Merkel przestawia wajchę, koniec zagranicznych marzeń histerycznej opozycji

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj
  

Jak wiadomo w lutym dojdzie do spotkania prezesa PiS z kanclerz Niemiec. O takie spotkanie zabiegała strona niemiecka. W mediach naszego zachodniego sąsiada pojawiają się już pierwsze pozytywne artykuły pod adresem rządzących w Polsce. Siłą rzeczy takie same zachowania widzimy w mediach wspierających histeryczna opozycję.. 

]]>Merkel przyjedzie do Warszawy nie tylko jako kanclerz Niemiec, ale również jako przywódczyni liberalnego świata. Tak mówi się o niej często po wyborze Donalda Trumpa na prezydenta USA. "Kanclerz przyjeżdża z wyciągniętą ręką. Chce rozmawiać. W tym roku wybierany będzie parlament w Holandii, we Francji - prezydent, w Niemczech - Bundestag. Do tego Trump i Brexit. Merkel nie chce więc mieć problemu w Polsce" - mówi rozmówca z kręgów dyplomatycznych cytowany przez "GW".]]>]]> ]]>[...]

]]>Polska to duży i ważny kraj - mówił PAP w grudniu wysoki rangą przedstawiciel urzędu kanclerskiego odpowiedzialny za politykę zagraniczną. Już wtedy zapowiadał, że Berlin podejmie kolejną próbę poprawienia relacji z Polską. - W wielu punktach istnieje zbieżność poglądów, musimy to wykorzystać. Wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA oraz niepewna sytuacja w Holandii, Francji i Włoszech sprawiają, że partnerzy w rodzaju Polski zyskują na znaczeniu - to opinia dominująca w kręgach dyplomatycznych Berlina.]]>]]> ]]>

]]>Niemiecki rząd w grudniu wykonał pod adresem Polski wyraźny gest, organizując w budynku MSZ w Berlinie spotkanie z przedstawicielami Polonii. Minister spraw zagranicznych Frank-Walter Steinmeier obiecał przy tej okazji większe wsparcie dla nauki języka polskiego w Niemczech. ]]>[...] ]]>W sytuacji, gdy coraz więcej krajów kwestionuje dalsze sankcje wobec Moskwy, wsparcie ze strony Polski może okazać się dla Merkel bardzo cenne. Zwraca on też uwagę na dynamicznie rozwijające się, mimo politycznych zgrzytów, relacje gospodarcze. Niemiecki biznes robi dobre interesy z Polską i chciałby, żeby rząd był gwarantem poprawnych relacji politycznych.]]>]]> 14-I-2017 tvn24.pl]]>

Skąd ta zmiana tonu? Po utracie USA, Berlin też musi zmienić ton. Trump jest szansą dla Polski na uzyskanie potężnego sojusznika, w oczywisty sposób osłabi to pozycję Berlina. Trump przez lewicowe i liberalne media oraz "elity" potępiany jest równie mocno jak PiS-dzięki temu obie strony stają się dla siebie naturalnymi sojusznikami. Taki sojusz jest śmiertelnym zagrożeniem dla dotychczasowego układu Berlin-Moskwa w którym decydowano ponad naszymi głowami. Wystarczy wspomnieć np. kwestie baz NATO, gazociąg-kwestie dla naszego kraju i całego regionu wręcz fundamentalne.

Sama "groźba" tego sojuszu zmusza Niemcy do zmiany postrzegania Polski. Już dziś pozycja Merkel i całej UE jest słabnąca, nadchodzące wybory w paru krajach wspólnoty będą raczej ten słabnący trend wzmacniać. Polska w naturalnym w obecnej sytuacji sojuszu z USA staje się jednym z ważniejszych graczy w całej Europie. Co więc oczywiste, Merkel musi zmienić ton.

W tym miejscu mały wtręt do grudniowej zadymy. Uważam że była to ostatnia próba lewicowo-liberalnych elit zmiany władzy w Polsce. Tak by zdążyć przed Trumpem."Problemy" z obiorem TVP są tu wystarczającym dowodem. Posłowie i media popierający histeryczna opozycję też byli za. Brakło tylko jednego-społecznego odzewu. Uważam że tylko to uratowało rządzących. Tylko wątłość liczby uczestników pod sejmowego protestu stanęła na przeszkodzie wywołania prawdziwych zamieszek.

Teraz to Berlin znajduje się w defensywie. W UE to Polska i Węgry są naturalnymi sojusznikami dla ludzi Trumpa i jego polityki. Przed rządzącymi naszym krajem stoi historyczna szansa na REALNE wzmocnienie pozycji Polski.

Merkel to wie, media ją wspierające tam i w Polsce też to wiedzą, już przekładają wajchę. Mam nadzieję że PiS też to wie... 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

Bardzo trafne spostrzeżenia i właściwa ocena sytuacji.

Pytanie. Co zrobi Jaro? I z czym przyjedzie Markelowa? Wypowiedzi Trumpa są krytyczne wobec imigracyjnej polityki Merkel. to pośrednio wzmacnia pozycję państw V-4 i oddala "europejskie rozwiązanir" kryzysu imigracyjnego, o czym Merkel dalej mówi. Tu Jaro nie może ustąpić Sprawy gazowe? Nord Strem II i Gazprom w Opalu? Tu też Jaro nie może ustępić, bo chcemy mieć rurkę do Danii i możemy być hubem gazowym dla Europy Śr. O euro mowy być nie może!  Polityka wobec Rosji? Merkel chce utrzymać sankcje, Polska też.  Wzmocnienie UE czyli dalsza centralizacja? Jaro i rząd jest przeciw. 

Nie widzę niczego co Merkel mogłaby dostać, a na czym jej najbardziej zależy..

Natomiast my mamy szereg postulatów. Mniejszość polska w Niemczech, nauka polskiego, państwowy kidnaping polskich dzieci, nadmierna obecność kapitału niemieckiego w polskich mediach, hejt w mediach niemieckich przeciw Polsce, wspieranie (niemal jawne) opozycji w RP przeciw rządowi PiS, szcucie przez Berlin KE i PE przeciw Polsce. To tylko kilka spraw o które Kaczyński może Merkel zapytać.

Wydaje mi się, że nic Merkel w Warszawie nie uzyska na czym jej najbardziej zależy. No może Jaro wspomni coś o armii europejskiej (co jest absurdem, ale mówić "po europejsku" można o tym długo, ale bez efektu). może jakaś współpraca młodzieży, uczniów, miasta partnerskie i inne czwartorzędne głupstwa.

W sprawach zasadniczych interesy Polski i Niemiec są sprzeczne!. Chyba że Merkel zmieni swą politykę imigracyjną (wybory). A tak, wtedy na tym froncie współpraca jest możliwa.

Vote up!
9
Vote down!
-1

Traczew

#1530609

W sprawach zasadniczych interesy Polski i Niemiec są sprzeczne!

Wystarczy się dogadać z nimi by zakończyli medialne ataki i wygasili zainteresowanie PE.

Vote up!
9
Vote down!
-1

zuberegg

#1530621

Ciekawe spostrzeżenia i ja też pisałem, że chcieli zdążyć przed Trumpem i wejściem wojsk USA do Polski. Kaczor 15 grudnia rozmawiał dwie godziny z wysłannikiem Trumpa R. Gulianim... (?)... I Kaczor był przygotowany na pucz (Sala Kolumnowa).

Faktycznie z Niemcami nam nie po drodze i mam nadzieję, że Kaczor to dobrze wie i zanim Merkelowa przyjedzie do Polski powinno byc spotkanie V4 (po nim też). Musimy grać na współpracę V4 i kilka innych krajów. mam nadzieję, że PiS to dobrze rozegra...

