Blogosfera polityczna.pl - projekt badawczy. Pytanie 13 (NPPL) - Niepoprawni.pl

Obrazek użytkownika Budyń78
Blog

W ramach swojej pracy doszedłem do opisywania portali, które powstały już po sukcesie Salonu24. Chciałbym spytać się użytkowników Niepoprawnych o to...
13 a.Co stanowi dla Was o wartości tego portalu?
13 b. Czemu zdecydowaliście się akurat na Niepoprawnych?
13 c. Czy jest coś,. co uważacie za cechę specyficzną Niepoprawnych?
13 d. Czy korzystacie/korzystaliście z innych portali stworzonych przez blogerów i jakie jest Wasze zdanie na ich temat? Czy możecie wskazać ich cechy charakterystyczne?

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Myślę, że i reszta redakcji z chęcią przeczyta tę nietypową ankietę czytelniczą ;)

przedatowany z 3 marca.
przedatowany na 7 marca. Hun
Data zmieniona -> Max

Brak głosów

Komentarze

a. dyskusja, nawet jeżeli ludzie mają skrajnie różne podejście do zagadnienia trzyma poziom (patrz podpunkt c)
b. zaproszono mnie
c. dobry poziom wypowiedzi, brak ludzi używających nieuczciwych chwytów w dyskusji (sofizmatów i erystyki), a jeśli się pojawiają, to są szybko rozpracowywani i najczęściej sami rezygnują
d. tak.
blogmedia24 - sekciarski
salon24 - tuba Jankego i poprawności politycznej
NE - dziwne miejsce, gdzie również mnie zapraszano, ale potem zaczęły wychodzić różne kwiatki co do Pana Opary i się nie przyłączyłem.

Wbrew obiegowej opinii, że blogi i blogerzy muszą korzystać z mediów i że są wtórni, to na NPPL można uzyskać rzetelną wiedzę na pewne tematy. Nie zawsze i nie od każdego blogera, ale są tacy, którzy chociażby publikują tłumaczenia informacji z BBC, albo linki do informacji, których gdzie indziej nie ma.
Są oczywiście grafomani (nie będę wymieniał), którzy lecą na ilość wpisów, ale są i dobre pióra, które czyta się lekko, a jednocześnie dostaje się sensowną informację. Ważną sprawą jest to, że jak ktoś podaje informacje to w sposób jawny oddziela to od swojego poglądu na dany temat. Nie wszyscy tak robią, ale większość.

Venenosi bufones pellem non mutant
Andrzej.A

Vote up!
0
Vote down!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#232265

dzięki! :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#232277

najważniejsza jest prawda.

[quote]"Pierwszy prawdziwie niezależny, multimedialny serwis informacyjno-publicystyczny. Znany jako Polski Huffington Post. Społeczność blogerów czytana przez miliony. Prawdziwy, niezmanipulowany obraz rzeczywistości. Tego nie dowiesz się z populistycznych mediów. Śledztwa, interwencje, telewizja i tygodnik ogólnopolski. Jesteś zaniepokojony, zirytowany, czujesz się oszukiwany? - przyłącz się"
www.nowyekran.pl [/quote]

Vote up!
0
Vote down!
0
#232336

 Ad 13a). Niewątpliwą wartością portalu "Niepoprawni" jest obecność na nim wielu dobrych blogerów, których prace czytałam na innych portalach;

Ad 13b). Tutaj każda osoba komentująca decyduje o zamieszczeniu i treści swojego wpisu , a nie CENZOR, jak na innych portalach;

Ad13c). Autorzy blogów odpowiadają na wpisy i uwagi dotyczące ich prac, co niewątpliwie świadczy o ich szacunku do Czytelników;

Dziękuję za dobry pomysł przeprowadzenia chociaż pobieżnej ankiety.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#232390

a. Na tym portalu najbardziej ze wszystkich mi znanych czuję się jak wśród swoich.
b. Nie widzę chęci osiągania zysku za wszelką cenę (jak na niektórych innych) czyli ściągania każdego na siłę żeby mieć jak najwyższą klikalność.
c. myślę że forum jest moderowane w najlepszy sposób dzięki temu dyskusje są na dość wysokim poziomie ale unikamy pielęgnowania trolli.
d. Z dość dużej ilości: SWS, S24, NE i kilka innych. Niestety źle się czuję wśród agentów i ich obrońców oraz różnej czerwonej i różowej hołoty. Nie odpowiada mi również formuła: "nie skasujemy żadnego posta". Dla zawodowych trolli jest to raj.

