Profesor Pawłowicz powiedziała prawdę

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

W świecie prorządowych mediów jak i w internecie zawrzało. Wszystkie projekty ustaw o związkach partnerskich odrzucono, celem ataków stała sie profesor Pawłowicz. Przedstawiła ona w debacie stanowisko PiSu, mówiła m.in.:

Pawłowicz oceniła, że zajmowanie się w sytuacji kryzysu "projektami ustaw obyczajowych", jest próbą odwrócenia uwagi od prawdziwych problemów.

- Zjawisko związków jednopłciowych jest sprzeczne z naturą, projekty są sprzeczne z konstytucją, zmierzają do jej obejścia, są szkodliwe, niesprawiedliwe, naruszają zasadę równości, prawo do intymności, ekshibicjonistycznie pozwalają obnosić w przestrzeni publicznej skłonności seksualne, czyli naruszają poczucie estetyki i moralności większości Polaków - konkludowała. interia.pl

Czyż jest w jej słowach coś niezwykłego? Odkrywczego?

Nie, to co mówiła jest zgodne z prawdą. Projekt tych ustaw oczywiście odwraca uwagę od prawdziwych problemów. Znów mamy serial pt. Tusk i prawe skrzydło PO, Tusk był za-Gowin przeciw. Teraz przez tydzień prorządowe media będą analizować siłę Tuska i Gowina...

Czy związki jednopłciowe są sprzeczne z naturą-oczywiście. Gdyby cała populacja ludzi zawarła związki jednopłciowe, oznaczało by to wymarcie ludzi. Projekty tych ustaw oczywiście zmierzają do obejścia konstytucji.

Jasno powiedziała to np. posłanka Senyszyn-Jej zdaniem "w interesie państwa jest legalizacja związków partnerskich". Uważa też ona, że "w przyszłości związki homoseksualne będą miały prawo do adopcji dzieci".

Sejm nie może omijać konstytucji, więc jedynym wyjściem było odrzucenie wszystkich projektów. Pawłowicz miała też rację mówiąc o poczuciu estetyki. Związki homo w sposób zdecydowany naruszają poczucie estetyki, wystarczy zapytać jakiegokolwiek faceta co czuje gdy widzi dwóch całujących się gości....każdy wie jaka będzie odpowiedź.

Niezrozumiałe jest więc robienie z jej wypowiedzi sensacji, to było tylko przedstawienie stanu faktycznego.

Brak głosów

Komentarze

Uwielbiam słuchać jej wypowiedzi. Mówi rzeczowo, konkretnie, zrozumiale i odważnie. A - że

psioczą różne mendy? Nieważne.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#326013

Lubię Ją, mówi prosto z mostu i całą prawdę. Zastanawiam się natomiast nad jednym: podstawową zasadą jest "nie szkodzić". Poza tym działanie na czyjąś szkodę jest karalne. Otóż dlaczego nie stawia się pod sąd rzeczników tych dewiantów? Przecież to jest choroba uleczalna, wmawianie im, że nie jest działaniem na ich szkodę.

Vote up!
2
Vote down!
0

Stasiek

#326050

Poczułam się urażona wypowiedzią o "nieproduktywności" w związkach partnerskich. Jestem w związku od prawie 14 lat i nikogo nie wykorzystuję ani nie jestem wykorzystywana, to że nie mamy dzieci to nasza sprawa, nie chcemy, lub nie możemy (nie powinno to nikogo interesować). Czy wszystkich, którzy nie mają dzieci należy wyrzucić poza nawis społeczeństwa? Lecę w kosmos wraz z panią Pawłowicz, gejami i lesbijkami, księżmi, zakonnikami i zakonnicami oraz z Tomkiem i Ciopkami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#326178

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika polaku mału nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 Pani zupełnie nie rozumie :) Pani Pawłowicz czy Premier na Wychodźstwie nie mają potomstwa ale to jest brak chwalebny ponieważ tak poświęcają się oni walce o Polskę Prawą i Sprawiedliwą że na spłodzenie i wychowanie dziatek nie starcza już czasu. Podobnie choc z innych powdów ksieża i zakonnicy oraz zakonnice. 

Pani jednak nie dość że żyje na kocią łapę to jeszcze nie ma dzieci (a moze iu dobrze, bo takie dziecko z nieprawego łoża z definicji jest gorsze niż z użwieconego związku) więc jak najbardziej zasługuje Pani na potępienie i wykluczenie. 

Posłanka Pawłowicz mimo że ma tytuł profesorski posługuje się agresywną retoryką obrażającą tych którzy ośmielają się mieć inne poglądy czy śwaitopogląd. Przerywa intwrlokutorom, pokrzykuje, ubliża. Kto ją widział w jakielkolwiek TV wie o czym mówię. Niesłychanie to raduje jej zwolenników sikających niemalże  z radości że "ale im dowaliła, tym pedałom, lesbom i konkubentom". Dla mnie to co najmniej brak kultury. 

A'propos seksu, czystości i religii. Przypomniało mi się opowiadanie Lema (z Cyberiady bodajże) gdzie cała populacja pewnej planety tak się przejęłą naukami przybyłych na nią misjonarzy że przestałą się rozmnażać. 

 

Vote up!
0
Vote down!
-2
#326309

[quote=polaku mału]

Pani jednak nie dość że żyje na kocią łapę to jeszcze nie ma dzieci (a moze iu dobrze, bo takie dziecko z nieprawego łoża z definicji jest gorsze niż z użwieconego związku) więc jak najbardziej zasługuje Pani na potępienie i wykluczenie. 

Ja głupia myślałam, że wszyscy ludzie są zrodzeni z miłości bożej...

Vote up!
0
Vote down!
-1
#326401

"Czy wszystkich, którzy nie mają dzieci należy wyrzucić poza nawis społeczeństwa?"
Nikt tak nie twierdzi. Czym innym jest promowanie takich związków, państwo ma promować politykę prorodzinną. Reszta nei powinna go obchodzić

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#326350

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Agata75 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tak brawo to wszystkich niepełnosprawnych do pieca, po co państwo ma się zajmować bzdurami, jeden problem mniej i można się zając tzw. polityką prorodzinną, zadbać o czystość rasy... Mam wrażenie, że kiedyś w historii kilka osób miało podobne poglądy.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#326406

http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw

Ale nikt nie potępia ani ludzi, którzy nie mają dzieci bo nie chcą, czy nie mogą, nikt także nie traktuje tu w taki sposób niepełnosprawnych. Proszę poczytać jeszcze temat, komentarze, konstytucje (art. 18).

Vote up!
2
Vote down!
0

Pozdrawiam.

#326411

Państwo do alkowy zaglądać nie powinno, chyba Pani to rozumie?

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#326470

Powinna być bardziej obecna w mediach, myślę że PiS by na tym zyskał

Vote up!
3
Vote down!
0

zuberegg

#326349

Jeśli o mnie chodzi: zdecydowanie NIE.

 

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-2
#421971

 smutnym jest to, że cieszymy się jak dzieci z kilku słów prawdy nie zagłuszonych przez powszechny GWniany n.p. przekaz...

Vote up!
2
Vote down!
0
#326025

My musimy robić wszytko by tego przekazu nie pozwolić zagłuszyć

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#326357

http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw

to nikt go nie bierze na poważnie, prędzej już obsmaruje. Gowin minister sprawiedliwości (funkcja nie mająca NIC wspólnego z prawem i konstytucją) powiedział, że projekty ustaw są niezgodne z konstytucją, a premierzu na to: "..wyraził swoją opinię." - na sali było słychać śmiech i oklaski. Dla pani (+) za odwagę - naraziła się wszystko-widzącemu tęczowemu oku S. (najzwyczajniej na świecie broniąc konstytucji, czego najNIEzwyczajniej inni nie robią). 

PS. Uczmy się konstytucji.

Art. 18.

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Vote up!
2
Vote down!
0

Pozdrawiam.

#326073

W trosce o byt i przyszłość naszej Ojczyzny,

odzyskawszy w 1989 roku możliwość suwerennego i demokratycznego stanowienia o Jej losie,

my, Naród Polski - wszyscy obywatele Rzeczypospolitej,

zarówno wierzący w Boga

będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna,

jak i nie podzielający tej wiary,

a te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł,

równi w prawach i w powinnościach wobec dobra wspólnego - Polski,

wdzięczni naszym przodkom za ich pracę, za walkę o niepodległość okupioną ogromnymi ofiarami, za kulturę zakorzenioną w chrześcijańskim dziedzictwie Narodu i ogólnoludzkich wartościach,

nawiązując do najlepszych tradycji Pierwszej i Drugiej Rzeczypospolitej,

zobowiązani, by przekazać przyszłym pokoleniom wszystko, co cenne z ponad tysiącletniego dorobku,

złączeni więzami wspólnoty z naszymi rodakami rozsianymi po świecie,

świadomi potrzeby współpracy ze wszystkimi krajami dla dobra Rodziny Ludzkiej,

pomni gorzkich doświadczeń z czasów, gdy podstawowe wolności i prawa człowieka były w naszej Ojczyźnie łamane,

pragnąc na zawsze zagwarantować prawa obywatelskie, a działaniu instytucji publicznych zapewnić rzetelność i sprawność,

w poczuciu odpowiedzialności przed Bogiem lub przed własnym sumieniem,

ustanawiamy Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej

jako prawa podstawowe dla państwa

oparte na poszanowaniu wolności i sprawiedliwości, współdziałaniu władz, dialogu społecznym oraz na zasadzie pomocniczości umacniającej uprawnienia obywateli i ich wspólnot.

Wszystkich, którzy dla dobra Trzeciej Rzeczypospolitej tę Konstytucję będą stosowali,

wzywamy, aby czynili to, dbając o zachowanie przyrodzonej godności człowieka,

jego prawa do wolności i obowiązku solidarności z innymi,

a poszanowanie tych zasad mieli za niewzruszoną podstawę Rzeczypospolitej Polskiej.

Vote up!
0
Vote down!
0
#326421

http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw

Proszę zwrócić uwagę na celowe nazywanie tych ustaw, ustawami o "związkach partnerskich", wszystko po to, żeby złagodzić wymowność, jaką ma określenie związek homoseksualny. To próba przemycenia/legalizacji związków jednopłciowych. Gdyby chodziło tylko o związki partnerskie osób różnej płci, domaganie się o ich prawa, rzeczywiście w porządku - bo trzeba coraz więcej i więcej praw. Ale to był ustawowy przemyt! Poza tym, zapomina Pani o ważniejszych dla kraju sprawach - ta szopka miała odwrócić uwagę od innych spraw i podbić słupki procentowe po (jak to oni mogą swobodnie wyrażać swoje poglądy). Poza tym - związki partnerskie, czego Pani w nich brak? czego Pani nie dostaje? polecam temat: http://niepoprawni.pl/blog/4729/zyje-w-zwiazku-partnerskim-i-co-mi-zrobicie

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam.

#326433

Przeczytałam i nie jestem pewna czy autorka była/jest w związku partnerskim. Nie chcę iść do USC nie z fanaberii, ale z szacunku do prawa, powagi urzędu; nie mogę złożyć fałszywego oświadczenia przed urzędnikiem państwowym, że "świadoma praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny " etc., ponieważ nie jestem do końca ich świadoma, tak jak większość par, ponieważ raczej nikt nie czyta kodeksów prawnych przed zawarciem małżeństwa (a tyle się mówi o czytaniu umów, które się podpisuje)oraz nie chcę założyć rodziny tylko zgłosić w urzędzie, że pozostaję w związku z takim a takim, że prowadzimy wspólne gospodarstwo domowe.
Chciałabym uniknąć sytuacji, że w przypadku kiedy mój partner straci pracę, ja będę go utrzymywać dajmy na to pół roku i przekroczy kwotę darowizny wolnej od podatku (4-5 tys.), od której wówczas będzie musiał zapłacić podatek od darowizny.
Jeśli chodzi o temat szpitala to owszem kiedy ktoś jest przytomny może poinformować lekarza komu udzielać informacji o stanie zdrowia, ale kiedy jest przywieziony do szpitala nieprzytomny po wypadku nie ma takiej opcji.

PS. Wiem,że wielu ludzi nic sobie nie robi z praw ludzkich (państwowych), czy boskich (kiedy rodzice np. składają oświadczenie przed księdzem podczas chrztu dziecka, że chcą i będą wychowywać dziecko w wierze katolickiej, a następna ich wizyta w kościele jest przy okazji pierwszej komunii), ale ja tak nie potrafię.

Vote up!
0
Vote down!
0
#327897

Największy problem mam z zrównywaniem związków partnerskich z związkami homoseksualnymi. Odbiera się heteroseksualistom ich szczególne prawa i zostają zrównani z homoseksualistami, dlaczego zamiast związki homoseksualne, ciągle słyszymy związki partnerskie? Kto spytał się teraz ludzi żyjących w związkach partnerskich, czy odpowiada im pytanie, o to czy są homoseksualistami? bo takie pytania będą się pojawiać, jeśli zrówna się te dwa pojęcia. Urzędnik państwowy będzie się pytał kobiety: czy ma pani partnera/partnerkę, a mężczyzny, czy ma partnerkę/partnera. Nikt nie zauważa, że dyskryminuje się heteroseksualistów, uwłacza ich godności. Gdyby sprawa dotyczyła tylko związków partnerskich to by ustawy pewnie przeszły, ale próbowano ugrać tematem związków homoseksualnych.

PS. Dziękuje Pani, za zwrócenie uwagi na to, że ludzie z praw często nic sobie nie robią, ale to już taka popularna, wręcz kusząca przywara, że prawa, traktuje się, jako coś odległego.

PS. Tak ogólnie, kto wytłumaczy mi, czym się różni małżeństwo cywilne od związku partnerskiego.

Pozdrawiam.

-----------------------------

Anatomia Upadku:

http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw

 

Vote up!
1
Vote down!
0

Pozdrawiam.

#328117

"PS. Tak ogólnie, kto wytłumaczy mi, czym się różni małżeństwo cywilne od związku partnerskiego."
Małżeństwo cywilne od zw, partnerskiego różni sie generalnie jedną rzeczą. Cywilnego nie mogą brać homosie. Konstytucja chroni małżeństwo, więc lewica chce ja obejść, co szczęśliwie jest nierealne w tym parlamencie:)
Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#328299

Znaczy się, że generalnie nie ma różnic? poza tym, że związki partnerskie to takie małżeństwo cywilne tyle, że w wersji light? znaczy się bez odpowiedzialności i wtedy wszystko jest na lajcie? "świadomi praw i obowiązków z założenia rodziny" - dlaczego związki partnerskie domagają się praw, skoro nie chcą obowiązków? czy to nie jest nieuczciwe? Jakiś konserwatysta z paleozoiku rzekł nawet: 

Konserwatyści mają małżeństwa - świeckie i religijne.

"Postępowcy" mają za to "wolne związki"/"wolną miłość".

Pozdrawiam.

-----------------------------

Anatomia Upadku:

http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw

Vote up!
1
Vote down!
0

Pozdrawiam.

#328484

Konserwatyści mają małżeństwa - świeckie i religijne.
"Postępowcy" mają za to "wolne związki"/"wolną miłość".
Otóż to:)

Vote up!
1
Vote down!
0

zuberegg

#328579

 bo używanie końcowego odcinka przewodu pokarmowego do czynności seksualnych jest sprzeczne z naturą i tylko chory psychicznie może twierdzić, że jest inaczej.

Vote up!
2
Vote down!
0
#326075

swoją wypowiedź ! BRAWO

Nie wiem jaką " siłą "  dysponuje pan Gowin w PO , ale postawienie weta  Tuskowi  jest bezcenne.

Vote up!
2
Vote down!
0
#326302

Doskonale tą wiedzę przekazuje. Bez zastanowienia.

Efekt doskonały.

Bardzo także podoba mi się zdjęcie... :-)

M.Borawski/Nasz Dziennik

 

******************************************   Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart ---------------------------------- Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
2
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#326082

http://niepoprawni.pl/blog/4451/nie-lubie-salcesonu

Vote up!
1
Vote down!
0
#326084

Wskazuje gdzie jest prawdziwa droga
Wspierajmy ją Modlitwą bo Pomaga
Pokazała to w głosowaniu rozwaga
Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#326104

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/39CPWyN9G10" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Vote up!
0
Vote down!
0
#326160

 tam Babę pośle...

Vote up!
0
Vote down!
0
#326174

Zapowiada, jak to kiedyś będzie normalne, że związki homoseksualne będą adoptować dzieci. A kto będzie je "dla nich robił"? Inni homoseksualiści?. Żeby było dziecko, potrzebna jest kobieta i mężczyzna. Inaczej się nie da. Ta zależność, której żadna propaganda nie zmieni wskazuje, że takie są wymogi natury. To natura postawiła takie uwarunkowania, a nie politycy, czy kościół. Jak homoseksualiści chcą sobie sprawić zabawkę, to niech sobie kupią misia, albo się klonują.

Vote up!
2
Vote down!
0

Anka1

 

#326246

"Żeby było dziecko, potrzebna jest kobieta i mężczyzna. Inaczej się nie da. Ta zależność,"

Propagandziści homosiowi tej zależności nie widzą, bo i widzieć nie mogą. Położyłaby ona ich walkę o prawa do adopcji dzieci....

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#326359

"Niezgodne z konstytucją"... Pani profesor spotkała się z gorącym oburzeniem, Gowin nie.
Czyli - nieważne CO mówi, ważne KTO mówi. Ot, platfonsów "logika". Iście betonowa.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#326394

opowiadał mi pewien taksówkarz, że jak wsiada dwóch facetów i dają sobie buzi (co on widzi w lusterku) to zatrzymuje się i natychmiast ich wyrzuca. Dlaczego? Bo nie może na to patrzeć. I ja go rozumiem.

Vote up!
1
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#326416

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika polaku mału nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Czy jednak wolałby sobie popatrzeć jak ten słynny poseł;) OK, przyznam że widok całujących się facetów budzi mój hmm... niesmak ale jeżeli taksówkarz wyrzuca pasażerów-gejów bo mu się nie podoba jak dają sobie buzi to jutro co ? Inny taksówkarz nie weżmie starej brzydkiej kobiety bo wygląda nieestetycznie a on woli młode, atrakcyjne laski wozić. Drugi widząc całującą się parę hetero poprosi o dowód że są małżeństwem (nie żadnym tam zwiazkiem partnerskim) a jak nie to wyp...ć z auta. Itp, itd.

W państwie prawa jeżeli pasażer taksówki nie wykonuje czynności zabronionych ustawą lub odnośnym regulaminem nie może być ze środka transportu wyrzucony bo się kierowcy coś nie podoba.

Pamiętajcie o tym bo moze się zdarzyć taksówkarz-leming który wykopie was z taksówki zauwazywszy w ręce Gazetę Polską czy moherowy berecik na głowie. 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
-2
#326531

w Chicago, kierowca miejskiej komunikacji CTA zrobil to samo co ten taksowkarz, proste. Ano proste takie sceny denerwuja kierowce,a to ma bardzo negatywny wplyw na bezpieczenstwo jazdy, mądre nieprawda? Na bezludną wyspę i tam niech się rozmnażają i kochają, niech zostawią w spokoju NORMALNYCH ludzi domagając się od nich zrównania praw z normalnych nie zboczonym światem.

Vote up!
2
Vote down!
0
#326537

Prywatny taksówkarz może zrezygnować z pasażera, podobnie jak knajpa może pozbyć sie uciążliwego klienta.

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#326606

Miałam takie przeżycie: w kawiarni (na warszawskim Powiślu, z którego wyeksmitowała mnie bufetowa w myśl hasła "poznaj nowe Powiśle") dwie panie okazywały sobie daleko idącą czułość. Wyszłam nie dopiwszy kawy. To ohydne. A takie zachowanie  - gdy wyobrazić sobie, że adoptowałyby dziewczynkę - byłoby dla dziecka normą. Lepiej umrzeć, niż żyć w takim świecie.

Vote up!
1
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#326614

Normą dla dziecka by to nie było...Dziecko widziało by iż dookoła jest inaczej, że dzieci mają dwoje rodziców. Z czasem miało by mocny dysonans między domem a resztą...

Vote up!
1
Vote down!
0

zuberegg

#327250

dlaczego inni mają tatę i mamę? dlaczego ja też nie mogłem tak mieć? dlaczego nie dałyście mi poznać mojego biologicznego ojca - to ostatnie, kiedy myślę o pewnym 66latku. Pozwolę sobie coś zacytować: "To nie tabu homoseksualności sprawiało mi cierpienie, ale homorodzicielstwo – twierdzi Bunel." 

Pozdrawiam.

-----------------------------

Anatomia Upadku:

http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw

Vote up!
1
Vote down!
0

Pozdrawiam.

