Nowy Ekran i Niepoprawni to nie konkurencja

Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Blog

Niepoprawni.pl to klasa sama w sobie. Creme de la creme, nie tylko blogosfery i wiarygodności dziennikarskiej (TAK - DZIENNIKARSKIEJ, dobrze napisałem, nie przewidziało Wam się) ale także koleżeństwa. Redakcja Niepopków zachowała się w stosunku do mnie i mojego projektu tak, jak ja bym chciał zawsze umieć się zachować. Pomagali, poddawali pod dyskusję i wspierali. Coś wspaniałego. Zresztą nie byłem zaskoczony, bo Niepoprawni.pl zawsze trzymali poziom. Gdy na innym serwisie "którego nazwy nie chcę pisać" wycinano mi notki ze strachu przed Tuskiem, Palikotem i jakimiś "procesami" - TU one sobie wisiały, a korespondencyjne ataki na mnie Redakcja Niepoprawnych potrafiła wysłać ekspresem na drzewo. Poza tym NP to serwis o niesłychanej umiejetnosci doboru najlepszych autorów, komentatorów i treści. Teraz, gdy sam mam czym zarządzać, zaczynam to rozumieć jaką sztuką jest zachować poziom, a jednocześnie kulturę w podejsciu do autorów i ich gości. Pokazaliście Niepoprawni, że nie trzeba zaraz latać ze scyzorykiem (to na piszących) i nożyczkami (odnośnie tekstów) tak jak to robiono na całego na "serwisie którego nazwy nie chce pisać".

Dlatego zarządzając Nowym Ekranem informuję, że nie zamierzam konkurować z Niepoprawni.pl. Nie tylko dlatego, że działamy w trochę innych sferach. NP to po prostu miejsce dla rozważań dla członków ruchu oporu o prawicowym duchu, NE to próba spektakularnego zamachu na cześć czytelników mainstreamu, nalot dywanowy (bomb prawdemówiacych) na zakłamane media. NP to matecznik i kuźnia, NE to armata i wpływ.

Chciałbym, by wszyscy autorzy, komentatorzy i czytelnicy Niepoprawni.pl rozumieli tą różnicę. Chciałbym by Redakcja NE i Redakcja NP współdziałały i wspierały sie wzajemnie w treści i linkach. Nowy Ekran chce propagować Niepoprawnych, zdając sobie przy tym sprawę, że korzysta teraz z wielu "Niepoprawnych" blogerów.  

Zmierzam do sedna. Byśmy mogli sobie pomagać i razem tworzyć front współdziałania w walce Tusklandem chciałbym namówic blogerów Niepoprawnych, że jeśli już piszą w Nowym Ekranie, to niech to robią tak: Pół swojego artykułu i link "wiecej" kierujacy do całosci na Niepoprawni.pl. W ten sposób na NE i tak będzie ruch oraz komentarze, ale będzie wiele linków i wejść tu, na NP. Wielu z pewnością znajdzie na Niepopkach coś innego, czego nie ma na NE i zostanie. Jednocześnie, chciałbym zaproponować publicznie Redakcji Niepoprawnych założenie bloga Niepoprawni.pl na Nowym Ekranie, gdzie umieszczaliby newsletter NP z danego dnia czy tygodnia (z linkami) i umieszczali link do biuletynu. Pozdrawiam serdecznie.

Łażący Łazarz

Redaktor Naczelny Nowego Ekranu

Ps. Bardzo wszystkich przepraszam, że dopiero dzisiaj znalazłem czas by napisać tą notkę. Miałem kilka spraw, jak wiecie, ostatnio.

 

 

 

 

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Udalo mi się wczoraj odkryć NE dla siebie... wsiąkłem na sporo przy art. FYM'a... i na niewiele juz czasu mi pozostało. Ilosć i waga materiałów zamieszczanych i tu i tam jest taka, że no mnie skromnego czytelnika przerasta... ba! juz tutaj był moment z miesiąc temu, kiedy ilościowo nie wszystko było do ogarnięcia. ale to jest tylko plus! Najważniejsze to zacząć :)
Pozdrawiam :)!

