Marcinkiewiczu- to pomysły Merkel zagrażają Polsce i całej UE

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Dziś znów objawił się w mediach Marcinkiewicz i znów wywalał swe żale pod adresem Kaczyńskiego. Nawiasem mówiąc tego samego Kaczyńskiego któremu zawdzięcza wszystko. Bez niego, do dziś siedziałby w Gorzowie. A swe mądrości sprzedawałby na ławce w parku lub osiedlowym barze. Ale ten Marcinkiewicz straszy-inwestorzy boją się Kaczyńskiego. 

Zmartwię Marcinkiewicz i środowisko któremu on teraz się wysługuje. Inwestorzy nie boją się Kaczyńskiego. Inwestorzy boją się brexitu. Boją się osłabienia Europy. A kto najbardziej wzmocnił groźbę brexitu? 

Merkel-panie Marcinkiewicz. To pomysłów Merkel boją się ludzie w Europie, to pomysłów podległych jej eurokratów boją się Brytyjczycy. Wolą, mimo niepewności polegać na sobie niż obawiać się kolejnych idiotycznych pomysłów. Po zaproszeniu miliona islamistów, poszło zaproszenie dla turków. A w tym samym czasie Niemcy i podlegli eurokraci zajmują się Polską. We Francji nie ma dnia bez awantur ulicznych i bójek. W stolicy Belgii pozwolono na powstanie dzielnicy całkowicie wyjętej spod prawa, ale to Polską chcą się zajmować. 

Ludzie widzą te idiotyzmy. Stąd coraz szybszy wzrost poparcia dla brexitu. Stąd obawy kół gospodarczych i biznesowych, stąd wstrzymywanie inwestycji. To wszytko zawdzięczamy Merkel i jej pomniejszym marionetkom jak np. Kopacz i PO którzy ślepo i bezwarunkowo, popierali i popierają każdy jej pomysł. 

To Merkel, a nie Kaczyński zagraża demokracji, to Merkel, a nie Kaczyński zagraża UE. 

Jeśli ktoś zagraża bezpieczeństwu Polski, to środowiska ją popierające. Osłabiając UE zagraża nam naszemu bezpieczeństwu gospodarczemu i podnosi groźbę zamachów terrorystycznych w Polsce. 

Takie są fakty-panie Marcinkiewicz-jest pan teraz z tymi którzy niszczą UE i nasze bezpieczeństwo.   

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (22 głosy)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Krzywousty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Mm dl Pn rdę Pn Zbrgg:

 

Gdy przd Przm pdsz n twrz,

Człm bj wżj n ns!

Bwm ns tylk JDN msz,

przów tyl l d c ls...

 

Rób jk czył mądry l Bj, by n tym śwc żył c sę lżj... pn Zbrgg.

Vote up!
0
Vote down!
-8
#1514978

Mam do Pana pytanie;O co chodzi w Panskiej wypowiedzi? Doczytałem sie kilku preziów i jakiegos nosa.

Vote up!
7
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1514988

Zdaje mi się, że Zuberegg, wymienił J. Kaczyńskiego w trzech mądrych zdaniach! Ciekawa jestem, czy pozostały tekst czytałeś? Według mnie nie! Przytoczę w takim razie motto, pod którym się podpisujesz:Jestem zwolennikiem silnego państwa z silnym rządem, czyli zwolennikiem zmiany lub usprawnienia obecnego systemu. Uważam, że Polska może się rozwijać szybciej, a Polacy odnaleźć chęć do pracy i życia w Polsce, jeśli uwolni się unicjatywę obywateli krępowaną przez coraz wiekszy gąszcz przepisów i uregulowań.

Pozdrawiam.

Vote up!
9
Vote down!
0

viki

#1514989

Nie uznaję oszołomstwa, ani pisania źle o kimkolwiek bez posiadania niezbitych dowodów by daną osobę krytykować. Twoje własne słowa !

No właśnie ! Podaj NIEZBITE DOWODY na bicie czołem, upadanie na twarz przed ....

Vote up!
8
Vote down!
0

#1514991

Na kolana przed Kaczyńskim! Wszystko jemu zawdzięczamy!

Zawdzięczamy mu na pewno jedno-Polska nie jest już państwem teoretycznym

Vote up!
9
Vote down!
0

zuberegg

#1514996

a ja mam dla Pana radę Panie Krzywousty:

krzywousty - krzywo gada.

pseudo dobrał właściwe.
jak krzywonos nazwisko.
taka sama POrada.
Nie pasują Niepoprawni ?!
nie opluwaj gostku.
won !
opuść 
 
Niepoprawne Środowisko.
 
