Kolejny Niemiec i "wolne" media zakończą historię KOD

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Nowy rok przynosi nam potwierdzenie tego co każdy z nas się domyślał. Po pierwsze-rządy PO sprawiły że Niemcy traktują Polskę jak swój bantustan. Co i rusz jakiś tamtejszy polityk miesza się w nasze wewnętrzne sprawy. Rządy PO tak rozzuchwaliły Niemców że chcą decydować o obsadzie stanowisk w państwowych spółkach!!! Na taką bezczelność pozwolił sobie tym razem Guenther Oettinger.  Nie wolno zwalniać prezesa telewizji bądź radia bez podania przyczyn. To byłaby samowola – powiedział.3-I-2016 AIP

Nawet nie chodzi o to że on kłamie, nikt przecież żadnego dyrektora nie zwolnił-odeszli sami. Pytanie gdzie on był gdy pracę straciła cała redakcja Uwarzam Rze oraz większość dziennikarzy Rzeczpospolitej. Przypomnę że powodem był artykuł Cezarego Gmyza, artykuł opisujący prawdę, a dotyczący słynnego już trotylu. Gdzie wtedy był pan Oettinger?

Jego ówczesne milczenie, w połączeniu z dzisiejszymi kłamstwami karze przypuszczać że nie chodzi tu o żadną obronę mediów. Panu Oettingerowi chodzi o ratowanie Niemieckich wpływów  w swoim bantustanie. Do takiej właśnie relacji doprowadziły rządy PO stosunki między nami. stąd tak zajadłe ataki na nowy rząd. Niemcy nie chcą mieć partnera, chcą mieć półkolonię. 

W sprawie mediów głos pośrednio zabrał również Grzegorz Schetyna.  Na taśmach które ujawnił Newsweek
Schetyna potwierdza obserwacje wszystkich uczestników życia politycznego-Petru jest pompowany medialnie. Jak więc widać także przyszły szef PO widzi chorobę mediów. One nie informują odbiorców, one robią propagandę. W naszym kraju nie ma czegoś takiego jak rynek mediów, główne media ogólnopolskie niczym się od siebie nie różnią. Z jakiegoś powodu zawsze krytykują PiS, zawsze broniły rząd PO, a dziś promują Petru. Pytanie jak to możliwe skoro mamy wolne media:)??? A przekaż jednostronny jak za komuny...

Jeśli KOD na swych kolejnych protestach będzie bredzić o obronie "wolnych mediów" będzie to koniec tego ruchu. O dotychczasowej wolności mediów świadczą trzy sprawy-zwolnienia grupowe w TVP gdy rządy objęła PO z PSL, przypomnę tylko kilka nazwisk Ziemkiewcz, Wildstein, Sakiewicz. Następnie wspomniane już zwolnienia w Uwarzam Rze i Rzepie oraz sprawę przesłuchania prezydenta Komorowskiego które zostało jednomyślnie przemilczane mimo obecności kamer. A jedyna chcąca to relacjonować stacja TV nie otrzymała akredytacji...To tyle w sprawie wolnych mediów i informowania społeczeństwa. 

Protesty KOD w sprawie obrony mediów będą więc końcem tej organizacji. w przeciwieństwie do TK, tu sprawa jest jednoznaczna-każdy widzi jak wygląda praca "dziennikarzy" głównego nurtu.

Przy okazji wycieku taśm Schetyny do Newsweeka widać że słowa Schetyny są prawdziwe. "Wolne" media postawiły na promowanie Petru i jego partii. Postanowiono PO wraz ze Schetyną uwalić. Widocznie "ktoś" większy i mądrzejszy uznał że dwie partie po 20% poparcia nic nic dają przy naszej ordynacji. Jednolitość frontu poparcia Petru tylko potwierdza jak patologiczny układ medialny jest obecnie. Główne media nie różnią się od siebie pod żadnym względem i w żadnej sprawie.....

Na koniec o skandalu w radiowej "Jedynce". Dyrektor Dąbrowa postanowił sobie puszczać hymn Polski co godzinę ponieważ mu się ustawa rządu nie podobała, zrobił to wbrew części dziennikarzy tej stacji. A zdążył oczywiście polecieć ze swą decyzją do Newsweeka...Zgadzam się w tej sprawie z Max Kolonką-winien on natychmiast stracić stanowisko. Wciągnął stację i dziennikarzy w promowanie swoich politycznych poglądów przekraczając swoje kompetencje. 