Vote up!
0
Vote down!
0
#132028

Ale weź nas człeku tak nie pędzaj! No, bo ledwiem się nauczyła komentowania i poczatków blogowania na NP a już jest NE i tamże trzeba się "podciągac" a teraz mam te tam odsyłacze...;))

Ale dobra, odsyłacze opanujemy. Mam natomiast inny pomysł - niech NP będą raczej blogowi (felietony, przemyślenia, dyskusje) a NE raczej informacyjno-propagandowy. Tak mi się układa. Oczywiście nie jestem PZPR, żeby mieć "jedyniesłusznąrację":)
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#132035

Dobrze wyczuwasz zamiar NE by wchodzić w informację (news) tym bardziej korzystna dla obu stron będzie współpraca z Nieporawnymi 
Pozdrawiam
ŁŁ

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#132036

Taka też była pierwotna koncepcja przyjaznej koegzystencji naszych inicjatyw i miejmy nadzieję, że docelowo tak właśnie będzie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#132049

Łazarzu

Z całym szacunkiem do przedsięwzięcia jakiego się podjąłeś mam na myśli oczywiście NE ..

Ale do rzeczy :

Brak takiego edytora jaki mamy do dyspozycji na niepoprawnych zwłaszcza dotyczy to samych komentarzy ..
Na NE nie ma możliwości zamieścić ni zdjęcia nawet linku ( czynnego) nie mówiąc już o Filmikach ..

Pozwól że póki co będę chwalił gdzie tylko "dojdę" nasz portal . Zawsze mogę liczyć na niezawodnych starych bo starych ale jakże sprawnych niepoprawnych..

Dla mnie to miejsce mogłoby się w ogóle nie zmieniać. Pomimo że może co poniektórych może denerwować widok zbyt szarego wystroju ale i tak wg rankingu sami zobaczcie ..

Poniżej orientacyjne statystyki odwiedzin dziennych (na podstawie Alexa.com):

salon24.pl - 40.000
fronda.pl - 22.000
niezalezna.pl - 18.000
michalkiewicz.pl - 12.000
naszdziennik.pl - 8.000
prawda2.info - 8.000
radiomaryja.pl - 8.000
niepoprawni.pl - 6.000
gazetapolska.pl - 4.000
prawica.net - 3.000
nczas.com - 2.500
konserwatyzm.pl - 2.500
pis.org.pl - 2.000
legitymizm.org - 1.000
upr.org.pl - 1.000
bibula.com - 1.000
zbawienie.com - 700
nowyekran.pl - 500
prawica.com.pl - 250
jacektrznadel.pl - 200
glos.com.pl - 200
aspektpolski.pl - 150
bezcenzury.net - 150
abcnet.com - 50
honor.pl - 50
kataryna.pl - 50

Jesteśmy na 8 miejscu zaraz za Radiem Maryja a tuż tuz pod Naszym Dziennikiem ..za nami "Gazeta Polska" !

Aż mnie "pierś(cherlawą) wypchnięłło do psiodu"

I oby tak dalej tym więcej "piasku" w szprychy GWnianej swołaczy ..

pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
" idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.."
/Z.Herbert/

/Klub Gazety Polskiej w Opolu/
http://andruch.blogspot.com
http://ngo.opole.pl/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#132046

Dzięki za te piękne dane! :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#132062

Alexa czasem pokazuje dziwne rzeczy, ale też i miłe dla oka. Przed chwilą wygenerowała mi taki obrazek:

Vote up!
0
Vote down!
0
#132080

O, już się nie mogę doczekać marca! ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#132082

Tym bardziej sie linkujmy. Bedę zabiegał jeszcze o taki pax z innymi po naszej straonie. Razem dokopiemu Onetowi. 
Pozdrawiam
ŁŁ

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#132093

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#132097

Wszystkich funkcjonalności w NE jeszcze nie ma i nie wszystkie będą. Jednak musimy sie czymś piknie różnić. Nie możesz tez patrzeć na Alexa w stosunku do serwisu co ma 4 dni.
Zresztą nie chodzi o szczegóły, chodzi oto by sie uzupełniać. 
Pozdrawiam
ŁŁ

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#132092

[quote=Łażący_Łazarz]Wszystkich funkcjonalności w NE jeszcze nie ma i nie wszystkie będą. Jednak musimy sie czymś piknie różnić. Nie możesz tez patrzeć na Alexa w stosunku do serwisu co ma 4 dni.
Zresztą nie chodzi o szczegóły, chodzi oto by sie uzupełniać. 
Pozdrawiam
ŁŁ
[/quote]

Łazarzu , nie myśl że piszę o tych ograniczeniach by się czepiać ..