I pisałem, że jezeli PiS dotrwa do nominacji Trumpa, to będzie rządził długo. Wytrwał w sposób rewelacyjny a to, że ludzie nie wyszli na ulicę to zasługa rocznej pracy rządu dla Polaków. Robili swoje i nie dali się sprowokować do jałowych wasni. Polacy to widzą. Lemingi i potomkowie żydo-ubecji oraz WSI to naprawde za mało :)))

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1530617

że nie powinienneś używać pogardliwego słowa "kaczor" pisząc o Jarosłwie Kaczyńskim i nie wiem dlaczego piszesz to słowo zaczynając z dużej litery "K", to nie jest jego nazwisko, przecież tak nazywa go cała totalitarna opozycja, też masz coś do niego? Po prostu nie wypada.

Pozdrawiam.

Vote up!
12
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1530632

Kaźmierczak-Wojciechowska vel Kasner vel Merkel będzie oczywiście naciągać tego co ukradł księżyc na "cywilizowaną" germanizację.

Putin już zaprosił Trumpa do stolicy germańsko-tureckiego imperium w Satanie (Astanie) i nie zdziwiłbym się, gdyby któryś z "naszych" oficjeli też się tam udał - w końcu pierwszym gościem elekta Dudy był bandyta Bush, wnuk Prescotta okupującego Górny Śląsk od ok. 100-lat, który przekazał klucze Hermannowi Göringowi.

Stolzmann vel Kwaśniewski & Co. są tam częstymi gośćmi, podobnie jak u ukraińskiego żyda Lansky'ego (mafia, Kuba, kosher-nostra, CCCP, żydo-chazaria…) w Vindobonie ("Wiedniu") czy w melinie Stolzmannów w "Davos".

Nieoficjalne libacje tej bandy odbywają się na Krymie, na Lazurowym Wybrzeżu lub w pobliżu dużego lotniska w Königstein, lub w Kronberg.

 

http://burisma.com/ru/sovet-direktorov/

https://wirtualnapolonia.com/2011/05/05/sprawa-stolzmana/

http://deziluzje.blogspot.de/2013_09_01_archive.html

http://3obieg.pl/wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskiego

http://www.aferyprawa.eu/content/kwasniewski-stolzman.html

https://www.scribd.com/document/135596375/Stolzman-Kwa%C5%9Bniewski

http://forum.gp24.pl/wykopali-ludzkie-szczatki-na-podworku-przy-ul-sienkiewicza-wideo-zdjecia-t94513/

 

 

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/list-otwarty-do-zygmunta-miernika

 

Czego szukają Rosjanie, Ukraińcy, Żydzi i Niemcy w Polskim (?) Sejmie ???

Część Niemców nawet się nie kamufluje i posiada przywileje "mniejszości niemieckiej".

Na Kresach Zachodnich (w t.zw. "Niemczech") nie do pomyślenia

- tam "mniejszość" celtycko-słowiańska to ponad 70% społeczeństwa !!!

 

http://sbb-music.jimdo.com

 

 
Vote up!
2
Vote down!
-2
#1530694

Nie bardzo rozumie słowo Kaczor.Moze mi wyjasnisz o kogo lub o co chodzi?Jesli chodzi o Pana Jarosława Kaczynskiego to jestes przeze mnie porównywany do petru i tego kudłato-kolczykowanego oszusta kijowskiego.Wybacz ale troszkę a moze i duzo szacunku nalezy sie komus kto dobrze zyczy Polsce i dla niej  pracuje całym swoim sercem i zaangażowaniem.

Vote up!
1
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1530750

Ciekawy wywiad ze Stanisławem Michalkiewiczem, szczególnie polecam go tym , którzy "uważają", że jesteśmy potęgą gospodarczą i militarną i wojska amerykańskie nie są potrzebne na terytorium Polski, czyli coś dla trolli i pożytecznych idiotów.

https://www.youtube.com/watch?v=tmdG4wwflUw

Vote up!
9
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1530631

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie obrażaj Polski i Polaków "amerykański" trollu !!.
Twój wiernopoddańczy ton niejak nie pasuje do dumy Polaków. Nie próbuj nam wmawiać, że jesteśmy biedni, głupi i bezbronni.
Martw się o swoją amerykańską dupę, bo Chińczycy mogą zażądać natychmiastowego zwrotu waszego, kolosalnego zadłużenia. Wtedy to wy poprosicie Polakow o "wzmocnienie zachodniej flanki NATO"."Czarnej Ameryce" już nie wystarczą tanie samochody i paliwo i za chwilę zażądają więcej . Światowa bandyterka waszej "pseudoarmii" też powoli się wyczerpuje. Wasza żydowska narracja próbuje nadal nam wmawiać, że jesteśmy "brzydką panną bez posagu".
Polska nie jest dziwką potrzebującą opieki sutenera !!!. Wbij sobie to do tego załganego, żydowskiego łba !!!.
Kto uważa, że Polska Racja Stanu potrzebuje ochrony obcych wojsk stacjonujących w naszej ojczyźnie, jest ZDRAJCĄ ... Zrozumiałeś trollu ?.

Rozumiem, że można mieć inne zdanie, ale to co robisz ty i kiloro innych na tym portalu, to brudna, perfidna, kłamliwa, obrażająca nas Polaków propaganda.
O głupotę cię nie podejrzewam, ale podejrzewam cię o to , za co kiedyś Polacy strzelali w łeb, albo ten łeb golili...

Vote up!
1
Vote down!
-6
#1530648

Kto uważa, że Polska Racja Stanu potrzebuje ochrony obcych wojsk stacjonujących w naszej ojczyźnie, jest ZDRAJCĄ ..

Takiej głupoty dawno nie czytałem. Rozumiem ten ból, Moskwa ma ten sam:)

Vote up!
3
Vote down!
0

zuberegg

#1530668

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Takiej głupoty dawno nie czytałem"...
Ja nie mam takiego szczęścia...
Widocznie mało czytasz na tym portalu.

Vote up!
0
Vote down!
-4
#1530686

z historycznego punktu widzenia,

z ponad 3000-letniego doświadczenia

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/32/R1a-map.JPG

z imperium chińskim mieliśmy sporo mniej kłopotów

 

niż z z turańskim,

https://en.wikipedia.org/wiki/Islamicisation_and_Turkicisation_of_Xinjiang

 

semickim,

https://en.wikipedia.org/wiki/Muslim_conquest_of_Transoxiana

https://en.wikipedia.org/wiki/Islamization_of_Iran

 

czy germańskim.

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

 

 

T.zw. wojska "amerykańskie" Busha, Schwarzkopfa i innych to nic innego jak żołdacy IV Rzeszy, t.j. kolejnego zamorskiego germańskiego imperium z semickim lobby - nasi odwieczni oprawcy, którym nie należy ufać. Prawdziwi Amerykanie wegetują w slumsach i, coraz mniejszych, rezerwatach, na terenach których testowana jest germańska broń jądrowa, biologiczna i chemiczna.

