Antypolska reprezentacja TVP na Konkursie Eurowizji

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Na konkursach piosenkarskich już nie raz Polskę reprezentowały różne badziewia. W poszukiwaniu sposobu odnarodowiania Polski tym razem sięgnięto po tzw. "słowianizm". Teraz Polacy to już nie Mazowszanie, Kurpie czy Ślązacy a "Słowianie".

Słów brakuje na łotrów i sprzedawczyków którzy tysiącletnią tradycję polskości , bogatą wielością kultur regionalnych usiłują w ramach planu wynarodowiania Europy i tworzenia Międzynarodówki Brukselskiej przefrymarczyć na jakiś " słowianizm".

Na 59.Konkursie Piosenki Eurowizji, organizowanym w Kopenhadze Polskę reprezentować ma jakiś polsko- rosyjski produkt z piosenką mówiącą o tym że Polacy to Marsjanie pardon Słowianie, ale to na to samo wychodzi.

 

Zauważyliście, że od 25 sekundy tańczące i kręcące się w kółko panienki robią to nie w takt polskiej muzyki ale pod ruskie  czy ukraińskie dyktando.

I to podobno ma przypominać najsłynniejszy na świecie Zespól Pieśni i Tańca Mazowsze?

Jak gra i tańczy polski zespół, na czym polega polska tradycyjna kultura? Zobaczcie:

 

Żaden tam Donatan  { Przez siedem lat wychowywany w Taganrogu na obszarze ówczesnego ZSRR (obecnie Rosja, region rostowski)} ani jakieś tam Cleo czyli ni pies ni wydra.

Polskę powinni reprezentować Polacy z krwi i kości, z polskim sercem napełnionym po brzegi patriotyzmem.

Tenże Lewiatan czy jak mu tam  w wywiadzie dla tygodnika „Wprost” z listopada 2013 roku muzyk deklaruje się jako wyznawca religii słowiańskiej, czyli rodzimowierstwa. Jednocześnie twierdzi, że: "Kościół w Polsce to ambasadorstwo na rzecz zupełnie obcej kultury".

PS. Kościół dzięki któremu przetrwało państwo polskie i polska tradycja narodowa według jakiegoś "palanta" jest ambasadorem obcej kultury?

Teraz zaczynam rozumieć skąd się bierze na polskich portalach ( tzn. raczej na portalach które prowadzą sabotaż w Polsce)  rozmaite badziewie promujące "słowiaństwo" i takież sekty religijne.

Krytycy Donatana (m.in. komentator portalu hiphopowego GlamRap.pl Kaaban, publicyści „Gazety Polskiej”: Piotr Lisiewicz, Wojciech Mucha, Samuel Pereira, publicysta dwumiesięcznika „Polonia Christiana” Eugeniusz Kosiński), opierając się na jego twórczości i wypowiedziach, zwracali uwagę, że zachwala m.in. Armię Czerwoną, propaguje panslawizm, pogaństwo i satanizm,oraz promuje komunistyczne symbole: sierp i młot.   (]]>http://pl.wikipedia.org/wiki/Donatan]]>)

I co  " Slowianie" ? Zadowoleni jesteście z takiego swojego przedstawicielstwa? Ja jednak zdecydowanie pozostanę Polakiem, katolkiem a nie jakimś bliżej nie określonym "słowianinem".

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (23 głosy)

Komentarze

 

Vote up!
13
Vote down!
-1
#1424595

Jeżeli naprawdę ma nas Polaków na konkursie Eurowizji reprezentować  to dno Donatan - Cleo z 'przebojem " My Słowianie", to pozostaje mi tylko jedno powiedzieć  :

O W MORDĘ.!!!!  Co oni z nami robią ?

Przecież teledysku "My Słowianie" nie da się oglądać. Wymalowane kurwiszony w podkasanych kieckach wiercą prowokacyjnie dupskami, cyce wylewają im się ze staników, wykonują przy tym jakieś dziwne  ruchu frekcyjno-masturbacyjne imitując wyrabianie masła. 

Żenada.