&
wyciąg z Krzywonosa:
 
  • Punkty komentatora: -714
  • Punkty blogera: -850
Suma (wszystkie kategorie): -1564

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1515033

W zachodniej Polsce  " Bez niego, do dziś siedziałby w Gorzowie" znaczy tyle samo co : "bez niego, do dziś siedział by w Tworkach !" - dla Mazowsza.

Vote up!
7
Vote down!
0

#1514992

Kaziu Marcinkiewicz to przypadek niezwykły. Zupełnie właściwie nieznany, nagle wyjechał na plecach Kaczyńskich na samą górę władzy, a potem zjechał jeszcze szybciej, niż wjechał! Potem jak wiadomo rypło mu się życie prywatne i Kaziu zostawiając żonę i dzieci, rozpoczął swoje podboje sercowe. I to mu sie jakoś zwinęło, aż teraz dobija się do utraconych garów tu i tam pohukując w mediach, które litościwie tu i ówdzie mu się jeszcze poddają. Aż strach pomyśleć co to będzie dalej, skoro Kaziu dalej, jak widać, czy czuć na KOD-zie chyba chce jechać......

Vote up!
10
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1515003

Kazimierz Marcinkiewicz, przez przypadek został premierem,wszyscy to wiedzą! Niestety, uwierzył że jest boski i zaczął knuć z Tuskiem! Panowie Kaczyńscy musieli potraktować Kazia kopem w przysłowiowy zadek, by w trybie przyspieszonym zleciał z piedestału. Od tej pory nikt go nie traktował poważnie, żadna partia nie chciała pechowca przytulić! Postanowił chociaż wykorzystać status byłego premiera i pobaraszkować z młodą panienką! Jak zakończyła się jego dziecinna przygoda? Następny kopniaczek i alimenty! Taki to los spotkał nieudacznika! Pozostał mu tylko KOD, bo jak nie KOD, to kto?! Nie wiem jak innym, ale mnie Marcinkiewicz z zachowania i  gadki, kojarzy się z dużym dzieckiem! 

Vote up!
10
Vote down!
0

viki

#1515005

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Krzywousty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jeśli Marcinkiewicz to zero, to jak to świadczy o Kaczyńskim?  Zera i miernoty dobiera sobie do współpracy, premierami państwa ich robi? 

Pisząc to, wystawiacie Kaczyńskiemu ogromnie złą ocenę. Wprost posądzacie Kaczyńskiego o zdradę stanu. Pisząc to co napisaliście, piszecie że Kaczyński jest cynicznym graczem, wykorzystującym nic nie znaczących, łatwych do manipulacji figurantów by osiagać własne polityczne cele. Gdy są niepotrzebni, wyrzuca je jak szmaty i odsuwa w polityczną nicość.

Hm... może jednak macie rację?

Co zaś się tyczy tego co publicznie wygłasza... Poznacie ich po czynach. Ja na te czyny czekam. Jestem ostatnim który padnie przed kimkolwiek na twarz i będzie bił nosem w ziemię tylko dlatego że ten mówi mi to co ja chcę usłyszeć.

Czekam. Czekam i pamietam kto sprzedał niepodległość Polski w zamian za jakąś dawno już wygasłą "Joaninę"

Vote up!
0
Vote down!
-7
#1515006

Jak ja lubię takie gadki, że Lech Kaczyński sprzedał wolność. Polacy przegłosowali wejście do UE w referendum i przebierali nogami, żeby tam być. Kaczyński zwlekał do ostatniej chwili. Kolejna osoba, która żąda dyktartury od PiS.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1515016

piszecie że Kaczyński jest cynicznym graczem, wykorzystującym nic nie znaczących, łatwych do manipulacji figurantów by osiagać własne polityczne cele. Gdy są niepotrzebni, wyrzuca je jak szmaty i odsuwa w polityczną nicość.

Bredzisz. 95% Polaków chciałoby taką nicość jak Marcinkiewicz w Londynie...

Porzucał ludzi to Tusk by przypomnieć to co zrobił z dwoma pozostałymi tenorami, czy też z Gilowską

Vote up!
10
Vote down!
0

zuberegg

#1515028

Dla mnie Viki to jedno słowo powyższe oddaje precyzyjnie naturę człowieka. A jego zachowania przeszłe i obecne potwierdzają tylko, że cieniasem jest na maxa. Można jeszcze jak ktoś chciałby bardzo, nazwać Kazia cienkim bolkiem. 

No ale tutaj skojarzenia są wiadome, więc może być trochę mylące nazwanie człowieka cienkim bolkiem, wiedząc przecież, że bolek wcale cienki nie jest. Raczej wręcz przeciwnie....... 

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1515034

Marcinkiewicz jest za głupi żeby zrozumiał o czym jest notka.

Vote up!
7
Vote down!
0

To ya.

#1515036