 

Jako byli Tokarze (Tocharowie), Kotynowie-Hutynowie, Spariowie, Ariowie powinniśmy być świadomi, że Chińczycy również nękani przez wschodniosyberyjskich Turków postawili w tym celu wielki mur - nie pomogło. Chociażby pod względem zagrożenia turańskiego mamy w Chińczykach, Japończykach, Hindusach a nawet Pakistańczykach i Irańczykach sprzymierzeńców. Walkę o dusze i umysły powinniśmy zacząć od naszych najbliższych rodaków Białorusinów i Serbo-Łużyczan oraz Słoweńców i Chorwatów - a wewnątrz Kraju wreszcie, po 78-latach sowiecko-germańskiej okupacji należy zaprowadzić Polski porządek.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konferencje_Gestapo-NKWD

Aktualnie Chińczycy weszli w zainicjowaną przez XIX-wieczną germańsko-żydowską okupację Chin fazę sowieckiego materializmu - my jesteśmy im w stanie, jak niegdyś nasi Aryjscy przodkowie Kāśyapīya i Mahīśāsaka z krainy Kāśpatyria-Sparia (Sogdiana) rządzonej przez Piastów Kołodziejów (Čakravartin), również o imieniu Meško (Mieszko, Me-chu'o) ostrożnie i na zasadach wzajemności pomóc.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/K%C4%81%C5%9Byap%C4%ABya

https://en.wikipedia.org/wiki/Mah%C4%AB%C5%9B%C4%81saka

https://pl.wikipedia.org/wiki/Gandhara

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sogdiana

https://en.wikipedia.org/wiki/Chakravartin

https://en.wikipedia.org/wiki/Gurak

 

 

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

http://sbb-music.jimdo.com

 

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1530701

T.zw. wojska "amerykańskie" BushaSchwarzkopfa i innych to nic innego jak żołdacy IV Rzeszy, t.j. kolejnego zamorskiego germańskiego imperium z semickim lobby

Prosze czytać mniej Bubla i Żyrynowskiego. 

Vote up!
2
Vote down!
-1

zuberegg

#1530727

Nieznane mi nazwiska.

Ze względu na okaleczenia doznane w sowieckim obozie koncentracyjnym mało czytam.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1530772

Mamy i tu musze zaznaczyc" posiadamy" w zasobach ludzkich nieprawdopodobna energie, ktora przejawia sie w roznych aspektach min. polityki powstania z kolan, ktora dzisiaj daje efekty. Czy po wyborach ktos polecial do niemiec oprocz Beaty Szydlo? Chyba Ona rowniez tam nie byla oficjalnie. A jak byla to kazdy dobrze wychowany a napewno strateg zrozumie dlaczego. Dzis juz nie my jedziemy skladac hold pruski ale ona (sory jakis szacun sie nalez Jaroslawowiy) Ona - poprawilem na duza litere poniewaz nie chce umniejszac jej rangi stajac przed Prezesem. Pojechalem sobie troche ale co mi tam. Jezdzili po nas ponad 300 lat. Jak sie myle niech mnie ktos poprawi. We wszystkim! Mam w nosie i pojade sobie dalej ale tego juz nie napisze. Proponuje zrobcie to samo - pomaga!

 

Vote up!
11
Vote down!
0
#1530633

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Może nie na temat, ale...

Wiadomości z ostatniej chwili: Szewach Weiss został odznaczony przez prezydenta Andrzeja Dudę Orderem Orła Białego... (czym się zasłużył???)

Para prezydencka rozpoczęła wizytę w Izraelu...

Szewach Weiss: Wizyta prezydenta Dudy w Izraelu nie będzie zwyczajna. "Będzie symbolem nie tylko wszystkich Polaków, ale tego nowego pokolenia polskiego"...(Jakie "nowe pokolenie polskie" ten żyd miał na myśli ?)

Co oni tak biegają ostatnio do tego Izraela ?. W mediach nie ma informacji o faktycznych celach tych wizyt.

Skoro to tak ważne wizyty, to może Polacy powinni wiedzieć "na ile one są ważne" ?

Odnoszę wrażenie, że Izrael jest naszym najważniejszym partnerem politycznym, gospodarczym i militarnym...

Chyba, że jak zwykle, nie mam racji...

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1530645

Handel polsko-izraelski zaczął się rozwijać jeszcze przed upadkiem żelaznej kurtyny, wraz z powstaniem Izby Handlowej Izrael–Polska w Tel Awiwie w 1988 r. Jedną z pierwszych umów o handlu i współpracy gospodarczej podpisanych przez Polskę była umowa z Izraelem z 1991 r. Pięć lat przed wejściem do NATO i tuż przed zapewnieniem sobie zakupu samolotów F-16 Polska podpisała porozumienie o współpracy wojskowej z Izraelem i zapowiedziała, że jest zainteresowana wspólnymi ćwiczeniami polskich i izraelskich pilotów

Żródło:
http://monde-diplomatique.pl/LMD60/index.php?id=1_4
A jest to tekst z roku 2011. Polecam przeczytać całość. Sądzę że przy zasłoniętej kurtynie dzieje się więcej niż w świetle reflektorów.
Vote up!
6
Vote down!
0

rumjal

#1530649

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Mam szersze spojrzenie na "stosunki" między Polską a Izraelem. Nie opieram swojej wiedzy na zgrabnie napisanym (ogólnikami) artykuliku. Realia są niestety na (skromnie powiedziane) znaczącą niekorzyść Polski...

Ps: Mówiąc o współpracy miał Pan też na myśli żądania żydów ( bandyckich) odszkodowań od Polski?.
Miał Pan też na myśli dyskredytowanie Polski przez żydów na arenie międzynarodowej?.
Wrogie wypowiedzi izraelskich polityków wobec Polski, to też oznaka wspaniałej współpracy ?.
Bądźmy realistami...

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1530652

Nie wiem jakie ma Pan to szersze spojrzenie i na czym oparte. Ja przytoczyłem tylko mały sygnał lekko pobudzajacy wyobraźnię z (niewielką) nadzieją że ktos podchwyci temat merytorycznie. O ogólnikach p/t odszkodowania - żądanego jak na razie przez jednego szajbniętego rabina z poparciem ADL, której kierownictwo zdaje sie dorobiło sie już sprawy o oszustwo wiem doskonale. Zdaję sobie też sprawe z medialnej nośności takich żądań jak też oszczerstw rozsiewanych pod adresem Polski. To są sprawy ogólnie znane.

Moją intencją było podejśc do tematu współpracy zbrojeniówek. Spike i pare jeszcze innych drobiazgów. To nie jest zbyt wiele i nie wiem czy jest więcej czy nie. Użyłem artykułu nie dlatego że opieram na nim swą wiedzę a z oszczędności czasu. Po prostu traktował o temacie. Liczyłem na merytoryczna kontynuację a doczekałem się nie wiedzieć czemu napastliwej krytyki..

Prosze o tych realiach na niekorzyśc napisac więcej - jeżeli istotnie posiada Pan jakąs wiedzę. Uprzedzam że "Bankierów i złodziei", "Przedsiębiorstwo Holocaust" i jeszcze pare innych pozycji mam zaliczone. Liczę na to że Pan wie więcej.

Vote up!
2
Vote down!
0

rumjal

#1530720

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wiem znacznie więcej, ale po co więcej. Samo to zaprzecza dobrym stosunkom z Izraelem.
Więcej, to ja mogę pisać na portalu, gdzie w dyskusji uczestniczą uczciwi ludzie, nie tępi pałkarze.

Pana oczywiście ta opinia nie dotyczy...

Vote up!
0
Vote down!
-4
#1530722

tak agresywnym i negatywnym ryzykujesz, że nikt Cie nie przeczyta i nie odpowie.

Wszystko można wyrazić w sposób mniej napastliwy, może warto spróbować. Anonimowość nie jest żadnym uzasadnieniem dla agresji, więc miej odwagę mówić co czujesz w sposób cywilizowany, pod swoim imieniem lub rozpoznawalnym nikiem. Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1530657

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czytaj moje wcześniejsze wypowiedzi. Nie było w nich ani kropli agresji. Wtedy byłem wyśmiewany i obrażany przez tych, którzy dziś czują się obrażani.
Wobec chamskich, obraźliwych i kłamliwych wypowiedzi tych ludzi czuję się bezradny, więc zacząłem używać ich języka...Może coś dotrze.