Ostatnio na S24 przeczytałem notkę informującą ciemnogród że Bolek w stoczni to była akcja podsłuchowa SB a inny TW Bolek był kapitanem kutra który podpływał do stoczni w czasie strajku a Bolek Walens skoczył przez 3,5 metrowy mur z radości że właśnie mu się córka urodziła tylko zapomniał w którym miejscu bo był zestresowany.

Vote up!
0
Vote down!
0
#232389

a) jest przeciwieństwem s24: nikt tu nie blokuje blogerów, ani nie promuje jakichś lewaków; brak tłumu "onetowych" komentatorów-trolli
b) z powodów jak w p. a), wcześniej korzystałem sporadycznie, na stałe od chwili ponownej wygranej PO w wyborach - jakoś trzeba przetrwać kolejne 4 lata chude, najlepiej w gronie osób o podobnych poglądach
c) blogi i komentarze są niepoprawne (jak nazwa portalu wskazuje); cechą soecyficzną jest też trochę toporna strona główna, te tabelki, które tracą formatowanie i ciągle się rozwalają (z powodu za dużych grafik) :)
d) blogpress - specjalizuje się w relacjach (foto, wideo) z różnych wydarzeń;
blogmedia24 - kiedyś zaglądałem dość często, wydają własną ulotką, koncentrują się na pracy w realu (interwencje);
nowy ekran - ma atrakcyjną formę wizualną; nawet nie zacząłem z niego korzystać - po wstępnym rozejrzeniu się okazało się, że nie realizują początkowych założeń (brak cenzury itp.), a pomysł 3 drogi i udziału w wyborach to już żenada;

Vote up!
0
Vote down!
0
#232393

a) wiedza i interesujące jej przedstawianie, możliwość wypowiedzenia swego zdania w blogu czy komentarzu, bez względu na osobiste podejście do tematu.
b) j.w.
c) zdecydowanie jest tu otwartość człowieka na człowieka, przyjazna, rodzinna atmosfera, "pomocna bezinteresowna dłoń", w zasadzie brak ingerencji Adminów w treści i komentarze blogów i mimo wszystko - mniej trolli. Szata graficzna bez udziwnień.
d) tak, brak tego (pkt c), co odnajduję w Np.pl

Jestem tu tylko małym trybikiem, dodaje swoja opinię bo coś mało odpowiedzi w temacie, szczególnie tych znanych, popularnych i "obficie" tworzących blogerów.

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

Vote up!
0
Vote down!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#232400

Podzielam opinię wszystkich powyżej.
a.to że mnie nie banują, a jak już zbanują to jest wyraźny powód z którym mogę się zgodzić, bardzo mało trolli, grupa ludzi myślących jak ja, niezawodowcy piszący dla idei, teksty prezentujące rzeczywiste poglądy autorów , redakcja nie mówi im kiedy i co mają napisać, marginalna grupa obrażająca czytelników miałkością i sążnistością wywodu
b. wiele informacji historycznych ,objaśnianie kontekstów wystąpienia takich a nie innych zjawisk, niemało wpisów sprzyjających katolicyzmowi, optyka oglądu świata powszechnie wycinana z innych portali
c.wszystko tu jest specyficzne wg tego co w pkt b czyli opis właśnie taki
d. wpolityce, czasem blogomedia, nieśmiało radiownet, nieśmiało niezalezna.Trochę brak funkcji gazetowej (info)by nie włóczyć się po rzepach. Staram się unikać wszelkiego klikania po onetach,gazetach itp sterowanych centralnie manipulatorniach. czasem zaglądałem na wiadomości google ale jak przekierowywało na interię czy gazetę zwiałem. Z powodu nierównego traktowania komentatorów odszedłem z s24. To don kichocki sposób na walkę z komuną. 3 x pomyśl nim klikniesz, bo to reklamy. W badaniach nad stadem brojlerów na kurniku o powierzchni 1 ha okazało się że ptak żyje swoje sześć tygodni na 1 m kw mając do dyspozycji 10 000 m kw.

