Duda szansą

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Kampania prezydencka w założeniach "elit" IIIRP była zbytkiem. Przecież wynik był znany, rządowe media zgodnie współpracując chciały wprowadzić marzenia "elit" w czyn. I wtedy wszystko zaczęło się walić...Rządowe media przesadziły z przekazem, usilne wpychanie Komorowskiego do każdej stacji-wszelkie rekordy pobiła TVP i Kraśko. Nadgorliwość przyniosła odwrotny skutek...

Oglądając Komorowskiego w wersji całodobowej zobaczyliśmy jego prawdziwą twarz. Twarz człowieka prostego, siermiężnego, z małą kulturą osobistą, osobę której żarty współgrają z poziomem kultury. Zobaczyliśmy osobę bez żadnego pomysłu, typowego klasowego ciamajdę. Takiego politycznego Wawrzyniaka, ten też nic wielkiego na boisku nie zrobi...Ale za to jak s.ierdoli to cała Europa się śmieje. Wawrzyniaka idolem kibiców nigdy nie będzie...Takiego Wawrzyniaka w Komorowskim dostrzegło społeczeństwo...Osobiście nie znam nikogo kto publicznie przyznał się do popierania tego kandydata. Ale najbardziej zszokowany byłem po sobotnim spotkaniu z pewnym aktorem, aktorem który obecnie mieszka w Warszawie i jest nadal fanem Janusza P. i zamierza na niego głosować...Zszokowało mnie jednak coś innego. Rozmowa zeszła na politykę i gdy doszło do Komorowskiego, aktor cały poczerwieniał i puścił taką wiązankę jakiej nie powstydziłby się Niesiołowski. Słowo analfabeta było jednym z lżejszych...Przyznam że po tej rozmowie stałem się optymistą jeśli chodzi o najbliższe wybory.

Duda okazał się sprawnym politykiem i to musi przyznać każdy-jest zjadliwy dla większości społeczeństwa...Uważam że w stopniu większym niż Komorowski który z każdym tygodniem staje się coraz bardziej obciachowy. Duda jest szansą dla wyborców zrażonych do PO, chcących ją ukarać. W wyborach prezydenckich mogą to zrobić bezboleśnie. Duda jawi się jako mniejsze zło, jako człowiek który nie będzie nas kompromitować łażeniem po stołach. Jest szansą dla tych mniej zaślepionych lemingów na odejście z twarzą od PO. Dla nich czymś najgorszym jest bycie "obciachowcem". Nawet jeśli PiS jest dla nich nadal "be", to w wyborach prezydenckich głosowanie na Dudę postawi ich po stronie mniej obciachowej...

Zresztą myślę że rządzący wiedzą co w trawie piszczy, że takich aktorów jest więcej-stąd zresztą ta furia i walenie na oślep w Dudę. Od robienia z niego Żyda do atakowania go Smoleńskiem. Ten brak logiki, brak strategii w atakach pokazuje jaka histeria zapanowała w tym obozie. Rzucają na oślep czym popadnie, bez ładu i składu.

Duda jest też szansą dla PiSu. Jest szansą na poszerzenie elektoratu. Jest szansą na przełamanie i tak zanikającego w społeczeństwie nastawienia do tej partii jako partii obciachu. Komorowski skutecznie zniszczy tę zbitkę medialną i jak się zdaje skutecznie przyklei ją do PO. Przy współpracy z Kopacz która prócz składania kondolencji została schowana-czyli uznano że szkodzi bardziej niż...Komorowski. Co zresztą jest najlepszym komentarzem do stanu partii rządzącej i jej kadr.  

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (22 głosy)

Komentarze

Pałac prezydencki redaguje programy M.Olejnik:
 

http://bit.ly/1DJJFWR

Vote up!
6
Vote down!
0

Poloniatube

#1472945

Widziałem to ale dzięki:)

Vote up!
4
Vote down!
0

zuberegg

#1472956

Pan Andrzej Duda ,jest wielkim wyzwaniem dla sitwy! Im wieksze ataki na Jego osobe, Tym wiekszy odwrotny skutek! Sami nieswiadomie zrobili mu popularnosc,co mnie osobiscie bardzo cieszy! Pozdrawiam!

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1472948

Również pozdrawiam:)

Vote up!
4
Vote down!
0

zuberegg

#1472954

Żeby tylko PiS nie dał się wciągnąć na ślepy tor, co właśnie odbywa się przy okazji dyskusji o in vitro. Sami posłowie PiS dozają nadzwyczajnych olśnień, żeby występować właśnie teraz z zacietrzewionymi propozycjami, które dla przeciętnego obywatela będą się wydawać "zacofane". Dają się wpuszczać.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1472953

żeby występować właśnie teraz z zacietrzewionymi propozycjami, które dla przeciętnego obywatela będą się wydawać "zacofane".

Tylko w takim celu PO teraz podrzuciła ów temat....

Vote up!
6
Vote down!
0

zuberegg

#1472955

Prosze normalnie i czytelnie  napisac, ze rozchodzi sie o  dyskusje na temat

MORDERSTWA DZIECI !!!

a nie jakas zakamuflowana mowa in vitro...

 I tu nie rozchodzi sie o to, czy kto posluguje sie lacina,

jeno tak z definicji, prosze nazywac po imieniu...

 

A tak w kwestii  formalnej, to na ile trzeba byc upadlym,

by mordowac dzieci i to jeszcze do tego te bezbronne i nie narodzone...

I jezeli to nie ma byc na pierwszym miejscu w polskiej polityyce,

to osobiscie z takim Polactwem nie chce miec nic do czynienia,

jest mi wrogiem i bede z nim walczyl.

 

Gdyz ani to polskie,

ani Rzeczpospolitej nie sluzy,

bo jakby MORDERSTWO mialo sluzyc 1050 letniemu KATOLICKIEMU NARODOWI !!!!

Vote up!
6
Vote down!
-1

chris

#1473044

... co "zawdzięcza" obecnej władzy. Trzeba jemu przypominać wszystkie grzechy popełnione przez rząd Tuska, Kopacz i prezydenta Komorowskiego. Ludzie w dobie komputeryzacji nie ćwiczą pamięci, a mózg nieużywany... zanika. Stąd nie pamiętają, ile złego wyrządziła koalicja PO-PSL. Koniecznie potrzebne są zmiany nie tylko w sejmie, rządzie, ale przede wszystkim na urzędzie prezydenta RP. To prezydent podpisuje lub wetuje ustawy.