Vote up!
0
Vote down!
-5
#1530662

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

" rozpoznawalne nicki..."?. Jestem za. Mogłoby okazać się ilu na portalu mamy Hansów, Iwanów i Mordechajów...
Uprzedzając ewentualne pytania... osobiście noszę piękne, polskie imię.. :).

Vote up!
0
Vote down!
-5
#1530685

Szewach Weiss został odznaczony przez prezydenta Andrzeja Dudę Orderem Orła Białego... (czym się zasłużył???)

Czym?

Zawsze bronił Polski, co dla jego rodaków jest czymś niecodziennym....

Vote up!
3
Vote down!
-1

zuberegg

#1530667

Nie słyszałem aby Weiss kiedykolwiek napisał do żydowskich mediów aby zaprzestały nagonki na Polaków, nie słyszałem aby potępił ataki na Polskę przez organizacje żydowskie i prominentnych Żydów. Nawet nie skrytykował GW i Michnika za jego działalność, nigdy nie skrytykował Grossa. Nigdy nie słyszałem aby potępił obraźliwe ataki żydowskich kibiców na siostry Radwańskie i Polaków. Mówienie do Polaków, że on jest naszym przyjacielem to zbyt mało, nie wiem za co został odznaczony przez prezydenta Dudę.

https://www.youtube.com/watch?v=-Rx33ZBEC5A

Vote up!
4
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1530672

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika sbb.w.interia.pl nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Chodzi zapewne o bękarty obywatela Dudy i jego niemieckiej małżonki.

Niemcy są pod względem genetycznym najbliższymi krewni ludów semickich, w tym Żydów, więc Żydzi po prostu cieszą się, że ich "ziemia obiecana" - Polska powoli, lecz konsekwentnie niemczeje i żydzieje.

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

 

Podczas gdy, n.p. potomkowie założycieli Polski, Piastów torturowani i kaleczeni byli w obozach koncentracyjnych, Żydzi przejmowali ich majątki,

http://niepoprawni.pl/blog/2218/psychiatryczny-archipelag-gulag

http://burisma.com/ru/sovet-direktorov/

http://www.kto-kogo.pl/Jerzy_Kucharek

https://www.dropbox.com/s/h8heox7jo1zpxwz/Dyskografia%20%7C%20SBB.pdf?dl=0

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/list-otwarty-do-zygmunta-miernika

http://niepoprawni.pl/blog/marcin-b-brixen/nirvana-to-my

 

a żydowskie firmy, jak ta której ciężarówka ostatnio zasłynęła z akcji w okupowanym Kopniku ("Berlinie") rosły jak grzyby po deszczu.

http://www.utzurawski.pl/about_us.html

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1530704

Chodzi zapewne o bękarty obywatela Dudy i jego niemieckiej małżonki.

Są granice bredzenia

Vote up!
3
Vote down!
-1

zuberegg

#1530726

Niemcy są genetycznie bardzo bliscy nam, Polakom (udowodnione na podstawie badań DNA). Żydzi mają rzeczywiście inne (i bardzo specyficzne DNA, przenoszone jako cecha dominująca, obecna w tej nacji).

Natomiast, co jest niewytłumaczalne - przy bliskim pokrewieństwie genetycznym - Niemcy mają psychikę "narodową" całkowicie różną od naszej. Kwestia "tresury"? Podświadomość zbiorowa? Nikt nie umie tego wyjaśnić naukowo.

Pzdr,

Vote up!
6
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1530737

że ta różnica wynika  z języka, jego brzmienie, twarde lub miękie ma wpływ na psychikę. Tak samo na psychikę człowieka może mieć otoczenie człowieka, krajobraz. Groźny skalisty krajobraz może sprawiać, że człowiek żyjący w otoczeniu takiego nieprzyjaznego, surowego krajobrazu staje się jego odzwierciedleniem. Może się mylę, często w moim życiu zastanawiałem się nad tym jak bardzo różnią się ludy zamieszkujące różne kontynenty i różne kraje. Takie rozważania są też przyczyną do kolejnych pytań na które nie mamy odpowiedzi i chyba nikt nam ich nie udzieli.

Serdecznie pozdrawiam Ciebie i Duńczyka.

Vote up!
5
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1530740

Niemcy mają psychikę "narodową" całkowicie różną od naszej. Kwestia "tresury"? Podświadomość zbiorowa? Nikt nie umie tego wyjaśnić naukowo.

Każdy kraj ma swoją psychikę. Jest ona zalezna od historii, kultury danego kraju...

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

zuberegg

#1530746

Niemcy - haplogrupa I1 [I-M253]

Szwedzi - haplogrupa I1 [I-M253]

Albańczycy - haplogrupa I2 [I-M438] (Filistyni)

Żydzi - haplogrupa J

Adolf Hitler - haplogrupa K

wspólni przodkowie - haplogrupa IJ - przybyli do Europy jako inwazorzy (ludożercy) ok. 8 000-lat temu.

 

W Danii i Norwegii przetrwali pra-Słowiańscy indygenni mieszkańcy Europy (R1a), a w Norwegii najstarsze tureckie ludy Europy - Saami (N).

 

Słowianie - haplogrupa R1a

Ariowie - haplogrupa R1a

Tadżycy (właściwi) - haplogrupa R1a

Kirgizi (niedobitkowie Tocharów i Kotynów) - haplogrupa R1a

Brahmini (kapłani i naukowcy hinduscy) - haplogrupa R1a

 

Celtowie - haplogrupa R1b

Baszkirzy - pra-celtycko - turecka mieszanka - częściowo R1b

 

Wspólni przodkowie - haplogrupa R1 - euro-azjatycka mutacja grupy kaukaskiej (Gruzini !) przybyłej do Eurazji ok. 80 000-lat temu.

 

 

Gdzie ta "genetyczna bliskość" Niemców i Polaków ?

- chyba, że gwałt, zniewolenie i bastardyzację zwie pani "kulturą" i "bliskością"

 

W "Niemczech" żyje

ok.15% Niemców,

ok. 70% indygennej ludności celtycko-słowiańskiej i bastardzi,

reszta to głównie Turcy i Żydzi. (por. Kopnik - "Berlin"

- po Pero-Carogrodzie "Istanbule" największe "tureckie" miasto Europy)

 

Proszę nie mylić podziału "administracyjnego" z pochodzeniem genetycznym i wynikającą ze związków plemiennych kulturą, której u Niemców po prostu brak

- żerują, pasożytują na obcych im indo-europejskich (piastowskich) kulturach.

 

"Niemiecki" hymn państwowy - chorwacka piosenka ludowa spowolniona dwukrotnie + dodany imperialny, faszystowski tekst.

Flagi "niemieckich Landów" - ("Land" - zapożyczona i przekręcona znaczeniowo forma lądu), t.j. Perkuńsko-Hercyńskich krain Celtycko-Słowiańskich: "Hesjii", "Turyngii", Braniboru "Brandenburgii", czy miast Colonia Claudia "Köln", Frankfurt - biało-czerwone flagi Aryjskich Piastów - biel = Brahmini-nauczyciele, karmin/karmazyn/czerwień = Kšatriya-zarządcy/wojownicy

Słownictwo celtyckie, słowiańskie, greckie, tureckie, łacińskie… + uproszczona gramatyka łacińska + runy bazujące na weneckiej wersji pisma greckiego

Sztuka "germańska" i "nordycka" - sztuka Scytów, Śaków, Sarmatów i Celtów - zrabowana lub wytworzona przez niewolników i ich zgermanizowanych bastardów.