Vote up!
0
Vote down!
0
#232432

Ja tylko od czas do czasu pozwalam sobie na drobne wpisy.
Piszę, co mi ślina na język przyniesie, nie troszcząc się zbytnio o styl. Przyznaję bez bicia.
Odpowiem jednak chętnie dlaczego pozwoliłam sobie tu zaistnieć.
Po pierwsze, bo samo słowo "Niepoprawni" ogromnie mi się spodobało.
Rozmaite, salony, ekrany i inne mają portale mają bardziej skomplikowaną strukturę, a wypowiedzi takie mądre jak z gazety. Czasami wchodzę na "bibuła.com" ale rzadko.
Ziemkiewiczowi czy Wildsteinowi to ja do pięt nie dorastam, nie miałabym odwagi pisać tak gdzie oni.
Tutaj natomiast czuję się jak w gronie znajomych, gdzie mogę podzielić się od czasu do czasu swoimi refleksjami.
Ten portal jest bardziej swojski.
Z przyjemnością czytam "Uważam rze", "Rzepę", "Gapola"
Salon24 i inne salonowe Ekranowe portale do niczego nie są mi potrzebne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#232514

cenne są wszystkie odpowiedzi :)
pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0
#232526

a)
- banowanie to rzadkość, prawie każda potwora znajdzie swojego blog(or)a

- galeria mistrzów pióra i intelektu ;p, a także całkiem spora liczba osób, z którymi można polemizować (i których - nawet! - można skrytykować) nie narażając siebie na inwektywy, a ich na nieprzespane noce ;p

- możliwosć zapoznania sie z opiniami ludzi znających się na rzeczy, a właściwie na różnych rzeczach (nie tylko na historii czy politologii, ale i np. na biochemii czy fizyce - i to jest super!)

- mimo bezustannych napier*alanek generalnie miła atmosfera, a na pewno niepowtarzalna ;)

- duży wybór (mogę przebierać i wybierać, nie muszę "z braku laku" czytać wszystkich wpisów, ani nawet brać udziału w napier*alankach... choć jeśli trafi się oponent z językiem w potyczkach wyostrzonym i intelektem też... nietępym, to sama przyjemność jest. ;)))

- rewelacyjne autorskie grafiki (że wspomnę @deszczowego, ale nie tylko!)

- bombowa redakcja! (proszę o tym pamiętać, jeśli przyjdzie mi Was za coś skrytykować - jestem Waszą wierną fanką, więc mi wolno ;))

b)
- Bo to miejsce znalazłam po 10.04. i momentalnie mnie zauroczyło. To jedyne "moje" miejsce w sieci. I nawet, gdy z nadmiaru zajęć znikam na jakiś czas - zawsze wracam.

c)
- p. punkt a) + przewaga treści nad formą. Co jest, podkreślam, fajne!

d)
Po pobieżnym przejrzeniu Salonu24 uznałam, że szkoda czasu na kretynów, którzy są tam chyba w większości.

Do NE jakoś od początku mnie nie ciągnęło. Nie wiem, może zbytnia reklama (ach, ta moja przekora ;), może ta super-truper forma, która jakoś mi nie podchodzi...

Poza tym nie mam czasu na łażenie po necie. Dla NP robię wyjątek... bo to jest NP. :)

Jako zaprzysięgła antysemitka ;p i jeszcze bardziej zaprzysięgła Polka odwiedzam też czasem naszych starych znajomych na polacy.eu.org. ;) Oni też chcą dobrze. :)

With love ;-)))
PP

Vote up!
0
Vote down!
0
#232534

też ich odwiedziłem :)

"Czytałem gdzieś, że niepoprawni w jakiś sposób są powiązani z serwerem gazobetonu wyborczego, że w jakiś sposób podwyższają, im wejścia - klikalność na ich serwerze... Nie wiem, ile jest w tym prawdy, dla mnie to coraz bardziej podejrzane towarzystwo, i ten ich plugawy żydowski język i to łatwe popadanie w gniew, typowe dla żydostwa... "

;)
a ja się wcale nie gniewam :)))
Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0
#232546

Masz rację Budyniu, to niezwykle przyjaźni ludzie, którzy dobrze życzą naszemu portalowi. Pojawiają się jako kolejne wcielenia "komentatorów", którzy na PW ostrzegają użytkowników przed "żydami" zakonspirowanymi w redakcji portalu.
Nie wspomnę już "o plugawym żydowskim języku" używanym na portalu, bardzo śliczna laurka. :)
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#232551

To ja tu się rozpływam w pochwałach, a Wy obaj wyłącznie na ostatnim akapicie się skupiacie?! ;))

Ano, obie strony poszły wtedy na noże (no, może z wyjatkiem Danza, który zawsze taki zrównoważony :)... widać ktoś Was tam sobie źle zapamiętał (ale na pewno nie wszyscy!).