Przyglądam się kandydatom uważnie. Czytam, oglądam i słucham, co każdy z nich ma do zaoferowania społeczeństwu. Z rachunku zysków i strat wychodzi mi, że jedynym który ma realne szanse wygrać z Komorowskim jest... dr Andrzej Duda. Jako że od ponad 2,5 roku mam obywatelstwo polskie - będę głosowała na niego.

 

Pozdrawiam,

Vote up!
9
Vote down!
0
#1473012

Dlaczego Andrzeja Dudy "nie interesuje taka debata" czyli wymiana poglądów z Grzegorzem Braunem.

Jeśli jest tak wielkim wyzwaniem....

Doszły do nas dzisiaj bardzo zasmucające informacje - moi przeciwnicy poniedziałkowej debaty w Krakowie - pan Andrzej Duda (nie jest zainteresowany "takimi debatami") oraz pan Paweł Tanajno (nie będzie debaty 1 na 1 z Braunem) zrezygnowali. Szkoda, że adwersarze tak się wykruszają - jednak nie ma tego złego - mój sztab dostał dzisiaj propozycję od kogoś z zupełnie odległego bieguna... Może być ciekawie Emotikon smile Dobrej nocy wszystkim!

 

https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Braun/268872956643088?fref=ts

 

Vote up!
6
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1473033

Tak prostacko olał "przeciwnika"

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1473035

Nie "olał" a stchórzył

Vote up!
7
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1473037

czy Pan Duda  sthużył -                     nie ,

przestał się przejmować opinią zwykłych szaraczków, robaczków a i przeciwnik nie tak klasa

sorry ale taki mamy klimat

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1473051

niestety, nie bardzo potrafię prowadzić dyskurs na poziomie szyderstwa, będę wdzięczna, jeśli pan JzL zostawi w spokoju moją skromną osobę, ja zapewniam o wzajemnym desineteressement

Vote up!
4
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1473126

No toś Pani pojechała po bandzie - jakie szyderstwo, jakie ?

To kampania prezydencka i nie ma uproś:-)))))))))))))))))))))))))

 

ps.

przepraszam jeśli kiedykolwiek uraziłem

ja to taki aż zły nie jestem:-)))))))))))))

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1473131

"...przestał się przejmować opinią zwykłych szaraczków, robaczków a i przeciwnik nie tak klasa"

Pan Duda to wielka demokrata!

Vote up!
4
Vote down!
-3

Grzest

#1473232

Ja rozumiem Dudę. Co z politycznego pkt. widzenia może zyskać na debacie z Braunem?

Vote up!
3
Vote down!
0

zuberegg

#1473043

zyskac ????

chyba raczej stracic...

Przepraszam za sarkazm, ale Kolega tak rozwinal dywan,

ze trudno sie po nim nie...

Vote up!
5
Vote down!
-2

chris

#1473046

Poniewaz jest słabszy - i to by nieuchronnie wyszło na jaw.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1473107

co "zawdzięcza" obecnej władzy. Trzeba jemu przypominać wszystkie grzechy popełnione przez rząd Tuska, Kopacz i prezydenta Komorowskiego.

Otóż to

Vote up!
1
Vote down!
0

zuberegg

#1473505

Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta RP, złożył wieniec na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich. Chyba nie spodobało się to Marcie Kaczyńskiej, bo na szarfie wieńca było... hasło wyborcze!

W krypcie na Wawelu złożono kwiaty i wieńce na grobie tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Jedną z osób, która oddała hołd Lechowi i Marii Kaczyńskiej, był Andrzej Duda.

 

Niestety, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na najważniejszy urząd w państwie, mocno przesadził z treścią tekstu na szarfie, która okraszała wieniec z biało-czerwonych róż. Napis, który brzmi: "Andrzej Duda kandydat na prezydenta RP" wzbudził spory niesmak.

 

Marta Kaczyńska, która także była obecna na Wawelu, nie przywitała się z politykiem PiS-u -  relacjonuje "Super Express". Andrzej Duda czekał na nią przed katedrą licząc na ciepłe przywitanie. Niestety córka Kaczyńskich postanowiła go ominąć bez słowa. Potem jednak stanęła obok niego do zdjęcia. 

Duda ciepło wspominał zmarłego prezydenta i wzruszająco mówił o ludziach, którzy zginęli w katastrofie Tu-154m. Jednak szarfa na wieńcu zupełnie to popsuła. Czy takie zachowanie nie przystoi kandydatowi na prezydenta? Andrzej Duda chyba powinien uderzyć się w piersi i przeprosić za to, że 5. rocznicę katastrofy smoleńskiej wykorzystał w swojej kampanii. Mamy nadzieję, że inne wieńce, które polityk PiS zamierza składać w najbliższym czasie, będą pozbawione informacji o jego kandydaturze.

http://www.fakt.pl/polityka/kampania-wyborcza-na-grobie-lecha-i-marii-kaczynskich,artykuly,537446.html

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1473054

Nie zebym jatrzyl, ale to nie jest zaden nieelegancki gest tylko zwykly nietakt,

a nawet wiecej, to jst zupelny brak wyczucia, a to wielka wada u polityka...

 

Prosze teraz porownac pana Grzegorza Brauna z jego wiedza, zachowaniem, madroscia zyciowwa,

czystoscia serca, elokwencja i wieloma innymi cechami, ktore powinien miec Prezydent naszego kraju.

 

No jestem ciekawym, czy kandydaci rzeczywiscie maja Rzeczpospolita na sercu

i laczac swoich wyborcow oddadza pierszenstwo Grzegorzowi Braunowi, ku pociesze wolnosci i praworzadnosci w

Rzeczpospolitej,

czy tez bedziemy mieli kolejne rozczarowania, podobnie jak za Solidarnosci i bolka...,?

jednym slowem walke o wladze, tym razem po prawej stronie...no,...

nazwijmy ja umownie prawa...lekko zwichnieta, ale prawa...

 

 

pzdr

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-2

chris

#1473094

Czyli.........................................  IDEAŁ

Vote up!
5
Vote down!
0
#1473110

Prosze mi ukazac choc jeden slaby punkt w kandydaturze Brauna.

 

Oczekuje rzeczowych argumentow, a dla mnie to sa takie, ktore traktuja o dobru Rzeczpospolitej...