Cały teledysk i słowa "przeboju" są tak skonstruowane,  żeby zasugerować oglądającemu lub słuchającemu, że my Polacy , mu Słowianie nie mamy nic innego do zaoferowania zagranicy, prócz tanich przypudrowanych, cycatych panienek chętnych z każdym pójść do łóżka.

 

Chyba komuś zależy na tym, żeby utrwalić w Europejczykach  wizerunek Polaka (Słowianina) - niewolmika.

Slave = Sklave. Słowianin (Polak) = niewolnik

 

 

 

Vote up!
31
Vote down!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1424601

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Muni został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Trzeba na to patrzeć przez pryzmat WIELKIEJ RP! Wtedy czy ukraińskie, rusińskie, czy inne słowiańskie nutki - jak najbardziej możemy reprezentować.

To takie troszkę naginanie, ale cóż, panienki ładne i polskie:)

Vote up!
9
Vote down!
-15
#1424610

 

Muni! Ty naprawdę nie widzisz o co z tą słowiańską nuta chodzi? O jakiej wilekiej RP mówisz? takiej z preziem Bulem i premierem Matołem?

Vote up!
20
Vote down!
-5
#1424612

jako ruch majacy zjednoczyc Slowian.

Dosc szybko tym zainteresowali sie Rosjanie i zrobili z tego polityczna filozofie  o podlozu gepolitycznym.

Wszystko to mialo mowa o czasach panowania cara powiekszyc imperjum rosyjskie.

Panslawizm  po przez komune przetrwal do dzis w Rosji  jako narzedzie kacapskie do niszczenia niepodleglych narodow.

Podstawowym zadaniem panslawizmu jest zniszczenie religji krzescijanskiej a pozniej wizi narodowopatryjotycznych - jest to ideologja jakby jedna z odlamow bolszewizmu,oczywiscie tez ze chodzi o powiekszenie imperjum kacapskiego.

Vote up!
16
Vote down!
-2
#1424615

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Muni nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Na estradzie są dziewczyny z Polski, jakby nie było całkiem niezłe.

Oprawa i tekst są z przymrużeniem oka i erotycznym podtekstem, ale to nie jest jakieś ordynarne.

A że zrobił to jakiś Rusek, to już inna sprawa, to było hitem zanim doszło do tej całej eurowizji. W końcu nie śpiewają niczego na chwałę Putina i Rosji!

Mamy w rządzie, prasie, sejmie, internecie prawdziwie ruską agenturę (nawet tutaj), a mamy się durnej piosenki czepiać?

I przekornie powiem, może właśnie za mało "śpiewamy" z pozycji lidera Słowian, a oddaliśmy to kacapom. 

Ale każdy może mieć oczywiście swój pogląd na to, czy mu się ta piosenka podoba, czy nie.

Vote up!
9
Vote down!
-13
#1424644

W 1000 słow prawdy łatwo ukryć kłamstwa. Tu pod pretekstem folkloru , zgrabnych cycatek i podobnej "smoleńskiej mgły" ukrywa sie głowny cel propagandowy.

Odnaradawia się POLSKOŚĆ wciskając na w stare śmierdzące gacie "słowiaństwa". Przecież jeśli już wspomina się staropolszczyznę to kojarzy sie ona nie z jakims Słowianinem ze Starej Basni ale z  Sarmatą. Europa w przyszłosci na sie składać z regionów. dzisiejsza strefa € - to przyszła strefa panów Nowego Świata. Słowianie - tak jak część naokowców twierdzi nazwa p[ochodząca od "slave" ( dzisiaj w angielskim) NIEWOLNICY. Powinniśmy się do swojej roli przyzwyczajać i ja polubić. Dzisiejsi afroamerykanie nie maga ze swej świadomosci wykorzenić niewolniczej przeszłości tak głęboko wsiąka. Dlatego kropla po kropli taką świadomość bedą nam w nasz mózgi sączyć. Gobbels przekonał wszystkich że powtarzane frazy na trwałe zapadają w pamieci i sie do nich przywyka.

Ja już na szczęście wkrotce zejdę z tego świata i upokorzenia nie dożyję- ale będzie mi przykro umierać że moje wnuki spotka ten parszywy los. Co najgorsze one też nie mają świadomości co z nimi wyprawiają i idą jak barany na rzeź  w slad  medialnych maipulacji.

