Znany jest już cel misji Radosława Sikorskiego

Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

Politolog Roman Kuźniar w TVN 24 występuje jako niezależny ekspert i spec od spraw międzynarodowych.

Zabieg to celowy, by tak zwany „młody i dobrze wykształcony z dużego miasta” nie miał wątpliwości, że ma do czynienia z tęgą głowa i obiektywnym specem nad spece.

Ten doradca programowy Platformy Obywatelskiej i osobisty ministra Klicha, również dzisiaj wystąpił w tej roli obiektywnego specjalisty będąc gościem coraz doskonalszej manipulatorki Justyny Pochanke.

Jest wynajęty aktor jest reżyser i kwestia do odegrania. Jak to w TVN 24.

 Zadaniem aktora Kuźniara na dzisiaj było objaśnienie miejscowej gawiedzi celu dokooptowania na pokład samolotu z Prezydentem Kaczyńskim, Radosława Sikorskiego.

Politolog Kuźniar objaśnił, że Sikorski ma za zadanie wyznaczone przez premiera pilnować Prezydenta RP przed popełnieniem kolejnej gafy kompromitującej Polskę.

Znając inklinacje Sikorskiego do kontrolowanych przecieków i kompromitujące zachowania ujawnione przez Witolda Waszczykowskiego, to trochę tak jakby pedofila wysłać do żłobka w celu zapewnienia bezpieczeństwa dziatwy przed zboczeńcami.

Prorosyjski TVN posuwa się już do tak antypolskich działań, że staje się to dla każdego choć trochę myślącego człowieka wręcz nieznośne.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)

Komentarze

Kuzniar plótł swoje lelum POlelum na tvp info, koncentrując się na dyskredytowaniu Waszczykowskiego!
pozdr

Vote up!
2
Vote down!
0

antysalon

#1605

Kuźniar podobnie jak Smolar, Markowski, Nałęcz i inne "autorytety" ma zapewniać me(n)dialna kurtynę PO-szustom. Wie za jakie peiniądze to robi więc jak śpiewał Gintrowski - "co tam hańba gdy talary mają większy kurs od wiary"

MWzWM sa niestety już przez 8 lat tak "wyprani" z samodzielnego myslenia ,że wirtualną rzeczywwistośą TVN czy innego Polsatu biorą za realną Do czasu aż bankomat powie im - "Nie mam twoich pieniedzy i co mi zrobisz ?"

Vote up!
2
Vote down!
0

Yagon 12

#1453350