Mariusz Zielke ujawnił pedofila

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

We wtorek ok. 21 red. Mariusz Zielke ujawnił pedofila.

Pisze na swoim blogu:

Wiele relacji, wyznań oraz inne dowody wskazują, że były prezes Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego, zarządzający fundacjami Tęcza oraz Jazz Jamboree, współtwórca programów muzycznych „Tęczowy Music Box”, „Co jest grane?”, ceniony pedagog i muzyk, jest pedofilem.

(…)

Pisząc pierwszy tekst na temat oskarżeń wobec znanego muzyka jazzowego byłem pewien, że zarzuty są prawdziwe, ale bałem się, że ofiary nie zechcą mówić oficjalnie i zeznawać. To są niezwykle trudne sprawy, wychodzą zwykle po wielu latach, są przedawnione karnie, nie mam prawa żądać od nikogo przechodzenia przez tę traumę po raz drugi. W interesie społecznym jest jednak ujawnienie faktów, żeby chronić potencjalne ofiary (nie tylko tego sprawcy). Musimy rozmawiać o tym, jakie procedury pracy z dziećmi wprowadzić, by uchronić je od molestowania. Konieczne jest także zniesienie przedawnienia przestępstw pedofilii, bo one zawsze wychodzą po wielu latach.


Moja pewność co do wiarygodności „oskarżeń” wynikała z tego, że znam jedną z ofiar i jestem pewien, że nie kłamie (tym bardziej, że zabraniała mi zajmować się tą sprawą, nie chciała nic z niej uzyskać, na pewno nie szantażowała sprawcy, nie chce go już więcej nigdy widzieć), słyszałem także nagranie, na którym muzyk przyznaje się do molestowania. Widziałem ponadto dowody, że proponował ogromne pieniądze za milczenie (200 tys. zł). Oczywiście mogły być zmanipulowane, ale wobec wielu innych poszlak i dowodów, które zbierałem od około roku, trudno było przejść obok tych zarzutów obojętnie, tak jak wiele innych osób przechodziło przez 40 lat. To aż trudno zrozumieć.

]]>https://www.salon24.pl/u/zielke/975478,krzysztof-sadowski-jest-pedofilem-wiele-doniesien-o-kryciu-przez-branze?fbclid=IwAR1AtZpSwhvUw8j0XRgihOQisuPB5F-IyeO3UvJN-a5BfIsrOoKFhFSJtlM]]>

Oczywiście atak na red. Zielke to atak personalny.

Żona muzyka odpiera, że są to wymysły „chorej psychicznie osoby”, która „rozwaliła już życie znanemu aktorowi”.

(op. cit.)

Ujawnienie prawdy o kimś zamiast rzeczowej dyskusji spotyka się z atakiem ad personam.

Dokładnie tak samo postępuje wobec mnie Rebeliantka, czyli Krystyna Górzyńska,za to, że ujawniłem prawdę o jej bracie i jego rzekomych krzywdach.

Podobnie jak w przypadku pedofila Sadowskiego, ujawnionego przez red. Zielke są to tylko podrygi ginącej ostrygi.

 

Nic nie jest w stanie powstrzymać prawdy.

 

7.08 2019

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.7 (13 głosów)

Komentarze

dyrektor chóru Polskie Słowiki z Poznania, również oskarżany był o pedofilię. Przyznawał się do relacji homoseksualnych, był nosicielem wirusa HIV. Zmarł podczas przerwy w odbywaniu kary - skazany na 10 lat więzienia, zaprzeczał relacjom pedofilskim. Filmu na temat muzyków z problemem pedofilii (Krolopp wymieniał pośrednio osoby podejrzane) żaden Sekielski nie myśli tworzyć.

Co do blogerki Rebeliantki - nie jest, moim zdaniem, istotne jej wykształcenie, aktywność dziennikarska, nawet - polityczna. Jednak - usprawiedliwianie patologicznych, politycznych wystąpień brata - jest społecznym Złem.

  Zło można zwyciężyć jedynie Dobrem.

Wśród znanych mi blisko osób - było dwu mężczyzn - fałszywie oskarżonych i pod fałszywymi zarzutami - więzionych. Obie żony "zdały egzamin" - nie dopuściły do upadku "firm", panowie natomiast uznali, że mają coś dobrego do czynienia w więzieniu. I tak też postępowali. Za obu - modlono się intensywnie, oni - modlili się także.

Żaden z nich nie żądał rekompensat, mimo iż obaj ponieśli wymierne straty. Po tych "doświadczeniach" - wyszli silniejsi, mądrzejsi i lepsi. I dalej "czynili swoje".

Są ludzie - i ludziska.

Pozdrawiam,

Vote up!
4
Vote down!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1599119

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika zwykły polak został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

- prawdopodobnie narazie palcami penetrują jej waginę bo boją się dorosłych kobiet. Wzięli sobie dziecko do zabawy w sex i aby doznać wyższych podniet seksualnych bo ciągnięcie fiuta i walenie się w odbyt nawzajem już im się znudziło.

No widok tych ciot jest jest naprawdę odrażający.

Tu link - tylko się nie zrzygajcie:

https://www.wprost.pl/prime-time/10240554/ricky-martin-i-jego-maz-jwan-yosef-pokazali-zdjecie-swojej-corki-chce-miec-duza-rodzine.html

To tego chce Rabin Rabiej i Biedroń.

Vote up!
3
Vote down!
-5

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1599387