Napisałem bo myślałem że może ..ale cóż skoro i tak nic nie wskórałem to przynajmniej przekazałem kilka wg mojej oceny ważnych postrzeżeń ..

Co do rankingu oczywiście nie będę się upierać że wszystko to prawda.

;-)

pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
" idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.."
/Z.Herbert/

/Klub Gazety Polskiej w Opolu/
http://andruch.blogspot.com
http://ngo.opole.pl/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#132277

Cos mi te dane nie pasuja, 6000 dziennie na Niepoprawnych? toz ja sam osobiscie mam do 1500-2000, Znaczy, ze stanowie 30% sily bojowej Niepoprawnych, oj chyba jednak nie!

Pozdrawiam ;-)

seawolf

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam ;-) seawolf

#132188

[quote=seawolf]Znaczy, ze stanowie 30% sily bojowej Niepoprawnych [/quote]

Może nie 30%, ale na pewno ważną część! :)

Alexa pewnie liczy tylko wejścia na stronę, a nie na poszczególne wpisy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#132278

To co w moim tytule, to pokutujące ogólnie przekonanie, bardzo zbieżne z Polnische Witschaft, Jan III Sobieski był pantoflarzem, skłóconą Polonią, gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania, czy w Polsce to nie może się udać itp. bzdety; to nic innego, jak spadek po zaborcach lub komuchach. Właśnie powinniśmy usilnie się wspierać, wbrew powszechnie głoszonym "prawdom", a to może dać możliwość dotarcia do większej liczby internautów, a w konsekwencji stworzy możliwość szerszego kształtowania opinii, a nawet może dać nam nieoczekiwaną siłę o którą warto będzie zabiegać.

Jestem tu od niedawna i nie zamierzam czarować, że piszę tu z miłości własnej, a tą karmię śledzeniem ilości komentarzy i otwarć moich jeszcze nielicznych notek. Abstrahując od doskonałości warsztatu lub nawet jego braku, jak i od atrakcyjności tematu, to ilość wejść około 2000 stanowiła dla mnie tzw przyzwoitą średnią. Jakież było moje zdumienie kiedy notka z podziękowaniami dla słowackich pilotów prezydenckiego Tu-154M poszybowała w ciągu dwóch dni znacznie wyżej. Dzięki informacjom innych blogerów z NP, dowiedziałem się iż sprawa jest banalnie prosta, bo linki do tej notki lub nawet całe kopie notki były zamieszczone na 3 innych portalach dyskusyjnych.

Okazało się, że dodatkowym beneficjentem był autor filmiku z Węgier (po fakcie skontaktowałem się z nim). Ku swojemu zdumieniu zauważył, że w dobę jego wiszący od zeszłego roku film nabił 30 tys. wejść. Wyjaśniłem mu skąd taka popularność jego filmu z pokazów w Piestanach, gdzie słowaccy piloci zademonstrowali przejście Tu-154M na małej wysokości nad lotniskiem (low pass) i manewr touch & go, czyli manewry ponoć nie do wykonania, zgodnie z opiniami ekspertów pokroju imć Tomasza Hypkiego.

Czyli nie bądźmy psami ogrodnika i ku "uciesze" :P wszystkich niezainteresowanych współpracujmy i dajmy pożywić się innym blogosferom.

Ł_Ł i jego przedsięwzięcie są godne więcej niż stonowanego zainteresowania.

Vote up!
0
Vote down!
0
#132047

Bardzo miły wpis Łazarzu, dziękujemy :)
Jak najbardziej, my też życzymy "NE" jak najlepiej, ostatecznie wszystko to: pro publico bono.
:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#132072

Widać, że na prawej stronie mediów coś zaczyna się dziać; boję się trochę, żeby nie było tak, jak z Konstytucją 3 Maja.

http://niezalezna.pl od dzisiaj ma zupełnie zmieniony układ strony, na bardzo stonowany i elegancki graficznie, oraz bardzo klarowny, logiczny i przyjazny układ treści z dwoma sposobami przeszukiwania treści portalu po kluczach podanych w winiecie i oczywiście jest jeszcze wyszukiwarka. Podejrzewam, że trafia lepiej do takich 50+.

Vote up!
0
Vote down!
0
#132079

Miło czytać powyższe.

