Treści z tagiem: wódka

Obrazek użytkownika Leszek Smyrski
Idee

W trakcie negocjacji w Magdalence uczestnicy tych obrad pili wódkę, czyli silny napój alkoholowy, jeden z najpowszechniej używanych środków narkotycznych.

Nie zamierzam odnosić się do faktu fraternalizacji katów z przedstawicielami ofiar, bo to zupełnie inny temat, wart osobnego rozważania. Interesuje mnie sam fakt zastosowania napojów...

4.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:7)
Obrazek użytkownika tequila
Kraj

"Kopaczowa tam będzie, jacyś ministrowie i ja nie mogę jechać, (...) i pomyślałam, że ty i Przemo byście chcieli. Autokarem, tam masz hotel, imprezę, żarcie i wódę za darmo. Tak, za darmo. Tak za darmo, partia płaci. Nie, no tam musisz udawać, że jesteś za Platformą i w ogóle - hahahaha. No, to byś mogła zostać sobie...

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- Nie chcem, ale muszem.-

Opis: Lech Wałęsa motywował swoją obecność w polityce jako obowiązek wobec Polski; zazwyczaj podawany w takiej charakterystycznej dla byłego prezydenta wymowie.

Oni też nie chcieli, ale musieli.

Nasz reporter był przy grobie śp. Anny Walentynowicz do końca – już po ceremonii pogrzebowej....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Od dzisiaj każdemu kto tak powie w twojej obecności możesz spokojnie dać w mordę i do sądu złożyć pozew o odszkodowanie za szarganie dobrego imienia. W załączniku do notki znajdziesz dowód dla sądu.

Wszystkiemu winni są francowaci Francuzi. Taki to jak nie skłamie to prawdy nie powie.nie dosyć że wymyślili to powiedzenie , to...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Piana
Blog

Media donoszą, że Unia Europejska chce nam ograniczyć dostępność wódy. Jestem za! Wprowadzajcie to jak najszybciej! Planowane zmiany mają ograniczyć handel alkoholem (tylko państwowe sklepy i to poza centrum) a dodatkowo podnieść wielokrotnie cenę alkoholu.

Będzie to zimny prysznic dla miłośników UE, „integracji europejskiej” i tego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Świat

Niepewny krok, dziwne miny i to nieustanne przestawianie - najpierw przez premiera Włoch Silvio Berlusconiego, potem przez szefa japońskiego rządu Taro Aso. I ten uśmiech... Czy z Dmitrijem Miedwiediewem było wszystko w porządku w czasie szczytu G8 we włoskiej L'Aquili?
Niwątpliwie Miedwiediewa pokonał wirus "filipiński", ten sam, który...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Kabaret trwa w najlepsze.
To nic, że kryzys, że kasa państwowa pusta, ważne kogo postawić na stolcu prezydenckim za półtora roku.
Służby i pracujące dla nich media prześcigują się w sondażach podsuwanych kandydatów na to stanowisku.
A ciemny lud to kupuje, bo Polacy co jak co ale igrzyska kochają o czym świadczy czołobitność...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Dzisiejsza prasa rozpisuje o tym jak Palikot błazen POwski finansowany jest z zagranicy przez nieznane rzekomo podmioty zarejestrowane w rajach podatkowych.

Poseł PO a dla mnie to raczej naczelny klaun tej partii twierdzi, że nie wie, kto jest właścicielem firm - źródeł gotówki.
Palikot założył w 2007 r. w Luksemburgu spółkę, a...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Niektórzy skompromitowani politycy,do których ja zaliczam również byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego nie potrafią jak to sie mówi "z honorem ze sceny zejść".
Wczoraj Kwasniewski w arogancki sposób zaatakował Instytut Pamięci Narodowej nazywając go instytutem kłamstwa narodowego , już dzis poczuł się wielce urażony odpowiedzią...

0
Brak głosów