Rebeliantka – funkcjonariuszka SB?

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Wow… Okazuje się, że i ja dostaję maile.

Ktoś, kto bacznie obserwuje Internet ( w tym i portal Niepoprawni) w końcu nie wytrzymał.

Poniżej fragment maila, jaki otrzymałem na fb:

jak długo jeszcze pozwolicie się terroryzować kobiecie, która bez żadnej wątpliwości z mojej strony musiała być w latach 1980-tych funkcjonariuszką Departamentu IV SB. Skąd to moje przekonanie? Popatrz tylko na jej” plakat wyborczy” z 2005 r. Podaje, że jest specjalistą w dziedzinie zwalczania przestępczości pospolitej i ochrony porządku publicznego. Nie było możliwości zdobycia takich uprawnień po 1989 r. w jakiejkolwiek cywilnej szkole aż do roku 2010, kiedy to zaczęto wprowadzać nowe kierunki kształcenia m. in. na poznańskiej Wyższej Szkole Bankowej. Pani, czy raczej  panna G. nie podaje jednak ukonczen9a żadnej innej szkoły poza Politechniką Wrocławską. Poza tym jej „plakat wyborczy” jest o co najmniej 5 lat wcześniejszy, niż rozpoczęcie takiej edukacji byłoby możliwe.

Kolejna przesłanka, która powinna otworzyć oczy nie tylko Tobie, to niesamowita wręcz łatwość w poszukiwaniu cytatów nie tylko z Pisma Świętego, ale i Encyklik itp., które to w oczach mało obeznanych z doktryną katolików wywierają wrażenie. Niestety, gdy baczniej się przyjrzeć tezom, które rzekomo są udowodnione poprzez cytaty, widać wyraźnie, jak bardzo panna G. rozmija się z Nauką Kościoła.

Tylko to dla mnie osobiście jest dowodem na esbecką przeszłość tej kobiety. Funkcjonariusz IV Departamentu był bowiem „kształcony” w Piśmie etc. o wiele lepiej, niż Świadek Jehowy. Jest więc w stanie w oparciu o odpowiednio dobrane cytaty „udowodnić” dowolną tezę. Dokładnie tak czyni ta „panna”.

Kolejna przesłanka to jej nagłe zabłyśnięcie biznesowe na początku lat 1990-tych. To było możliwe tylko dla „swoich”. Uczciwi przedsiębiorcy nie mieli czasu na takie lansowanie się.

Zacznij więc pytać o jej przeszłość. To ukrywa, a zatem drąż temat. By Polska była Polską żaden agent nie może ukrywać swojej przeszłości. Niech ludzie wiedzą, z czym mają do czynienia, a potem po prostu dokonają wyboru. Chociaż nie wierzę, aby cyniczna funkcjonariuszka IV Departamentu mogła dalej uchodzić za osobę wierzącą. W cokolwiek.

Pozdrawiam (…).

Ot, i zagwozdka. Człowiek, który mi przysłał tą informację jest wiarygodny. Sam fakt, że przeszedł weryfikację i następnie doszedł do stopnia pułkownika służb specjalnych i pracował jeszcze za drugich rządów PiS świadczy pozytywnie o nim. Nie wierzę po prostu, że mógłby fantazjować nt. rebeliantki. Zastrzega się jednak, ze to jego opinia.

Do tej pory jednak każda opinia P. okazywała się prawdziwa..

 

Faktem niezaprzeczalnym jest, że Rebeliantka milczy nt. co robiła po ukończeniu studiów, szczególnie w latach 1980-tych.

Faktem jest także praca jej braciszka w firmach powiązanych z dawnym SB, co sama przecież roztrąbiła.

Zatrudnili więc „swojego”, który potem chciał ich wyrolować? Na to wygląda proszę państwa.

 

A to oznacza, że esbecka przeszłość Rebeliantki jest prawdziwa.

 

 

21.03 2020

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:11)

Komentarze

Właśnie otrzymaliśmy wiadomość, że ciężko chory pacjent na koniowirusa z Gliwic, Jerzy Trojanowski, zbiegł z kwarantanny z laptopem i maczetą, zaszył się w dżungli pod Rybnikiem i właśnie wydrukował jakąś Wirusoapokalipsę.