Jak widać akcja obrony "wolnych mediów" upadła zanim się zaczęła. Jeśli KOD spróbuje ją podnieść upadnie razem, z nią. Opisane zdarzenia pomogą PiSowi, są potwierdzeniem trafności jego działań. PiS winien podziękować Schetynie i Newsweekowi za okazaną pomoc w idealnym momencie:).  

Smutne tylko to że nowy rząd i prezydent relacje z Niemcami muszą odkręcać z poziomu bantustanu. Jest to ogromny skandal i Sikorski wraz z Tuskiem winni za to ponieść konsekwencje..

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

Wszyscy na własne oczy widzieli, że Polska została sprzedana Merkel, za za garść lukratywnych stanowisk. Za perspektywę ochronnego parasola i osobiste gwarancje bezpieczeństwa, dla kilku nieprzyzwoicie wzbogaconych kanalii!. Rozłożono i zniszczono, polski cukier i polski węgiel, jedynie po to żeby prymat przejęli Niemcy. Stanowiska Tuska i Kopacz, były cząstką zapłaty za skolonizowanie Polski. Skolonizowanie przez Niemcy, bo na oddanie Polski Rosji, naród stanowczo by się nie zgodził!. Naród nie wie tylko, że Moskwa i Kreml to jedno!. Gospodarczo, politycznie i mentalnie!. Kolejni kanclerze Niemiec, to najlojalniejsi agenci Kremla. Oddanie więc Polski Niemcom, w rzeczywistości było oddaniem Rosji. Nad tą transformacją, czuwał Bronisław Komorowski!. Rosjanin i żyd, dwa w jednym, jak szampon Vidal Sassoon!. Zostaliśmy zdradzeni, sprzedani i rozparcelowani. Polska ziemia była inwestycją dla Niemców. PiS wprowadził szlaban i wszyscy zwrócili się przeciwko niemu!. Niemcy, komuchy, gudłaje i zagrożona rozpadem, żydowska republika!. Unia!.

Vote up!
14
Vote down!
0
#1503814

Możecie wyć jak hieny i srać z bólu i rozpaczy plując i wylewając POmyje w TV-żydo-ubeckich. Polska powstała z kolan, i tego już nie zmienicie.

Nawet Niemiecka czy kacapska UE wam i tak nie POmoże.

Vote up!
13
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1503815

A czemu to się dziwić?....

Nie spodziewałem się że skala naszego zbantustowienia jest aż tak wielka...

Vote up!
6
Vote down!
0

zuberegg

#1503819

Dobrze że moi rodzice tego tego nie widzą ,oni walczyli o wolność odbudowali kraj a i tak podstępem nasz kraj sprzedali !!!!

Vote up!
6
Vote down!
0

bassia54r

#1503862

Dobrze że moi rodzice tego tego nie widzą ,oni walczyli o wolność odbudowali kraj a i tak podstępem nasz kraj sprzedali !!!!

Vote up!
2
Vote down!
0

bassia54r

#1503863

Już nie tylko na nas plują jadem i kłamią. W końcu znalazł się jeden Niemiec Hans-Olaf Henkel, poseł do parlamentu UE z frakcji Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy, który wyraźnie odcina się od tej calej nagonki na nasz nowy rząd. Pokazuje, że atakują nas przede wszystkim Niemcy, którzy akurat nie powinni pouczać Polaków, ponieważ nie ma innego narodu w Europie, który na przestrzeni ostatnich 100 lat, tak zajadle jak Polacy walczył o wolność i demokrację

Vote up!
14
Vote down!
0
#1503816

Pokazuje, że atakują nas przede wszystkim Niemcy, którzy akurat nie powinni pouczać Polaków, ponieważ nie ma innego narodu w Europie, który na przestrzeni ostatnich 100 lat, tak zajadle jak Polacy walczył o wolność i demokracjęOtóż to:)

Vote up!
9
Vote down!
0

zuberegg

#1503818

że przez ponad tysiąc lat polski naród tak wiele razy ucierpiał od tych demokrację i pokój miłujących Niemców.

Vote up!
7
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1503872

... który mógłby zabierać głos w sprawie Polski. Oni w historii Europy "od zawsze" ostrzyli sobie pazurki na nasze stare piastowskie ziemie.