 

Lektura "obowiązkowa" - jest też tłumaczenie niemieckie dla "Volksdeutsch"-ów:

https://www.dropbox.com/s/x9ijarfv1fq4m5o/Zend_Avesta_ou_plut%C3%B4t_Zen_Daschta_expli.pdf?dl=0

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

 

Jest pani najwyraźniej ofiarą germańskiej demagogii lub po prostu trollem-agentem.

 

 

P.S.

Moja Piastowska rodzina przez 700-lat była obywatelami "Niemiec" ponieważ nie opuściła rodzinnej Górno Śląskiej ziemi, walcząc i utrzymując przez ponad 2 000-lat (będąc tu od ok. 600 p.n.e i regularnie napadaną przez germańskie bandy i plemiona) Słowiańsko-Aryjską cywilizację i kulturę (nie urojoną t.zw. "kulturę zachodu") - to nie znaczy, że jestem "Niemcem" - wręcz przeciwnie.

Podobnie wielu Serbo-Łużyczan (haplogrupa R1a, t.zw. "Niemców") pomimo, że od ponad 1 000-lat żyją w ciągłym strachu i zagrożeniu, jest bardziej Słowiańska a nawet Polska niż przeciętny Polak !!!

Do zbliżenia z Niemcami doszło tylko u najbardziej zdegenerowanych członków rodziny (por. Władysław Wygnaniec - agent Barbarossy) i jak wiadomo z historii t.zw. "dynastia Piastów" nie przeżyła tego "zbliżenia".

 

Niemcy twierdzą, że Mikołaj Kopernik (R1b, starożytne nazwisko związane z Perunem) był "Niemcem", a nawet "kobietą". ;o)

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1530776

Gwoli ścisłości muszę zauważyć, że to, o czym piszesz, to genealogia, a nie genetyka.

Zainteresowani mogą znaleźć obfite materiały w internecie. Ja dodam jedynie, że haplogrupa R1a1 ("słowiańska") występuje (wśród mężczyzn) w Azji w nast. krajach:

Kirgizja

Tadżykistan

Afganistan

Pakistan

Uzbekistan

Indie

Turkmenistan

Bangladesz

Iran

Kazachstan

Mongolia

Chiny

% Słowian odpowiednio

64 (czyli - najwyższy odsetek "Słowian" w populacji Kirgizji!) 

63 (i zaraz potem - w Tadżykistanie)

51 (i w Afganistanie)

48 (Pakistanie)

36 (Uzbekistanie)

35 (Indiach)

35 (że nie wspomnę o Bangladeszu)

35 (Turkmenistanie)

25  (czy Iranie)

25 (i Kazachstanie)

5

2

Liczba w mln. odpowiednio

3,5

4,7

14,4 (w Afganistanie)

81 (i Pakistanie)

10

412,3 (natomiast ilościowo największa liczba "Słowian" w Indiach, a może - najwięcej Hindusów w Europie?) 

1,7

56 (w Bangladeszu)

20 (i w Iranie)

4,1

0,1

2 (no i te 28 milionów "Słowian" w Chinach ;) )

Lecz jeśli ktoś spróbuje twierdzić, że genetycznie jesteśmy bliscy Kirgizom, Tadżykom, Afgańczykom, Pakistańczykom czy Hindusom to... - nie będę komentować.

Próbuję wykazać, że haplogrupy odnoszą się do genealogii, a jedynie w tym stopniu do genetyki, że "mówią" o specyficznym, genetycznym materiale DNA w męskich chromosomach Y.

I proponuję Ci, sbb. nie "ciągnąć" dyskusji o "genetyce". Bo raczej nie masz o tym pojęcia. A za to - wiele pewności siebie i arogancji.

 
 
Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1530910

Widzę, że poznałaś conieco faktów, na temat NASZEJ CYWILIZACJI,

więc czemu te absurdalne antypolskie twierdzenia ?

 

Nie tylko geny (na przykładzie chromosomu Y najłatwiej prześledzić rozprzestrzenianie się rasy i n.p. kultury), lecz również język i zwyczaje, specyficzne uzdolnienia lub choroby, a nawet nazwiska, herby, technologie, narzędzia, instrumenty muzyczne, i zawody się utrzymały i stanowią - pomimo rozbicia przez TURAŃSKIE, SEMICKIE i GERMAŃSKIE okupacje - nadwyrężone i okaleczone CONTINUUM.

Kilka konkretnych przykładów:

 

Danu (mistyfikowana konkubina Piasta Kāśyapy, stąd nazwy wielu rzek n.p. Donu, Dunaju, Dunajca…) - Duninowie - Tuatha Dé Danann - Dania + zdegenerowani, zgermanizowani bastardzi Theudannaz - Teutoni - Teut(oni)schland - "Deutschland"

 

Gedrosia - nazwisko Giedroyć - herb wyraźnie Scytyjsko-Aryjski

 

Spyra - (Aryjski-Sparyjski) herb Pernus, (Pernuš) porównaj geny, historię, herb i nazwę Iakšaku-Iškašym

https://en.wikipedia.org/wiki/Ishkoshim,_Tajikistan

Achamenidzi (Magowie, symbolika), Speri (Kolchida, Armenia, Kāspia, Saspersia…, również Gruzińska nazwa Morza Czarnego), pierwsze monety ze Spardy zawierające elementy z Gandharwy i potrójny znak dynastii j.w), Dalmacja

jeden ze zgermanizowanych w średniowieczu członków rodu, Rudolf Spyra (vel Kippenhahn) z Perninka (!) ("Bärringen") na południe od Spiry ("Esperstedt" niegdyś jedno z największych miast Białej Serbii) i Pirny, bywa nazywany tak jak niegdyś jego przodkowie "słonecznym bogiem" (Swarożyce-Suryavansha) i to przez ludzi nie zorientowanych w historii rodziny (!!!)

W Europie, głównie w Boio-Arii ("Bawarii") zachowały się Piastowskie korony, często przedstawiane na posągach hinduskich świątyń oraz inny typ lżejszej korony (potrójne listki złota, por. herby i monety), znany ze Scytii, Sarmacji, Spardy, Egiptu (XV-XVIII dynastie), Krety i Boio-Arii, i związany z Perunem-Iškurem (!!!) wprowadzony przez Iakšaku-Jakszyców ("Hyksos").

 

Sperski - (Aryjsko-Hinduski) herb Pierzhała - Kšatriowie rodu Spyra

 

Iakšić - Jakšić - Jakszyk (夜叉, mitologizowani Iakšaku-Ikshvaku, mistyfikowani Jakszowie - jedno z określeń powyższej dynastii) - j.w., znani głównie w Serbii, ze zgermanizowanych bastardów, po kądzieli pochodzi Iwan Groźny

 

Tokarz - nazwisko pochodzące z Tokarii (Tocharii, Tokharii), wielbłąd, którego Meško I (Mieszko I, dla Chińczyków Me-chu'o) podarował germańskiemu "cesarzowi" przybył do Polski właśnie z tą rodziną uciekającą przed przeprowadzanymi przez Turków czystkami etnicznymi.

https://en.wikipedia.org/wiki/Islamicisation_and_Turkicisation_of_Xinjiang

 

Trąbita - od Himalajów po Alpy - produkt uboczny natleniania palenisk piecyków hutniczych i kuźni (Kotan [Khotan], Kotynowie, Hutan [Hotan])

 

Dudy, Kozy - j.w.

