Ukraińcy z Polski do RFN, Polacy do USA, Azja do Polski, czyli wielki plan braci od kielni

Obrazek użytkownika wawel24
Świat

Wszechobecna ręka wszechobecnego pośrednika chce przesuwać narody, wynaradawiać je i tasować ich tożsamości.

 

I have a dream. A raczej dwa sny. Jeden zły a jeden dobry. Pierwszy bardzo realny, drugi – średnio.

W tym pierwszym śnie unosiłem się, niczym Król Duch, ponad granicami krajów Europy. Ujrzałem jakieś osobliwe narodów poruszenie. Nie, nie do boju się zrywających ani nie do pracy twórczej dla swych ziem i braci.

Ludów morze z tobołkami, cziemodanami za chlebem. Z krajów gdzie wielopiętrowe, kapiące od złota centra kultury obcych ludów powstają, by pochłonąć miejscowe wierzenia, z krajów, gdzie odrobinę chleba z ziemi przez uszanowanie podnoszą, a tonom owoców pod drzewami dają gnić, by pośrednik łup miał swój piracki. Z krajów, gdzie krajowe kury i krowy nie mogą wykarmić swoich... hodowców, gdzie ręka pośrednika pod kurą, wieprzem, brzuchem krowy i pod owocowym drzewem. Wszechobecna ręka wszechobecnego pośrednika skryta za każdym głodowo opłacanym producentem. Kim są owi pośrednicy, kto ich wpuścił, umocował prawnie, kto ich stręczył i za nimi lobbował? Kto dla uwznioślenia ich rabunku stworzył im kryszowe, ponadnarodowe unie mamiąc tubylców wylaniem dróg pod swoje tiry z przeterminowanym towarem i mydląc im oczy mydełkiem Fa w Aquaparkach. 

Ludów rzeki z krajów, gdzie pracę złodziej w garniturze trzyma tak tanią, by miejscowi w dal mknęli rajów złudnych. Kto ich przegania z miejsca na miejsce żerowiska sobie wykrajając i wpuszczając na nie synów Azji? Kto zacz? Jak mu z oczu patrzy, gdy w żywe oczy łże z wszystkich ekranów i telebimów? Kto tych inżynierów ludzkich losów dopuścił do władzy? Dlaczego mają tak wąskie oczy i krzywy uśmiech? Czy to – przeoczany – dla nas znak? Kto podżyrował im kredyt zaufania u łatwowiernych elektoratów? Geniusze strategii politycznej, czy zaklinacze gniewu ludu, by go wtłoczyć do przepastnej urny pozornych wyborów? Ich wina nieświadomej służby lichwie i prowadzenia narodów w ślepe uliczki uwłaczających exodusów nie będzie im odpuszczona.

 

Relacje czynią rzecz. Relacje są wszystkim (prawie). W ostatnich dniach zaistniało w przestrzeni publicznej kilka faktów. Po polach polskiej świadomości, niczym po polskich wrzosowiskach na koniec złotej jesieni – zaczęły się snuć mgły. Mgły kuszących miraży, mgły opowieści przy ognisku. Polscy innowacyjni rycerze goniący, doganiający i wreszcie – cytuję: „Daj Bóg” – przeganiający Germanów. Germanów o niczym innym nie marzących, jak o tym, by Lechici ich prześcignęli. Jest to kontynuacja serialu dla młodzieży o produkcji Wiedźminów goniących na dronach umykające elektryczne auta. Teraz ten obraz Szecherezada (1) nam poszerza, robi panoramiczny rzut, na mapę Europy. Ścigamy więc Germanów. Wzór czerpiąc z fotografii irlandzkiego krajobrazu, którą nasi przywódcy powiesili sobie nad łóżkiem. Kiedyś Maciej Zembaty lansował tzw. afirmacje Leonarda Orra (autosugestia myśleniem pozytywnym podbudowana kiepską, amatorską metafizyką): np.: Mogą osiągnąć wszystko, co chcę. Trzeba było dziesiątki, setki razy wypisywać (jak w szkole) i powtarzać sobie na głos swoje życzenia, pragnienia i bonmoty w typie: Nic nikomu nie jestem winny.