 

Argumenty w stylu, ze Anrzej Duda ma ponad 1600000 glosow sa dla mnie zadne...

Bolek mial ich wiecej i widzielismy jakim byl Prezydentem...

 

 

 

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-2

chris

#1473224

           

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1473226

No tak i znowu sie troche pogubilem...

 

Ja powyzej o kandudaturze na Prezydenta,

a Pan o kandadaturze na MIS tralala...

 

Odbijam wiec pileczke i mam nadzieje, ze Pan mnie zarowno dobrze zrozumial,

jak ja Pana.

Vote up!
7
Vote down!
-1

chris

#1473229

rozumiem, ze ten Panski wpis pod zdjeciem po lewej stronie,

to niezupelnie sie ma do wpisu pod zjeciem.

To dla Andrzeja Dudy nie bylo by bardzo pochlebne...

 

Vote up!
5
Vote down!
-1

chris

#1473230

Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta RP, złożył wieniec na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich. Chyba nie spodobało się to Marcie Kaczyńskiej, bo na szarfie wieńca było... hasło wyborcze!

W krypcie na Wawelu złożono kwiaty i wieńce na grobie tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Jedną z osób, która oddała hołd Lechowi i Marii Kaczyńskiej, był Andrzej Duda.

 

Niestety, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na najważniejszy urząd w państwie, mocno przesadził z treścią tekstu na szarfie, która okraszała wieniec z biało-czerwonych róż. Napis, który brzmi: "Andrzej Duda kandydat na prezydenta RP" wzbudził spory niesmak.

 

Marta Kaczyńska, która także była obecna na Wawelu, nie przywitała się z politykiem PiS-u -  relacjonuje "Super Express". Andrzej Duda czekał na nią przed katedrą licząc na ciepłe przywitanie. Niestety córka Kaczyńskich postanowiła go ominąć bez słowa. Potem jednak stanęła obok niego do zdjęcia. 

Duda ciepło wspominał zmarłego prezydenta i wzruszająco mówił o ludziach, którzy zginęli w katastrofie Tu-154m. Jednak szarfa na wieńcu zupełnie to popsuła. Czy takie zachowanie nie przystoi kandydatowi na prezydenta? Andrzej Duda chyba powinien uderzyć się w piersi i przeprosić za to, że 5. rocznicę katastrofy smoleńskiej wykorzystał w swojej kampanii. Mamy nadzieję, że inne wieńce, które polityk PiS zamierza składać w najbliższym czasie, będą pozbawione informacji o jego kandydaturze.

http://www.fakt.pl/polityka/kampania-wyborcza-na-grobie-lecha-i-marii-kaczynskich,artykuly,537446.html

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1473055

Czyżby pozostali kandydaci mieli więcej ogłady? Raczej wątpię, potknięcie może zdarzyc się każdemu. 

Zaś tekst, że Marta, chciałą minąc Dudę bez słowa, jednak stanęła do zdjęcia jest  śmieszny. Reporter SE czytał jej myśli?

 

Z powodu moralnego upadku Dudy zagłosuję chyba na Kukiza.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1473111

oczywiście że to interpretacja tego pismaka, nie zmienia to faktu że ktoś "przedobrzył" no ale gdyby to miało być podstawą do zmiany wyboru kandydata, czy nazwanie to upadkiem moralnym to chyba gruba przesada. Ja pisze o Dudzie pozytywnie bo na to zasługuje a że ma wpadki to niby dlaczego o tym nie pisać. Hufce Brauna o swoim kandydacie by takiej odwagi nie miały bo była by za to natychmiastowa degradacja - ot co

Vote up!
7
Vote down!
0
#1473118

Ja oczywiście zażartowałam, nie przypuszczam nawet, że Duda osobiście zamówił ten tekst na szarfie. 

Pozdrawiam

omilka

 

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1473120

Ktoś mu świadomie lub nie zrobił "niedzwiedzią przysługe"

pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1473123

Ktoś mu świadomie lub nie zrobił "niedzwiedzią przysługe"

pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1473124

czy nie nalezalo tej szarfy zdjac ?

czasu bylo dosyc, a czytac rowniez potrafi.

Vote up!
6
Vote down!
-1

chris

#1473227

Niestety, nadmuchany za partyjne pieniądze takowego nie ma, a nawet jeśli, to jest ono bez znaczenia.

Swój pomyślunek oddał w dzierżawę sztabowcom. I to na czas nieokreślony.

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1473257

Ja zadnej wpadki Brauna nie znam, a Pan ?

A, ze hufce nie mialy by odwagi itd.,

to rozumiem jest tylko Panskie przypuszczenie,

czy moze Pan to potwierdzic faktami.

bo jak nie, to mozna by to zrozumiec jako pomowienie.

Vote up!
6
Vote down!
-1

chris

#1473225

Proponuje zakończyć "dyskusje" o tym "politycznym pajacu", celebrycie 1 m-ca ,a wrócimy do tematu po pierwszej turze, a winą za wynik w granicach 0.05% obarczy on - żydów,dziennikarzy,cyklistów i co najważniesze i zgodne z prawdą Hufce

Vote up!
5
Vote down!
0
#1473231

...o tym "politycznym pajacu" ?????????????????????????????????????

Jezeli w ten sposob okresla Pan Grzegorza Brauna,

to nie mamy ponownie do czego wracac.

 

No chyba, ze po kilku latach ( o ile dozyjemy) ,

by ujrzec jak to sie wiedzie Rzeczpospolitej pod tymi partyjnymi  rzadami

i kto znowu lamentuje, ze rzady i Prezydenta trzeba natychmiast zmienic.

 

Za ewentualna wine jako przegrany w wyborach o ktorych Pan wyrokuje,

mozna by jedynie obarczyc oplakany stan naszego spoleczenstwa,

jak rowniez zupelny brak swiadomosci u czesci tzw. polskiej inteligencji...

 

Jezeli, ktos ludzi sie, ze zwyklym cwaniactwem politycznym mozna zdobyc wladze,

to jest w wielkim bledzie.

Historia ostatnich dwudziestu pieciu lat ukazala bowiem, ze jest to kompletnie niemozliwe...

 

Ale, ale, -  przeciez nie mam zamiaru akurat Pana przekonywac,

gdziesz bym tam smial.

Pan jak rozumiem jest za "nowoczesnym modelem" panstwa,

z calymi tego konsekwencjami.