 

https://www.dropbox.com/s/x9ijarfv1fq4m5o/Zend_Avesta_ou_plut%C3%B4t_Zen_Daschta_expli.pdf?dl=0

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

http://sbb-music.jimdo.com

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1531051

Przeczytałam to, co o sobie i swoich przyjaciołach-muzykach piszesz (napisano) w internecie. Wobec tego - wiem odrobinę więcej na twój  (wasz) temat. Ale to już ewentualnie na dyskusję poza forum.

A czy wiesz, że np. słowo "ogień" brzmi podobnie i ma to samo znaczenie w języku polskim i w hindi. Jeśli natomiast prześledzić słownictwo litewskie (język litewski), podobnie - łotewskie - to zachowują one największą ilość archaicznych cech indoeuropejskich pochodzących z języka staronordyjskiego, co wiąże się z kolonizacją basenu Morza Bałtyckiego oraz Morza Północnego przez wikingów (których zwiesz androphagami).

Nie uważam, aby moje twierdzenie o "genetycznej bliskości" z Germanami było antypolskie. Po prostu - "z faktami się nie dyskutuje". Istnieje natomiast coś innego co, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, jest skutkiem niemieckich (germańskich) filozofii czy teorii. To są te rozważania o "wędrówkach ludów" oraz wynajdywanie "aryjskich przodków" German. Jest jednak więcej dowodów na twierdzenie, że męscy "nosiciele" haplogrup R1a1 wędrowali z Europy w kierunku Azji. A nie odwrotnie. Mutacja tworząca R1a1 powstała u osoby zamieszkującej stepy Euroazji ok. 15 tys. lat temu (Europa południowo-wschodnia, Północny Kaukaz lub Azja Środkowa). Według niektórych teorii do mutacji doszło w cieplejszej strefie klimatycznej nazywanej ukraińską ostoją LGM (Last Glacial Maximum) - okresu wielkiego zlodowacenia. Badaczka Ornella Semino pierwsza wykazała związek R1a1 z kurhanowcami, protoplastami Scytów i, następnie, Sarmatów, utożsamianymi z ludami posługującymi się wczesnymi językami indoeuropejskimi oraz pierwszymi, którzy oswajali konie, dosiedli ich i rozprzestrzenili haplogrupę R1a1 po Europie i Azji.

A wśród Skandynawów (Norwegów i Islandczyków) haplogrupa R1a1 występuje z częstością ok. 20% w populacji męskiej, podobno "rozprzestrzeniona" tam przez Vikingów-Słowian.

Istnieją też poglądy, że mutacja powstała na terenie Indii lub Afganistanu i stamtąd rozprzestrzeniła się w przeciwnym kierunku.

A np. informacja genetyczna przekazywana jedynie w "linii" żeńskiej, czyli mitochondrialne DNA (mtDNA) "mówi" o tym, że współcześni Europejczycy są "potomkami" jednej z siedmiu kobiet żyjących w epoce kamiennej: Heleny, Veldy, Tary, Katriny, Ursuli, Yenii lub Jasminy. Oczywiście imiona są sprawą umowną.

To są różne przyrodnicze ciekawostki, jednak szereg wniosków głoszonych jako pewniki, jest niezupełnie "uprawnionych". Krótko mówiąc liczne, nawet efektowne wnioski są mało prawdopodobne, czy trudne do udowodnienia mimo różnych, bardzo nawet interesujących "przesłanek."

Pozdrawiam, ale proponuję pozostawić genetykę oraz genealogię profesjonalnym badaczom. Temat jest złożony, rozległy, badania przynoszą wciąż nowe fakty, które zmieniają dotychczasowe poglądy czy teorie. Nie istnieje też "jedna, jedyna" czy "wyłącznie prawdziwa" udowodniona naukowo wiedza. To raczej pole dla domysłów, teorii i różnych "historii alternatywnych", czyli aktywności literackiej.

Vote up!
3
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1531082

Oczywiście wiadomo mi, że

agni = ogień,

surya = swaróg,

bhratr  = brat

weda = wiedza

i.t.d., i.t.p…

Znana mi jest też historia pisma (brahmi, kharošthi, sanskryt…) i drogi jego rozpowszechniania (Piastowie Mari i Kasytów oraz Brahmini).

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mari

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kasyci

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sanskryt

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kharoszthi

https://pl.wikipedia.org/wiki/Brahmi

 

Obecność starych indo-europejskich form językowych na Litwie nie ma nic wspólnego z inwazjami proto-semickich androfagów (germańców, wikingów) ani z sąsiedztwem ludów turecko-uralskich (Suomi) lecz z obecnością ludów indo-europejskich, konkretnie haplogrupy R1a (Słowianie, Sarmaci, Scytowie, Ariowie, Brahmini…), więc Twoje twierdzenie, że ma związek z proto-semickimi "wikingami" jest absurdalne, tym bardziej, że jedyni względnie "cywilizowani" "wikingowie", t.j. Normanowie (patrz Duninowie i Świebodzice-Gryfici) podróżowali na zachód (Islandia…) i południowy-zachód (Normandia, Sycylia…).

Nie muszę chyba przypominać, że ludy celtyckie (haplogrupa R1b) to nasi najbliżsi krewni, lecz pomimo ich liczebnej przewagi w zachodniej Europie ich-nasza kultura została zdominowana przez rzymską i germańską okupację, a w najczystszej formie utrzymuje się jedynie w Irlandii.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sudarshana_Chakra

https://pl.wikipedia.org/wiki/Korab_(herb_szlachecki)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pierzcha%C5%82a_(herb_szlachecki)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kantabria

https://en.wikipedia.org/wiki/Lusitanians

https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Serbo%C5%82u%C5%BCyczanie&diff=48299691&oldid=47710177

 

Co do kierunku wędrówek - to temat studnia - Afryka - Azja - Europa - Azja - Europa… jedynie uczciwe badania archeologiczne i genetyczne mogą przedstawić ślady wędrówek - na razie z grubsza wygląda to tak:

Zamieszkiwaliśmy wokół Morza Czarnego i Kaspijskiego i w zależności od klimatu i możliwości uprawy roli również rejony położone bardziej na północ, gdzie dominowały koczownicze, myśliwskie ludy tureckie - haplogrupa N.

Ok. 7000 p.n.e. t.j. ponad 70000-lat po naszym osiedleniu się w Eurazji i conajmniej 12000-lat po wykrystalizowaniu się naszej kultury i mutacji genetycznej, ludożercze ludy proto-semickie, których nie tolerowano na Półwyspie Arabskim podbiły południowe wybrzeża Europy z punktem ciężkości w dzisiejszej Albanii, od nich wywodzi się haplogrupa I2. Najbardziej ludożercze plemiona wyruszyły na północ pustosząc Środkową Europę i żerując (DOSŁOWNIE t.j. POŻERAJĄC miejscową ludność) docierając ok. 5000 p.n.e. do Skandzy (południowej Szwecji) i poprzez praktykowanie kanibalizmu i kazirodztwa degenerując się jeszcze bardziej. W ten sposób powstały t.zw. ludy germańskie - haplogrupa I1, które po poznaniu naszych zdobyczy cywilizacji ok. 500 p.n.e. rozpoczęły SYSTEMATYCZNY PODBÓJ EUROPY.

Kluczowym okresem jest kilkaset lat, ok. 5300-5000 p.n.e., kiedy androfagowie w drodze do Skandzy POŻARLI większość Europejczyków, t.j. NAS !!!

https://en.wikipedia.org/wiki/Herxheim_(archaeological_site)

Ten prehistoryczny HOLOCAUST przyczynił się do wyzwolenia mechanizmów samoobronnych i przyśpieszenia rozwoju naszej CYWILIZACJI.