Strasznie bredzi coś o apokalipsie i apokaliptyce, nie wiedząc, że jedno to gatunek literacki - znany już antycznym Grekom - a drugie to duchowość. Jest na pewno w ciężkim stanie duchowym i psychicznym, jak każdy satanista, gdyż w ogóle nie rozumie, że Apokalipsa św. Jana, to księga triumfu Boga i nadziei chrześcijańskiej na ponowne przyjście Pana Naszego Jezusa Chrystusa.

Marana tha, czyli przyjdź szybko Panie !!!

PO CO TEN WARIAT UCIEKŁ Z KWARANTANNY ???

Napisał: Janusz Górzyński

Appendix

Koniowirus niebawem zabije arcygrafomana J. Trojanowskiego, który jako zbieg z kwarantanny z Gliwic, ukrywając się na terenie Rybnika, dostał ciężkiej gorączki i odchodzi od zmysłów, jak najciężsi pacjenci szpitala przy ul Gliwickiej 33. Ów pisarz prowincjonalny, parciany, pozbawiony talentu i zanurzający pióro w najgłębszych pokładach szamba, aby gryzmolić swoje cuchnące pamflety, inkrustowane arogancją, ignorancją i obłędem, uznał w swoim szaleństwie, iż zapisze swymi gryzmołami wszystkie dostępne mu strony internetowe.

Zaiste pasja godna megaparanoika z rozdętym ego, jak potężny i pomarszczony zad starej słonicy. Teraz, ów nielogiczniak i pomnikowe zaprzeczenie wszelkiej erudycji, w swoim zaciemnionym umyśle, doszedł nawet do wniosku, że Benedykt XVI to par exelanse sekciarz, nieuk, heretyk, błędowierca i groszozdzierca. Zdaniem zbiega z Gliwic, to następca św. Jana Pawła II na tronie piotrowym, pancerny kardynał J. Ratzinger, ma poglądy identyczne z tymi, które wygłosił Jezus Pan do Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny, a więc sekciarskie i nastawione na doczesność i zysk. Przeto zdaniem Trojanowskiego nie godzi się bowiem, aby Pan Jezus panował również w tym świecie społecznie i domagał się swej intronizacji jako Boga Króla oraz panowania Dekalogu i świętości. Przypomnijmy więc, że Benedykt XVI w DUCHU LITURGII napisał, że naród liturgiczny żyjący na chwałę Jahwe, aby zachować swoją egzystencję, to musi budować swoją bytowość na trzech filarach czyli kulcie Boga Króla, etosie Boga i prawu Boga. Satanista Trojanowski, który uzurpuje sobie prawo do recenzowania gigantów teologii, to uważa takie poglądy za kacerskie i zorientowane na władzę i pieniądz.
W NORMALNYCH CZASACH HERETYKA I OSZCZERCĘ TROJANOWSKIEGO DOPADŁA BY INKWIZYCJA, ALE DZIŚ CZEKA GO WYŁĄCZNIE ŚMIERĆ OD ZARAZY.

Dobre i to, bo komu by się chciało z głupkiem procesować, a sprawiedliwości i tak stanie się zadość na tym i na drugim świecie !!!

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/humpty-dumpty-uciekl-z-kwarantanny#new

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622589

Tylko potwierdzasz tezę, esbeczko.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1622592

Czyli przesłałaś już takie dla Humpty życzenia Wielkanocne.

No fajne to.Trochę przedwczesne ale przynajmniej takie od serca

Katolickie i szczere

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1622599

Jak można być tak ślepym, by nie widzieć w jakim stanie jest ten pacjent.

Ratujcie człowieka, przecież to wasz koleżka.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622611

Gdyby Rebeliantka była funkcjonariuszem SB, tobyś już HD na żywca został zakopany w trumnie trzy metry pod ziemię.