No, wyczytuje to chociazby  z Panskiego sarkazmu wzgledem Brauna...

 

 

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-2

chris

#1473241

Nie zaszczycam go nawet pałką, choć zasługuje.

Raz zareagowałam na prowokację - i szkoda.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1473259

Dla sprawy beznadziejnej, o której było wiadomo już na początku,  że jest przegrana?  Braun jest dobrym reżyserem,  ale  prezydentura to przede wszystkim kwalifikacje,  wiedza i poczucie Polskiej Racji Stanu. A o tym wszystkim widać,  że Braun ma blade pojęcie. A Polski nie stać na kolejne eksperymenty,  gdy wróg u bram i trzeba pilnie wspomóc Ukrainę w jej walce z naszym wspólnym wrogiem.

Vote up!
6
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1473262

Mindzie nie karm troll-ki   na fanatyzm nie ma lekarstwa. W tym przypadku dr.Klich rozkłada ręce:-))))))))))))))))))))))

Vote up!
5
Vote down!
0
#1473264

Pilnie dać wymordować polską młodzież - w sprawie żydowskiego interesu.

 Może pan się pofatyguje walczyć?

Vote up!
3
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1473279

towarzystwo juz od troli wyzywa....

Poziom lamperii mi nie odpowiada...

Widac czasy PRL-u  wyryly szersze bruzdy, niz  mozna bylo przypuszczac.

pzdr.

 

Vote up!
6
Vote down!
-3

chris

#1473285

// towarzystwo juz od troli wyzywa....//

a może wcześniej zobaczyłbyś wpis towarzyszki Markowej i kto ten zwrot pierwszy  tu użył,

http://niepoprawni.pl/comment/1473380#comment-1473380

czy tak zachowuje się aktyw partyjny z Hufców brauna

tak ich tam sie szkoli - żenada, jaki kandydat, tacy i jego wyborcy i na odwrót

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1473384

naturalnie , ze ujrzalem...

To bylo rowniez do markowej,

( a nawet przede wszystkim do niej )

,by sie zreflektowala co pisze...

To jest wlasnie moj suchy humor...,

ktory NIKOGO nie oszczedza !

Prawda jest bowiem tylko jedna i dla wszystkich...

Kolega mnie nie zna, rozumiem wiec,ze nie zrozumial.

pzdr.

Szczesc Boze

Vote up!
5
Vote down!
-2

chris

#1473427

no to masz "bana" jak w banku (ruskim banku) u towarzyszki Markowej, zreszta ja też :-))))))))))))))))))

hufce tego nie zapomną, oj nie

Vote up!
4
Vote down!
0
#1473431

juz do Satyra pisalem, ze ja zadnej krytyki sie nie boje,

bo strachliwym nie jestem...

wlasne zawinienie dostrzec jednak potrafie,

a i jak trzeba , to  z przeprosinami problemu nie widze...

 

Prawda jest jedna i dla kazdgo !

Ust nikomu zamykac jednak nie wolno !

to nasze polskie przyzwolenie i dbac o to trzeba...

 

Markowej nie znam osobiscie,

lecz z tego  co pisze wyczytuje, ze przy Bogu stoi,

prosze wiec nie pisz, ze to TOWARZYSZKA...,

jakos zle to mi sie kojrazy...

 

pzdr.

 

Vote up!
3
Vote down!
-2

chris

#1473444

koleżaneczkakoleżankakompankakomunistkakuma,

 kumoszkakumpela,kumpelka,

partnerkapartyjnapocieszycielkapowiernicaprzyjaciółka, psiapsióła,

 psiapsiółka,współpracowniczkawspółtowarzyszkaznajoma,

Jednym słowem do wyboru do koloru, a interpretacje pozostawiam .........."zainteresowanej" :-))))))))

Vote up!
3
Vote down!
0
#1473449

No tak ;-)

przede wszystkim  NIEWIASTA,  a to jak wiemy ZJAWISKO SAMO W SOBIE i szacunku wymaga...

Jak  czytam  Markowa  WALECZNA jest , a to bardzo wazne...

 

Osobiscie doswiadczenie u mnie juz takie,

ze z KOBIETAMI nie nalezy wojowac, bo po co ?

Glupi  CHLOP, ktory chcialby z BABA wygrac...

 

NIEWIASTY posluchac nalezy, gdyz inne spojrzenie niz my posiadaja

i swoje madrosci maja, ktore tylko duren lekcewarzy...

 

Poza tym sa czescia calosci, poprzez nie na Swiat przychodzimy,

wiec jak mozna w jakikolwiek sposob jestestwa im pomniejszac...

 

a...., ze to nie zawsze proste jest, to juz inna inszosc ;-)

 

pzdr.

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-2

chris

#1473458

masz racje z babami nie wygra, ale ja wygram bo Markowa nie zasługuje na to by ja tak nazwać:-))))))

a że waleczna , oj tak znam to z autopsji:-)))))

sporo razów otrzymałem (ujemnych plusów)

Vote up!
5
Vote down!
0
#1473463

No ja piszac o BABACH w zadnym razie Markowej nie mialem  na mysli,

gdziezbym   smial ?

wiec...walcz,...a walcz....

tylko ja sie pytam, a po co ?

:-))))))))))))))))))))))))))))

 

pzdr.

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

chris

#1473478

//  wiec...walcz,...a walcz....

tylko ja sie pytam, a po co ? //

Ja......... z kim ?

z @Markową ,to jestem bez szans, najmniejszych szans, mam dozywotniego bana na polemike:-))))

Vote up!
5
Vote down!
0
#1473484

Nie bój nic, gdy zobaczy rzeczywistość po wyborach i wynik, to jak już się z tym oswoi, to na nowo będziesz mógł prowadzić konwersacje, bo ciebie nie można nie lubić :)))))

Vote up!
3
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1473497

ja wiem że @Markowa mnie lubi, jak wszyscy zreszta, ja to pełna kultura, a po wyborach .... no cóż raczej stypa przez 2-3 tyg. i zero pisania, a potem wróci wszystko do normy

Vote up!
3
Vote down!
0
#1473501

strofowal, bym piany nie bil...

Rozumiem, ze to nie bylo jedynie do mnie...

Aj  wej, Ulani z Waszmosci, a szabelki wyczyszczone ;-)))))))))))))

a fechtowac nie zapomnieli ?

 

pzdr.

