Koniec bajki o Donaldzie I Światowym

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Donald i Radosław zawsze lubili pokazywać się w roli polityków z którymi się liczą. Ostatnie dni to pasmo klęsk Donalda i jego rządu w polityce zagranicznej. Zaczęło się od wstrzymania funduszy na drogi...

Wypłatę trzech i pół miliarda złotych funduszy wstrzymała Komisja Europejska ze względu na informacje o możliwych nieprawidłowościach przy przetargach i o śledztwie w sprawie m.in. trzech współfinansowanych projektów drogowych, dotyczącym możliwej zmowy cenowej. To dopiero drugi przypadek wstrzymania dotacji.

Następnie wiceprezydent USA pokazał jak wielkie wrażenie na świecie zrobiła "zielona wyspa" którą tak się Donald chwalił...

W przemówieniu wygłoszonym w Monachium na Konferencji Bezpieczeństwa wiceprezydent USA Joe Biden wymienił Polskę, mając na myśli Portugalię - informuje "Daily Telegraph". "Ostatnio jesteśmy świadkami pozytywnych kroków podejmowanych w związku z kryzysem: Grecja, Irlandia, Polska, Hiszpania i Włochy podjęły ważne kroki mające na celu wzmocnienie ich gospodarek" - cytuje go gazeta. pap

Takie wrażenie "zielona wyspa" zrobiła za oceanem iż mylą nas z Portugalią....

Dziś kolejny, najcięższy jak sądzę..

Europejski Trybunał Praw Człowieka odtajnił rozpoznanie skargi Abd al Rahim al-Nasziriego, który miał być więziony w domniemanym tajnym więzieniu CIA w Polsce. Poinformował o tym IAR Maciej Szpunar Wiceminister Spraw Zagranicznych. Jak twierdzi, MSZ jest zaskoczone taką decyzją. "To ogranicza wolę współpracy z Trybunałem" - dodał Szpunar. Jak podkreślił, akta dotyczące tej sprawy są związane z obroną fundamentalnych interesów państwa polskiego. Zdaniem Macieja Szpunara, Trybunał miał zapewne świadomość, jak taka decyzja wpłynie na współpracę z nim. Rząd na razie czeka na wyniki postępowania naszej prokuratury. Prowadzą je śledczy z Krakowa. iar

Mimo starań rządu, odtajnione zostanie śledztwo w sprawie tajnych więzień-to też pokazuje jaką mamy pozycję w świecie, i jak "sprawne mamy służby. Ciekawe czy nadal Sikorski będzie twierdził że on z Donaldem to pierwsza liga polityki? Tak mówił w czerwcu 2012 roku- Weszliśmy do światowej pierwszej ligi. Na razie jesteśmy na niej beniaminkiem.

Padł mit Donalda który nam coś załatwia w UE, z którym liczą sie na świecie...Prawda jest brutalna. Wstrzymano nam dotację-co jest DRUGIM-takim przypadkiem. W sprawie fundamentalnej dla naszej obronności, TPC ma gdzieś stanowisko rządu. I co dla wyborców PO najboleśniejsze o "zielonej wyspie" nikt nie pamięta, nie widząc różnicy między gospodarką naszą a Portugalską....Z śp. Lechem Kaczyńskim liczono się na świecie, przyjęto jego stanowisko w sprawie Gruzji. Z Donald ma problem by odróżniono go od premiera Portugalii, stąd pewnie wynika skuteczność jego polityki zagranicznej....Stąd też tak nagłe skurczenie się zainteresowań politycznych PO. Donald się schował, a cały jego obóz napina się by wywalczyć stanowisko dla Anny Grodzkiej-tym teraz żyje Donald i "rozumni"....Walka o przywilej dla JEDNEJ osoby, której JEDYNYM "atutem" jest "sexualna" odmienność....Całkowita marginalizacja politycznych celów i oderwanie od jakichkolwiek realnych problemów Polski. Uderza się w (jak wiceminister MSZ mówi) fundamentalne interesy państwa, a Donald i jego aparat lata za Grodzką.....Całkowita bezsilność, nędza i rozpacz....A możliwe że jeszcze trzy lata nas czekają z Donaldem.......