A ja póki żyje - ostrzegam. Mogę tylko tyle , albo aż tyle - więć to robię.

Vote up!
15
Vote down!
-5
#1424651

Nie ma tu jednak propagandy obcych państw. Słowianie, czy się to komuś podoba, czy nie - należymy do nich.Jest to oczywiście folk-bełkot, melodie wschodnio-bałkańskie, stylizacje, seks, duperele i tak dalej, ale trochę się na to rzuciłeś jak wilk na jagnię. A na neonie24.ru napieprza ruska propaganda od roku i specjalnie nie reagujesz... Tu też zaczynają się pojawiać desantowcy... Myślę, że problem nie w głupich piosenkach, ale w prawdziwej walce o poglądy i w blog-biznesie jest większy potencjał na wrogą propagandę.

 

Vote up!
8
Vote down!
-8
#1424658

Ja nie reaguję na neo nówkę? Zostawiliscie mnie tam samego jako komin po pozarze.Ładnie to uciekać z linii frontu?

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1424661

Walczyliśmy za mocno i "Spirito Wypito" wszystkich nie kochających Rosji zablokował. Nie, żebym tęsknił za czytaniem tych rusofilskich wypocina na neonie...

Vote up!
5
Vote down!
0
#1424681

......Nathanel Nie da się iść dwiema drogami na raz....... a idziesz !

Na "neon" nie mam wstępu ! Jak wielu innych. Redakcja nie odpowiada na korespondencję w sprawie zamknięcia konta. Nikt Cię nie zostawił samego ! Zostawili Ciebie, bo sobie cichutko popiskujesz w kąciku, a mleka w postaci notek neutralnych (takich światowych, hamerykanskich - szkoda byłoby).

Mimo szystko : trzym sie !

Acha ! Wojtas, jeszcze przed zawłaszczeniem neonu, na szczecińskim portalu prawicy "cywilizację słowiańską" wprowadzał. Te same teksty, te same błędy.

Vote up!
6
Vote down!
0

#1424682

 

 

...na neonie przecież już słowiańskie modły odprwaiają, prawdziwy słowiański sabat...ty chcesz "walczyć" sam, a ja ci mówię prześmiedniesz tam Sworożycem do imentu he he...i nie gadaj, że cię ktoś zostawił, sam świadomie i dobrowolnie tam siedzisz...a tam widzę Grupa Antymaterialny działa na najwyższych obrotach, katole se poszły  (zostały przegnane) to można uprawiać słowiańską propagandę...

...nota bene dziś wpadła mi w oko perełka..okazuje się, że mój "ulubieniec" 57KerenOr bawi się na "dwa baty", raz jest niemal świętym protestantem, a raz jest słowianinem...piękne rypanie beretów :))))))

 

57KerenOr to jest zbigniew 1108...he he, ta wielonickowa gra operacyjna już chyba na stałe weszła w kanon neonowych chłopców :)))))))))

 

@57KerenOr
Widze, ze podobnie do Olchownika nie dbasz czy twoj wpis bedzie czytelny.
nadużycie link skomentuj
Bara-bar 08.05.2014 21:40:34

@Bara-bar 21:40:34
Staram się zmniejszyć ,ale edytor ustawia po swojemu , przepraszam.
nadużycie link skomentuj
zbigniew1108 08.05.2014 21:52:27

Krzyż wziął początek
od szatana. Jest symbolem azazela, szefa upadłych aniołów.
Następnie wszelkiego rodzaju krzyże rozpowszechniali giganci, aż do ich unicestwienia w potopie i poprzez Anioły.
Cywilizacje po potopie są pod wpływem duchów gigantów, które to duchy poprzez wpływ na ludzi stosują te same symbole, które były używane przed potopem.
nadużycie link skomentuj
Antymaterialny 08.05.2014 22:02:56

http://zbigniew1108.neon24.pl/post/108878,czy-znak-krzyza-oznacza-imie-najwyzszego-boga-an#comment_967244

 

...bywaj i nie ściemniaj, że cię ktoś na neonie zostawił...zobaczysz, jeszcze cię przerobią i będziesz uczestniczył w "nocach kupały" ..he he he...pozdrawiam niepoprawnie

 

Vote up!
2
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1424703

aha, Tak:

 

O sekciarstwie na NE pisałem nie raz i trzeba wyjatkowo złej woli aby o tym zapomnieć.