Vote up!
3
Vote down!
-1

chris

#1473510

a o Grzegorzu Braunie nie popisuj glupot,

bo drucha tym we mnie nie znajdziesz.

Czlek on  prawy o dobro Rzeczpospolitej sie stara,

a i odwazny jegomosc.

 

pzdr. Szczec Boze

ps.

a  w kosciele miedziakiem dzisiaj dosyc sypnales :-)))))))))))))))))))))))))))))))

Vote up!
3
Vote down!
-3

chris

#1473450

wiesz musiałbym na głowe upaśc by na tacę rzucać miedziaki, znasz walutę w UK - jak nie to koniec tej przygłupawej "polemiki"

ps.

wiesz w jaki sposób zbiera się w tutu. kościołach "miedziaki"

a o Braunie zdania nie zmieniam

Vote up!
3
Vote down!
0
#1473511

Alez Kolego,

odnosnie Grzegorza Brauna to...

Twoj poglad, Twoj racja !

Wolnosc  slowa, ponad wszytko !

 

A o miedziakach, to bylo tak dla draki ;-)

to Kolega do Kosciola tak na gape wchodzi ? :-)))))))))))))))))

jak w tramwju ?

pzdr.

 

Vote up!
3
Vote down!
-2

chris

#1473520

Każdy daje na tacę, ile uważa, i nic nikomu do tego, i nie wiem czemu wytykasz to innym.

A głosowanie na pana Brauna, uważam pomoc dla Komurskiego, i rozdrabnianie prawicy.

Pan Braun, dzisiaj dostał tylko 1% poparcia, a pan Duda 27%.

I to jest wasze myślenie o wywaleniu Komurskiego z urzędu, czyli jak rozbić zjednoczoną prawicę, i dać dalsze 5 lat dla Komurskiego, a potem pomyje wylewać na PIS, że znowu przegrał wybory, pisząc i komentując to na różnych portalach.

Czyli robicie dużo, by nic się nie zmieniło, to jest patryiotyzm inaczej, zwany prywatą, polegający na tym, że NIE bo NIE.

Jaki ma sens głosowanie na kandydata co ma 1% poparcia, tylko jeden, nie pozwolić by wygrał kandydat prawicy z największym poparciem, bo to jest zagrożenie dla Komoruskiego.

Więc niech pan mi nie wciska kitu, że chcecie dobra polski, z 1% poparcia dla waszego kandydata, to jest tylko zasłona, z waszej strony, a nie troska o los polski

Lemingów na NP pan tu nie znajdzie

Vote up!
4
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1473528

odnosnie miedziakow, to byl zart , a do tego skierowany do innego adwersarza,

ktory jak widze posiada dosyc intelektu i nie potrzebuje adwokatow...

 

Synonim WY  z definicji wogole na mnie nie dziala, wiec daremny trud...

Odnoszac sie merytorycznie do zagadnien wyborow to, 

Kolega moze miec swoich kandydatow, a ja swoich...

 

Odnosnie procentualnego poparcia dla pana Dudy, juz sie wypowiadalem w innym miejscu...

( bolek w swoim czasie mial wiecej i wygral i co z tego wyszlo  )

napisalem, ze nie zamierzam go w jakikolwiek sposob zdyskredytowac

(prosze uwaznie czytac moje wpisy)

Odnosnie do Panskiego obrazliwego imputowania mi, ze szkodze prawicy i wyborom,

wogole sie odnosze, gdyz sa to brednie,-  zadnej logicznej  argumentacji sie nie doczytalem,

jedynie wycieczki  personalne,

przy czym ja nie paluje...

z retoryka nie mam jeszcze problemow...

 

 

 

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

chris

#1473532

Pisząc wy, bo jest wasz paru, oczywiście może pan głosować, na kogo panu się podoba, ale nie wciskajcie kitu, że wam los polski leży na sercu, nawet mało rozgarnięty człowiek, wie że z poparciem 1% nie ma szans nikt, więc tylko udajecie że chcecie zmiany.

Panie amator, to jest prywata, a nie dobro ogółu, ja gdyby pan Braun miał takie poparcie jak Duda, tobym głosował na pana Brauna, bo tego wymaga los Ojczyzny, a moje prywatne sympatie odrzucam w kont, bo tak nakazuje honor i patryiotyzm, dla wolnej Ojczyzny niema nic ważniejszego.

I dla tego mamy Polskę jaką mamy, z takim podejściem w obronie Ojczyzny to nie dziwota.

Vote up!
4
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1473589

ani sklerozy, ani amnezji jeszcze nie mam, ani wogole nic w tym rodzaju...

Daj mi Pan spokoj z tymi procentami, bo to mi sie z wodka kojarzy ,

a chwilowo mi nie sluzy.

i Pan mi tu w Patryjotyzm ne przywalaj, bo to smieszne...

Nie wiem, kto Pan jest i co Pan zrobil,

ale ja na patryjotyzmie to troche zdrowia stracilem

i byle kto nie bedzie mnie kiwal i mnie jakies pierdoly opowiadal...

Prosze nie brac tego ani do siebie ani do serca, ale prosze mnie juz nie pouczac...

I moj nicek to Zdecydowany Amator, prosze mi tu nic nie imputowac !

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

chris

#1473621

zadnym palkowaniu mowy byc nie moze.

Niewazne, co kto pisze...

wolnosc slowa przede wszystkim.

pzdr.

Vote up!
7
Vote down!
-3

chris

#1473288

dziekuje za te minusy,

Rozumiem, ze to tak troche po ...ichnemu ...

Wolnosc wolnoscia, ale porzadek w szeregu musi byc !

Kochani, ja sie zadnych palek nie boje,

z tym przedmiotem oswojono mnie  w mlodosci  w PRL-u ...

pzdr.

 

Vote up!
5
Vote down!
-2

chris

#1473509

Trochę ezopowo powiem - moim zdaniem żaden nic by nie zyskał ale obaj by stracili.

I myślę, że przynajmniej jeden z nich o tym wie.

Co do szarfy... Pamiętam jakiś wywiad z A.Dudą, w którym wspominał swe stosunki ze śp.Prezydentem Lechem Kaczyńskim, który miał Dudzie powiedzieć, że widzi w nim przyszłego prezydenta Polski. Jakoś tak to było. Może ta szarfa miała być jakimś symbolem, coś jak "Panie Prezydencie, melduję, że zadanie prawie wykonane"...

