkaniu Rady Regionalnej z mieszkańcami udział wzięła kobieta w tradycyjnym stroju muzułmańskim.

 

Julien Odoul, szef partii Zjednoczenie Narodowe (lider Marine Le Pen) w Radzie Regionalnej powiedział:

 

- Jesteśmy w budynku publicznym, jesteśmy w przestrzeni demokratycznej. Pani może cały czas nosić swoją chustę w domu, na ulicy, ale nie tutaj, nie dzisiaj. To Republika i sekularyzm. To prawa Republiki, żadnych ostentacyjnych symboli.

 

I rozpętało się multikulturalne piekło, choć wcześniejsze rugowanie z przestrzeni publicznej symboli katolickich, w tym nawet noszonych na szyi krzyżyków, spotykało się z aplauzem tego samego środowiska.

 

Prócz zwyczajnych wyzwisk Odoul został określony prowokatorem i „podłym islamofobicznym rasistą”.

 

Do Marine le Pen wystąpili przywódcy innych partii politycznych z żądaniem wyciągnięcia surowych konsekwencji wobec Odoula z wykluczeniem go z partii włącznie. Tego le Pen nie zrobiła, jednak gorąco tłumaczyła się za jego „niezręczność” i przepraszała wszystkich potencjalnie urażonych. Na dodatek wskutek zamachu, jakiego dokonał konwertyta na islam mordujący czworo policjantów w paryskiej siedzibie policji wprowadzone zostały pewne ograniczenia, mianowicie wprowadzono monitorowanie sygnałów świadczących o radykalizacji wśród muzułmańskich pracowników.

 

Mechanizm lewackiego tłamszenia społeczeństwa został uruchomiony. Lewicowy Le Mond opublikował petycję Jak daleko pozwolimy dojść nienawiści wobec muzułmanów?

 

Francja została przedstawiona w niej jako „kraj w którym stygmatyzuje się muzułmanów”. Ci zaś są „ofiarami rasizmu, segregacji i ostracyzmu”.

 

W niedzielę 10 listopada 2019 r. 13,5 tys. francuskich obywateli manifestowało w Paryżu swój sprzeciw wobec… islamofobii.

 

Pośród nich byli widoczni czołowi przedstawiciele skrajnej lewicy - lider partii Francja Nieujarzmiona Jean-Luc Melenchon oraz rzecznik Komunistycznej Partii Francji Ian Brossat.

 

Dopiero teraz, najwidoczniej świadomi narastającego zagrożenia, francuscy oficjele zaczynają odkrywać dawno już znane karty.

 

Okazało się, że już na początku lat 2000 nauczyciele

 

... przesyłali do Ministerstwa Edukacji Narodowej informacje o tym, że obecnie niemożliwe jest nauczanie o Holokauście w klasach bez tego, by muzułmańscy uczniowie nie wygłaszali negatywnych, antysemickich uwag. Ministerstwo natomiast uprzejmie zmodyfikowało programy historii; muzułmańska cywilizacja została teraz opisana jako ta, która wniosła wiele do świata i Europy. Wycofano wszelkie wzmianki o wciąż trwającym niewolnictwie w świecie muzułmańskim lub o masakrach popełnianych przez islamskich bojówkarzy.

Jednocześnie ministerstwo edukacji pozostało głuche na doniesienia nauczycieli, więc kilku z nich zdecydowało się napisać książkę: ”Les Territoires perdus de la République” („Utracone terytoria Republiki”), opublikowaną w 2002 pod kierunkiem historyka Georgesa Bensoussana.

Być może to ta książka spowodowała, że ówczesny minister edukacji Luc Ferry zlecił naukowcowi Jean-Pierre Obinowi przeprowadzenie dochodzenia w tej sprawie i przygotowanie raportu, który pojawił się we wrześniu 2004 roku. Podkreślał on, że sytuacja jest ekstremalnie poważna; że nauczyciele historii nie mogą mówić o Holokauście w obecności muzułmańskich uczniów; nie mogą też mówić o Izraelu ani o wyprawach krzyżowych. Ponadto, ponieważ teoria ewolucji nie zgadza się z Koranem, nauczyciele biologii nie mogą mówić o ewolucji.

Guy Milliére (euroislam)

 

Co dzieje się we Francji?