Dalej myślę, że obie strony mogły się wtedy dogadać, ale jestem chyba jedyną osobą, która żałuję, że tak sie nie stało, więc chyba... pójdę sobie popłakać w samotności. ;)

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#232577

Ach dziękuję i kłaniam się grzecznie.;)
Jakby co to służę rękawem, jeśli chusteczki zabraknie.
No cóż, to już zdecydowanie historia a i dla pewnych osób "tak jest lepiej", bo wiadomo, kto jest wrogiem i "żydem". Po prostu świat jest nieskomplikowany, nadal biało czarny bez odcieni szarości.

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#232580

Uważaj z tym rękawem, bo wiesz jak to bywa...
dasz palec, a ktoś się zaweźmie i więcej zażąda.

Jeszcze tego tylko brakuje, żebym Ci się zaczęła... w oba rękawy wypłakiwać. ;)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#232599

Wiesz, no... ja dla Ciebie ostatnią koszulę z grzbietu ściągnę. Tylko... nie płacz (!). Nie bądź Sawicką, please!
Pozdrawiam :)
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#232630

No way!

Pozdrawiam ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#232673

jaka jest wina adminów w tym, że ktoś odszedł z własnej woli? nie wytrzymał presji? ;)))
blokowanie użytkowników na nppl w większości jest czasowe, choć są tacy, którzy nie mają szansy powrotu, chyba, że obiecają poprawę i tego dotrzymają.

btw - to była/jest jakaś "strona" i w jakiej sprawie mogliśmy się z nią dogadać?

Vote up!
0
Vote down!
0
#232641

Na szczęście ja ciąglę wytrzymuję tę straszliwą presję. ;)))

Z chwilowego braku innych stron zawsze możesz się dogadywać ze mną, choć nie w tamtej sprawie :D

Pozdrawiam :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#232676

miło mi :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#233095

O, jaki śliczny cytat znalazłeś :))
O mało się nie oplułem kawą z wrażenia :)

Były już szekle, teraz są "powiązania z serwerem" :).

No, ja rozumiem, że samo słowo "serwer" jakieś takie tajemnicze jest, mnie na przykład od razu do głowy przychodzą templariusze. A już "serwer gazobetonu" to... panie...

Pozazdrościć głębokiej wiedzy o internecie, sieciach, serwerach, klikalności - tych różnych żydowskich machlojach :D

A jak dodać co 3 cyfrę IP Niepoprawnych, a potem podzielić przez 7 to zobaczycie, co wyjdzie...
I już wszystko jest jasne :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#232680

Nie chcę nic mówić, ale swego czasu po prawej stronie u góry często wyświetlała się reklama GW. Pamiętam, bo aż mną trzęsło, że nawet tutaj dotarła. ;)) Może to o to chodziło?

Lecę, znowu jestem spóźniona. ;p

Vote up!
0
Vote down!
0
#232689

Czy ja już gratulowałem wspomnianym detektywom? :)
To na wszelki wypadek jeszcze raz :))

I już wyjaśniam. Okienko po prawej stronie u góry to okienko reklam google. Ich treść jest zależna od firmy Google (można u nich wykupić taką usługę).A google na zasadzie (adsense bądź innego mechanizmu) dobiera reklamę z puli, stosownie do lokalizacji użytkownika, itp, itd.

Nie każdy musi to wiedzieć, ale zasadniczo, zanim się wyciągnie jakiekolwiek wnioski z czegokolwiek - warto się najpierw zorientować, przeczytać, zapytać... :))

Ale nie sądzę, aby to o to chodziło. Tu raczej w chodzi w grę "myślenie" syntetyczne. Mamy określoną tezę, z założenia prawdziwą, następnie trzeba znaleźć "argumenty" na jej rzecz. W tym konkretnym przypadku tezą jest obecność "żydowskiej agentury" na Np :D.