Jarosław na pewno o tym epizodzie wie bo obaj Bracia byli ze sobą wyjątkowo zżyci, poza tym nie jest przypadkiem, że wystawił A.Dudę na kandydata PiS grając platfonsom na nosie i strasząc prof.Glińskim a to prezydentem Polski, a to prezydentem Warszawy. I gdy platfonsy nawyśmiewały się z tego kandydata i wreszcie odpuściły przyzwyczajając się do takiej ewentualności i opracowując strategie przeciwko ewentualnemu Prezydentowi Glińskiemu...... ;););)

Pamiętacie ten skowyt, ten pisk, a zgrzytanie zębów i rwanie włosów gdy PiS ogłosił swego kandydata? Biedny Stefan to zupełnie wtedy wyłysiał. To był taki szok, że nie zdążył osiwieć.:D:D:D

Pozdrawiam.

Vote up!
8
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1473380

Niestety, to pan Duda odmawia.

Dlaczego? Oto jest pytanie.

Prawdopodobnie straciłby więcej.

 

Vote up!
4
Vote down!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1473409

Nararcja na forum była taka, że Braun nie odbierze głosów Dudzie. A teraz się okazuje, że najwiekszym przeciwnikiem, z którym chce debatować Braun staje się Duda. Uważam to za fałsz.Podobny, jak schowanie na fejsbuku fotografii towarzystwa z karabinami i pod dużymi krzyżami na ścianach.

Podobno Braun nie ma wpadek. A jak nazwać, to czym pisze obok p. Cysewski. O neonaziście w komitecie poparcia Brauna To gorsza wpadka, niż jakiś niefortunny napis.

Zaczyna wyglądać na to, że Braun chciałby dołozyć Dudzie w debacie z prawej strony i oodebrać mu zwolenników. Może  w debacie  twierdzić, że jest za całkowitym zakazem in vitro i aborcji i ścieślejszymi związkami z Kościołem, nic go to nie kosztuje.  Nawet wśród zaciekłych zwolenników PiS niewielu ludzi chciało by takich zmian. Ze swoimi i zachowaniami  poglądami Braun i tak nie ma żadnych szans na wybór. Czyli zniechęci do wyboru Dudy, ułatwi wybór jakiejś innej osoby (najpewniej Komorowskiego), czyżby o to chodziło?

I mogę dostać kolejne minusy, ja tu nie komentuję dla punktów.

 

 

 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1473453

Widziała pani dzisiejsze wyniki, pan Braun tylko 1%, i dalej chce pani pomagać Komuruskiemu, rozdrabniając głosy, na pana Brauna, kandydata który nie ma najmniejszych szans, na drugą turę

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1473489

"Słupki" nie maja najmniejszego wpływu na mój tok myślenia.

Biorąc pod uwagę, że do "głosowania" pozostał jeszcze niespełna miesiąc - a Grzegorz Braun do tej pory nie był dopuszczony do "głównego koryta" - wiele może sie zmienić.

Stanowczo nie zgadzam się z tezą, że to Braun odbierze głosy Dudzie. Wiele osób, w tym ja - oddałoby swą "kreskę" na Mariana Kowalskiego, lub wcale nie wyszliby z domu. Nigdy nie zrozumiem, dlaczego PiS nie wystawił Joachima Brudzińskiego.

Gdyby pan Duda pomyślał samodzielnie - natychmiast oddałby cały swój "dorobek" Grzegorzowi i wycofał się z perspektywą pracy w jego kancelarii. Tak bowiem Bozia ukształtowała te osobowości.

Grzegorz Braun nie korzysta z pomocy wizażystów i speców od propagandy. Jego sztabem PR jest własna kindersztuba wypracowana przez pokolenia przodków-ziemian. Jego siłą jest wsparcie rodzinnej tradycji. Pani Zofia Reklewska-Braun stanowi podporę syna - nie za pomoca wymuszania podpisów na studentach, jak troskliwa mamusia pana Dudy.

Pani Zofia napisała książkę "Urodziłam sie pomiędzy". Tam jest wszystko, co pomoże zrozumieć, że Grzegorz Braun jest ze szczero-złotego kruszcu odlany. Książkę napisała kilka lat temu, żeby nie było...

 

 

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1473521

cytuję panią Omilkę

"Nararcja na forum była taka, że Braun nie odbierze głosów Dudzie. A teraz się okazuje, że najwiekszym przeciwnikiem, z którym chce debatować Braun staje się Duda."

Po pierwsze - skąd ten dogmat, że Grzegorzowi Braunowi nie wolno "odbierać głosów" komukolwiek???

Kampania wyborcza polega na tym, że kandydaci nic innego nie robia, tylko odbieraja sobie wzajemnie głosy.

Po drugie - Grzegorz Braun nie wyróżniał żadnego z kontr-kandydatów, więc doprawdy proszę nie fałszować obrazu, bo w oczy szczypie.

 

Vote up!
3
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1473522

Nie manipuluję nikim. To Pani nie odpowiada na pytania o ewentualny elektorat, o poglądy na temat Putina itp. A potem wybucha świętym oburzeniem, gdy cytuję jakiś artykuł. Braun, bez szans na wygraną po prostu rozrabia po prawej stronie.

 

Nie wierzę, że Braun nie ma wizażysty ani innych doradców. Bodaj od dwóch dni pojawił sie na fb w modnych okularkach i schował zdjęcia ze strzelnicy.

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1473527

1. nie odpowiadam na pytania, na które może sobie pani sama odpowiedzieć, ponieważ nie jestem pani guwernantką.

2. nie wybucham świętym oburzeniem, lecz z pogardą odnoszę się do paszkwilu rekomendowanego przez panią.

3. co do wizerunku Grzegorza Brauna i jego "modnych okularków" oraz schowania zdjęć ze strzelnicy - te zarzuty są infantylne.

Od tej chwili przestaję reagować na pani zaczepki wobec mnie.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1473613

Tych , ktorzy tak ciasno mysla o slupkach,

najlepiej przywiazac do jakiegos slupa ;-))))))))))))))))))

i bedzie spokoj...

 

A teraz posluchaj prosze, jak widza nasz kraj mlodzi ludzie :

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=D-Rq0hRldbE

https://www.youtube.com/watch?v=93bEvk-68_E

https://www.youtube.com/watch?v=PmiP7TEUcv8

 

serd.pzdr.