 

W wydanej w 2017 r. książce Une France soumise (Uległa Francja) wspomniany już Georges Bensoussan opisuje strach, jaki towarzyszy francuskim niemuzułamnkom. Nie dość, że boją się samotnych wyjść, szczególnie wieczorem, to jeszcze w każdej chwili mogą paść ofiarą napaści seksualnej spowodowanej zbyt swawolnym zdaniem atakującego ubiorem.

 

We Francji napaści na tle seksualnym przybywa bowiem w zastraszającym tempie.

 

W 2005 roku zanotowano 9993 skargi związane z gwałtem lub jego usiłowaniem. Tymczasem w 2018 roku było ich już 235.000 – o 62.000 więcej niż w roku 2016.

 

W ciągu 13 lat wzrost o….2250%! W ciągu 2 lat – o 36%!

 

Tymczasem w publicznej telewizji muzułmanie wylewają swoje żale. Np.:

 

Muzułmanie we Francji cierpią z powodu rosnących prześladowań. Chcą, żebyśmy przestali być muzułmanami. Francja jest naszym krajem. Ci, którym to nie odpowiada, muszą wyjechać gdzie indziej.

 

 

Jak wyglądają „prześladowania religijne” we Francji podaje cytowany już autor:

 

Oficjalny raport ilustrujący antyreligijne ataki z 2018 roku stwierdza, że dokonano ponad tysiąc takich ataków przeciwko chrześcijanom; 541 ataków antysemickich (64% więcej niż w roku 2017) i 100 ataków antymuzułmańskich. Przy tym ataki przeciwko chrześcijanom to głównie akty wandalizmu wobec kościołów; antysemityzm przejawiał się w bezczeszczeniu cmentarzy i agresywnych atakach na Żydów, a ataki przeciwko muzułmanom oznaczały głównie zrobienie antymuzułmańskiego graffiti albo umieszczenie kawałków bekonu przy wejściu do meczetu lub w skrzynce pocztowej organizacji muzułmańskiej. Żaden muzułmanin nie został fizycznie zaatakowany.

 

Tymczasem islamiści otwarcie mówią, czyja będzie Europa:

 

W 2050 roku Francja będzie krajem islamskim. Wierzymy, że muzułmanie będą mieli kraj, który wniesie islam, jego przywództwo, jego światło, jego nowinę i jego miłosierdzie ludziom na Zachodzie poprzez dżihad, dla Allaha. W czasach Imperium Otomańskiego muzułmanie podbili Polskę i Austrię i było tam recytowane [islamskie] wezwanie do modlitwy; naród muzułmański jest w stanie odzyskać swoją oryginalną tożsamość i rozpowszechniać islam, z woli Allaha. Środkami, którymi dysponujemy, są nawrócenia na islam i płacenie dżizji (muzułmański podatek pobierany od innowierców – HD) lub poprosimy Allaha o pomoc w walce z niewiernymi”.

 

Tak 12 marca 2019 roku mówił do tłumu wiernych imam meczetu al-Aksa w Jerozolimie.

 

Zwróćcie uwagę, jak traktują świadczenia socjalne, które UE z ochotą rozdziela nielegalnym przybyszom.

 

Otóż to jest kolejny dowód słabości zachodniego świata. „Krzyżowcy” opłacają się żołnierzom Proroka!

 

Tymczasem na fali strachu przed muzułmańskim terroryzmem wzrasta fala potępienia ostatniej akcji armii USA w Iraku.

 

Jeśli ktoś w Europie uważa, że w ten sposób załagodzi gniew islamskich bojowników jest po prostu durniem.

 

Ludzie pustyni przez wieki nauczyli się szanować jedynie siłę.

 

Zamiast biadolić o prawach człowieka naruszonych wobec bezwzględnego terrorysty trzeba ogłosić listę kolejnych celów.

 

Po każdym ataku odstrzelony będzie następny „generał”. I tak do pięciu. Od szóstego już co najmniej dwóch.

 

 

Oni walczą z nami za pomocą strachu.

 

Musimy walczyć tą samą bronią, inaczej nie ocalimy nawet kęsa.

 

 

Francja co prawda już jest stracona.

 

Ocalmy przynajmniej Włochy i część Niemiec.

 

 

7.01 2020

 

__________________________

* Marianna – symbol francuskiej republiki


 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:20)

Komentarze

od cichodajki - cichodaja.

Ale - ani słowa polemiki. To przekracza możliwości niektórych na tym blogu. Blogerami nazywać ich nie sposób.

Za wpis ode mnie +5 (+24).