Zresztą sprowadzanie dyskusji do kwesti sekt jest samo w sobie niezwykle groźne.

 

Ja tu pisze o prawdzimym niebezpieczestwie. O WYNARADOWIANIU Polski.

Dlaczego dochodzi do kastastrof? Najczęściej z powodu lekcewazenia drobnych  sygnałow nadchodzącej awarii.

Polska zachowuje się jak kierowca auta , jeżdzący ciagle z radiem nagłosnionym na cały regulator. Nie slyszy stukania w silnku i potem sie dziwi że "siamochód sie zepsiuł". Zachwycajcie się cycatkami poprzebieranymi na ludowo. Ten chwyt działa ( przed Euro też były na ludowo baby wiejskie koko=spoko). Teraz też jest spoko?

Vote up!
2
Vote down!
0
#1424711

Czyli podoba Ci się tekst piosenki   : Jesteśmy w tym najlepsze, przyjeżdżajcie po żony Słowianki  (z pamięci)  ? 

 

A potem się dziwita, że stosunek ożenków Polka - Niemiec jest dwudziestokrotnie wiekszy od Polak - Niemka.

 

Vote up!
22
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1424613

Owszem dziewczyny dopracowene, nie powiem, tym mi zaimponowały. Ale przecież brzydkie !!

Co do importu żon, to przypomina mi sie Ukrainiec z Kołomyji, z którym robiłem na budowie. Cytuję:

"przyjedź do mnie. Wyjdziemy na miasto, pokażesz palcem, która ci sie podoba i ona zostanie Twoją żoną"

- a jak juz jest mężatką ?

- nie ważne. Powiem, ze jesteś Polak i będzie Twoją żoną.

Vote up!
13
Vote down!
-3
#1424618

Gdybym się zakochał,  ożeniłbym się z Chinką, Malezyjką,  Portugalką, Czeszką,  Buszmenką a nawet Polką............ co uczyniłem :))

Vote up!
2
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1424721

Szanowne jury z pejsami wybiera od lat takich artystów, którzy gwarantują porażkę w eurowizji.

To samo ZAIKS oczekuje sie od Donatana, który spełnia dwa ważne warunki:

1 - podoba się tubylczej hołocie

2 - jest kompletnioe niezrozumiały dla widzów Eurowizji.

Owszem, w tym utworze denerwujaca jest wizja Polski: skansenu z łatwymi panienkami. Ale wrzaski udające muzykę sa jeszcze gorsze.

Tego nie strawi żaden juror z eurowizji.

Gdyby pejsom z ZAIKS zależało na wygranej w eurowizji, to prędzej postawiliby na dyskopolowe Weekend  - Ona Tańczy dla mnie - jest tam sympatycznie, miło i melodyjnie.

Sęk w tym, że pejsy z ZAIKS panicznie boją wygranej w eurowizji. Juz raz srali w gacie, gdy Edyta Górniak o mały włos nie wygrała konkursu.

Drugi raz do tego nie dopuszczą.

Vote up!
15
Vote down!
-2
#1424616

albo badziewie wystawione przez gudlaji zeby osmieszac Polakow.

ZAIKS to postkomusza zydowska banda zyjaca z podatkow Poalkow od samego poczatku wspierana przez bedacych u zloba koszerow.

 

Vote up!
15
Vote down!
-1
#1424620

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Marek Lipski (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

organizacje.Czy szanowny komentujący pisze z Polski?

Znam Tonderskiego z neon24.pl nazywającego polskie kobiety szmatami i wywłokami

za akceptacją Blogerków i właścicieli neon24.pl Pana Wojtasa,Ruszkiewicza.

 

Czy szanowny Pan zna tych Panów ?

 

Pana tak ambitny styl jest tylko wirtualny gdyż nie sądzę

aby Pan miał odwagę w realu tak się wysławiać.

 

Donatan jest też w GEMA w Berlinie zarejestrowany.Nawet w Londynie,co

mu doradzali prawnicy,którzy podpisują umowy z firmami,telewizją,radiem.

