Deprecha Radka

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Według jednego z polskich dyplomatów, Radosław Sikorski, który stoczył bój o fotel sekretarza generalnego NATO, jest załamany.

Według rozmówcy "Dziennika", Radosława Sikorskiego załamał fakt poparcia przez Waszyngton Andersa Fogha Rasmussena, jednego z głównych pretendentów do funkcji szefa NATO. – Nigdy nie widziałem go tak rozbitego – dodaje.

Według dyplomaty, szef polskiego MSZ do samego końca liczył na wsparcie ze strony Stanów zjednoczonych .

W Waszyngtonie Radosław Sikorski widział nadzieję na poparcie swojej kandydatury na szefa NATO ale i te nadzieje rozpierzchły.
Biały Dom popiera na sekretarza generalnego NATO duńskiego premiera Andersa Fogha Rasmussena.

A nsz piękny Radek,pupil mediów mimo,że wyrażał wolę przyjęcia do NATO Rosji - przegrał.

Radosław Sikorski przegrał z wielką politykąa z wielką polityką zwykle przegrywają mali politycy.
Zawsze uważałam Sikorskiego za drobnego karierowicza,łakomego wysokich apanaży ale nie widziałam w nim nigdy wielkiego polityka .

http://wiadomosci.onet.pl/1946046,11,item.html

http://www.dziennik.pl/polityka/article353428/Sikorski_w_fatalnym_stanie_psychicznym.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Dzięki zdradzie Kaczek, które dały mi ministerstwo, dzięki rozpowiadaniu o swoich znajomościach w Waszyngtonie, dzieki torpedowaniu tarczy na złość PiS i Republikanom, Radek... Został na lodzie. Znów płacze.
Większa z niego baba o Kryski, to pewne! :):):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#17088

Zapomnial juz o zlosliwych pod adresem Amerykanow dopiskach, jakie porobil na poufnym dokumencie, pozniej celowo przeslanym Giertychowi z pelna swiadomoscia, ze ten to opublikuje?

Sikorski po prostu ma ochote nawiac z Polski,bo sytuacja ogolna go przerosla. No,ale nawiac tak w niewiadoma, to on juz nie bedzie umial - jakze tu zyc bez dyplomatycznych salonow z ich ploteczkami i foto-opportunity? Biedaczek - nie umie. Bedziemy musieli mu pomoc. W nastepnych wyborach.
Kaska

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17093

Radek przegral na dwoch frontach.

Po pierwsze, wystawil sie na polityczne posmiewisko, lansujac siebie jako kandydata na szefa NATO. Donald specjalnie mu ambicji nie odbierał, bo wiedział, że raczej radek nie wygra. A jesli nawet, to tym lepiej dla Donka.

Przegrany Sikorski, jest tym lepszy, bo musi byc posluszny i wierny wobec donka, aby ten w przyszlosci dal mu szanse na kolejna wieksza fuche.

Widac ze zagranica poznali sie na nim od razu, jak można przeciez skakac tak z kwiatka na kwiatek? Przeciez byl czlonkiem znienawidzonego rządu Kaczyńskich.

Kto mu teraz zaufa, skoro zawsze moze zdradzic?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17095

...zegnie palec, to poleci w dyrdy do Rosjan. To samo zrobił z PiS, przenosząc się do PO.
Nie jego zasługa, że miał szwagra u Demokratów i obiecywał Donkowi cuda-niewidy, za co teraz beknął, bo dostał od Demokratów kopa w dupę, żeby pamiętał, gdzie jest kamień spod którego wyskoczył.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#17120

na nasze nieszczęście takich jest całkiem sporo i tak na prawdę nie ma znaczenia komu tę d..ę liżą jedni ruskim inni niemcom a jeszcze inni usa dla mnie wszyscy za zdradę stanu powinni zawisnąć co mam nadzieję całkiem niedługo się wydarzy.

---------------------------------------
-Wolnościowiec / Prawicowiec / Ateista-
=____W wszystkich trzech radykał____=
==============================

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

--------------------------------------- -Wolnościowiec / Prawicowiec / Ateista- =____We wszystkich trzech radykał___= ==============================

#17128

a lizodup zawsze usłyszy jedno - na drzewo!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17146