Czy narodowcy to wolnościowcy?

Obrazek użytkownika gps65
Kraj

Niektórzy wolnościowcy nie popierają Konfederacji dlatego, że jej częścią są narodowcy. Uzasadniają to tym, że narodowcy sprzeciwiają się imigracji do Polski islamistów, a to jest jakoby antywolnościowe, bo każdy wolny człowiek ma naturalne prawo zamieszkać tam, gdzie chce - i nikt nie powinien mu tego zabraniać.

       Moim zdaniem, gdyby odstawić na chwilę wszystkich polityków z Partii Wolność na bok i zostawić resztę Konfederacji wraz ze wszystkimi politykami parlamentarnymi z PO, PiS, PSL, K'15, Razem, Wiosny etc... to i tak, Krzysztof Bosak i inni narodowcy z Konfederacji, w tym też Grzegorz Braun, byliby wśród nich wszystkich najbardziej wolnościowymi politykami, największymi zwolennikami wolnego rynku i swobody gospodarczej. A to, że się sprzeciwiają muzułmańskim nachodźcom to ich dodatkowy bardzo duży plus!

       Zgadzam się z tym, że każdy powinien móc zamieszkać tam, gdzie chce, ale nie zgadzam się z tym, by przyjmować do Europy muzułmanów. Nie zgadzam się na to z pozycji wolnościowych. Islamiści nie chcą po prostu u nas zamieszkać - oni chcą nas opanować, chcą nam narzucić swoją cywilizację, swoją wiarę, swoje prawa. Chcą zlikwidować resztę naszych wolności, których już tak mało nam zostało gdy rządzi socjaldemokracja z PiS-u. Oni nam chcą narzucić swoją wiarę, a jak jej nie przyjmiemy, to nas po prostu wymordują - gdy osiągną większość i wygrają wybory.

       Być może nie wszyscy tego chcą, ale wszyscy muzułmanie w sposób nieuchronny staną się demokratycznymi zwolennikami swych współwyznawców, którzy tego chcą. Gdy dżihadyści staną do wyborów, to poprą ich wszyscy ich współbracia w wierze. Oczywiście oprócz polskich Tatarów.

       Nie chodzi o to, że islamiści zagrażają nam zamachami - chodzi o to, że swoją masą zagrażają wolności i wolnemu rynkowi bardziej niż obecnie rządzący socjaldemokraci. Zagrażają nam demokratycznie! Francja, Niemcy czy Szwecja z powodu uchodźców zmienią się w sposób nieuchronny w kilkadziesiąt lat w kalifaty, w których w ogóle żadnej wolności nie będzie, nawet takiej, jaką mamy w dzisiejszym socjalizmie. Stanie się to demokratycznie, bez żadnej walki.

       To będą niewolnicze, zamordystyczne, fanatyczne, totalitarne państwa, które po prostu nas wymordują bez litości - nie w zamachach, ale wydając legalne wyroki śmierci na mocy prawa szariatu, które ustanowią.

       Cywilizacyjne zagrożenie ze strony islamu, to większe i bardziej realne zagrożenie na zniszczenie wszelkich przejawów wolnego rynku, wolności gospodarczej i swobody obyczajowej, niż socjaldemokraci, feministki, komuniści i geje razem wzięci.

       Dziś najważniejszą sprawą polityczną w walce o wolność, to powstrzymanie napływu muzułmanów do Europy. Oczywiście w pierwszej kolejności islamiści, jak tylko uzyskają większość, wymordują feministki, gejów i komunistów z Wiosny i Razem, więc oni witając ich u nas przyjaźnie, po prostu popełniają samobójstwo.

       Gdy islamiści przekroczą pewną masę w Europie, a przekroczą ją na pewno z przyczyn demograficznych i imigracyjnych, to rozpocznie się u nas taka sama wojna jak w Syrii. Zachód jest już stracony, Polskę jeszcze się da uratować.

       Dlatego uważam, że trzeba wspierać Konfederację i głosować na wolnościowców, i na narodowców. W nadchodzących wyborach prezydenckich koniecznie trzeba oddać głos na Krzysztofa Bosaka, bo swoją prezencją, mądrością, klarownością wypowiedzi, sensownością argumentowania, przenikliwością i znajomością polityki przewyższa o kilka poziomów pozostałych kandydatów. Jest też najbardziej wolnościowym kandydatem popierającym wolny rynek. A co najważniejsze: najmocniej sprzeciwia się islamskiej imigracji! To, że ma wygląd młodzieńca, nie ma żadnego znaczenia!

       Więc odpowiadam na tytułowe pytanie: polscy narodowcy to wolnościowcy! Ruch Narodowy należący do Konfederacji jest wolnościowy. Ale narodowcy islamscy to zamordyści. Dobrych narodowców należy wspierać, złych tępić i unikać.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:9)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Leszek1 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wreszcie jakis rozsadny glos w tej powodzi hajtu i wyzwisk. Bardzo dziekuje, ze wspomnial Pan o naszych wspanialych polskich Tatarach, na ktorych zawsze Polska mogla polegac w potrzebie. Skoda, ze tak malo pozostalo z polskich prawych Zydow. Wygineli w czasie wojny, a ich miejsce zajeli zydowscy zbrodniarze przybyli ze wschodu. Juz w ktoryms tam pokoleniu, szkodza naszej ojczyznie.

Kazde zdanie w Panskim artykule jest wartosciowe, logiczne i prawdziwe.

Dziekuje.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1623825

Polscy Tatarzy wyznający islam są najbardziej zagrożeni przez dżihadystów, bo są uznawani za zdrajców. My, chrześcijanie, gdy oddamy hołd Mahometowi, zostaniemy tylko niewolnikami, ale Tatarzy zostaną w pierwszej kolejności wymordowani. Dlatego Tatarom najbardziej zależy na tym, by do nas nie wpuszczać dżihadystów.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1623846

Wierzę, że zawsze wiernie stali przy Rzeczpospolitej. Może jest tak i dzisiaj. Ale czy to nie to dziwne, że ich przywódca religijny miał /ma? kontakty, także finansowe, z Arabią Saudyjską? https://wiadomosci.wp.pl/saudyjczycy-wspieraja-polskich-muzulmanow-nie-powstrzyma-ich-kontrola-mswia-i-sprzeciw-tatarow-6212081376385153a

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1623879