 

Dwaj powożący rydwanem „przyszłej potęgi RP” ledwo rozróżniają zarobki obywatela od poziomu PKB na głowę obywatela i dlatego raz obiecują dogonienie Niemiec (Zachodu) pod względem średnich płac, a raz pod względem PKB (do sprawdzenia w archiwum kampanii wyborczej..., obiecywanie raz jednego, raz drugiego jest jawnym dowodem kompletnej improwizacji w zakresie strategii gospodarczej kraju). Oczywiście, nadmuchany konsumpcją poziom polskiego PKB za krótkich parę latek padnie analogicznie jak gierkowski. Ale Szecherezada nam prawi, że jeżeli będziemy więcej kupowali, to spadną z nieba inwestycje wraz z nowiutkim, prosto spod igły, polskim przemysłem. Są tylko dwa warunki: 1. musimy powtarzać sobie 5 razy dziennie (liczba powtórzeń sprawdzona przez muzułmanów) afirmacje. Najprostsza afirmacja: „Damy radę!”. Inna: „Nam się uda!”. Po prostu, stajemy przed lustrem, zaglądamy sobie głęboko w oczy i cedząc słowa powtarzamy 20 razy: „Da-my ra-dę!”. Drugi warunek to „zgoda, zgoda, w samorządzie zgoda, a Bóg rękę poda”. Oczywiście jest to brednia. PO, .N i PSL to partie o genezie i celach kleptokracyjnych. I nigdy nie zaprzeczą swym korzeniom i swej istocie, bo nie chcą i nie potrafią. Nawoływanie, żeby „jak w Irlandii” (??) zjednoczyć obydwa (?) obozy i „wspólnie pracować” (??) dla „dobra Polski” (?), jest czymś, przed czego analizą i logicznym rozbiorem wszelki trzeźwy umysł się wzdraga. Podmieniono Nowogrodzką? A może ona zawsze taka była, tylko nigdy nie dopuszczono jej, by zaprezentowała, co jej w duszy gra? I don`t know...

Reasumując: pierwszy warunek wyprawy Twardowskiego na księżyc, to powtarzanie sobie tzw. Afirmacji Prezesa. Drugi warunek to poobklejanie ścian pokojów, sal, hal – plakatami z podobiznami tych, z którymi mamy się wyściskać, wycałować (Schetyna, Kosiniak, Lubnauer, Czażasty itp.) oraz walka z negatywnymi emocjami na widok tych facjat. A po tym treningu przystępujemy do WSPÓLNEJ BUDOWY z nimi nowej, silnej, zjednoczonej Polski. I tak nam dopomóż instrument pochodny. Oraz jednająca się Irlandia.

 

Uff! Od samego pisania o tych hasłach i pomysłach dwóch, co powożą rydwanem kina Pollywood – można odejść od zmysłów. Ja wciąż nie wierzę, że to się dzieje. Uszczypnijcie mnie i powiedzcie, że to tylko takie żarty, że MM i JK sobie krotochwilnie dworują, chcąc ocieplić swój wizerunek o zdolność do bycia kawalarzem. Dorośli ludzie nie mogą takich rzeczy mówić na serio. Nie ma takiej opcji.

Ale wróćmy do wątku osobliwych koincydencji ideolo (koincydencje ideolo zawsze mówią o ważnych etapach, o rozpoczynaniu nowej fazy czegoś; koincydencje ideolo kiedyś zwano mądrością etapu). A więc mamy kilka zbiegów okoliczności, których adept jasnego spojrzenia nie może przeoczyć.

1. wkrótce Niemcy otworzą w pełni rynek pracy przed Ukraińcami, co spowoduje ich masowy exodus zarobkowy z Polski (od parunastu dni przedstawiany jako Apokalipsa dla polskiego rynku pracy, a skoro Apokalipsa, to musi być i Wybawiciel, czyli... Azjata)

2. ogłoszenie przez perfumistkę Mosbacher, możliwości zniesienia wiz dla Polaków od 2020 r.