Szczesc Boze

Vote up!
6
Vote down!
-2

chris

#1473529

Chyba trzeba troszke odsapnac...

 

Gdy czytam to wszystko, ten sarkazm i smiechy,

to czuje sie jak...rasowy MOCHER  ;-))))))))))))))))))))))))

Jestem na prawicy, a czuje sie jak przed wielu laty podczas kampani wyborczej

PIS-u i PO...

Przypominam, ze PO uchodzilo wowczas rowniez za PRAWICE, no liberalna, ale prawice...

Ilu to moich znajomych  prl -owskiej ynteligencji, ludzie sztuki,aptekarze, lekarze,

geszefciarze i pomniejsi  wyrobnicy slinilo sie do PO,

Ach jak im zawierzali..., ach jak cmokali..., jak to bedzie dobrze w Polsce...

ja osobiscie liczylem ich w setki..., tzn. z tyloma mialem do czynienia...

 

Nie mozna bylo zadnemu nic przetlumaczyc...

poprostu ogluchli..., poprostu zahipnetyzowani...

Teraz wielu z nich przekonalo sie do PiS-u, inni znowu calkiem poirytowani nie wierza juz nikomu...

 

I tak to jest z ta percepcja u ludzi...

 

Ale zeby masy ruszyc, to nie jest tak ...chop siup !

W zime  roku 70  ludzie w Trojmiescie sami sie ruszyli - milo bylo patrzec ...no sami jak sami,

milicja zagrodzila dostep do Gdynskiej stoczni, ludzie parli do roboty padly strzaly,padli zabici

no i dopiero wowczas ludzie sie wk...li  i ruszyli w miasto...i zaczela sie porzadna ruchawka...

Ale juz w 80 w Gdyni,  to trzeba bylo zdejmowac palaki trakcji elektrycznej by trolejbusy nie mogly pojechac

i tym samy stworzyc naturalny pochod ludzki...poprostu wyprowadzic ludzi na ulice,

w Gdansku podobnie z  tramwajami...

A gdy ludze kupa. to wiadomo sprawa sie ruszyla...

Wowczas rozchodzilo sie jedynie by wskrzeszyc odwage , gdyz wszyscy wiedzieli kto wrog,

a i tak dali sie na lep zlapac...i byla magdalenska karuzela i nastal bolek burczymucha...

 

Dzisiaj  spoleczenstwo tak skolowane, ze lapie kazda przynete...,

zadnej syntezy historycznej nikt nie wyciaga...

To jest poprostu porazajace...

pzdr.

 

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-2

chris

#1473548

Odmawia ponieważ nic nie zyska w takiej debacie. Wyborcy Brauna w II turze i tak go poprą..

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1473531

gdy zajdzie taka koniecznosc,

to wszscy pozostali powinni  poprzec Andrzeja Dude,

wszyscy wlacznie z pozostalymi kandydatami...

bo poprostu ma najwiecej glosow,

to jest oczywista oczywistosc i pewni ludzie nad tym pracuja...

Zyrandol musi byc oczyszczony...!

Lecz do tego czasu kazdy faworyzuje wlasnego kandydata,

to rowniez oczywiste...

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-2

chris

#1473540

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

proszę,unikaj odstępów między wierszami.....bo się w głowie kręci.Chętnie czytam twoje komentarze..ale jak będziesz pisać po ludzku....będę czytać jeszcze chętniej.Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-4

Verita

#1473562

tak jet, robi sie ;-)

pzdr.

ps. przepraszam jestem ogromnie roztargnionym czlowiekiem,

dlatego juz zza wczasu przepraszam rowniez za miliony popelnianych bledow, stylistycznych, ortograficznych i wszystkich innych .

pzdr.

Vote up!
4
Vote down!
-1

chris

#1473566

ktos mnie ustawil na czerwono, wiec wszyscy ,ktorzy sie ze mna stykaja otrzymuja minus punkty...

W kazdym razie odemnie tej czerwieni nie otrzymalas 

sorry - jak widac przy mnie mozna sie poparzyc ;-)

Vote up!
4
Vote down!
-2

chris

#1473582

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tu minusy stawia się za sam nick...a nie za to co się pisze.To nie twoja wina więc nie przejmuj się bo i ja się nie przejmuję.Taka uroda tych ocen,że są odwrotnie ptoporcjonalne do treści.Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-4

Verita

#1473597

Pani gdyby dostawał nawet same 6, to i tak była by pani ciągle nie zadowolona, bo taka jest pani natura.

Czytam prawie wszystkie pani komentarze, dla kurnikowych jest pani do rany przyłóż, a dla pozostałych, sarkazmy, kpiny, i kłucie szpilom w cztery litery, a potem udaje pani zdziwienie, że ktoś nie tak się do pani odnosi.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1473605

No, ze Kolega tak do kolezanki glosuje, to tez mnie dziwi ?

jak o Nycz-u sie wpisalem to Kolega do mnie - aj wej !

a jak zartowalm z Jozkiem, to mnie kolega zwyczajnie op....lil,

ot co !

Nie wiem jaka range tutaj Kolega posiada,

ale  Kolege  sie czyta jak narzekania  baby na straganie.

I to jeszcze w stosunku do niewiasty ...

Vote up!
5
Vote down!
-1

chris

#1473615

zapytam wiec jak nasz stary Kapitan Zeglugi Wielkiej - Olgierd Borchardt :

To znaczy, co to znaczy ?

 

pzdr.

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

chris

#1473612

znaczy KAPITAN ;-).Znaczy również że Jjj nie dokładnie rozumie co ja piszę. Nie lubię wbijać nikomu szpil..chyba ,że się sami proszą. Tobie Jjj nie zrobiłam krzywdy chyba? Nieprawda,że jestem ciągle niezadowolona.Wręcz przeciwnie.Cieszę się życiem.Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-2

Verita

#1473620

fajnie sie Cie czyta ;-)

Eeee Verita, taka szpilka to cala przyjemnosc :-)))))))))))))))

tez bym chcial ;-)

tylko, gdybys przyzekla, ze nie bedzie bolalo, O  o o o, to wowczas, tak, jak najbardziej ;-)

Vote up!
4
Vote down!
-1

chris

#1473622

Ja pani tym bardziej, nie robię krzywdy, bo i za co.

