Nathanel - blog

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Tak to najlepiej skwitować. Słowa z nagłówka to tytuł z komentarza jednego z blogerów jakieś 13 lat temu.

Te słowa mogą niektórym wiele mówić tak samo jak dwukrotnie zrzucenie do piwnicy mojego poprzedniego tekstu.

Nie jestem uparty ale konsekwentny. Staram się uczyć innych dotąd aż potrafią zrozumieć to co ja rozumiem.

I...

3.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Totalna opozycja gremialnie przystąpiła do obnażania pana Obajtka, szefa Orlenu. Wedłu nieudaczników składających się na wszelkiego autoramentu koalicje w kondominium pod szyldem "Unia Europejska" z siedzibą w Warszawie nie ma prawa bytu nikt kto potrafi coś zrobić, coś osiągnąć na własny rachunek.

Aha, na rachunku bankowym też najlepiej...

3.85
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:14)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

To powiedzenie pana Wołodyjowskiego powinno być wbijane młotem do głowy Polaków. Jak realizować tę zasadę pokazuje Izrael. Swego czasu premier tego kraju odmówił spotkania prezydentowi Obamie. I co?  Nic. Izrael nie obawiał się sankcji. Teraz to Biden musiał pierwszy zadzwonić do swojego "najlepszego sojusznika". Ociągał się parę tygodni...

3.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Francuski aptekarz z  aptekarską dokładnością przewidział zdarzenia przyszłości. Był prorokiem, wróżbitą czy szarlatanem? Nie ważne. Żył w czasach gdy każde z tych zajęć nie było bezpieczne. Dlatego pisał swe dzieło szyfrem.

Nostradamus (fr. Michel de Nostredame) (ur. 14 grudnia 1503 w Saint-Remy w Prowansji, zm. 2 lipca 1566) –...

3.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:14)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Wszyscy progresywni a więc libertyni i lewactwo w większej ilości kolorów i ich odcieni niż tęcza którą ukradli ludzkości ci co żądają tolerancji dla swoich zwyrodniej i dewiacji mają gęby pełne haseł.

Ludzie techniki wiedzą; "Tolerancja w sensie technologicznym to maksymalne, dopuszczalne odstępstwo od określonych norm. Tak, tak...

3.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Jeden z moich profesorów na studiach mawiał że Ministerstwo Oświaty jest tylko po to aby ustalać termin otwarcia oraz zakończenia roku. Dzięki temu Naród a szczególnie uczniowie unikali destrukcji systemu nauczania.

Nieszczęścia polskiej edukacji nastały wówczas gdy na stanowiska ministerialne zaczęły trafiać osobniki których IQ było...

4.4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Przy byle okazji pojawia się sfora szuj, które źle życzą Polsce, mając w dupie Polaków. Całe szczęście, że grono to jest ściśle ograniczone i dobrze już rozpoznane.

Szuje te wypełzają ze swoich norek przy byle okazji. A gdy okazji nie ma, to je tworzą.

Nie należy im mówić, że są szujami, gdyż gdyby byli w stanie swój status...

3.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:13)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Dzisiaj ubolewamy z powodu straty kilkunastu tysięcy Rodaków wypędzonych po roku 1968. I słusznie. Ale co z milionami tych których wypędzono z Polski po “odzyskaniu niepodległości”. Kto przeprosi ich samych i ich rozbite rodziny? Przecież 500+ nie skompensuje szkód w Narodzie jakie powstały i ciągle się pogłębiają.

Wypędzenie to...

4.15
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:20)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Czy zbliżamy się do momentu gdy powstanie potrzeba powołania ruchu emancypacji mężczyzn? Kiedy na ulicę wyjdą sufrażyści? Nastaną czasy że na ulicy nie da się na pierwszy rzut oka odróżnić chłopa od baby tak jak psa od suki?

Heteroseksualny związek dwojga ludzi na całym świecie oparty jest o wymianę energii między kobietą a mężczyzną....

3.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Skutecznie tłumi replikację wirusa i zapobiega dalszej transmisji. Nareszcie jakaś realna wiadomość. Zwróciliście uwagę że od początku pandemii nie mówiono o leku a jedynie o maseczkach i szczepionkach.

Noszenie maseczek pomaga tyle co puder nieboszczykowi. Do tej pory można było zakrywać twarz w dowolny sposób. Dopóty dopóki maseczek...