3. powolne zanurzanie się rządu MM w azjatycki rezerwuar roboczej siły tańszej trochę niż ukraińska.

4. tchórzliwe, dyktowane z Brukseli abdykowanie rządowe we wszelkich kwestiach związanych z Marszem Niepodległości i ruchami prawej strony prowadzące aż do haniebnych „propozycji” MM, AD (ostatnio dopisał się Jakubiak), by zabronić Polakom nieść transparenty na 11 listopada!

Oczywiste jest, iż jest to rezultat ponadnarodowego planu, który przyklepała ekipa MM-JK (JK został powiadomiony przez MM, który sam został powiadomiony o uruchomieniu operacji). Synchronizacja i synergia tych trzech działań rokuje jak najgorzej. Nastąpi kolejna fala czyszczenia Polski z energicznych jednostek i podmienienia ich oraz Ukraińców – w imię Allaha - Pakistańczykami, Bengalczykami i innymi ledwopiśmiennymi „inżynierami z Azji”. Jak powiedziała sweet Georgetta, słodka Jerzynka: Polacy zawsze stali ramię w ramię i kieszeń w kieszeń z Amerykanami i ich pierworodnym, przeukochanym dzieckiem, jakim jest żydowskie lobby. No, może literalnie tak nie powiedziała, ale dyplomacja pozostawia – jak wiadomo – duże pole do domysłu.

Polsce, jako choremu człowiekowi Europy właśnie zaczynają internacjonalni demiurgowie aplikować kurację antynacjonalistyczną i antyetniczną. I taki rząd i para „podwykonawców” (duet MM-JK) nie tylko się nie przeciwstawi, ani nie opracuje antidotum, ani alternatywnego, alarmowego scenariusza, lecz – o zgrozo i hańbo – przyłoży z pasją ręce do realizacji tej budowli międzynarodową kielnią... Ugotowali nas na miękko, a my myśleliśmy, że to solarium. 

 

Okres obecny, otwarty oświadczeniem Mosbacher i prezesa apelami o wspólne z kleptokracją budowanie nowej Polski - jest absolutnie analogiczny do roku 1988. Wtedy też komunistyczna TV zaczęła nadawać osobliwe w tamtej sytuacji programy, o... potrzebie zjednoczenia się Europejczyków. Wałęsa udawał, że walczy o coś, stoczniowcy udawali, że strajkują, rządziła junta a media... już – z wielomiesięcznym wyprzedzeniem – robiły podorywkę pod Kolaboro-Stół i pod UE... Wilk z zającem przy sutym stoliku ustalały plan, jak zaprząc nacjonalistyczne pchły do pracy. No i kilkanaście miesięcy później heblowano kanty stołu. Podrasowano żądzę wolności narodu (symulacja strajków młodych stoczniowców, Wałęsa na ich ramionach) i uczono recytowania... afirmacji michnika, bolka i braci fartuszkowo-brukselskiej reprezentowanej godnie przez Brata Geremka i siostrę Niezabitowską oraz gońca i szatniarza Mazowieckiego. A potem włączono niemieckie wypompowywanie z Polski energii, myśli technicznej, siły mięśni, szans na silną gospodarkę i gotówki. Tę samą przepompownię projektuje MM (czy świadomie, czy nie świadomie, nie interesuje mnie to). Ale robi to pod hasłami o 180 stopni przeciwnymi niż to, co realizuje. Mazowiecki też nie wart psa za ogon pociągnąć, ale  aż takiego kitu nie wciskał.

