Kto je śledzie ten nie zejdzie

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Każdy kraj ma swoich cudotwórców. My, Polacy, możemy pochwalić się lek. med. Bodnarem, biznesmenem z Przemyśla, który niczym jakiś starotestamentowy prorok uzdrawia w ciągu kilku dni ciężko chorych za pomocą zapomnianego już leku na grypę. Mają cudowny lek również Rosjanie.

I to powszechnie dostępny oraz nie budzący sprzeciwu w przeciwieństwie do szczepień, które są odpowiedzialne za poronienia, stan pocztowy, wodogłowie, dysleksję, zanik mózgu i jeszcze parę innych, o czym informowała emerytowana profesor Maria Dorota Czajkowska-Majewska. A w przeszłości potrafiły zamienić zaszczepionego w Hulka.

Światowa zmowa covidian, sterowanych przez Billa Gatesa, Sorosa, papieża Franciszka oraz królową Elżbietę II, doprowadziła do ograniczenia propagowania tej cudowności na Łotwie.

Jak informuje portal kresy24pl Krajowa Rada Mediów Elektronicznych na Łotwie podjęła decyzję o cofnięciu koncesji na rosyjskojęzyczny kanał (“Pierwszy Bałtycki Kanał”).

Jak się wydaje najważniejszym powodem cofnięcia koncesji (przyznanej aż do 2025 roku) jest propagowanie środka antycovidowego.

W końcu trzecim powodem jest przekazanie w jednym z programów tego kanału telewizyjnego informacji, że jedzenie śledzi może zmniejszyć ryzyko zachorowania na koronawirusa.

Krajowa Rada Mediów Elektronicznych na Łotwie stwierdziła, że wymienione wyżej naruszenia Pierwszego Bałtyckiego Kanału stwarzają zagrożenie interesom państwa, a także interesom bezpieczeństwa oraz interesom zdrowia publicznego.

]]>kresy24.pl]]>

Oczywiście Kresy24.pl jako polski portal nie mogą ujawnić całej prawdy. W końcu obowiązuje ciągle ustawa z dnia 26 października 1982 roku o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi .

Na szczęście ja nie jestem związany takimi obostrzeniami. I mogę ujawnić tajemnicę.

Śledzie to tylko katalizator. Prawdziwe antidotum nazywa się Stolichnaya.

Oczywiście pod warunkiem, że na zagrychę będą śledzie.

 

3.11 2021

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (9 głosów)

Komentarze

zwalczy marycha!

 

gdy po tym remedium

zdrowotność licha

podstępnego wirusa 

zwalczy marycha!

Vote up!
0
Vote down!
-2

jan patmo

#1634767