Co nowego w Świecie???

Obrazek użytkownika jjr
Humor i satyra

W czasie gdy nasze media ekscytują się wieściami napływającymi z Azji mniejszej, a nasz Prezydent przeżywa rozterki podpisać ustawę, czy nie podpisać, co nie ma większego znaczenia bo ustawa i tak ma być zmieniana. Świat nie próżnuje!!!

Nasi Ukraińscy sąsiedzi rozwijają produkcję drobiu. Ukraina wprowadziła ogromne dotacje do jego produkcji. Dla ciekawych wspomnę, że dotacja do jednego kurczaka przewyższa dotacje przypadającą na jednego uchodźcę. To się nazywa rozmach.

Widoczny na zdjęciu Elon Musk producent między innymi samochodów Tesla 22 Stycznia wypuścił miotacz ognia przeznaczony do walki z Zombi!!! Cena jednego egzemplarza wynosi 500$, Przez te ostatnie tygodnie Elonowi udało się zarobić na tym produkcie, uwaga, uwaga 5000000$. Tak sobie pomyślałem, że można by wyposażyć w te miotacze funkcjonariuszy nowo sformowanego BORu. (Wyleciała mi z głowy nazwa tej nowej służby)

Firma Nissan wypuściła kapcie na kółkach z autopilotem. Po naciśnięciu przycisku pro kapcie parkują same na wyznaczonym miejscu. Pomyślałem o Pałacu prezydenckim, odpadło by uciążliwe sprzątanie i ustawianie porzuconych przez gości kapci.

Pozdrawiam

 

.

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów