"Rozumni" w szoku, Petru, ZLew słabo. PiS ok.

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Wczorajsza debata była lepszą od tej pomiędzy Szydło z Kopacz. Ale to było w sumie oczywiste że tak właśnie będzie. Beata Szydło nie walczy o elektorat skrajny, walczy o niezdecydowanych. Najwięcej z nich to byli wyborcy PO-ci w stylu Gowina- druga część to osoby młode, takie które jeszcze nie głosowały. W to że na wybory, nagle pójdzie jakiś. np. 40 latek który nie głosuje ciężko uwierzyć.Więc Szydło chcąc trafić do tych dwóch grup musiała być stonowana, prowadzić debatę w taki sposób jak prezydent Duda. Dziwić musi zachowanie Kopacz. Z każdym dniem coraz bardziej histeryczne apele, coraz idiotyczniejsze zachowania. Kogo mogą przekonać okrzyki "Wolna Polska" na konferencji po wczorajszej debacie??? Ci którzy chcą wolnej Polski nie zagłosują na PO, partię która prosi Berlin by prowadził naszą zagraniczną politykę. A na elektorat lewacki takie hasło nie podziała tym bardziej.. 

Swoja drogą ciekawa sprawa że konferencję PO zorganizowano w gmachu TVP. W tym samym czasie "ktoś"blokował wyjście Beacie Szydło. To tylko kolejne, żałosne zagrywki odchodzącej partii. Tonący brzydko się chwyta. Całość spóźniona o 24 godziny, co jest tylko kolejnym przejawem nieudolności tej partii. Mam nadzieję że TVP pokaże na jakiej podstawie zorganizowano Kopacz konferencję. Ja sobie nie życzę by utrzymywana z moich podatków firma wspomagała jedną konkretną osobę. Liczę że uzyskamy dziś odpowiedź w tej kwestii.

Co do wczorajszej debaty uważam że dobrze wypadł Korwin. Kukiz powtórzył manewr z debaty prezydenckiej, znów tasował kartki, krytykował. Jeden celny strzał w Kopacz, związany z wyjazdem z Polski jej córki. Pytanie czy tym razem to zadziała? Moim zdaniem wystarczy bo wejścia do parlamentu, podobnie jak Korwinowi. Jednak szans na dwucyfrowy wynik nie widzę.

Na koniec część najzabawniejsza. "Rozumni" całą swoją propagandową maszynę skierowali w promowanie medialne Petru. Petru który wczoraj wypadł sztywno, słabiej niż Nowacka. Najlepiej z tego środowiska wypadł Zanberg. Jednym występem zyskał więcej niż Petru setką swoich konferencji. Chłopak oczywiście plecie lewackie androny, wygląda przy tym wiarygodnie, na luzie. Takie też były jego wypowiedzi po debacie. W "rozumnych" mediach szok. Miast promować drętwego Petru, można było pokazywać Zanberga, jestem pewny że udałby się lepiej niż Janusz P.  Moim zdaniem dla lemingów byłby łatwiejszy jako zastępstwo PO. Po pierwsze wiarygodniejszy jako "antysystemowiec", nowa twarz. Po drugie, lemingi nie miały by tego uczucia że naprawdę robią to co im TVN czy GW mówi-jeśli chodzi o głosowanie na Petru, osobę będącą w głównym nurcie IIIRP od kilkunastu lat.

A tak, Zanberg z pewnością zabierze po ok. 1% Petru i Nowackiej i co dla Polski najlepsze, zablokuje im wejście do sejmu:). Będzie to jego ogromny wkład w poprawę demokracji. Przybliża to  nas do zyskanie większości parlamentarnej zdolnej do naprawy państwa:). To jest najważniejszy wniosek po debacie.  

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

... o nazwie RAZEM - Adrian Zandberg (nie Zanberg - jak napisałeś) rzeczywiście błysnął refleksem, kreatywnością, i... za wyjątkiem skur**syństwa i "walnięcia" w Kościół oraz w przeciwników sprowadzenia do Polski "muzułków",... niczym więcej się nie wsławił. W sprawie Kościoła powiedział tak, cytuję:

"Relacje z Kościołem powinniśmy ucywilizować, ale nie w atmosferze wojny kulturowej. Trzeba wycofać religię ze szkół w sposób transparentny. Państwu nic do praktyk religijnych, a Kościołowi do polityki".

Tiaaa... mojżeszowy przygłupie! Ty chcesz walczyć z Kościołem? To przypomnę ci głąbie, że ci którzy walczyli z Kościołem - już dawno nie żyją, albo są wywaleni na śmietnik historii, a... Kościół Katolicki istnieje już ponad 2000 lat i istnieć będzie.

 

 

Pozdrawiam Autora i Komentatorów,

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1496481

Następny pejsaty i lewacka gnida, której Bóg i kościół, oraz religia w szkole przeszkadza.

Widać jakie siły żydo ubecja rzuca na pole walki, z Polakami i Polską, niby samodzielne partie, a POwiązane z PO, tak jak uczeń Balcerowicza i Frasyniuka Petru i Nowoczesna, a teraz Razem.