Tę samą jedność chcą w nas wzbudzić. To ten sam ton, ta sama parciana retoryka... Ogłaszam, że pomiędzy pierwsza a drugą turą wyborów 2018 r. w Polsce – grupa założycielska MM-JK uroczyście otworzyła Etap Przygotowań do Neo-Okrągłego Stołu. Etap ten zwie się też: ZP, czyli Zjednoczony Przedstolik. Tego samego ośrodka kierowniczego fragrancje rozchodzą się z politycznej kuchni kierującej sznureczkami MM rozwijającymi się z kłębka animowania masowych ruchów migrantów zarobkowych. Z tym że, tym razem jest to próba nie żywiołowych przesiedleń, lecz perfidna akcja deetnizacji Polski. Monoetniczna struktura Polski jest cierniem w oku soroso-lauderów świata tego. Nieświadomość prezesa co do wielości modeli konstrukcji pojęcia „obywatel” i hołdowanie neomarksistowskim pojęciom „narodu” oraz niezrozumienie idei „nacjonalizmu” samo prosiło się, by tę piętę Achillesa-Jarosława, ten punkt uczynić obiektem specjalnej operacji internacjonałów. Tragifarsą jest, że antynacjonalne lobby rękoma pupila prezesa niepostrzeżenie dla niego samego wciągnęło go do obozu, w którym jest jego zadeklarowany wróg nr 1, czyli Soros. Wszystko jak w klasycznym westernie: wódz Indian został zwabiony za pomocą słabości do wody ognistej (czyli słabości do myśli, że UE została stworzona po to, żeby... prześcigać Niemców, albo, żeby ktokolwiek kogoś prześcigał), zwabiony do Saloonu o którym myślał cały czas, że to kościół, dopóki kule nie zaczęły ścinać kolejnych piór z jego dumnego pióropusza, który był symbolem jego władzy nad swoim, walecznym plemieniem, które teraz już się rozproszyło, widząc, jak naiwnego ma wodza i nie gwarantującego mu minimum bezpieczeństwa.

O miesiącu i roku ów, styczniu roku 2018. Wreszcie Polacy wybrali, ups, Polakom się wybrał rząd, który aż do końca zaspokoi eksperymenty nienasyconych, bezczelnych, internacjonalnych starców. Przy nie milknącym skandowaniu i aplauzie likwidowanego narodu.

PS

Ach, przecież nie napisałem o tym drugim śnie. Ten drugi sen był o tym, że się zdążymy obudzić, póki jeszcze nie będzie za późno. I wziąć swoje sprawy w swoje ręce. 

 

 

SEN O ZIMIE 2020,

czyli CZUJ DUCH, RODAKU – POWSTAJE WIELKI PLAN,

czyli STROFY O INNOWACYJNYM PLANIE NOWOGRODZKIEJ SZECHEREZADY ZWĄCYM SIĘ: 1000 i 1 NOC ŚWIADOMOŚCI DO POTĘGI UROJONEJ

 

I

 

Śniła się zima, ja biegłem w szeregu,

Za procesyją pod niebem, po śniegu.

Nie wiem, skąd wiemy, że na brzeg Jordanu

Idziem, i w górze odgłos: "Chwała Panu,

 

Do Polski idziem, ludy! znad Jordanu!"

Ludzie obok mnie szli dwoma rzędami,

Kobiety, starce i dzieci parami;

W bieli ubrani ci, co z prawej strony;

 

Ci, co na lewo (2), w opony żałobne,

Szli z krzyżami w dół obróconemi:

Krzyże odwrócone prawdą do ziemi,

Jak złamane strzały, sobie niepodobne.

 

A ci bez światła szli, co po prawicy:

A w ręku ostre menory bez świécy.

Spojrzałem w twarze: są i mnie znajome;

Zląkłem się: wszystkie jak głaz nieruchome.

 

Jedna osoba wyszła z prawej strony;

To sypiący klątwami chłopczyna

Imię jego 447

O jałmużnę dla narodu zaklina.

 

Dałem grosz, ktoś dał tyle dwoje.

Znowu sześć dałem, inny znów we dwoje.

Zbiegły się władze, po złoto sięgamy,

Kto z nas da więcej, dajemy, szukamy,

 

Wstyd nam! już wszystko daliśmy, co mamy.

Lud łajał chłopcu: "Oddaj im, żartują".