#327298

tylko nieodpowiednio zachowujące się osoby.
W Paryżu już latają z penisami na zewnątrz, wokół kafejki dla gejów - daj kurze grzędę jeszcze wyżej siędę. Jak taksówkarz nie zareaguje na całowanie, to drugim razem może być weselej... tfu.

*********************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
2
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#326674

Koleś wpada do salonu tatuażu i mówi cienkim głosem:
- Proszę mi wytatuować na penisie takie piękne czerwone Ferrari dla mojej dziewczyny.
- Dla Pana dziewczyny?
- Tak, dla mojej dziewczyny.
- Na pewno dla dziewczyny?
- No dobra, dla chłopaka.
- To wie Pan co? Zrobimy Ferrari, ale proponuję mu dorobić takie wielkie koła, jak od traktora...
- A niby po co?
- Na wypadek, gdyby się w gównie zakopał

Vote up!
2
Vote down!
0
#326538

gość z drogi

zaczęli poniżająco porównywać do czegoś tam...ot "elyty postkomusze"Profesor śp mój  Prezydent Najjasniejszej Rzeczpospolitej, Lech Kaczyński to  też dla nich,jakis kartofel,a 

Jego Brat ,ktory zrobił doktorat ,to jakiś tam "Kaczyński"

ale jak sami ze sobą rozmawiają ,to  odpsorów i doktorów,aż .......gęsto.....magistrów od CHISTORII tożie mnogo...ciekawe ,kto im i za ile dawał te dyplomy...:)

pozdrowienia :)

Vote up!
1
Vote down!
0

gość z drogi

#326615

gość z drogi

ukłony i szacunek wielki ,więcej tak odważnych wypowiedzi ...

Vote up!
1
Vote down!
0

gość z drogi

#326617

http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw

Ja śle podziękowania i wyrazy uznania. Polityka obowiązkiem jest strzec konstytucji, teraz politykom trzeba dziękować, za to, że wypełnia je - absurd. Nic dziwnego, że musiała dzisiaj mówić donośnym głosem do pani POredaktor w POsałacie. Tyle, że to środowisko zrobi teraz z niej "krzykaczkę". Tak to już jest. Rzeczywistość, a POlska rzeczywistość to zupełne przeciwieństwa.

PS. Słuchający: słusznie zauważył (co trudne jest, gdy ktoś ciągle przerywa):

- Homoseksualiści są jałowi, bo nie wychowują dzieci.

Bo ich mieć nie mogą, choćby nie wiem co robili. A jak chcą koniecznie wychowywać cudze, niech założą przedszkole. Do tego niepotrzebna im żadna dodatkowa ustawa.

- Pary heteroseksualne są niejałowe, nawet kiedy nie wychowują dzieci.

Nawet jeśli teraz nie mają, to ze swej natury mogą je mieć. Niepłodność można leczyć. A jeśli nie chcą mieć, to rzeczywiście w pewnym sensie są jałowe.

Vote up!
1
Vote down!
0

Pozdrawiam.

#326667

a to jest link do "Anatomii upadku"

**********************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
1
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#326677

Przy całej do Ciebie sympatii - przychylam się do tego, co napisała Ciociababcia. Już któryś raz niepotrzebnie otworzyłam link do filmu, który nie tylko już kilka dni temu obejrzałam, ale nawet mam, kupiony z Gazetą Polską.
Dobrze jest uprzedzać, do czego jest link, który wklejamy.
Ale wpisy masz ciekawe, pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0
#326690

   Poprawię się - podpis to, tyle, że na początku:) i link nie opisany. Dziękuje, choć lepiej nie przesądzać jeszcze o sympatii do mojej osoby - jeszcze wiele błędów popełnię:) Dziękuje, nikt inny nie zwrócił mi uwagi, więc resztę tylko przepraszam^^ Pewnie jeszcze długo bym tego podpisu nie zmienił - to już taka czarna dygresja.

Tu rozmowa Pani Pawłowicz z drugą Panią:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wwZiFExtrRk

Pozdrawiam.

-----------------------------

Anatomia Upadku:

http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam.