Do walki z PISem włączyła się również Rządowa Telewizja POlszewicka TVP3 INFO, z masowanym atakiem i opluwaniu PISu dzisiaj, ze strony PO towarzyszki kopary kłamacz Ewy i jej świty.

Zobacz Janku jaki musi być strach u tych zdrajców z POlszewi, strach przed karą za to co zrobili, przeciwko Polsce i Polaków, strach przed utratą majątków nieprawnie zdobytych, oraz stanowisk i koryta, skoro ostatnie marne obwody rzucają do walki z PISem.

Tylko jedność da nam zwycięstwo, przeciwko takim zwyrodnialcom, którzy odbierają rozkazy od mocodawców zagranicy.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1496486

 Niechaj rozwala zlew.taka jego rola.Nowacka zaś błysnęła charyzmą kwiata kalafiora!( to nie moje!, zapozyczyłem z netu).

pzdr

p.s.

Właśnie wybieram się do Dworu Artusa na spotkanie z prezesem. Jarosławem Kaczyńskim

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1496487

Czekam na relację, jestem uwiązana przy opiece nad mamą.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1496494

Czy p.Zandberg chce "ucywilizowania" cywilizacji łacińskiej?
"Relacje z Kościołem powinniśmy ucywilizować, ale nie w atmosferze wojny kulturowej. Trzeba wycofać religię ze szkół w sposób transparentny. Państwu nic do praktyk religijnych, a Kościołowi do polityki".

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/reply/109731/1496481

Kościół tworzą ludzie a nie budynki i kler który stanowi ok 10% wiernych... Skoro KOŚCIOŁOWI nic do polityki tzn pan Zandberg chce pozbawić wszystkich wiernych konstytucyjnych praw odsuwając ludzi od polityki, przy czym kler hierarchowie w tymże Kościele z chwilą sakramentu kapłaństwa nie przestali być obywatelami... Postrzeganie Kościoła jako li tylko instytucji jest niedorzeczne...
Co znaczy cywilizowanie relacji z Kościołem?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1496564

Przykład Janusza P. nauczył lewaków że otwarta wojna z Kościołem sie nie opłaca. Teraz więc będziemy słuchać o potrzebie "ucywilizowania". Kierunek ten sam, inna droga...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1496566

Mnie interesuje z tej debaty to, że pani Beata Szydło potwierdziła swój wysoki poziom. A histeryczna, rozmemłana pani premier Ewa Kopacz coraz bliżej dna i bąbelków! Lewacki dron razem jeszcze bardziej zamuli, zapcha ten zlew millero/palikotowy w niedzielę. P. Kukiz swego poziomu naturszczyka nie jest w stanie już przeskoczyć. Korwin bawił się jak zwykle. Petru balcerowiczowski, bezrefleksyjny beton.. A gdyby Piechocinski usłyszał ten śmiech W.Pawlaka z Pacyny, to i wędkę i rybkę oddałby Nowackiej.

pzdr

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1496482

Pełna zgoda:)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1496483

Trochę inaczej oceniam. JKM - jak zwykle polityczny klaun; Zandberg z lewackimi andronami dobry dla wojujących feministek. BSz - jakby więcej dynamiki, niż wczoraj. Co do pozostałych - zgoda.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Stasiek

#1496484

Czy prawdziwa jest informacja, że Zandberg jest wykladowcą na uczelni ojca Nowackiej, takie cos pokazało mi sie na fejsbuku?

 

Jednak ta wiadomość zostałą potwierdzona. I nie tylko ja zastanawiam się nad jej sensem.

http://andrzej111.salon24.pl/675196,sensacja-przypadek-czy-precyzyjnie-wymierzone-uderzenie-w-millera-i-palikota

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1496493

Moim zdaniem to żaden dowód. Gdyby Nowacka miała chęć utopienia ZLewu to zrobiłaby to wcześniej. Tak by dać czas "Razem" na zebranie głosów dających szansę wejścia do sejmu... 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1496504

W styczniu 1923 roku w klubie garnizonu moskiewskiego, w obecności Lwa Trockiego i Anatolija Łunaczarskiego, odbył się sąd nad Panem Bogiem. Oczywiście ten bolszewicki podsądny nie stawił się na proces osobiście — więc został zaocznie skazany na śmierć...

Siedemdziesiąt lat temu sekretarz generalny Kominternu José Diaz oświadczył triumfalnie:

"Hiszpania znacznie prześcignęła Sowiety w walce z Kościołem. W jej częściach, które są w naszych rękach, Kościół przestał już istnieć".

Iberyjski komunista powiedział to wkrótce po tym, jak zdjęcia rozstrzeliwanego  przez bolszewickich zbirów  Chrystusa obiegły cały świat. Pluton egzekucyjny w Madrycie - na rozkaz lewicowych władz republikańskich - wypalił w 1937 roku salwę do rozkładającego ręce w geście miłości wielkiego posągu Chrystusa...

Pisze o tym aaadddaś[i] na blogu zatytułowanym “Komunizm to dzieło szatana” powołując się na artykuł Grzegorza Górnego[ii] w dominikańskim miesięczniku „W Drodze".

A dzisiejsze zbolszewizowane lewactwo nazywa to ""Relacje z Kościołem powinniśmy ucywilizować"...

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1496740