"Może - rzekł – gdy Kielc, Jedwabnego pożałują".

Lecz nazad przyjąć już mi się nie chciało.

Postać mnie ręką przeżegnała białą.

Wtem weszło słońce - lato - śnieg nie spłynął

 

 II

 

Lecz jak ptak biały dwa skrzydła rozwija

I skacząc leci; niebo baśni się odkrywa,

I wkoło ciepło i błękitno bywa!

To woń polish american dream była.

 

Pokojem pachniała Pentagonu bryła.

Ujrzałem Georgettę,

Jaką widziałem na Trumpowej Górze,

W białej sukience i ubraną w róże;

 

Motyle wkoło, ona między niemi

Zdała się wznosić i nie tykać ziemi;

Twarz piękna jako Przemienienie Pańskie;

Wzrok utopiła w wizy amerykańskie;

 

Ciekawie patrzy, nie ruszy powieki,

Jakby w Jordanie mądrym i dalekim

Odbite swoje oblicze widziała

I przed exodusem braci - drogi rozwijała.

 

Słuchałem - i mnie nie zdała się ciemna

Jej mowa, choć tak dziwna i tajemna.

I mnie się zdało, że sam lecieć mogę (3),

I prosiłem ją, by mnie wzięła w drogę

 

Przebudziłem się - z obliczem ku niebu,

Z rękami na krzyż, jakby do pogrzebu.

Sen mój był cichy - łzy jeszcze płynęły

Gęsto po licach, i jeszcze wionęły

 

USA, cyrkla, kielni i Wzgórz Golan wonią.

My Niemców nie dogonimy, to nas... zagonią,

Choć Jankes, Juda i Prus słodkie słówka składa.

Słuchaj no, Ty, Nowogrodzkiej Szecherezada –

1000 i 1 noc świadomości twój cel, jednak

Aż tak kłamać do ufnych i szczerych – nie nada...

 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = =

 

Przypisy

 

(1) Jak Sybille były w kilku odmianach (Frygijska, Erytrejska, Perska etc.), tak i Szecherezady mają kilka maści, ostatnio głośna jest Szecherezada Nowogrodzka (zwana też Hyksoską)

(2) Partia Likud

(3) Możliwy skutek konfliktu z Iranem

(4) "Plan" Morawieckiego

 

============================================

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:22)

Komentarze

...to nie krotochwile naszych umiłowanych przez patriot- idiot-ów , przywódców.

Niestety ci dorośli ludzie gaworzą. Takiego kitu jak wciska nam wespół-zespół MM i JK nie wciskał nam nie tylko Mazowiecki, ale nawet Gierek czy Gomułka.

Tę samą jedność chcą w nas wzbudzić. To ten sam ton, ta sama parciana retoryka... tylko, że bardziej bezczelna i bezwstydna. 

Pewnie niebawem na marszu poniosą hasło...proletariusze wszystkich krajów – łączcie się.

Ale najgorsze, koszmarne sny jeszcze przed nami. Np. taki....powstanie partia „Niepoprawnie Zawiedzonych” której jedynym celem będzie kochać JK i bić Ruszkiewicza. Bedą walczyć jak Gedeon. Gawrion poniesie   transparent  „Chrońmy lasy, chociaż one już nie nasze”.

A to Polska właśnie.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-8

Verita

#1574503

Pseudo Polaków pochodzenia żydowskiego z SLD, UW, UD, KL i PO, oraz pomocy pijawek ludowych z PSL którzy tworzyli koalicję antypolską.z tymi żydo-komuchami, w okradaniu i niszczeniu Polski.

A dzisiaj PiS wybrał pro żydowski kierunek, kłamiąc i udając naprawę Polski i wstawiając lipne ustawy, które potem Duda wetuje, a PiS to akceptuje.

A budowa Polin trwa w najlepsze i ogłupiania Polaków ciąg dalszy. 

Dla zmylenia swego elektoratu, grają nędzne teatrum, bo nędzni są aktorzy, sztukę pt "Sądy Polskie oraz karanie patologi PO-PSL" gdzie główne role grają Duda, Kaczyński, Morawiecki.