A Sherlock Holmes jednak sczezł w okolicach Reichenbach... na to wychodzi :D
Późniejsze jego przygody to bujda, zresztą jak tu wierzyć facetowi mającemu poważny problem z elfami? :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#232704

[quote=Max]
I już wyjaśniam. Okienko po prawej stronie u góry to okienko reklam google. Ich treść jest zależna od firmy Google [/quote]

Nie może być! To Google też jest zamieszane w całą sprawę?! ;DDD

Vote up!
0
Vote down!
0
#232908

zawoalowane oko do mnie?:)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#232741

No ba! Wszystko, co powiesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie. ;-)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#232909

ad.a---różnorodność internautów
ad.b---zostałem zaproszony
ad.c---nie stwierdzam
ad.d---byłem na S24,ale mnie Janke zbanował i potem wywalił
Osobiście! Na jego jankepost,odważyłem sie na kilka słów
prawdy w oczy---ban!
Po kilku dniach "konto zostało zlikwidowane" naruszenie Regulaminu w kilku punktach!!
Mam recenzować S24? Nie? I bardzo dobrze...
Zastrzeżenia do niepoprawnych.pl?
Nie ma mozliwości usunięcia swoich komentarzy do innych
blogerów! Nie ma "usuń".
Swój blog mozna usunąć,co kilka razy zrobiłem.
Zdjęcia,tylko do 1 Mbps...za mało! Byle jakie zdjęcie,to
od 2,do 3 Mbps!
Ja mam problem z logowaniem się...niekiedy do 3 minut czekam
Często wywala i wylogowuje "sesja wygasła"!
Techniczne sprawy,ale wkurzające.
Niestety,ale pojawiło sie TU kilka trolli...śmiecą na łamach
i psują atmosferę.
PS.Uważaj z ankietami na niepoprawnych...ja oberwałem :-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#232647

że ankietę robisz!

To tak, w celu uściślenia. I jasności z kim mamy do czynienia...

Vote up!
0
Vote down!
0
#232663

13a. Możliwość swobodnego wyrażania opinii, wielu wartościowych blogerów i komentatorów, otwarte głowy większości użytkowników pozwalają na rzeczową i merytoryczną dyskusję.

13b. Trafiłem przez zupełny przypadek, chyba przez jakiegoś linka z komentarza na Niezależnej.

13c. Nie mam za bardzo z czym porównywać ale dla mnie liczy się przede wszystkim wolność. Także wolność słowa i takowa tutaj jest.

13d. Raczej nie korzystałem, chociaż jeśli uznać portal wPolityce za blogowisko to, przyznaję, zaglądam często. Taki misz masz, chociaż często trafi się coś dobrego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#232737

a) Wartość niepodważalną stanowią tu ludzie. Właściciel/e oraz sami piszący. To jest nie do przecenienia. Kulturalna wymiana poglądów.

b) Trafiłem tu po dość długich poszukiwaniach portalu który daje gwarancje że blogerzy gwarantują że będę chciał czytać. I komentować.

c) Atmosfera którą zawdzięczamy przedewszystkim chyba Adminom. Chyba to oni ukształtowali ten portal na początku a teraz widać jak dobrze im to wyszło. Brak cenzury źle rozumianej i stosowanej prewencyjnie.

d) Mniej lub bardziej sporadycznie czytuję (lub piszę) na innych portalach z wyjątkiem tych skrajnie lewackich.

Przy okazji wyjaśnię Redakcji dlaczego mimo że jestem tu od dłuższego czasu nie piszę bloga sam. Otóż tutaj mam do czynienia z ludźmi których właściwie nie muszę do nieczego przekonywać (poza małymi wyjątkami). W większości przypadków podawane tu fakty są bezsprzeczne (ale niekiedy wymagają komentarza) opinie zaś są często zbliżone do moich na tyle że nie potrzeba toczyć walki na poglądy. Piszę blogi (pod innym nickiem) na innych portalach, tam gdzie uważam że powinienem przekonywać do racji wypływających z trzeźwego osądu świata, tam gdzie potrzebna jest "walka" o ludzi, ich poglądy. Tutaj czuję komfort bycia wśród bliskich mi osób - mimo że ukrytych za nickiem. Tutaj znajduję potrzbne mi do pisania gdzie indziej oparcie jakie znajduję w argumentach blogerów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#232731