Jest jeszcze jeden aspekt w tej sprawie, o którym prawie wcale się nie mówi. Chodzi tutaj o syndrom poddańca. Na to schorzenie zapadły wcześniej takie kreatury jak chociażby Jerzy Buzek, a potem komunistyczne pomioty, - między innymi Leszek Pierwszy Szyderczy i Aleksander Pierwszy Trzeźwy Inaczej. Przejawem tej choroby była nieodparta chęć służeniu komuś. Jak nie Moskwie, to Berlinowi czy Brukseli. Stąd też zafundowali nam Polakom akcesję do Unii Europejskiej na niespotykanych na skalę światową paskudnych warunkach. Warunki te rozłożyły na obie łopatki wszystkie sektory polskiej gospodarki.

W latach 2007-2015 sowicie opłacana w różnej formie przez kapitał zachodni platformerska swołocz usiłowała skończyć dzieło zniszczenia i poddaństwa Polski wobec Niemiec i Francji. Ale się nie wyrobili z planem. A przegrywając z kretesem wybory, zostali odcięci od możliwości dokończenia tego "dzieła". Zachodni cwaniacy, jak chociażby hochsztapler dużego formatu - George Soros o tym wiedział, że platformersi nie skończą zniszczenia Rzeczpospolitej. Stąd też za swoje i nie tylko swoje miliony USD polecił powołać do życia partię Nowoczesna.pl. Ale okazało się, że Rysiek - ten łot Swetru, czy jakoś tak - jest za cienki w uszach, a determinacja polskich patriotów olbrzymia. Parę milionów dolców Sorosa poszło w błoto. W takim układzie zachodnia finasjera wykonała ponownie zwrot w kierunku platformerskiej swołoczy i Grześka łot Schetynów, - licząc że pewne doświadczenie Schetynowców może spowodować dokończenie dzieła zniszczenia Rzeczpospolitej. Ale ja czuję przez skórę, że głos Grześka jest tylko głosem sr*jącego kojota na prerii.  

Ciekawi mnie, jak rząd PiS-u poradzi sobie z "odkręceniem" unijnego zapisu w sprawie swobodnego obrotu polską ziemią orną i lasami, który ma wejść w życie z dniem 1 maja 2016 roku.

 

Pozdrawiam serdecznie Ciebie Romku i Twoją Rodzinkę,

Vote up!
6
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1503880

Vote up!
6
Vote down!
0
#1503883

By nie było w Polsce żadnych niemieckich grządek

Przykład trzeba brać od myślącego Orbana

Żeby się budzić z Polską muzyką od rana

Pozdrawiam 

Vote up!
8
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1503829

https://youtu.be/NqvwHQnCG18

Vote up!
5
Vote down!
0
#1503834

Dla Niemców utrata darmowej kasy z "bantusttanu" jakim była III RP to wystarczający powód by wrzeszczeć...ale na wrzasku sie skończy. A Schetyna i Petru to o jednegio zaduzo w tej układance...dlatego walczą...

Vote up!
5
Vote down!
0

Yagon 12

#1503836

Dla Niemców utrata darmowej kasy z "bantusttanu" jakim była III RP to wystarczający powód by wrzeszczeć...ale na wrzasku sie skończy.

Otóż to:)

Vote up!
6
Vote down!
0

zuberegg

#1503837

myślę że odpraw kominowych dla dworaków i spółki nie będzie,
No chyba że Niemcy im wypłacą.

Vote up!
6
Vote down!
0

zza winkla

#1503846

Rządy platformy sprawiły że, przyjaciół mamy wszędzie, pod „małym” warunkiem, że realizujemy ich interesy.
Kiedy jednak zaczynamy myśleć samodzielnie i mieć własne plany, wtedy jesteśmy bee.

Stare przysłowie mówi.  „Przyjaciół poznaje się w biedzie”.
 

Vote up!
5
Vote down!
0

trzeźwy

#1503842

Rządy platformy sprawiły że, przyjaciół mamy wszędzie, pod „małym” warunkiem, że realizujemy ich interesy.

Niestety...

Vote up!
4
Vote down!
0

zuberegg

#1503860

ani między narodami nie ma przyjaźni, są tylko kalkulacje. Pomoc Węgier polegająca na dostawach ich broni podczas wojny w 1920 roku z sowiecką hołotą, też nie polegała tylko na przyjaźni. Węgrzy dobrze wiedzieli czym dla nich może się skończyć przegrana Polski. Nie wiadomo też czy znalibyśmy przysłowie Polak, Węgier ... gdybyśmy mieli wspólną granicę. Na całym Świecie, jeżeli sąsiedzi spoglądają na siebie tylko z niechęcią, to już jest dobrze. Nawet amerykańscy kierowcy ciężarówek opowiadają sobie złośliwe kawały o kanadyjskich kierowcach.