Co złagodzi wybuch złości elektoratu??? Igrzyska dla gawiedzi!!! Więc niech żyją igrzyska.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-1
#1574517

USA to jest kraj bezprawia. USA, to kraj, gdzie panuje bezprawie w imieniu prawa !!! Tam - jak i w Jewropie rządzi plemię żmijowe, rządzą dzieci Szatana. Byłem tam 33 lata. Żyłem, pracowałem, harowałem. Doświadczyłem wszystkiego co najgorsze. Na te ichnie wizy to jeno nas......ć. Brońmy NASZEJ POLSKI.

CZUWAJMY!

Każde ręce zdolne chwycić miecz JAK NADEJDZIE CZAS PRÓBY potrzebne będą w Kraju nad Wisłą. Plan światowego polina jest jasny - zawłaszczyć chcą wszystko, a Polskę naszą w szczególności, o czym mówił nienawidzący Polski i Polaków - wstrętny POP - czyli kiedyś Pełniący Obowiązki Polaka, niejaki Borys Lewartow, który był nawet niestety Polski Naszej premierem. Jaki jest cel tego żmijowego plemienia, do czego ono dąży w Polsce Naszej, co chce z NIĄ uczynić, powiedział przed laty jasno i dobitnie w TYM wywiadzie z dziennikarką Hanną Krall. Przypominam te jego pełne nienawiści do Polski i Polaków słowa, i proszę o TO, byśmy je ciągle w pamięci mieli, i nie wierzyli nigdy POPom!

Czyli tym żydom udającym Polaków

:

https://piotrbein.wordpress.com/2010/12/15/bronislaw-geremek-lewartow/

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1
#1574545

Kto ty jesteś?
Dureń mały
Jaki znak twój?
Móżdżek słaby

Gdzie ty mieszkasz?
Gdzie los rzuci
W jakim kraju?
W obcej ziemi

Czym ta ziemia?
Mym wygnaniem
Czym zdobyta?
Zaniedbaniem
Czy ją kochasz?
Nie jest moja…

A gdzie kraj twój?
Nie mam kraju
Kto go zabrał?
Sam oddałem

A w co wierzysz?
W nic nie wierzę

Co straciłeś?
Zapomniałem.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

izaluka

#1574566

jaką to wersją...

 

jaką to wersją

tuk tuka

tu podjechał

izaluka?

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1574569

Przykre Twoje pisanie ale bardzo prawdziwe, niestety.

 

Dokąd zmierzasz?

Raj budować, z architektem.

 

Kto cię kupił?

Namawiali, uwierzyłem, gratis dałem.

 

 

Pozdrawiam Cię serdecznie

Viva Cristo Rey!

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

CISZA

#1574577

Ja również serdecznie Ciebie pozdrawiam

W Panu Bogu nadzieja i w młodych

Viva Cristo Rey!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

izaluka

#1574581

zdrajców, współpracowników naszych i obcych służb specjalnych, złodziei i mataczy, czyli polityków zawsze były i czy zwali się lewicą, zjednoczoną prawicą, czy jakąś inną k****cą, to zawsze byli antypolakami i zdrajcami! Nie słuchajmy ich, niech ich fałszywy i zgrzytliwy śpiew płynie do wszawych uszu podobnych im sprzedawczyków!

Ja wierzę, że jest nadzieja, bo są setki tysiące młodych Polaków i trochę starszych też, nie zaprzedanych, nie sku****nych jak większość  polityków, uczciwych, prawych i patriotów po prostu kochających Polskę i działających dla jej dobra - z nimi Polacy wygrają!

Ich wspierajmy, z nimi idźmy razem, z nimi budujmy, w nich prawdziwa nadzieja i przyszłość nasza - w ich sercach miłość do Polski, z nimi tylko Nasza Wielka Polska i Polski Naród przetrwa!

Niech żyje Wielka Polska i Niezwyciężony Naród Polski, niech żyją Narodowcy!!!

