Covid 19 uzdrowił państwa narodowe, zniszczył ideę multikulti

Obrazek użytkownika zuberegg
Świat

Świat jest globalna wioską. Globalizacja jest nieunikniona. Państwa narodowe to przeżytek. Multikulti, różnorodność to postęp, nowoczesność, bezpieczeństwo, pokój i spokój. Te slogany każdy z nas słyszał setki, tysiące razy. Setki, tysiące razy słyszał też że jest faszystą, ciemniakiem jeśli się nie zgadzał z przesłaniem owych sloganów... Takie przekaz był obowiązujący mainstreamowo aż do teraz, aż do epidemii Covid 19.

Wystarczył jeden kryzys, jedno zagrożenie, jeden globalny problem i ciach. Okazało się że mainstreamowe slogany były puste. Nic za nimi nie stoi. A jest wręcz przeciwnie. Gdyby owe slogany dziś obowiązywały, były wprowadzone w życie to bylibyśmy dziś bezradni  wobec pandemii. Wszystkie ponadnarodowe organizacje polityczne zniknęły, milczą, są bezradne. Całkowicie nieprzydatne społeczeństwu w czasach realnego zagrożenia. Podobnie jak przedstawiciele owych organizacji.                                                                                                                                                            Społeczeństwa oczekują działań od swoich krajowych władz.  To do swoich krajowych władz zwracają się narody. Mainstreamowe media również. W naszym kraju widać to po postawie polityków opozycji. Jej politycy przestali prosić Brukselę o interwencje w naszym kraju. Zniknął jej pomysł ulica i zagranica.zniknęli też piewcy postępu, równości, multikulti, otwartości. Gdzie teraz są? Gdzie ich otwarte granice?

Ktoś zapyta-ale co ma multikulti do obecnej pandemii?                                                                                                                                    A to ma że są społeczeństwa całkowicie zblazowane, zdziecinniałe które swoim postępowaniem zagrażałyby innym. Widać to np. po włochach, francuzach czy angolach. Teraz szkodzą tylko sobie....   W sytuacji prawdziwego zagrożenia zawsze działa się instynktownie. Kryzys oddziela ziarno od plew i spuszcza powietrze z pustych, kłamliwych sloganów. Najpierw bezpieczeństwo swojej rodziny, swojego państwa. Na czas kryzysu naszym mottem musi być-państwa narodowe piękne i zdrowe! 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:20)

Komentarze

się kosztem eliminacji słabych jednostek tak w innych krajach wartości rodzinne, narodowe umocnią się kosztem lewackich niewierzących sybarytów, hedonistów którzy nic nie robią sobie z bezpieczeństwa innych tylko myślą o przyjemności dnia dzisiejszego bo jutra może nie być. Ich samoeliminacja wyjdzie innym na dobre pod warunkiem że po drodze nie zaszkodzą innym. Moim zdaniem to jak z narkomanem - niech się truje do woli, byle za swoje i oby go nikt potem nie musiał ratować za nasze pieniądze.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1622398

Wirus eliminuje schorowanych.. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1622411

Teraz doskonale widać tą różnicę w działaniu przeciw koronavirusie, w państwie Narodowym jakim jest Polska, a państwami gdzie rządzi lewactwo, LGBT, sodomici, multi- kulti.

Tam u tych lewaków, starsi ludzie są do odstrzału, bo w ich sercach jest tylko miejsce dla rogatego, a starsi ludzie to tylko balast dla budżetu w opiekowaniu się nimi.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1622416

 starsi ludzie to tylko balast dla budżetu w opiekowaniu się nimi.

Nie tylko starsi, ale też i schorowani niezależnie od wieku-czyli Ci którzy zdaniem postępu obciążają budżet

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1622418