#326717

To nie jest znowu aż taki błąd :-) Zresztą każdemu się zdarzy.
Ja na ogół linków nie otwieram, chyba że jest opisany, co to jest, ale te kilka akurat otworzyłam i tym razem już trochę mnie zeźliło.
Ale nie ma sprawy :-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#326730

Myślę, że za przeproszeniem te same "buraki" (w Pana/Pani mniemaniu) dawały tytuły Panu Bartoszewskiemu, Pani Pawłowicz, Panu Balcerowiczowi i Panom Lechowi i Jarosławowi Kaczyńskim.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#327909

gość z drogi

i grodzka na marszałka....dawniej mówiliśmy na TO znowu wrzucili nam SZCZURA...

lemingowaci walczą jak lwy o grodzka,,/ w poprzednim wcieleniu Krzysztof/

Polsce

grozi wielkie nieszczęście...bezrobocie,ubóstwo,niedożywione Dzieci,na ktorych wykształcenie nie bedzie stać Rodziców...Żyjemy w cieniu wielkich afer.AFER o których mówi ktoś tam,ze TO poprzedni rząd..

.ano POprzedni,

bo Tuskowy z pierwszego rozdania...a 

więc mamy już dwa rządy,mamy grodzką i mamy Kryzys,,,i wielkie zagrożenie bezdomnością i emigracją,

bo gdy tysiące ludzi w sile wieku straci prace,tym samym straci możliwość spłacania kredytów...

mamy kryminalnych komorników i urzędników bezmyślnych,

ZUS,

ktory niszczy Ludzi,nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności...

Aferę  Amber Gold ,gdzie sędzia gra jedną z głównych ról...

i telenowelę pod tytułem" mała kłamczucha z Sosnowca"

a na dodatek grozi nam ogólnopolski Słuszny Strajk..słuszny,bo jesli prezesi wynajęci do zarządzania zarabiają nieusprawiedliwione Krocie,to słuszny...

mało nieszczęść ?

 bedzie więcej..

.chociażby Afera Drogowa POprzedniego rządu,czuli tuska nr 1,albo próba sprzedaży dobrze prosperujących Kolei Linowych....

              A więc Prawdziwa WADZA czyli meRdia,

wymyśliły razem z palącymi koty osłonę dymną dla tuskoPOdobnych

czyli grodzką....

a dla mniej ambitnych,kłamczuchę z Sosnowca....

gratuluję ...

a dla Pani Profesor,niskie ukłony i podziekowania,że ma odwagę zaczadzonym mówić co jest co...

 

Vote up!
1
Vote down!
0

gość z drogi

#328077

Komu zależy na upokorzeniu Polski?

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#328085

"Rozumnym" zależy....

Vote up!
1
Vote down!
0

zuberegg

#328292

Osoba Grodzka, w innym życiu K.Bęgowski. Czasem niezłym rozwiązaniem na pozbycie się przeszłości jest zmiana płci z dodatkiem niepodważalnego wyroku niezawisłego sądu - swoiste katharsis publiczno-polityczne, bądź wsiowe, zaś nadal atrakcyjne - ale my to nie młodopolska inteligencja i nam takiej ludomanii nie trzeba. Genetyka swoje, a sądy swoje. Każdy może być tym, kim się czuje - wolność, tylko natura ma jakoś nietęgą minę;/

PS. Spotkałem się, z określeniem, że osoba G. stała się dość "egzotyczną" bronią Rucha, zwłaszcza, że po niepowodzeniach związanych z związkami homoseksualnymi, jakby nie było nic więcej nie mogli zaoferować. Trza jakoś o sobie przypomnieć.

PS. O innych problemach, tak jak i o gospodarce nikt nie chcę słuchać - bo wszyscy mają za dużo własnych problemów, żeby przejmować się czyimiś - jak to wielu prawdziwie odpowiedzialnych za kraj zwykłych obywateli POwie. Poza tym nikt na pewno o PrOblemach stwarzanych przez równie PrOblematyczny PrOpiłkarski rząd nikt nie będzie podnosił, bo media równie PrOblematyczne. Być PrO w stwarzaniu PrOblemów - POznaj nasz lans.

Pozdrawiam.

-----------------------------

Anatomia Upadku:

http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw

Vote up!
1
Vote down!
0

Pozdrawiam.

#328127

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Salata53 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Osobowosc nawyraz uksztalowana po BOZEMU, czyli, moralnie i etycznie nie naganna.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#421967

jakby brak.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#421972