11 listopada idziemy razem w Marszu Niepodległości, Marszu Patriotów Polskich, Marszu Prawdziwych Polaków - a sprzedawczyki, antypolacy, zaprzańcy, którzy występują przeciw nam Polakom, przeciw Naszemu Marszowi nie zasługują na uwagę, niech szczeną w swoim nikczemnym zaprzaństwie liżąc odpłatnie stopy swoich mocodawców!!!

Jeśli chcecie razem z żydowsko-merykańskimi najeźdźcami budować polin, czy z niemczurami polen, czy jak tam to zwiecie z islamskimi najeźdźcami, to wasza sprawa, ale nie w Naszej Polsce - na to naszego przyzwolenia nie macie!!!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1574584

Niech PIS-du zacheci Polakow do powrotu do kraju. Za rządów PiS rosnie zamordyzm, najpierw państwa, a potem społeczeństwa. PIS to „dziwka” prowadząca program

Oni niczego się nie boją, bo oni najpierw chcą ukraść państwo, zniszczyć prawo. Przymusowe szczepionki, to lamanie konstytucji, to przymus Program przymusowych szczepień dr Josepha Mengele. Przeciwko szczepieniom na pneumokoki (dwoinka zapalenia płuc) są wszyscy specjaliści, jak: doktor Jerzy Jaśkowski, prof. Maria Dorota Majewska, doktor Hubert Czerniak, Jerzy Zięba.

http://www.tylkoprawda.com/pis-klamie-wysokie-podatki-i-vat-drogo-niskie-place-amerykanskie-kolejki-w-szpitalach-przymus-szczepien/

 Wprowadzenie obcych wojsk do Polski, ameryka zawsze zdradzala Polske, to przestepstwo kryminalne.

Kilkaset tysięcy osób ma już prawo uderzyć nas pałką, zakuć w kajdanki, przytruć gazem, oślepić światłem z reflektora i porazić prądem.

Dziewięć cywilnych i wojskowych służb może dziś obywatela w Polsce skrycie obserwować, podsłuchiwać, śledzić jego korespondencję, a nawet metodą prowokacji badać, czy jest łasy na łapówki. Ale ABW, AW, CBA, SWW, SKW, policja, wywiad skarbowy, Żandarmeria Wojskowa i Straż Graniczna mają też prawo do stosowania środków przymusu bezpośredniego oraz broni palnej. Te dwa ostatnie uprawnienia (choć nie w równym stopniu) przysługują też funkcjonariuszom, inspektorom, pracownikom i żołnierzom z ok. 15 innych formacji: BOR, Służby Celnej, Straży Marszałkowskiej, Straży Leśnej, Straży Ochrony Kolei, Inspekcji Transportu Drogowego, Straży Parku, Państwowej Straży Łowieckiej, kontroli skarbowej, Państwowej Straży Rybackiej, funkcjonariuszom wojskowych organów porządkowych, Służby Więziennej, straży gminnych i miejskich. A także prywatnych firm ochroniarskich i innych wyspecjalizowanych służb (np. straży pocztowej, bankowej czy sądowej), a nawet personelowi zakładów poprawczych, schronisk dla nieletnich i ratownikom medycznym.

Służby stosujące przymus mogą nas dziś oblec w kaftan bezpieczeństwa, unieruchomić pasem obezwładniającym, nałożyć nam na głowę kask zabezpieczający, poszczuć psem i postraszyć koniem służbowym, wystrzelić do nas z broni gazowej lub palnej, nie tylko gumowymi kulami, ale i amunicją ostrą.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1574591

Bo tyle nienawiści do polskiego patriotyzmu i takie brednie można spotkać niemal wyłącznie na rosyjskim portalu znanym jako "ścierwoneonówka", albo u komunistyczno-bolszewickiego politruka tow. Lisa, który stracił miliony gdy ludzie z PiS - czyli dobra zmiana - usunęła go z propagującej wówcas bolszewizm TVP razem jego (byłą) żoną...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1574598