3.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Dożyliśmy takich czasów że wszystko ma być politycznie poprawne choć niekoniecznie zgodne ze zdrowym rozsądkiem. Obchody dnia kobiet to była głupota, która jednak stała się tradycją. Teraz jawią się tacy głupcy którzy chcą ją zmienić.       Na Gender Day?

Szukają lepszego terminu i okazji aby się pod coś podczepić. ONZ - owska...

3.35
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Księdza Grzegorza Bliźniaka poznał wkrótce po założeniu Stowarzyszenie Misjonarzy Jezusa Miłosiernego, podczas jego wizyty w USA.

Stowarzyszenie Misjonarzy Jezusa Miłosiernego powstało jako odpowiedź na żądanie Pana Jezusa skierowane do św. Siostry Faustyny w kwietniu 1936 roku.Pierwsze próby założenia takiej wspólnoty kapłańskiej która...

2.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.7 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

We wcześniejszej notce stwierdziłem:"Nie warto nawracać osła z sieczki na siano" . Życie potwierdza prawdziwość tej tezy.

Nie nazwałem onych osłów po nicku, nie tylko aby ich nie nobilitować ale dlatego że się nimi brzydzę!

I co? Osły jak to osły same wlazły na łąkę i ryczą kim są. Dołączył jeszcze do nich baran.

Ciekaw...

3.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:13)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Z braku ważniejszych tematów rozpętała się dyskusja na temat walorów słowa Murzyn. Awanturę rozpętało lewactwo które przejściowo z braku poparcia dla ewentualnej rewolucji zajmuje się podmianką znaczeń słów.

Podmieniono tak wiele znaczeń że słownik słów skradzionych cywilizacji ludzkiej, gdyby go wydrukowano stanowiłby opasłe tomisko....

3.45
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Człowiek inteligentny zrozumie co napisałem w tytule. Ten który ma głowie sieczkę i tak nie pojmie choćby mu nie wiem jak precyzyjnie tłumaczył. Każdy może sam odpowiednio umieścić we właściwej grupie.

Dwóch chłystków przywlekło się tu jeden 4 i pól roku temu drugi zaledwie rok temu i rozwalają, dewastują portal. Ostatni już niemal...

3.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:14)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Masoneria zarządzająca Watykanem dla niepoznaki zwana modernistami (lewactwo od dawna nazywa się progresistami sugerując że niesie jakikolwiek postęp) robi wszystko aby zdeprecjonować naszego Papieża Jana Pawła II.

Pierwsze podejście wykonano niedawno z okazji afery pedofilskiej przypisując naszemu Rodakowi niejasno precyzowane winy....

3.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Nie. To nie ja się wygłupiam. Za chwilę zobaczycie że chyba specjalnie nie przesadzam. Obserwując eskalację terroru zarządzających pandemią można dojść do wniosku że taka opcja jest możliwa.Tym bardziej że pionierem jest kolega niejakiego Fauciego który jest wzorcem dla wielu ekspertów , w tym naszych.

Gubernator Kalifornii Gavin Newsom...

2.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.5 (głosów:13)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Na wstępie oświadczam iż nie twierdzę że wirusa nie ma. Przeciwnie potwierdzam że koronawirusy są aktywne od co najmniej 60 lat. Dlatego spora część społeczeństwa (starsze osobniki) mogą posiadać antygeny ale też są odporni.

Czy maseczki zapobiegają zakażeniu? Na początku epidemii eksperci i rząd twierdzili że absolutnie nie.

W...

2.1
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.1 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Aż dziw bierze że do dzisiaj jeszcze nie słyszymy o instalowaniu w Warszawie technologii opracowanej w znajomo brzmiącej firmie pana Janickiego.A przecież już dziesięć lat temu Fundacja Billa i Melindy Gatesów zleciła zaprojektowanie rewolucyjnego systemu sanitarnego  dzięki któremu zbieranie i przetwarzanie ścieków staje się okazją biznesową....

2.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.2 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Zacznijmy od opozycji w Polsce. Doś dawno stwierdziłem że nasza totalna opozycja jest tak głupia, że nawet modlitwa za nią nie ma sensu. Walka o legalizację własnego bezprawia nie jest wyrazem troski o demokrację! Dotyczy to wszystkich partii.

– Koalicja Obywatelska w piątek jest za zmianami w regulaminie Sejmu, we wtorek się wstrzymuje...