Prawnicy nie są ,żydami którzy podpisywali kontrakty tylko Polakmi od minimum 300 lat.

 

Czy Pan jest Polakiem od 300 lat?

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1424707

Dobrze kombinujesz ! 

Aby wygrać trzeba dać gwarancję zorganizowania nastepnej imprezki ! Kiedyś, w młodości oglądałem na czarno/białym i słuchałem, bo się dało. Teraz, mimo mocnego postanowienia; że chcę wyrobić sobie zdanie - nie wytrzymałem !

Istnieje ryzyko że ryża ekipa po wysondowaniu hołoty podejmie ryzyko : Erowizja albo Rajd Paryż-Dakar przez Skierniewice. Zależy co drożej !

Vote up!
8
Vote down!
-2

#1424685

i jak na mój gust to nie mają szans. Te z mazowsza to owszem, owszem ale reszta to już nie po naszemu. Mnie przypadła do gustu piosenka z Irlandii i Białorusi. Nie wiem czy zagłosuję ale jeżeli tak to ze wskazaniem na Białoruś.

Vote up!
4
Vote down!
-1

lupo

#1424619

1. Eurowizja to obecnie badziewny konkurs, w którym ważniejsze jest promocja danego kraju, a nie wykonywana piosenka - wystarczy popatrzeć na ZWYCIĘZCÓW. Perełki wśród nich występują wyjątkowo rzadko. Dla mnie osobiście jednym z większych odkryć Eurowizji była Rusłana, którą wszyscy skrytykowali niemożebnie za prymitywizm. Ja obejrzałam więcej jej piosenek i zakochałam się. No cóż - gusta i guściki. Ale w tej chwili tak naprawdę większość występujących tam wykonawców, to raczej gwiazdeczki jednego sezonu. Pojawiają się raz, a potem już nikt i nic o nich nie słyszy. To już nie czasy, gdy Eurowizję wygrywała ABBA.

2. A co złego jest w promowaniu słowianizmu? Posłuchajcie moi drodzy więcej tekstów z tej właśnie płyty Donatana (dostępne gratis na yt, nie trzeba nawet kupować i wydawać ciężko zarobionych pieniędzy - jeżeli ktoś nie chce). Teksty są dosyć mądre i ciekawe. Zdecydowanie na wyższym poziomie niż większość piosenek z nurtu polskiego rapu, gdzie dominują głównie słowa na k i ch. Poza tym wolę jeżeli ktoś promuje Noc Kupały zamiast hamerykańskich Walentynek. To jest nasza tradycja i jak najbardziej popieram jej promowanie. Tak - niestety... Tradycja słowiańska!

3. Czy zawsze trzeba do czegoś dorabiać dodatkową ideologię? Ładne dziewczyny na teledysku - oczywiście dla tak zwanych "obrońców moralności" - obraz zepsucia... Słowianizm - nie katolicyzm.... BEZ PRZESADY! TROCHĘ DYSTANSU! Słowianizm był przed katolicyzmem. Zachowało się wiele słowiańskich rytuałów. W tym właśnie - noc kupały, ale też zaduszki. Częściowo też zresztą wplecionych w obrzędy katolickie.

4. Jakie ma znaczenie co kto wyznaje? Ważne by był dobrym człowiekiem. Piosenka nie promuje zabijania bliźnich. Jest tam raczej sporo dumy z naszej tradycji.

5. Piosenka w zasadzie nie jest najgorsza - taneczna, wesoła, z wyraźnym przymrużeniem oka. Raczej sezonowa, czyli prędzej zniknie niż się pojawiła. Ale w ucho wpada.

Reasumując:

Rozdrabnianie jej na części, dopisywanie ideologi - jest bezsensownym biciem piany. I jest to też wyraźne służenie diabłu, gdyż większość artystów (tak zwanych) stosuje zasadę "nie ważne co mówią, oby nie pomylili nazwiska", więc takie dyskusje służą im bardziej, niż przejście nad takim faktem do porządku dziennego. Zresztą piosenka raczej nie ma większych szans, gdyż jej rywalką jest piosenka, a raczej, nie ważne co, ale wykonywane przez... hm.... kobietę z brodą... I to w sensie dosłownym.... A ponieważ takie właśnie "cudo" obecnie pięknie wpisuje się w ideologię nowej Europy (gender, geje i okolice), można się domyślić kto wygra...