Rozwinęła się metalurgia, a związane z nią obserwacje natury (Perun-Indra) doprowadziły do powstania religii. Wynalazek koła i w efekcie żaren, wozów i maszyn (młyny, tokarki, pompy…) doprowadził do znacznego rozwoju i przyspieszenia cywilizacji, a po wynalezieniu ok. 2000 p.n.e. piasty, łożyska, obręczy kompozytowej i rydwanu transport lądowy na wielkich stepowych połaciach Eurazji nie stanowił większego problemu.

W tym okresie dominował kierunek wzdłuż Iakšartesu (Syr-Darii) aż do Indii.

Wkrótce po renesansie cywilizacji Harappy jako cywilizacji Aryjskiej i wprowadzeniu nowych stopów, m.in. stali po stepach na południe od Morza Kaspijskiego rozwinął się transport t.zw. jedwabnego szlaku i Piastowie zarządzali wieloma ludami t.zw. Bliskiego Wschodu, n.p. Mari i Kasytami. Od północy w tym samym kierunku udali się nasi ludzie (Luđi, Luvi, Lydii) wspólnie z proto-Gruzinami i proto-Ormianami, znani jako Hetyci. W połowie 2-go tysiąclecia p.n.e. Piastowska cywilizacja Aryjska dotarła do Egiptu (XIII-XVIII dynastie), Kołušu (Nubii, Sudanu-Etiopii) i południowych wybrzeży Pólwyspu Arabskiego (Omanu, Saby-Jemenu).

Piastowie znani byli w Indiach jako Brahmini, w Persji jako Magowie, w Mezopotamii jako Mari, w Egipcie jako Iakšos ("Hyksos") a wprowadzając epokę żelaza w Europie jako Etruskowie i celtyccy Druidzi. Najstarsza dynastia Swarożyców Iakšyców znana była w całym starożytnym świecie jako "Słoneczni Bogowie" i zajmowała się rozwojem kultury, nauki i cywilizacji, nauczaniem lokalnych władców, utrzymywaniem pokoju. Rozwinięte na Bliskim Wschodzie pismo dotarło wraz z Piastami do Azji przekształcając się w niemal wszystkie znane w Azji (z wyjątkiem Chińskiego i pochodnych - Koreańskiego i Japońskiego) systemy pisma.

Pra-słowiańskie bóstwa i wierzenia (Perun, Ištara) dotarły wraz z Kasytami do Babilonu i stamtąd rozpowszechniły się (nazbyt często w skorumpowanej formie) po Bliskim Wschodzie. Próby wprowadzenia monoteizmu w Egipcie zakończyły się niepowodzeniem, jedną z ofiar staroegipskiej kasty kapłańskiej był prawnuk Piasta Spyry z Arzawy (Tarhun-da-Radu, Parjanya-Raja) Tutanchamon.

 

Wbrew twoim absurdalnym twierdzeniom, że "mamy wiele wspólnego" z Niemcami-androfagami (haplogrupa I1) muszę kategorycznie zaprzeczyć:

Androfagowie, t.j. ludożercze plemiona germańskie należą do grupy ludów proto-semickich - haplogrupa IJ - które charakteryzują się okrucieństwem, dążeniem do podbojów i zniewalania podbitych narodów oraz do tworzenia despotycznych hierarchii i imperiów. Germanie (haplogrupa I1) są najbardziej zdegenerowanymi, wskutek kanibalizmu i kazirodztwa, przedstawicielami tych ludów. Większość despotycznych dyktatur starożytności zarządzana była właśnie przez przedstawicieli haplogrup I i J, które podbijając również południowe wybrzeża Europy założyły południowoapenińską mafię (imperium rzymskie, "I Rzeszę") a dotarwszy do Skandynawii i od ponad 2000-lat okupując Europę kolejne, t.j. "II Rzeszę", "III Rzeszę" czy "IV Rzeszę" - "Evropski Soviet".

Ze względu na degenerację biologiczną w celu prokreacji androfagowie bazują na kobietach porywanych lub nabywanych głównie spośród narodów słowiańskich - trudno to nazwać czymś "wspólnym". Proceder ten trwa do dziś (międzynarodowe małżeństwa, turystyka erotyczna, handel "żywym towarem", prostytucja, emigracja zarobkowa…) a germańskich bastardów, wskutek uszlachetnienia naszą krwią, często trudno rozpoznać.

Najbliższymi krewnymi androfagów (plemion germańskich, t.j. Suedów-Suebów - Szwedów-Szwabów, Anglo-Sasów, Franków, Niemców, Wandalów…) są Albańczycy, Żydzi i Arabowie.

Polacy (Słowianie, Sarmaci, Scytowie, Ariowie…) mają więcej wspólnego z Turkami (haplogrupa N), Mongołami i Chińczykami (haplogrupy C i O), z którymi posiadamy wspólnych przodków w postaci haplogrupy K, a nawet z afrykańsko-azjatycką haplogrupą LT niż z germańskimi proto-semickimi androfagami

Sarmaci to nasi chłopcy (Słowianie, Scytowie, Ariowie…), którzy powrócili o.k. 600 p.n.e. przez Kaukaz na stepy "Ukrainy" po zdobyciu despotycznej Niniwy - gdzie zostali wezwani do pomocy przez Piastów ze Speri i ciemiężonych przez semickich despotów rodaków - Kurdów.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sin-szar-iszkun

https://pl.wikipedia.org/wiki/Niniwa

https://en.wikipedia.org/wiki/Speri_(historical_region)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kurdowie

 

Polacy (Słowianie, Sarmaci, Scytowie, Ariowie…) nie mają tendencji do tworzenia imperiów ani zbędnych hierarchii i nie bazują na podbojach, niewolnictwie i wyzysku, lecz na rolnictwie i przemyśle na własne potrzeby, w mniejszym stopniu na handlu, którym często zajmują się Ormianie. Bardzo duża wartość przywiązywana jest do wolności i walki z opresją - porównaj podobne tradycje, n.p. wśród spokrewnionych Sikhów, których przodkowie towarzyszyli Piastom za czasów Aleksandra Macedońskiego, zakładając n.p. Singhidunum-Belgrad (a Kambojowie - Kambodunum).

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sikhizm

https://en.wikipedia.org/wiki/Singh

https://pl.wikipedia.org/wiki/Singidunum

https://en.wikipedia.org/wiki/Kambojas

https://en.wikipedia.org/wiki/Cambodunum

https://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Macedo%C5%84ski

https://en.wikipedia.org/wiki/Greco-Buddhism

 

Piastowie myleni byli przez androfagów, odwiedzających największe miasto pólnocnej Europy Wełtawę-Vinetę, ze względu na ich elegancki ubiór i używane przez nich pismo, z Grekami.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wineta

 

Prymitywni androfagowie dopiero dzięki naszym prastarym rodom Duninów (Tuatha Dé Danann) i Świebodziców-Gryfitów cywilizujących w starożytności głównie nazwaną według nich Danię i Norwegię poznali metale i inne zdobycze cywilizacji (w tym język indo-europejski) i stali się "wikingami". Wśród t.zw. "Normanów" domieszka cywilizowanych ludów Celtycko-Słowiańskich stanowi conajmniej 20% a często nawet 30%.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Danu

https://pl.wikipedia.org/wiki/Adwajtawedanta

https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C3%B3zek_z_Trundholm

https://pl.wikipedia.org/wiki/Duninowie

https://pl.wikipedia.org/wiki/Tuatha_D%C3%A9_Danann

https://pl.wikipedia.org/wiki/Gryfici_(%C5%9Awiebodzice)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Gryfici

Niestety zdobycze cywilizacji przyczyniły się do późniejszych inwazji germańskich plemion (m.in. "wikingów") i skolonializowania przez nich całej planety.