Wiersz w którym autor
uprasza liczne zastępy bliźnich,
aby go w dupę pocałowały

Natolin i Puławianie.
Cywile, dwujkarze
i ten, który na Ekranie
myśli - coś wysmażę.
I ci wszyscy, co za kasę,
albo bez powodu
sprostytuowali prasę
szukając dochodu.
I ty z szafy wyciągnięty,
co już cuchniesz trupem -
bojowniku nieugięty -
Całujcie mnie w dupę!

Myckowaci katolicy.
Kościelni masoni,
którzy za krzyż na ulicy
chcieliście się schronić
i uchodzić za ekspertów,
jak tamci ze stoczni.
Wy - od marszów i koncertów.
Znów usta wyroczni,
Którzyście tu pośmiewisko
zrobili z biskupem.
Odważnie i za to wszystko -
Całujcie mnie w dupę!

Marcowi Poszukiwacze,
Chłopcy Walterowcy,
którzy zawsze chcą inaczej
i kochają obcych,
coście tu poróżowieli
i siedli do stołu
razem z tymi co tu chcieli
gwiaździstych cokołów
i szybciutko powrócili,
by rozdawać zupę.
Bądźcie teraz także mili -
Całujcie mnie w dupę!

Aktywiści, komuniści
dawni dygnitarze,
artyści - propagandyści,
nauk luminarze,
którzy zgarnęliście pulę
do własnych kieszeni
i umieliście koszulę
na pałac zamienić
mając tylko na uwadze
jak wyjść cało z łupem -
Wam to samo dzisiaj radzę -
Całujcie mnie w dupę!

I wy różne chorągiewki -
marny łanie owsa.
Sprzedawczyki i kurewki
którym całkiem obca
jest dziś wszelka przyzwoitość
i pojęcie dobra.
I ty, dla której mam litość,
bo nie jesteś mądra -
naturo moja znad Wisły -
Mój śmiechu przez łzy -
Rób to samo co ci wszyscy -
Całuj mnie i Ty!

Vote up!
0
Vote down!
0

Marek Gajowniczek

#232843

1.Że tak powiem jedność moralno polityczna piszących tutaj. Najbardziej rozbudowane nażędzia oceniajace notkę w polskiej blogosferze. tzn popularne, najwyżej oceniane, najczęściej komentowane.
2. Jw.
3.Radykalizm
4.Tak S24-1/2 mainstreamowy, NE-lekko endecki, dużo fotografiii, Blogmedia24, Blogpress - podobne do niepoprawnych ale mniej popularne i mniej tekstów, twojewiadomości - bardziej rozbudowane o sferę light, wpolityce- wybór ciekawych tekstów, rozbudowuje się stale.

Vote up!
0
Vote down!
0
#233011

a. Czuję się tu jak w domu.
b. Bywam i na innych, ale tutaj ugrzęzłam - nie znam lepszego portalu. Cenię tu kilku konkretnych blogerów, ich teksty.
c. Duch patriotyzmu - raczej nie ma tu przeciwstawiania sobie tzw. patriotyzmu romantycznego (martyrologicznego) i tzw. patriotyzmu pozytywistycznego (utylitarnego). Moim zdaniem oba są dobre i potrzebne.
d. Odkąd czytam Niepoprawnych, rzadziej zaglądam na inne portale - nie wiem, czy to dobrze :). Zaglądam na S24, jeśli chcę przeczytać konkretny tekst, ale częściej czytam o tym, jak ten czy ów został tam potraktowany... NE zainteresował mnie jako nowa inicjatywa, ale szybko dałam sobie spokój. Dlaczego? Odpowiem jak kobieta: Nie ma tam tego czegoś, co przyciąga, a jest coś, co niepokoi. Bywam i piszę/komentuję także na Onet.blog oraz na Bloggerze i Bloxie - na dwóch pierwszych nierzadko dyskutuję w innym tonie niż tutaj :). Czytam też inne pozamainstreamowe portale (wpolityce.pl, naszdziennik.pl, niezalezna.pl, czasem fronda.pl), ale tam nie komentuję. Wolę dyskusje w określonym - acz otwartym - gronie.

