Stuhrze- Nie damy wam się z tego pośmiać!!!

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

W odpowiedzi na krytykę żenujących żartów Macieja Stuhra, ten na swoim koncie popełnił wpis którego początek zacytuję

Pani Krysieńko kochana! Panie Krzysztofie i wszyscy oburzeni! Macie sejm, macie senat, macie prezydenta, macie sądy, macie telewizję, swoje wiadomości, macie radio, rozjechaliście Trybunał Konstytucyjny, dajcie wy nam się przynajmniej pośmiać.

Tłumaczenie jest idiotyczne. Co ma wynik wyborów do szanowania pamięci zmarłych w katastrofie smoleńskiej lub Żołnierzy Wyklętych?

Człowiek cywilizowany z takich rzeczy nie robi sobie podśmiechujek. "Logika" Stuhra prowadzi wprost do zezwierzęcenia. Rozumiem że gdyby nie daj Boże opcja "rozumnych" miała sejm, senat, prezydenta, sądy, TV to reszta może się śmiać choroby Jerzego Stuhra, wypadku Geremka. Otóż nie panie Macieju. 

Wynik wyborów to nie powód do zezwierzęcenia. Ja rozumiem że Panu lekko przychodzi pluć na Polskę pamiętam "Pokłosie" czy dzieci po Cedynią.

Proszę sobie nie wycierać gęby polskimi bohaterami którzy walczyli o Polskę. Koledzy przy których Pan dziś stoi jak np. Cimoszewicz, Kwaśniewski, Nałęcz swe kariery zawdzięczają działaniu w ustroju który "Wyklęci" zwalczali. Dlaczego z nich się Pan nie śmieje?  

Proszę się odczepić od Polskich bohaterów. Pańskie polityczne zaślepienie nie upoważnia Pana do tego by pluć na pamięć bohaterów.    

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (27 głosów)

Komentarze

... że jest tylko śmierdzielem pejsatym i że ten żydomasoński POtomek nie jest Polakiem, tylko mówi PO POlsku, ale już nie myśli po Polsku.

Wyszydzanie i robienie POdśmiewiska z Polskich bohaterów, którzy polegli za Ojczyznę, w jej obronie, to nie Polskie zachowanie, a tylko dzicy pejsatych parchów i żydokomunistów.

Nie pozwolimy by żydoubeckie ścierwa opluwały naszych Polskich bohaterów.

Vote up!
17
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1508878

mentalność dziczy

 

nawet jak wprost w twarz

ktoś im to wykrzyczy

nie zmieni się mentalność

tej azjatyckiej dziczy!

 

 

Vote up!
14
Vote down!
0

jan patmo

#1508879

Pełna zgoda niestety...

Vote up!
10
Vote down!
0

zuberegg

#1508884

Najbardziej przerażający jest widok klakierów  "Wysokiej Kultury" :

http://poloniatube.com/2016/03/09/zenujace-zarty-o-tupolewie-wykletych-i-rechot-wysokiej-kultury/

Vote up!
14
Vote down!
0

Poloniatube

#1508881

POśmiać, to my się dopiero POśmiejemy jak już sKOŃczą się szKODniki pańskiego POkroju, jak przestaną się rządzić (szarogęsić) wszystkie resortowe dzieci i wnuki, jak już POsprzątamy tę stajnię Augiasza, którą POzostawiliście - PO 26 latach. Kiedy to wy, platfonsjera - mieliście sejm, mieliście senat, mieliście prezydenta, i premiera, mieliście sądy, mieliście telewizję, 90% wiadomości, mieliście radio, zawłaszczyliście Trybunał Konstytucyjny...

No i chwatit'! Teraz bez POdśmiechujek,  bo jeszcze trwa sprzątanie. POtem zapewne niektórym z was nie będzie już do śmiechu, a raczej - do płaczu. Panu zapewne też. Bo nikogo nie będzie zachwycać pańskie POczucie humoru, czy raczej - brak POczucia Honoru. Ale takie rzeczy wynosi się z domu. To nie był rodzaj edukacji, którą pan mogł dotychczas odebrać. Współczuję, bo to chyba jest nieuleczalne!

Vote up!
16
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1508885

M. Stuhr jest po prostu niepolakiem. Kultura polska i wartosci szanowane przez Polakow sa mu obce. Trudno np. od araba,  wyznawcy islamu oczekiwać szacunku dla kobiet, co dla Polaka jest naturalne. Może M. Stuhr reprezentuje kulture dziczy azjatyckiej , moze. W kazdym razie nie jest Polakiem , jedynie obcym , mówiacym po polsku. I tak należy go traktować.