Serdecznie pozdrawiam,

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1614253

A ta konkretna pałowaczka ma szczególne powody, by dyszeć "chrześcijańską" nienawiścią do mnie - w końcu zdemaskowałem jej brata jako notorycznego oszołoma i oszusta. Ale jak mówią - alleluja i do przodu! Pozdrawiam ciepło.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1614268

piekło pochłonie razem z ciapatymi. Martwmy się o Polskę, bo jeśli nie my to kto?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1614306

cyt:"Francja co prawda już jest stracona"

Dlaczego? Wcale nie

Zawsze można zabrać tych sekciarskich pojebów na jakieś kontenerowce i wywieźć do ich ojczyzny - TYLKO TRZEBA MIEĆ JAJA - i zacząć myśleć o przyszłości
Ale jak rządzą za przeproszeniem PIZDY albo przekupne mendy to zaraza się szerzy

Zaś to co widać w TV czy to co się tylko przebija pocztą pantoflową do opinii publicznej jest niczym przy tym co dzieje się tam w rzeczywistości
Ale wystarczy obejrzeć kilka filmików na YT aby szybko wyrobić sobie konkretne zdanie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1614328

Za dużo ich, w tym ekstremistów. Musiałaby być wojna rasowa czy religijna.

Francja ma jeszcze wpływy w swych byłych koloniach, tam zawsze się znajdzie miejsce na nowe życie niechcianych elementów jak to już w historii bywało. Powiedzmy, taka malownicza Gujana. 

Można się dziwić tamtejszym lewicom, prawicom, opozycjom czy normalsom ale i w Polsce nie jest lepiej. Iluż to ciągnie do ruskich czy innych zbrodniarzy syryjskich albo irańskich. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1614353

w reszcie Eurokołhozu. Wszystkiemu winien jednak PIS i kropka.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Apoloniusz

#1614371

Ludzie piekielnie nie doceniają tego, co mają. Nie muszą lubić, byle widzieli.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1614423

Gdyby nie daj Boże wróciła tamta ekipa - dopiero byłoby za czym marzyć! 

Ps. Ja na ten przykład marzyłbym za podwyżkami emerytury, albo w ogóle za emeryturą. Do śmierci ... głodowej.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1614456

Nie sądzę. Polska to ani nie helmuty ani żabojady. Inna kultura - ale przede wszystkim inni ludzie
U nas takie Syryjskie podskoki by nie przeszły - mamy choćby jeden głośny przykład z chyba Ełku
Jak potraktowano muslima (a w zasadzie jego lokal) który wyskoczył z nożem na ulicę?
Został zdemolowany pomimo iż latami wszyscy demolujący się tam stołowali i byli z jego usług zadowoleni
A prawdę mówiąc poza tym że go o ten nóż poniosło to przecież cała jego reakcja była w pełni uzasadniona: był wyzywany, czymś tam w niego rzucano a na koniec bohatersko na oczach okradziono

Z innej strony poza normalnymi zjadaczami chleba mamy jeszcze kibiców - w każdym większym mieście
Ja jakoś nie widzę oczami wyobraźni grupy muslimów podskakujących ze swoimi tekstami i zaczepiających dziewczyny pomiędzy kibicami idącymi na mecz powiedzmy na Derbach Krakowa :D

I ostatnia sprawa to: warunki bytowe - socjal
Sądzę że z jakieś 80% tych siłowo ulokowanych u Nas uchodźców których by nawet donek przyjął po dwóch-trzech miesiącach i tak by stąd spitoliło za granicę do helmuta czy innego czmuta
Kiedyś gdzieś w necie widziałem filmik w którym gdy dwóm muslimom powiedziano że dotarli do Polski to się z żalu i złości popłakali bo chcieli do angeli

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1614550

i piątka dla dyskutujących :)

Kochani,

wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1614556

i czerwoni, to pierwsze co zrobią, to otworzą serca na ciapatych, drugi ruch będzie polegał na tym, aby wprowadzić aborcję na życzenie i homomąłżeństwa obowiązkowo w kościele, a później to już z górki będą mogli kraść do fundamentów. Każdy, kto popróbuje głośniej stęknąć powita o 6-ej rano poprawnych politycznie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1614684

Niesamowite, jak bardzo aktualny jest tekst Falacci, mimo, że nie żyje już kilkanaście lat. Jak to możliwe, że większości Francuzów jest obojetne to, co się dzieje.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1614555