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#233028

Moja odpowiedz na wszystkie zadane pytania.

Vote up!
0
Vote down!
0

kazikh

#233479

Odpowiedziałem na pytania w nie weszło.Błąd

a. znakomici wolni Polscy blogerzy

b.mogę tu na bierząco mieć informacje co naprawde dzieje się w polsce

d.nie korzystam                                                               

Vote up!
0
Vote down!
0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#233482

dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#233489

Ad. 13 a. Niezależność i niepowarzalna atmosfera.
Ad. 13 b. Czysty przypadek. Zostałem zaproszony przez członka redakcji, któremu ktoś inny polecił mojego prywatnego bloga.
Ad. 13 c. Patrz odpowiedź na 13 a: widać tę niezależność, która tworzy niepowtarzalną atmosferę.
Ad. 13 d. Odkąd zacząłem przygodę z blogiem i poznałem Niepoprawnych, pisałem także na BM24, Blogpressie, Tekstowisku, Frondzie, no i oczywiście na S24. Mam też konto na Nowym Ekranie, z którego w ogóle nie korzystam. Prowadzę też (a raczej prowadziłem, bo mało ostanio piszę) bloga na Niezależnej. Jednak to Niepoprawni są moim miejscem w sieci. Choć zaglądam też na Blogpress, rzadziej na BM24, Frondę czy Rebelyę. Prawie wcale na S24 (tylko wtedy, gdy znajomy podeśle mi linka) i prawie nigdy na NE.

Blogpress jest bardzo kameralny, ale w jakimś sensie to nawet zaleta, a nie wada. Choć to skutkuje małą ilością dyskusji. Mały ruch jest też na Frondzie.

O BM24 nie będę się wypowiadał, bo ostatnio tam nie zaglądam. Ale poznałem tam przynajmniej dwóch przyjaciół, którzy nawet bronili mnie przed innym blogerem, który mnie bezpardonowo zaatakował.

S24 to mainstream i manipulacja treścią na całego. Zostałem zbanowany 10 kwietnia 2010 roku, bo jako jeden z pierwszych (jak nie pierwszy) w sieci, napisałem, że smoleńska "katastrofa" była zamachem.

NE jest dla mnie totalną porażką. Przypominam, że cele, które postawili sobie założyciele nigdy nie zostały zrealizowane. Nazwisko Opara też zrobiło swoje.

Reasumując: no place like NP!

Pozdrawiam i życzę powodzenia
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#233690

13a. pełna wolność i nieskrępowana swoboda wypowiedzi na bieżące tematy
13b. o wyborze zadecydowały cechy podane w 13a.
13c. duża zgodność poglądów politycznych blogerów
14d. korzystałem i korzystam z jednego (już rzadko i niezbyt chętnie), z uwagi na stosowaną przez administratora cenzurę (odrzucanie niektórych tekstów).

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy Zerbe

#234024

13a.NP to portal dający możliwiość swobodnego wypowiedzenia się ,okazję spotkania osób o podobnych poglądach ,( co w realu nie jest takie częste)oraz "świetne pióra niektórych blogerów",że pozazdrościć talentu.
Dzięki NP wstępuje we mnie nadzieja ,że jest szansa na pozytywne zmiany w naszej Ojczyżnie, skoro tyle osób tego chce a jeszcze doliczyć ich rodziny, dobrych znajomych etc.
NP podnosi mnie na duchu.

13b. Trafiłam tu przypadkiem ,przez jakiegoś linka ,szukając infomacji o katastrofie smoleńskiej.

13c. Dużo wolności , wielu prawdziwych patriotów ,z reguły wysoki poziom dyskusji, choć zdarzają się i wpadki jak np. w nowy rok kłotnia na jednym z blogów , po złożeniu życzeń przez jednego z blogerów.Wówczas uważałam ,że admini za póżno wkroczyli.
Po tej nieprzyjemnej wymianie zdań ,czułam się zniesmaczona i przez kilka dni nie wchodziłam na NP.
Ale w końcu wróciłam , bo nigdzie nie czuje sie lepiej.

13.d.Nie, ale czytając co inni piszą , nie żałuję.Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#234221

marekagryppa

Vote up!
0
Vote down!
0

marekagryppa

#234453