Vote up!
10
Vote down!
-10

kasianna

#1424628

Zupełnie jak rogacz zdradzany przez zonę z kim popadnie. On widzi w niej urodziwą małżonkę i jest w niej ciagle zakochany. To część Polaków , jak widać nie tylko zwolenników PO ciagle zachowuje sie ( i jest tak traktowana) jak ten przysłowiowy rogacz. Jemu też sąsiedzi oferowali porzerzenie drzwi aby  w przyszłosci rogi mu sie w nim mieściły. Nam otwierają wrota do Europy i wielu to cieszy.

PS. masz prawo do wlasnej opinii i nie mam zamiaru sugerować ze powinnaś ją zmieniać. Ja swojej też nie zmieniam.

Aha. Notka jest nie tylko o tym co Polskę reprezentuje ale głownie o tym kto. Na ale skoro milionom nie przeszkadza jako reprezentant Bul czy matoł  to może ich reprezentować także rusek, satanista, sekciarz, antykatolik. Wolny wybór w zniewolonym  kraju.

Vote up!
15
Vote down!
-5
#1424636

. Cyt : "Eurowizja to obecnie badziewny konkurs, w którym ważniejsze jest promocja danego kraju ". 

Skoro tak uważasz, to co zatem takiego cennego z naszego kraju promuje ta piosenka ?

Cyce, dupy i tanie polskie kurewstwo, jednym słowem Polki jako nałożnice dla zachodnich "panów"

 

Vote up!
10
Vote down!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1424677

.... oczywiście masz rację !

Ten "polski" obrazek pokazany w Kopenhadze, to następny poziom  czarnej dziury w jakiej jesteśmy .

To obrzydlistwo autorstwa - resortowych dziatków , pomiotów - leśnych dziadków .

Każdy normalny facet , nie powinien kwestionować istniena prostytutek :-))) ?? One były zawsze .

Ale kurwięta ubrane w gorsety i stroje ludowe , takie czy podobne w jakich nasze prababki chodziły do kościoła , czy występowały na uroczystościach narodowych....

... to woła o pomstę do Nieba.

Po prostu : mści się zaniechanie lustracji w swerze około/kultura !

ps.

 -  Wyznawcy  Światowida - dali głos.

Czekam na komentarze Wajdy, Danielka, dziadzia Bartoszewskiego.... no i BULA  z harcerką Anną ? !!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

NIEPOPRAWNY JAK ZAWSZE .

Vote up!
11
Vote down!
-2
#1424683

Oczyma duszy :

Danielek w kontuszu, Ania po łowicku - z masielnicą i zalotnym błyskiem w oczku ! Bronek z taczką gnoju ( drewnianą - zabytkową). Wajda z Bartoszewskim na przyzbie.

Jako normalny facet : nie kwestionuję istnienia eroprostytutek i zwykłych, tych co się w TV nie lansują.

Vote up!
6
Vote down!
-1

#1424686

Władzuchna zreflektowała się, że euroentuzjazm i europejskość   przejadły się Polakom , więc "uciekają do przodu" w Słowiańszczyznę, czyli rusycyzm.

Vote up!
8
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1424687

wolno na niepoprawni.pl używać wulgarnych słów  jak na neon24.pl?

Ten ostatni portal słynie z obrażania polskich kobiet(wiele skanów).

 

Czy Pan to Tonderski a może Pan Wojtas czy też Pan Ruszkiewicz?

 

Polska jest nie tylko na Eurowizji.Polska jest reprezentowana również przez utalentowanych twórców,muzyków jak

Dębski,Penderecki,Kilar i wielu znakomitych polskich kompozytorów,artystów,śpiewaków operowych,wirtuozów

skrzypiec,fortepianu,jazzu itd.

 

WIKI jest pełna informacji na ten temat.Polecam zapoznać się z polską kulturą

muzyczną.......