Brak głosów

Komentarze

Dzięki Tuskowi Polska jest poniżana na arenie międzynarodowej i okradana z należnych Polsce funduszy. Tusk to człowiek nienawistny, leniwy (pracuje 3 dni w tygodniu) i podstępny, zainteresowany wyłącznie swoją własną karierą (w strukturach UE). Dla Tuska Polska nie jest żadną wartością, ot kolejny szczebelek ku "karierze międzynarodowej". Los 38 milionów Polaków nie obchodzi Tuska, bo Polka to "nienormalność". Nawet czerwoni boznowie, nie byli tak antypolscy jakim jest premier Tusk.
I rzeczywiście, jesteśmy bezsilni i bezwolni pod rządami tego .... nie powiem kogo.
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#330664

[quote=Danz] Nawet czerwoni boznowie, nie byli tak antypolscy jakim jest premier Tusk.
I rzeczywiście, jesteśmy bezsilni i bezwolni pod rządami tego .... nie powiem kogo.[/quote]

Zgadzam się z całym tym podsumowaniem .Pomimo wszystko chciałbym jednak w to wierzyć , że jeśli już to póki co jedynie chwilowo możemy być bezsilni ale dlaczego mamy być w dalszym ciągu bezradni ??????

Czy naprawdę w blisko 38 mln narodzie nie znajdzie się osoba bądź osoby które wynajdą stosowną "szczepionkę" aby powstrzymać tą pełzającą "zarazę" ?

pozdrawiam

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#330726

Obserwując polskie media, a raczej narrację telewizyjną, którą codziennie śledzi 70% Polaków odnosi się wrażenie, że Polska jest bezwolna, bezsilna, skorumpowana i chyląca sie ku upadkowi. Stada lemingów nie chcą otrzeźwieć, parafrazując są zarażone głupotą i nienawiścią.
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#330741

Drogi przyjacielu zza wielkiej wody. Gorzkie te słowa jakie umieściłeś w swoim komentarzu ale niestety ,póki co w pełni odzwierciedlają naszą rzeczywistość.

Prawdą jest , że niemalże gołym okiem zobaczyć można "efekty" wielomiesięcznej agitki "palikociarni" i innej "lewackiej swołoczy" - tzw: prania mózgów tym w/w "inteligentnym - inaczej". Oczywiście na efekty nie trzeba było czekać aż tak długo.

Posiadając jednakże ową wiedzę , czyli na spokojnie, wykorzystując przy tym wszelkie dostępne ( zdrowe ! ) zasoby intelektualne czy nie powinniśmy przejść do kontrofensywy ?

Szczegóły pozostawił bym specom od PR czyli socjologom (znawcom tematu). Wystarczy rozejrzeć się wokół a szybko dojdziemy do właściwych wniosków co do ilości tych tzw: "zadżumionych " w naszej ojczyźnie.

Oczywiście to nie stanie się natychmiast tu i teraz. Każda naprawa wymaga wpierw ustalenia co było bądź jest w dalszym ciągu przyczyną "awarii" następnie dobierając odpowiednie "narzędzie" przywracamy ów organizm do pierwotnego stanu.
Jak każda "kuracja" wymaga czasu a nade wszystko cierpliwości i chirurgicznej wręcz dokładności..

Póki co wydaje mi się , że całą tę skomplikowaną operację winniśmy zacząć od wyszukania "chirurga" - szefa zespołu .

Trochę to być może zawiłe ale mam nadzieję , że nie aż nazbyt.

pozdrawiam Cię serdecznie

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#330765

Nistety, ale nie mamy innego wyjścia, albo się odbijemy, albo nas będą zeskrobywali z tej ściany. Aby się odbić musimy zdiagnozować problem, a według mnie Tusk z sitwą PO/PSL/RPP nie jest najmniejszym problemem. Jest ich w sumie niewielu. Problemem są ludzie zamieszkujący w Polsce, którzy ich popierają. I tym to sługom szatana i zdrajcy należy pokazać plecy, nie wolno im podawać ręki, nieważne kim oni nie byliby. Przyjaciółmi? Rodziną? Znajomymi?. Należy okazywać im wzgardę na każdym niemal kroku, przy każdym przypadkowym spotkaniu. W razie gdyby próbowali rozmawiać czy dyskutować, należy odchodzić. Nie wolno bać się słowa "zdrajca". Należy go używać pokazując jednocześnie palcem na zdrajcę. Nie uzasadniać, nie dyskutować. Koniec!
_________________________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#330900

Wazeliniarz i wasal,jest dobry na daną chwile,a POtem aut,i każdy udaje że go nie zna,cieszy mnie fakt że UE dał kon Donkowi POczuć co o nim myśli

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#330670

Również pozdrawiam:)

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#330703

którego potrzebujemy.