1.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.8 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Ludzie zaczynają coraz bardziej zdawać sobie sprawę z tego jak cenny jest podpis.Mnie już dziesiątki lat temu wyjaśniono aby uważać co się podpisuje. Gdyby podpis nie był cenny nie żądano by od nas aby się podpisywać. Wówczas też nauczyłem się aby używać różnych podpisów zależnie od rodzaju dokumentu jaki podpisuję.Wówczas łatwiej rozróżnić czy...

3.7
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Od dawna, konsekwentnie protestuję przeciwko nazywaniu w Polsce Żołnierzy Niezłomnych -Wyklętymi. Wyklętymi to Oni byli dla komuny. Nie powinniśmy kontynuować nomenklatury rodem z PRL. Dla mnie Oni byli żołnierzami NIEZŁOMNYMI!

Dziś, gdy znowu pamięć o Żołnierzach Niezłomnych koncentruje się na państwowych, nagłaśnianych przez media...

4.55
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Nie rozpędzajcie się. Nie w Polsce. U nas nie tylko nikogo z byłych władców erpe nie skazano ale nawet nie ośmielono się oskarżać. Były pokazówki w których małe rybki wyrzucano na piasek ale i tam polewano je wodą aby nie zdechły.

W praktyce korupcja nie jedno ma imię ale u nas jest bezimienna a przede wszystkim cierpi na amnezję.

...
4.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Dożyliśmy czasów że sędziowie orzekają o stanie zdrowia lepiej niż lekarze. Chiny obok Korei Północnej są bez wątpienia krajem gdzie poprawność polityczna nie podlega negocjacjom ani kompromisom. Nikt też nie wątpi ze dzisiaj Chiny są zaraz po USA wzorcem nowego państwa o ustroju komuno-kapitalistycznym. To taka "hybryda" państwowości.

...

4.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Philarguria (czyt. filarguria). Ciekaw jestem jak wiele osób zna to greckie słowo i ilu spośród nich wie jakie jest jego podstawowe znaczenie. Równoważnikiem dla tego słowa jest inne, łacińskie."avaritia".

Jeden z bohaterów filmu "Moje wielkie greckie wesele" mawiał " pokaż mi słowo, jakiekolwiek słowo aja ci udowodnię że to słowo ma...

2.45
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Światowe media i oczywiście nasze "main streemowe" czyli rynsztokowe ale i oficjalne media poinformowały o tym że jakaś 31 letnia francuska mini celebrytka poddała się eutanazji. Wcześniej informowano iż samobójstwo popełniła nasza polska “celebrytka”, partnerka wytatuowanego kopacza piłki. 

W obu przypadkach chodziło o to samo. Tyle że...

4.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Jesteśmy przeciwko wojnie w Syrii i dlatego będziemy tam bronić pokoju i to tak że kamień na kamieniu nie  zostanie.

Tak jest filozofia nowego ładu światowego.

Lotnictwo USA przeprowadziło w czwartek we wschodniej Syrii naloty wymierzone w obiekty pro irańskiej milicji. Był to odwet za atak rakietowy w Iraku, w którym zginął jeden...

3.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Arcybiskup Viganò opublikował lis zatgytułówany: Hipokryta Franciszek twierdzi, że katolicy tradycjonaliści winni być prześladowani. 

I jak powiedział tak czyni. Kardynałowie którym na sercu leży kontynuowanie w Kościele tradycji trwającej od 2000 lat, spadają z Watykany jak dojrzałe jabłka w raju. Ostatnio wyeliminowano niepokornego...

3.4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

 Oświadczam że im dłużej Pan Bóg pozwala mi kontynuować moją ziemską wędrówkę tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że na kompromisy nie ma miejsca.

Już kilka razy pisałem o tym że Kościół ma prawo wypowiadać się w sprawach społecznych, państwowych . Ma prawo nie tylko wypowiadać się w sprawach politycznych i oceniać polityków, ale i...

4.35
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Oszustwo jakim jest "łaska państwa" które mu z nosa ma skapnąć 13 a z powodu "zasmarkanie się naszych dobrodziejów" pod wpływem grypy dl niepoznaki zwanej COVID- 19 jest trudne do nazwania jednym słowem.

Nawet gdybym znalazł jedno najłagodniejsze słowo to tak algorytm googla cz Twittera by je ocenzurował.

1250 złotych brutto –...

2.45
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.5 (głosów:12)

Strony