Te gnidy ubeckie z SB zamordowały Błogosławionego ks. Popieuszkę i wielu innych ludzi, to takiego HD nosem by wciągnęli 

Dowody konkretne, a nie że tobie ktoś powiedział czy napisał, bo to nie żadne dowody, tylko twoje chore wymysły.

Mówię, sprawdzam panie Trojanowski i czekam na dowody, a nie na twoje fantasmagorie.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1622610

przecież ten facet notorycznie drwi sobie z prawdy. Zmyśla, oczernia, lży. Bezczelnie narusza cudze dobra osobiste.

Dziwię się tylko, że ma kilku kumpli na tym portalu, którzy razem z nim dobrze się "bawią".

Skutki społeczne takich "zabaw" są poważne, bo dezintegruje to ludzi, uniemożliwia potrzebne akcje obywatelskie, czyni wiele osób bezbronnymi wobec rozmaitych nadużyć.

 No ale widocznie komuś na tym bardzo zależy.

Pozdrawiam

 

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622614

zatrudniona po 13 grudnia 1981 r. A potem sprawdź, bo będzie kręcić. Ale ty ślepo wierzysz słowom b. funkcjonariuszki, bo jesteś zmanipulowany (zastraszony? przekupiony?) jej pseudochrześcijańskim bełkotem. Nie widzisz jej piramidalnych kłamstw - naprzód o "biznesmenie", którego mafia rzekomo zniszczyła, choć nigdy żadnej działalności gospodarczej nie prowadził, a potem o mnie oraz innych blogerach? Wstyd, panie starszy. Powiedz sprawdzam Górzyńskim. I bądź pewien, że od razu staniesz sie agentem kogokolwiek, kogo aktualnie "święte rodzeństwo" nienawidzi.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6
#1622641

W latach 80-tych pracowałam w Instytucie Organizacji i Zarządzania Politechniki Poznańskiej.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622653

Czekam na dowody od HD, a on mnie wysyła do IPN, choć dobrze wie że mi nie udostępnią akt, bo nie jestem historykiem, dziennikarzem śledczym, czy twoim adwokatem.

Widzą że pan HD zaczyna się gubić, (na drzewie pisało kot, chciałem pogłaskać i mi drzazga w palec się wbiła) takie teorie lansuje HD, bo ktoś mu powiedział.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1622718

To nie pani Rebeliantka zarzuca sobie że była w SB, to ty HD zarzuciłeś to pani Rebeliantce, więc oczekuje od ciebie dokumentów że pani Rebeliantka była  funkcjonariuszem SB.

Więc kawę na ławę panie HD.

Nie mam powodów ani dowodów, by nie ufać pani Rebeliance, więc czekam na te dowody HD, to wtedy porozmawiamy.

A jeśli chodzi o wiarę pani Rebeliantki, to tylko Pan Bóg może się wypowiedzieć, a nie ja lub inni, bo Pan Jezus tylko widzi co znajduje się w sercu pani Rebeliantki.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1622659

W Poznaniu mieści się na ul. Rolnej 45. Przy okazji sprawdź sobie genealogię żony Bieruta. Ciekawa lektura.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1622661

próbuje wmanewrować nas w jakieś koligacje z żoną Bieruta.

Tylko, że osób o nazwisku Górzyński jest 1080 na terenie Polski i to w różnych częściach kraju, w samej Warszawie - 337.

https://nazwiska-polskie.pl/G%C3%B3rzy%C5%84ski

Co ciekawe, Trojanowski "nie zauważył", że nazwisko Górzyński nosi też arcybiskup - metropolita warmiński.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622665

Brawo ty! ;)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6
#1622666

Nie mamy nic wspólnego z żoną Bieruta.