- Nie sądzę, że Donald Tusk będzie reformatorem, jakiego potrzebuje Europa w kolejnym dziesięcioleciu – mówi w rozmowie z Onetem Daniel Cohn-Bendit. Wpływowy eurodeputowany z europejskiej Partii Zielonych ocenił w ten sposób doniesienia o tym, że premier Polski mógłby zostać kolejnym przewodniczącym Komisji Europejskiej. – Unią już od 10 lat rządzi neoliberalna partia polityczna, a rezultaty tych rządów już znamy – nadmierny liberalizm, załamanie usług publicznych czy niepewność na rynku pracy - dodaje.

(tytuł zachęcający do czytania, ale... to łonet).
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/krytyczny-glos-z-ue-tusk-nie-jest-czlowiekiem-ktor,1,5412804,wiadomosc.html

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#330674

Stąd Donald zachorował, zniknął, osłabł.....Wie co go czeka po oddaniu władzy w Polsce:)

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#330710

Toż to nie gwóźdź, a hufnal do trumny Tuska !
Czy jest szafa, do której może się schronić premier po takim dictum ? Bo tamta już go nie pomieści ze wszystkimi jego arcyżałosnymi "larami i penatami"...
Pozdrawiam.
contessa

PS. A'propos foto - cusik się makreli palcy poplątali.
_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#330743

czy to rzeczywiście klęski są - dla Tuska...

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#330681

Niestety, klęski Donalda odbija się na narodzie......

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#330715

W obecnej sytuacji każda kolejna klęska Donalda przybliża nas do zwycięstwa.
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#330723

Mocarstwa,państwa poważne, jakim niewątpliwie są Niemcy,nigdy nie planują czegoś tylko na jutro,planują na całe dziesięciolecia do przodu,rozważają różne warianty.Tresura przywódców państw słabych lecz ważnych dla mocarstw, polega na podsuwaniu coraz bliżej pod nos różnych atrakcyjnych kąsków,niestety manewr ten ma również finał,a polega to na tym,że po realizacji własnych mocarstwowych aspiracji, następuje powolne odstawianie od michy, aż do całkowitej alienacji i obojętności wobec sztucznie dożywianego,jeśli jednak ten zacznie się stawiać to działania mocarstwa przybierają bardziej radykalne formy nie wyłączając eliminacji biologicznej,co prawdopodobnie miało miejsce w Smoleńsku.Polacy jako europejski słabeusz na gwałt potrzebują przywództwa cwanego,przebiegłego i umiejącego wykorzystywać inne nacje dla realizacji własnych,zgodnych z interesem narodu,aspiracji, gwarantujących biologiczne przetrwanie społeczeństwa

Vote up!
0
Vote down!
0

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#330698

Mit o Donaldzie padła a Donald nadal mocno się trzyma.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#330717

Donald trzyma się coraz słabiej

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#330777

to dopiero geszeft...! 

donald kotwica ciągnie nas na dno, oby tylko się zagrzebał w mule i nie mógł uciec kiedy odpowiedni ludzie do dupy mu się dobierać zaczną.

Vote up!
0
Vote down!
0
#330751

to plemię wolaków powinno ulec anihilacji  nawóz byłby przynajmniej organiczny  pożytecznego coś by wyrosło z tego nawozu

Vote up!
0
Vote down!
0
#330767

 skumbria w tomacie, chcieliście Donka, no to go macie! Skumbria w tomacie - pstrąg! Parafrazując słynną piosenkę w wersji dla lemingów. Doniu w piętkę goni i wymyśla tematy zastępcze, ale wkrótce nawet durnie zrozumieją, że to już KONIEC!

Vote up!
0
Vote down!
0
#330866