Lubię z panią konwersować, mimo że nie zawsze się zgadzamy, co do niektórych treści w komentarzach.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1473623

Nie podrywaj mi Pan tu dzieczyny,

bo w tym kierunku toja sie sposobie :-))))))))))))))))))

teraz to pan taki slodki...

i bieze Pan za niby taki jest, to wogole nie sportowo ;-)

Vote up!
3
Vote down!
-1

chris

#1473624

 Olgierd Borchardt to się chyba w grobie przewraca widząc tą wspaniałą ortografie

Vote up!
4
Vote down!
0
#1473625

a wyobraz sobie, ze akurt mnie , to on wybaczy...i jestem tego pewien,

a dlaczego ? to pozostawie dla siebie...

A wszystkich innych przepraszam, za bledy uczynione ,

a nawet i te jeszcze nie uczynione..., ot co !

Vote up!
4
Vote down!
-1

chris

#1473628

ty mi te paly stawiasz ?

Vote up!
4
Vote down!
-2

chris

#1473629

jak dotąd to jeszcze nie, ale kto wie, kto wie :-))))))

Vote up!
4
Vote down!
0
#1473631

ten moj comp. jakis lewy, moze z demobilu, choc niby nowy.,mysle tu o tych  odstepach miedzy wierszami..

to poprostu nie jest zamierzone, nikogo tutaj nie chce nadwyrezac.

pzdr.

Vote up!
3
Vote down!
-2

chris

#1473639

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Narazie czytam o spacjach twardych i niełamiących.   I tak będę oglądać:-) Twoje komentarze..nie mniej spróbuj inaczej stawiać spacje.To nie powinna być wina komputera, na moje oko , ale mogę się mylić.Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-3

Verita

#1473771

Tak mozesz miec racje..., a nawet jest to prawdopodobne. Jednak to cale zamieszanie, to niejako nie moja wina,

gdyz mam gumowa klawiature i choc jest praktyczna.( cala zalana guma ), to jednak dziwnie reaguje na przycisk...

pzdr.

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1474626

Jeśli wypadnie: Duda vs Komor, to jasne, nie będzie wyjścia.

Ale nie mamy wglądu w przyszłość..Niemniej - odmowa debaty ze strony pana Dudy jest odmową rzeczywistej konfrontacji.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1473608

nie boj zaby, mam jeszcze troche czasu, moze sie towarzystwo przebudzi,

albo jakie inne olsnienie...

Szkoda, ze Traktat Lisbonski juz podpisany...albo "cus " takiego...

 

pzdr.

Vote up!
5
Vote down!
0

chris

#1473616

To teraz chodzi o  KONFRONTACJĘ po prawej stronie? Taki jest cel kandydata?

 

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1473648

Jeśli wypadnie: Duda vs Komor, to jasne, nie będzie wyjścia.

Realnie patrząc, jest szansa na cos innego?

Vote up!
3
Vote down!
0

zuberegg

#1473659

Bywa, że życie zmienia się w ułamku sekundy

Vote up!
3
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1473733

Nie w tej medialnej sytuacji...

Vote up!
1
Vote down!
0

zuberegg

#1473751

Typowy wpis na FB:

Mariusz Kowalczyk Właściwie wystarczył jeden wywiad , aby przekonał mnie do swojej kandydatury, choć miałem już wcześniej obranego kandydata. Zgadzam się z jego poglądami w całości, zgadzam się z jego postrzeganiem sytuacji politycznej, kropką nad i jest jego wiara i fakt że nie zamierza jej odkładać do szafy kiedy wejdzie do polityki

Vote up!
2
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1473877

Bardzo go lubię niekiedy posłuchać ale..ALE ALE. Prezydent musi mieć jakieś elementarne pojęcie o tym wszystkim czym zajmuje się współczesne państwo. Musi mieć jakieś zaplecze ,reprezentować realne interesy wyborców, takich, którzy wiedzą co jest dla nich ważne a nie zostali uwiedzeni kilkoma zapowiedziami. Zwolennicy Brauna powinni zacząć od założenia partii czy stronnictwa, rozumiem że wybory prezydenckie to dobry lans, OK. Tylko nie wciskajcie że to dobry kandydat. To co najwyżej prototyp  niesprawdzony, bo nigdy nie działał w żadnej strukturze , nie wiadomo czy w ogóle umie z kimkolwiek współpracować. Może jest lepiej niz myślę ale jedno z pierwszych odczuć ze spotkań i dyskusji to takie że p.Braun to wielki megaloman. Kilka świeżych myśli i oryginalnych poglądów nie jest aż tak wiele wartych. Nie układa się w spójną wizję nie widać w nich hierarchii celów. Bardzo to apodyktyczne i zarozumiałe. Ale jeszcze gorsze jest co innego - nie wystarczy "mieć rację" , człowiek który tego nie rozumie jest po prostu złym ,nieskutecznym politykiem. KIlka haseł nie jest żadnym programem . To jest jak "program" komunistów i mniej więcej taki sam znajduje oddźwięk w każdym szerszym gremium. 

Są przynajmniej dwa przykłady dlaczego bylby kiepskim prezydentem. Jest antysemitą, lubi się doszukiwać niecnych żydowskich knowań ale równocześnie nigdy nie dostrzegł praktycznych możliwości przeciwdzialania, nigdy o tym nie mówil. Przeciwdziałanie nie polega na wyrażaniu szlachetnego oburzenia. Udziela się w ruchu narodowym. Ruch ten jednak od lat nie wyszedł poza ramy przemarszu z flagą, okrzyków i oracji. Tak się poltyki nie robi.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1473743

Aż dziw bierze, że się do niej nie zabrałeś, taki dogłębny ekspert!

A może jakiś film zrealizowałeś, napisałeś książkę, udzieliłeś wywiadu?

Jakie są twoje dokonania? Klikanie jeno?

Może przynajmniej zebrałeś kilka podpisów, albo przystąpiłeś do ruchu kontroli wyborów?

Może chociaż jakiś plakat wywiesiłes, albo ulotki porozdawałeś?

Nie?

Czy tak?

 

Vote up!
5
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1473756

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

W państwie istniejącym teoretycznie ,trudno być poważnym  politykiem.Ale poważniejszego narazie nie widać.

Vote up!
4
Vote down!
-5

Verita

#1473773

ktos kiedys kogos zaptal:

 

Co ty mozesz wiedziec o zyciu sexualnym mrowki

, gdy nie siedzales dupa w mrowisku !

Vote up!
3
Vote down!
-1

chris

#1474622