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1424710

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Poszło szybko. Nie musieliśmy zbyt długo denerwować się, czy Donatan i Cleo awansują do finału konkursu Eurowizja. Donatan i Cleo zostali na ogłoszeni na początku dziesiątki, która z II półfinału konkursu Eurowizja awansowała dalej.

Choć Donatana na scenie nie było, polski utwór został doskonale przyjęty w Kopenhadze. Po show, w którym był świetny wokal Celo, chórek wspaniałych dziewczyn z Mazowsza oraz ubijanie masła i pranie, nasza piosenka została nagrodzona dużymi brawami.

 

"Przykład Donatana pokazuje, że w Polsce wciąż ceni się oryginalne pomysły, a ich atrakcyjne przedstawienie może być źródłem ogromnego sukcesu. Kto by pomyślał, że po wyeksploatowaniu na listach przebojów muzyki ludowej przez Zakopower i Golec uOrkiestrę czy Goorala na gruncie alternatywy, ktoś jeszcze pokaże coś odkrywczego, nawiązując do muzyki ludowej. A jednak! Połączenie hip-hopu i słowiańszczyzny zaowocowało pierwszą od dziewięciu lat Diamentową Płytą dla polskiego artysty za album "Równonoc". W listopadzie Donatan pokazał, że nie zamierza spocząć na laurach. Utwór >>My Słowianie<< nagrany wspólnie z nikomu nieznaną wokalistką Cleo rozbił bank. Teledysk nagrany do tej piosenki swoją popularnością przebił wszystkie klipy z poprzedniej płyty artysty. Ma już ponad 30 milionów wyświetleń na YouTube. Jednocześnie symbolicznie połączył światy hip-hopowego undergroundu i radiowego mainstreamu - słychać go zarówno w Radiu Zet i >>Dzień Dobry TVN<<, na hip-hopowych imprezach i komórkach młodych ludzi w tramwajach".

Bardzo dobrze wypadli faworyci II półfinału z Norwegii, Malty oraz Finlandii. Największy entuzjazm wzbudził, chyba jednak Freaky Fortune ft. RiskyKid "Rise Up" z Grecji. Faworytem do zwycięstwa okazała się także drag queen, Conchita Wurst z Austrii. Reprezentacje tych krajów zobaczymy w finale konkursu Eurowizja.

Foto: PAP

 
Vote up!
8
Vote down!
-10
#1424635

zatrudnienie do teledysku panienek z Pussy Riot.  Gdyby sie mnie zapytał byłbym mu podpowiedział.Panienki znane w swiecie i jakby juz po sukcesie bezrobotne.

Vote up!
15
Vote down!
-5
#1424638

do jasnej ciasnej za co te minusy - czy to ja spiewalem

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1424727

-

będzie z "grubszej rury".

 

Joseph CONRAD, wielki pisarz brytyjski, Polak, patriota Narodu polskiego -

w jednym z esejów cyklu "Szkice polityczne", na temat problemu
' Polska a Rosja ' - napisał, ok. r. 1916:

 PS.

Zachęcam, spróbujcie odnaleźć choćby ślad tekstu - tych myśli wielkiego Patrioty, znawcy Rosji i Rosjan -nie ma w obecnym internecie. "NIE ISTNIEJĄ"

Zbyt jasno mówi Conrad o fikcji rzekomej wspólnej "słowiańskości".

Dziedzictwo Jego myśli, idea P o l o n i z m u -  oto co naprawdę jest
n i e z n a n e, w nieuctwie wyrzucane na śmietnik, wdeptane w smoleńskie błoto przez tzw.'polityków' tuskoidalnej neoprl. Hańba.
 

POLECAM  UWADZE Państwa:
Conrad JosephSzkice polityczne, oprac. Z.Najder, Warszawa: PIW, 1996
_____________________________________________________________________________________
DODATEK, 
by contessa:
 
contessa - 26 Grudzień, 2012 - 14:27

przepisuje by skopiować i upowszechniać !

 

"Owa jedność narodowa, którą można nazwać polskością, trwała ściśnięta pomiędzy pruskim germanizmem z jednej strony a rosyjską słowiańskością z drugiej. W stosunku do germanizmu odczuwała wyłącznie nienawiść. Ale między germanizmem a słowiańskością panuje nie tyle nienawiść co całkowita i nie dająca się usunąć obcość.