Myślę - efekt synergii Np.PL + N E >>> 2

Vote up!
0
Vote down!
0
#132099

Cholercia! Miałam Ci zaproponować, że połowę wrzucę na Ekran, a całość na NP, ale mnie wyprzedziłeś....
Cóż, zabiegana jestem i czasu nie ma wszystkiego ogarnąć ale się staram. Za 10 dni będę miała luz blues.
Może baner NP kto chce niech sobie wstawi na swym blogu na NE? Nie wiem czy jest taka opcja... Poza tym jak już marudzę to spytam - licznik odwiedzin jest ogólny, czy będzie indywidualny dla każdego wpisu? Oczywiście nie pali się ale by się przydał bo to jest w sumie pewna ocena...
Pozdrawiam i nie zapędź się.;)
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#132106

No, masz, a ja proponowalem odwrotnie, zajawka na salonie24 z uwaga, ze reszta na NE!

na Niepoprawnych zawsze bede publikowal calosc, bo Niepoprawni sa THE BEST! Nigdy mnie nie ocenzurowali, zawsze publikuja, takze wtedy, gdy mnie zabanowali na S24, genialny Dobosz podrzuca grafiki.... Zgadzam sie, ze to cream of the cream, trzeba dbac i przykrywac kolderka, zeby sie nie przeziebil ;-)

To teraz juz caly glupi jestem ;-)

Na razie wklejam teksty na wszystkich forach z linkami rowniez na wszystkie;-)

czekam na instrukcje!

Pozdrawiam ;-)

seawolf

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam ;-) seawolf

#132133

Z tego, co ciebie czytalem na NP., wiem, że twoja ocena sytuacji i wnikliwość ocen, pozwoli ci, na twoim teraz portalu N.Ekran, nie mieć zludzeń i skrupulów w zachowaniu normalności??? Normalność, to dla mnie brak tolerancji dla tzw. inaczej myślących, bo taka postawa, sprawila, że dzisiejsze problemy Polski, mają tak przeogromny wplyw na rzeczywistość. Tolerancja tak, ale tylko w granicach polskiej racji stanu, liczę tu na twoją wlaśąciwą ocenę, by nie pozwolić lemingom dominować w kreowaniu narracji??? Niepoprawni, mogą sobie pozwolić na większą swobodę, bo nie dbamy tu o poprawność, ty jeśli twój projekt, ma spelnić oczekiwania, musisz dbać o merytoryczność, klasę samą w sobie??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#132160

Mnie w tej chwili największą frajdę sprawia, że na twitterze nie muszę newsów linkować, np. z Rzepy, ale mogę z blogów zgromadzonych na http://nieznudzeni.pl/, tu z Niepoprawnych, http://blogmedia24.pl/ czy http://www.blogpress.pl/

Lista może być większa. Do wyboru, do koloru, każdy swój odcień znajdzie. I o to chodziło :-) Dziś miałam dodatkową satysfakcję, mogłam podokuczać na twitterze Krasowskiemu. Bloger
http://coryllus.nowyekran.pl/post/1143,dojrzewanie-publicystow zrobił z niego mydło :-))

Frajda z powstaniem NE polega na tym, między innymi, że to jest już gazeta elektroniczna, a nie tylko portal blogowy. I tak trzymać. Co do idei,profilu, poglądów - jeszcze nie wiem, co o tym sądzić, za mało przejrzałam. Czas pokaże.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości i wierności zamiarom.
Katarzyna

Vote up!
0
Vote down!
0

Katarzyna

#132193

... ja się na tym Ekranie nie mogę czegoś nawet zalogować. (A kąpami zajmowałem się jeszcze w czasach, kiedy nie można było koło nich chodzić w nylonowych majtkach.)

Swoją drogą - dlaczego Ekran, a nie np. Panorama Północy? TAM TEŻ były gołe baby!

Dziwne poza tym te wyniki z Alexy... Od kiedy tam widać stronki tak młode, jak NE? A co do ruchu, to ja miałbym ruch na poziomie (sławnej, mniejsza teraz, czy nadal zasłużenie) kataryny?! Kiedy ja mało co piszę i całkiem nie dla ludu?

W każdym razie miło, życzę mnogich uśpiechów i trzymajcie się ciepło!

Acha, jeszcze coś! Zgwałćcie Jareckiego, żeby Wam pisał o sporcie! Gość o tym marzy i się nadaje.

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#132255