A tutaj są twoi "krewni", funkcjonariusze wymienieni przez IPN. Liczna lista:

https://katalog.bip.ipn.gov.pl/funkcjonariusze/?sname=trojanowski&sletter=Tr&letter=T

» Dariusz Trojanowski
urodzony/a 20-08-1941 WARSZAWA

» Dariusz Trojanowski
urodzony/a 07-02-1967 BIAŁOBRZEGI

» Eugeniusz Trojanowski
urodzony/a 01-01-1934 KRAMKÓWKA DUŻA

» Grzegorz Trojanowski
urodzony/a 09-05-1948 CZĘSTOCHOWA

» Henryk Trojanowski
urodzony/a 03-08-1928 MIAŁKÓWEK

» Henryk Trojanowski
urodzony/a 20-05-1929 KROŚNIEWICE

» Jan Trojanowski
urodzony/a 19-02-1951 Hańsk

» Jerzy Trojanowski
urodzony/a 15-05-1935 OSOWIEC

» Józef Trojanowski
urodzony/a 01-01-1923 Lwów

» Karol Trojanowski
urodzony/a 27-09-1927 WERBKOWICE

» Kazimierz Trojanowski
urodzony/a 07-06-1921 DYCHAWICA

» Kazimierz Trojanowski
urodzony/a 02-12-1902 PALIKIJE

» Leon Trojanowski
urodzony/a 11-04-1925 Otwock

» Piotr Trojanowski
urodzony/a 23-05-1913 SŁOCINA

» Piotr Trojanowski
urodzony/a 01-09-1960 TCZEW

» Robert Trojanowski
urodzony/a 20-11-1948 GNIEWOSZÓW

» Stefan Trojanowski
urodzony/a 06-04-1942 KRZĘTÓW

» Szczepan Trojanowski
urodzony/a 26-12-1920 LWÓW

» Waldemar Trojanowski
urodzony/a 03-04-1948 Gołańcz Pomorska

» Wiesław Trojanowski
urodzony/a 15-02-1932 WILNO

» Władysław Trojanowski
urodzony/a 12-10-1922 KLESZCZELE

» Władysław Trojanowski
urodzony/a 16-01-1884 Warszawa

» Władysław Trojanowski
urodzony/a 21-06-1928 BIAŁA GÓRA

Sami milicjanci i służba bezpieczeństwa.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622667

Imiona: Józef
Nazwisko: Trojanowski
Miejsce urodzenia: Lwów
Data urodzenia: 01-01-1923
Imię ojca: Kasper
Imię matki: Stefania

Znany/a też jako:

Józef Trojanowski
urodzony/a 01- 01-1923 Lwów
Imiona rodziców: Kacper Stefania

Dodatkowe informacje:

Według wniosku z 2.02.1950 „od dłuższego czasu pełni obowiązki dowódcy 1 Kompanii 3 Batalionu 7 Pułku KBW". Według charakterystyki z 26.12.1950 był dowódcą 7 Kompanii 3 Batalionu 10 Pułku KBW w Poznaniu (IPN BU 2174/193, k. 20).

Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów

KBW KIELCE7 PUŁK DOWÓDCA PLUTONU-30-05-1945 IPN BU 2174/1931140/65/64akta osobowe

KBWKIELCE7 PUŁK, 2 BATALION STRZELECKI, 3 KOMPANIADOWÓDCA PLUTONU-07-11-1947

KBWKIELCE7 PUŁK, 3 BATALION STRZELECKI, 3 KOMPANIADOWÓDCA PLUTONU-01-07-1948

KBWKIELCE7 PUŁK, 3 BATALION STRZELECKI, 1 KOMPANIADOWÓDCA-16-02-1950
 

KBWPOZNAŃ10 PUŁK, 3 BATALION, 1 KOMPANIADOWÓDCA-29-03-1950

KBWPOZNAŃ10 PUŁK, SEKCJA SZKOLENIOWAREFERENT-17-04-1951

KBWPOZNAŃ10 PUŁKSZEF SŁUŻBY CHEMICZNEJkpt.18-09-195214-12-1954
https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/158128

No proszę, Trojanowski z afiliacjami do Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622670

Ale już niedługo to potrwa...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6
#1622673

służących w KBW, a ten drugi w okresie 25.07.1973-02.10.1977 jako pracownik rezydentury, oficjalnie zatrudniony w charakterze kierowcy w Biurze Radcy Handlowego przy Ambasadzie PRL w Moskwie?

Nie wstydź się. Przecież "informacji" miał ci dostarczać "pozytywnie zweryfikowany pułkownik". Też "rodzinka", czy koledzy rodzinki?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622676

Kierowca zatrudniony oficjalnie przy ambasadzie PRL w Moskwie!