Vote up!
6
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1503875

NIE BĘDZIE NIEMIEC PLUŁ NAM W TWARZ  I  DZIECI NAM GERMANI !  ORĘŻNY STANIE HUFIEC NASZ !  BÓG BĘDZIE NAM HETMANIŁ !

PÓJDZIEM  GDY ZAGRZMI  Z Ł O T Y  R Ó G !!! TAK NAM DOPOMÓŻ  BÓG, TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG !

 DO KRWI OSTATNIEJ KROPLI Z ŻYŁ  BRONIĆ BĘDZIEMY  D U C H A !   AŻ SIĘ ROZPADNIE W PROCH I PYŁ- NIEMIECKA I SOWIECKA  ZAWIERUCHA!

 

TWIERDZĄ NAM BĘDZIE KAŻDY POLSKI PRÓG !  TAK NAM DOPOMÓŻ  BÓG, TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG !!!!

(do broni- Jezus Maryja-   R Y C E R S K I   woła nas  Z E W !!!)

Vote up!
5
Vote down!
0
#1503861

Do broni.  Jak najwiekszy kaliber i to nie w przenosni.  Z Bogurodzica na ustach.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Vote up!
4
Vote down!
0

casey

#1503871

... Pana Prezydenta i Rządu na różnorakie sytuacje związane z ustawą medialną : - zwlekanie z podpisem Pana Prezydenta pod ustawą; - brak jednoznacznych decyzji na używanie przez dyrektora Dąbrowę do swojego prywatnego protestu anteny państwowego radia finansowanego przez skarb państwa (powinno nastąpić natychmiastowe dyscyplinarne zwolnienie jego i jego szefów ); - brak wyraźnego stanowiska po ordynarnych publicznych wystąpieniach redaktora naczelnego gazety niemieckiej niejakiego Lisa ("rządzący to złodzieje cała Polska z was się śmieje"); - brak wystarczająco wyraźnej reakcji na różnorakie wystąpienia głównie niemieckich dygnitarzy UE i niemieckich dziennikarzy , które są typową ingerencją w wewnętrzne sprawy Polski. Tak tchórzliwe zachowanie naszych władz jest chyba ewenementem w skali światowej , jest niezrozumiałe i szkodzo wizerunkowi Polski!

Vote up!
4
Vote down!
0
#1503931

... ale ich nie komentując, - ten wyjątkowo skomentuję.

Twoje zdanie, cyt.: "Tak tchórzliwe zachowanie naszych władz jest chyba ewenementem w skali światowej , jest niezrozumiałe i szkodzo wizerunkowi Polski!" w zasadzie zasługuje na spałowanie całego Twojego komentarza (nie licząc błędów wykraczających poza polską pisownię, za które również stawiam pały!). Tym razem nie ocenię Twojego komentarza, a jedynie się do niego ustosunkuję. 

Dlaczego neguję od strony merytorycznej treść Twojego komentarza? Otóż dlatego, że zbyt szybko i bezmyślenie oceniłeś postępowanie zarówno Rządu, jak i decyzję Prezydenta RP A. Dudy w tej sprawie. Choć nie jestem członkiem PiS-u, a tym bardziej członkiem jego Rady Legislacyjnej, - wiem co oznacza pojęcie "strategia" oraz "dyplomacja", ponieważ znam osobiście wielu ludzi z tego środowiska. Jako naukowiec i ekspert niezależny - przyszło mi kiedyś pracować nad małym fragmentem programu tej partii (2004).

Chciałbym, byś uświadomił sobie, że jeśli Prezydent A. Duda jeszcze nie podpisał - jak nazwałeś - ustawy medialnej, to nie miej go za głupka, bo wie co robi. Widocznie ma pewne wątpliwości, które wymagają korekty projektu ustawy, które to wątpliwości przekazał jego twórcom. Ustawa ta ma bowiem służyć narodowi, nie zaś tylko wybranym "z wierchuszki" członkom PiS-u.

Natomiast w kwestii braku reakcji Prezydenta RP ws. grania hymnu narodowego co godzinę w Polskim Radio z polecenia dyrektora Dąbrowy, to zapytuję: - czy dyrektor Dąbrowa jest podwładnym Prezydenta RP? Czy A. Duda może zatelefonować do dyrektora Dąbrowy i powiedziedzieć, że granie hymnu co godzinę jest profanacją naszego hymnu? Pierwej muszą być przeprowadzone odpowiednie prawne działania na drodze podległości służbowej, zanim zrobi się generalne sprzątanie w tak ważnym medium, jakim jest Polskie Radio.