Bardziej agresywni Goci i Waregowie mieszali się z sąsiadującymi ludami Tureckimi - Sami - następnie podbijając tereny od Vysoły-Wisły po Wołgę często nazywane "Rusią". To z germańsko-tureckich bastardów wywodzą się Rurykowicze.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rurykowicze

 

"Wędrówka ludów" to germańska nazwa na germańsko-tureckie inwazje, i podobnie jak "cywilizacja zachodu" czy "polskie obozy koncentracyjne" służy wiadomym celom.

Cała germańska "kultura zachodu" łącznie z "chrześcijaństwem" bazuje wyłącznie na zdobyczach, zapożyczeniach, przekrętach i kłamstwach oraz systematycznym niczczeniu nośników oryginalnych kultur, w tym mordowaniu świętych i apostołów oraz zawłaszczaniu ich relikwii, por. św. Kasper, św. Spyridon, św. Metody.

W podobny sposób pojęcie Aryjczyk czy starożytny symbol Swaroga - swastyka - zostało przez zakompleksionych androfagów zafałszowane i przeciętnemu ogłupionemu mieszkańcowi naszej planety trudno jest dziś wytłumaczyć, że zasadniczo nie mają nic wspólnego z Niemcami i faszyzmem.

https://en.wikipedia.org/wiki/Svarog

https://pl.wikipedia.org/wiki/Surja

https://pl.wikipedia.org/wiki/Swastyka

https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Ariowie&diff=48471495&oldid=47361457

 

Dawno temu ten sam los spotkał słowiańsko-celtyckie plemię Chrustów (Chruści, lat. Cherusci) zamieszkujących między Spirą ("Speyer") i Spirą ("Querfurt-Esperstedt") i ich Aryjskich Piastowskich wodzów Ariowista i Armeniusa ze Speri nazywanych przez proto-semickich Niemców germańskimi "Cherusker" (wym. Kerusker) pod wodzą Herminiusa lub nawet Hermanna. Podobnie Niemcy zawłaszczyli nie tylko ziemie lecz i nazwy Trzyboków, Sieduszyców i innych "germańskich" plemion a w Kopniku ("Berlinie") urządzili najpierw germańską a ostatnio germańsko-turecką "stolicę".

https://en.wikipedia.org/wiki/Speri_(historical_region)

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

Vote up!
1
Vote down!
0
#1532460

Przepraszam za błąd.

Adolf Hitler oczywiście nie pochodzi z Euro-Azjatyckiej haplogrupy K, lecz z Afrykańskiej haplogrupy E, podobnie jak wielu śródziemnomorskich piratów starożytności i część rzymskiej mafii - założycieli "I Rzeszy" (imperium rzymskiego).

 

 

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

http://sbb-music.jimdo.com

Vote up!
1
Vote down!
0
#1534215

Niemcy gdy czuja sie słabsi umieja nawet do Polaków się uśmiechać...ale to tylko fałszywa poza. Myślę ,że rząd PiS to rozumie...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1530679

Niemcy gdy czuja sie słabsi umieja nawet do Polaków się uśmiechać

Tak się uprawia politykę

Myślę ,że rząd PiS to rozumie...

PiS musi potrafić to wykorzystać i załatwić sobie spokój z ich strony.

Vote up!
3
Vote down!
0

zuberegg

#1530698

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tk sę prw pltykę? t wg cb zncz twj Mtt...Bóg Hnr jczyzn? T jst wstyd hńb.Spr sprzcznśc w twch wypwdzch. Któr są prwdzw?
Vote up!
1
Vote down!
-4

Verita

#1530729

 No już do budy i nie smiećić na Niepoprawnych.Tu jest portal dla normalnych ludzi a nie idiotów.

 

Vote up!
5
Vote down!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1530732

napisz do q.. y na priv , wypad.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1530733

BÓG

- dla większości Polaków i tych, którzy chcą uchodzić za Polaków to zgermanizowany, zinstrumentalizowany wprowadzony przez germańskie siły okupacyjne, t.zw. Kościół Rzymsko-Katolicki, czyli po prostu pro-germańska, pro-watykańska IMPERIALNA ADMINISTRACJA, przejęta od I. Rzeszy - południowoapenińskiej mafii czyli t.zw. Imperium Rzymskiego.

- czyli dla sowieta PROPAGANDA

 

Nie zapominajmy, że to Piastowie (Trzej Magowie [Królowie], a conajmniej jeden z nich Kāśyapa-Kāsper z Sawy [Saveh], Parandanu i Parandaku) byli przyjaciółmi i nauczycielami Jezusa, a prowadzone przez ich krewnych Słowiańskie i Celtyckie narody zostały pod szyldem i pretekstem "chrystianizacji" do końca VIII-wieku (n.p. do 777 r. w Vindolanii i Boio-Arii) częściowo wyrżnięte i całkowicie zniewolone. W kolejnych latach klasztory na Morawach były przez Niemców plądrowane, Słowiańskie artefakty niszczone, złoto rabowane a księża i zakonnicy mordowani albo sprzedawani w niewolę Żydom, Turkom i Saracenom.

W XI-XII-wieku germańscy inwazorzy zaprowadzając ich wersję pseudo-"chrześcijaństwa" nie tylko zlikwidowali aprobowaną przez wczesnych papieży Słowiańską liturgię, n.p. założony przez św. Prokopa klasztor benedyktynów w Sazavie przejęty przez Niemców w 1096 roku, lecz nawet całe chrześcijańskie państwa (Syria, Księstwo Kopnickie Iakšy Gryfity z Miechowa, Lędzin, Oławy, Wrocławia… kompletnie zniszczone w 1147 roku), relikwie Trzech Magów zrabowane zostały w 1164 r. z podbitych chrześcijańskich Pero - Među Łanów (Mediolanum) a w tym samym czasie autentycznych Piastów, krewnych Kāśyapy-Kāspra, ten sam germański przestępca - Barbarossa - zastąpił swymi agentami, zgermanizowanymi bastardami Władysława Wygnańca.

Wymordowanie Węgierskich Árpádów, Czeskich Przemyślidów i Polskich Piastów (oficjalnych) zostało uskutecznione na przełomie XIII i XIV wieku. Kazimierz Wyrodny (t.zw. "Wielki") dokonał reszty oddając Śląsk i Pomorze Gdańskie w 700-letnią niewolę.

 

HONOR

- j.w., OPINIA i KARIERA

- czyli dla sowieta PROFITY

 

OJCZYZNA

- j.w., zdefiniowany przez obce siły OBSZAR ADMINISTRACYJNY zwany również PAŃSTWEM

- czyli dla sowieta WŁADZA

 

 

Większość ludzi nie zastanawia się nad znaczeniem słów, a co dopiero ich wartościowaniem wyrażonym poprzez kolejność, co w tym przypadku jest zgubne dla naszej prastarej cywilizacji.

 

 

http://niepoprawni.pl/blog/zetjot/fenomen-orszaku-trzech-kroli

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1531052

  Witam! To nie Merkel przestawiła wajchę. To Trump przestawił wajchę Makreli. Pozdrawiam!

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1530846

To Trump przestawił wajchę Makreli.

A ona swoją nam;)

Pozdrawiam również.

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1530847