Imiona: Szczepan
Nazwisko: Trojanowski
Miejsce urodzenia: LWÓW
Data urodzenia: 26-12-1920
Imię ojca: Kasper
Imię matki: Stefania
Dodatkowe informacje:

W okresie 31.03.1955-31.05.1973 służba w MO. W okresie 25.07.1973-02.10.1977 pracownik rezydentury, oficjalnie zatrudniony w charakterze kierowcy w Biurze Radcy Handlowego przy Ambasadzie PRL w Moskwie.

 

Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki Stanowisko Stopień służbowy Data rozpoczęcia Data zakończenia Sygnatura Sygnatura wytwórcy Rodzaj materiałów

MBPWARSZAWADEPARTAMENT WIĘZIENNICTWASZOFER-01-06-1946

IPN BU 01753/ 16614920/Vakta osobowe

MBPWARSZAWADEPARTAMENT WIĘZIENNICTWA, SEKCJA ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZASZOFER-28-02-1949

MBPWARSZAWASZEFOSTWO ZAOPATRZENIA, CENTRALNY GARAŻ, GRUPA ISZOFER-01-10-1951

MBPWARSZAWAKWATERMISTRZOSTWO CENTRALNYCH JEDNOSTEK, CENTRALNY GARAŻ, GRUPA SAMOCHODÓW OPERACYJNYCHKIEROWCAst. sierż.01-07-195330-03-1955

MSWWARSZAWADEPARTAMENT IKIEROWCA (ETAT NIEJAWNY)st. sierż. sztab.01-06-197330-06-1978

https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/74532

A Trojanowski się zawsze chwalił, że jego rodzina pochodzi z Lwowa

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622672

Mój informator zawsze podaje sprawdzone informacje.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5
#1622677

ma "informatorów" - "zweryfikowanych pułkowników służb specjalnych".

Ot i całe wyjaśnienie prawie rocznych ataków na moją rodzinę.

Cały czas podawaliśmy, że chodzi o wyeliminowanie Janusza z biznesu, zarezerwowanego dla wsioków.

Potwierdziło się. Trojanowski - agentem na usługach służb specjalnych.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622687

urojeń. I pamiętaj, to nie atak na rodzinę, ale walka z twoim dziesięcioletnim łgarstwem. Koniec cyrku Górzyńskich, juz nawet na twitterze piszą o "prawicowej dziennikarce kłamiącej od dekady w celu wyłudzenia pieniędzy od Państwa". Brawo TY!

 

Ps. A jak temperatura u brata?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5
#1622692

kontaktów ze "zweryfikowanymi pułkownikami służb", bo sam o tym napisałeś. Prowokacja nieudana. Normalny człowiek nie utrzymuje przyjacielskich związków z wsiokami.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1622697

 do Rebeliantki, wyrazajaca sie stekiem klamliwych pomowien, swadczy o glebokiej chorobie psychicznej, ktora dreczy tego osobnika. Mysle, ze moze on stac sie niebezpieczny dla otoczenia. Czy ktorys z lekarzy psychiatrow nie moglby zbadac jego chorobliwch tekstow pod katem zagrozenia bezpieczenstwa publicznego?

Przeciez kazdy normalny czlowiek widzi, ze to co on wyprawia, jest po prostu chore.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1622647

Skoro lubisz być oszukiwany, to wstąp do czechowickiej sekty. Gwarantuję ci, że przyjmą kase od ciebie z radością.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6
#1622654

100/100.  A jakiś Gawrion miał zrobić porządek.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Kolejorz

#1622671

Zupełnie jak jakis stary esbek. Pomagasz koleżance z resortu ???

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6
#1622675

Brawo za dedukcje, myśl tak dalej, hi hi

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1622694

Wpisom rebe i januszka się nie przyjrzysz? Cudownym przypadkiem zapomniałeś o nich? Tam to dopiero ekstremizm, cały czas się pałują wspólnie do tematu zabijania innych. A co do zdrowia psychicznego, cóż...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1622740