Skoro masz kłopot ze swoimi emocjami oraz ze zrozumieniem taktyki PiS-u i chcesz zrobić z mediami dosłownie wszystko dziś, teraz, natychmiast, to jestem przekonany że przyjmując Twój tok myślenia (gdybyś był prezydentem RP),... sprowadziłbyś grad ataków na najwyższe obecnie władze w Polsce, które odbiłyby się nam wszystkim czkawką.

Ponadto przypominam Ci, że każdemu nowemu rządowi i prezydentowi RP po roku 1989 dawano 100 dni na tzw. "rozruch", a potem oceniano decyzje i sposób ich realizacji. A Prezydent RP dr Andrzej Duda działa tak na dobre dopiero niecałe 100 dni, a rząd Pani Beaty Szydło około miesiąca. Więc nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany! :-) 

 

Pozdrawiam,

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1503951

(cytuję)

Natomiast w kwestii braku reakcji Prezydenta RP ws. grania hymnu narodowego co godzinę w Polskim Radio z polecenia dyrektora Dąbrowy, to zapytuję: - czy dyrektor Dąbrowa jest podwładnym Prezydenta RP? Czy A. Duda może zatelefonować do dyrektora Dąbrowy i powiedziedzieć, że granie hymnu co godzinę jest profanacją naszego hymnu?

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/zuberegg/kolejny-niemiec-i-wolne-media-zakoncza-historie-kod#comment-1503986

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Naturalnie, że może - i powinien

 zaznaczyć, że Hymn państwowy jest objęty ochroną prawną - i ma być wykonywany w szczególnie doniosłych momentach w życiu Państwa dla podkreslenia ich wagi - oraz powagi, a nadawanie co godzina w PR jest nadużyciem.  Ile to roboty? Może to zresztą zrobić ktoś z kancelarii.

I tyle. Po co tu mieszać wielka dyplomację?

 

Vote up!
3
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1503986

Nie będę ustosunkowywał się do Twojej pisowni, a tymbardziej wystawiał ocen. Niech oceniają to czytelnicy.. Co prawda nie przypominam sobie abym z Panem przeszedł na Ty , no ale to zapewne też specyfika pańskiej kultury i obyczajowości. Otóż ja głosowałem na Pana Prezydenta Dudę i nadal uważam , że nie popełniłem błędu gdyż jest to dla mnie b.mądry i przyzwoity człowiek na którego od wielu lat czekałem. Przypisywanie mnie zatem, że Prezydenta traktuję jako "głupka " jest nie tylko nieporozumieniem, ale i haniebne. To, że jest to mój Prezydent nie oznacza, że nie będę wyrażał uwag nawet krytycznych co do  jego postawy. Na tematy ustawy medialne w Polsce i zachowań rządu warto zapoznać się z cenionym komentatorem Max Kolonko. Otóż uważam nawet, że ustawa medialna powinna być wprowadzone w pierwszej kolejności, bowiem jej brak spowodował, że w tzw telewizji publicznej i radiu niszczono i to skutecznie od pczątku wizerunek mojego Prezydentawróci  RP. Mianowicie z tych mediów dowiedzieliśmy się, że Prezydent do Niemiec pojechał by skarżyć się na Polaków, do Wielkiej Brytanii by zniechęcić Polaków tam zamieszkujących do powrotu, do Chin, aby poślizgnąć się przy murze chińskim, że  jest pisowskim ślepym wykonawcom Prezesa, że w nocy po cichu robi schadzki z Prezesem i podpisuje ustawy spiskują przeciw demokracji, konstytucji itp itd  Na razie dość bo lista przedstawianego takiego wizerunku demokratycznie wybranego Prezydenta w tzw mediach publicznych jest znacznie, znaczie duższa. Usunięcie faceta, który dla osobistego protestu  wykorzystuje media publiczne , które finansuje budże to oczywistość nad oczywistościami. Argumentów mam znacznie więcej ale nie wydaje mi się, że warto szanownemu Panu je przytaczać . Z wyrazami ubolewania, ale i szacunku .

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1504110

https://youtu.be/NLX94sUEpY0

Vote up!
2
Vote down!
0
#1503971