Vote up!
12
Vote down!
0
#1508898

ugniata jarmółka oni robić business z tymi no palestynczykami, palestynczyki kupuja biustonosze od żydków za $10 sztuka. Po małej przeróbce - przecinają biustonosz na pół. Obrabiają nieco i każdą miskę połówkę biustonosza, sprzedają żydkom jako jarmółkę po $30 od sztuszki. I tak to już jest jak siękupi podróbę panie zasmarkany szturhańcu, taki jarmułek cisnąć w łeb i stąd bierze się takie safandulenie. PIer... lenie aj wej

Vote up!
7
Vote down!
0

przypadkiem

#1508923

Vote up!
15
Vote down!
0
#1508902

Wstyd

Vote up!
12
Vote down!
0

zuberegg

#1508905

Gdyby tą śmiejącą się widownie i tych pożal się artystów nazwać bydłem obraziłabym bydło.Myślałam,że nawet zeszmacenie się ma jakieś granice.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1508929

jest jak rasowa k[____]: istnieje tylko wtedy gdy znajdzie klientów których zadowoli.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1508913

cep cepem zarobił

i: http://niepoprawni.pl/comment/1508912#comment-1508912

zrobił co zrobił. 

dla cepa pewne zachowania są poza zasięgiem. Zwykła ludzka przyzwoitość to jest inna bajka dla takich śmieci. Tak sobie myślę, że on otrzyma odpowiednią zapłatę za te szyderstwa z  Polskich Imponderabiliów. Nie wiem jak to się objawi, czym i kiedy, ale żyję na tym łez padołku już wystarczająco długo by mieć taką pewność. Polska zbyt wiele Wycierpiała. Zbyt wiele Polskiej Krwi przelanej na przestrzeni wieków, Dla JEJ Trwania i obrony przed wrogami, by teraz taki pajac niedorobiony,  szydził z 

NAJWIĘKSZYCH DLA POLAKÓW ŚWIĘTOŚĆI

Dzięki Bożej Pomocy i Wsparciu Królowej Polski przetrwaliśmy wszystko. 1050 lat TRWANIA. Najgorsze, najstraszniejsze burze dziejowe. Jest bowiem napisane w Księdze Ksiąg:

BÓG NIE POZWOLI Z SIEBIE DRWIĆ......dlatego ci, którzy to czynią, otrzymają odpowiednią zapłatę........

masz się czego obawiać

cepie

Vote up!
9
Vote down!
0
#1508914

są najlepsze,  k....ę nalezy porządnie kopnąć w d..ę i tyle.

Vote up!
7
Vote down!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1508918

o fizycznych cechach samca ( chociaż tak do końca to nie jest pewne )  ..... winien otrzymać zapłatę , jaką to "Chłopi" zgotowali Jagnie . To tak na początek .....

Vote up!
8
Vote down!
0

orgi

#1508922

Do sieci trafiły memy, które mają uderzyć w Stuhra i pokazać, że przesadził z tego typu kontrowersyjnymi kpinami.

"Zapytam: Jak tam nowotwór... Sorry, nowy utwór u tatusia?" - głosi podpis pod jednym z nich.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1508924

nie zniżajmy się do poziomu swołoczy

Vote up!
9
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1508925

Otóż to:)

Vote up!
5
Vote down!
0

zuberegg

#1508963

powiem, że prawdziwy ubaw będziemy mieli dopiero po zejściu szczurowego antenata, zobaczymy wtedy jak młodszemu szczurkowi bedzie do śmiechu?

Czy takie żarty są podłe - tak, tak samo podłe i nikczemne jak żarty młodszego szczura - bo od tej pory, chamstwem na chamstwo! Pamietacie Kodeks Hammurabiego, zatem "nie ma litości dla nikczemności".

Chamelity rozumieją tylko taki język i tylko takiego języka używają w odniesieniu do "zorganizowanych wypadków i katastrof prawicowych prezydentów i polityków", więc ok. niech nie będą rozczarowani.

Vote up!
4
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1508945

swoim poczuciem humoru rozbawia swoich mocodawcow. A ze do tego rowniez bawi sie pseudopolska artystyczna gawiedz, to przeciez rowniez oczywiste. To towarzystwo wzajemnej adoracji zyje z tego co im koszerna lapa rzuci na pozarcie. A mieliby sie nie smiac..., o to by im Michnik w tym swoim szmatlawcu od razu dupe obrobil i byloby po sponsorstwie...wielu z nich i tak juz cienko przedzie..., a bez TV serialow  i innych tancow z gwiazdami...Musimy sobie zdac sprawe z tego faktu, ze u nas w kraju rowniez zycie artystyczne uleglo prostytucji. To sa zwykle prostytutki i tylko czasami trafi sie miedzy nimi jakis sutener, taki ktoremu mocodawcy wiecej zawierzaja i ktory pilnuje by ludzie kultury szli w odpowiednim kierunku, a okreslone oklaski wlasnie o tym stanowia.

pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

chris

#1508948

Pozwolisz że się z Tobą nie zgodzę. Nie ma chamstwa w złej,czy dobrej wierze.Chamstwo jest zawsze chamstwem. Gdybyśmy zaczeli posługiwać się takimi metodami będziemy tacy sami jak oni.  Mogę zakpić z kolegi,księdza,polityka,albo z samej siebie NIGDY z choroby,śmierci,sakrum. Na dobre imię pracuje się całe życie,traci w jednej chwili.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1508956

W pełni popieram:)

Vote up!
6
Vote down!
0

zuberegg

#1508961

wielu publicystów krytycznie  wypowiedziało się na  te  ŻENUJĄCE "humoreski" jewrejskiego aktorzyny,po prostu cham.ZATEM SPADAJ CHAMIE !!!

Vote up!
4
Vote down!
0

rach

#1509104