Odbudowa Polski, czy to w imię sprawiedliwości, czy praktycznej wygody, nie byłaby oparta na zdrowych zasadach, gdyby nowo utworzone państwo miało pozostawać w stosunku zależności do germanizmu lub słowiańskości. 

Nad pierwszą możliwością nie warto się zastanawiać. Nad drugą trzeba, chyba, że mocarstwa zdecydują się zarzucić polską sprawę za przesłoną mglistych zapewnień lub całkiem otwarcie.

Rozważając ją dostrzega się natychmiast, że słowiańskie rozwiązanie kwestii Polski nie daje żadnych szans na utrzymanie pokoju w Europie.

Jedyną podstawą mógłby być Manifest Wielkiego Księcia. Ale ów manifest, podpisany przez dostojnika przeniesionego już z Europy do Azji, przez człowieka, który, jeśli działałby w zgodzie z samym sobą, ze swym pojęciem patriotyzmu i tradycją rodzinną, nie mógłby w szczerych zamiarach przyłożyć do tego ręki - ów manifest pozbawiony jest teraz wszelkiego znaczenia. Uderzająca mglistość obietnic i oczywisty brak jakiegokolwiek związku z minionym stuleciem bezwzględnej i okrutnej polityki wynaradawiającej pozwalają wątpić, czy nadawanie mu znaczenia było kiedykolwiek zamierzone.

Tak czy inaczej nie mógł być skuteczny. Sama wymowa faktów unicestwiałaby jego zadeklarowane intencje.

Niepodobna przypuścić, by państwo tak silne i z takimi tradycjami jak Rosja mogło tolerować w łonie imperium jakąś uprzywilejowaną (i, dla Rosjan, narodowo obcą) społeczność. Historia wykazuje jednoznacznie, że takie układy, nawet zawarowane najbardziej uroczystymi traktatami i oświadczeniami, nie mogą przetrwać. W tym wypadku koniec byłby tragiczny. Wchłonięcie polskości jest nie do pomyślenia. Wykazuje to niezbicie ostatnie sto lat dziejów Europy. Pozostaje więc krwawe wytępienie żelazem; i ostatni akt polskiego dramatu rozegrałby się na oczach Europy zbyt zmęczonej, by mogła interweniować, a ku uciesze Niemiec.

Niesłuszne byłoby twierdzenie, że uniknięcie polskości wzmocniłoby siły ekspansji słowiańskiej. Nie wzmocniłoby jej, lecz usunęło potencjalnie skuteczną zaporę przeciw niespodziankom, jakie przyszłość Europy trzyma być może w zanadrzu dla państw Zachodu. Tak więc problem, czy polskość warta jest zachowania, przedstawia się jako zagadnienie polityczne o praktycznym znaczeniu dla trwałości pokoju w Europie : polskość jako zapora albo raczej (ze względu na jej wysuniętą pozycję) placówka państw zachodnich, umieszczona między wielkimi siłami Słowiańszczyzny, która jeszcze nie zdecydowała się co ma robić, a zorganizowanym germanizmem, który pewnym głosem wyjawi całemu światu swoje cele.

Chociażby w tym świetle oglądana polskość zdaje się warta ocalenia; fakt, że przetrwała tak długo, pokładając nadzieje w poparciu moralnym państw zachodnich, daje jej dodatkowe i silniejsze jeszcze prawa, oparte na głębszej prawdzie. Polskość oparła się wytężonym staraniom germanizmu i słowiańskości przez ponad sto lat. Dlaczego ? Dzięki mocy ideałów, świadomych pokrewieństwa z Zachodem. Taka siła oporu (...)".

***********

Pamiętam z czasów szkolnych, że Joseph Conrad był wyjątkowo marginalizowany, wręcz dyskryminowany i odsądzany od czci i wiary na lekcjach literatury, obrzydzany celowo uczniom by poza "Lord Jim" nie wpadło im w ręce coś więcej o treści jak powyżej. "Argumentu", jakiego używała moja polonistka było - oderwany od polskiej rzeczywistości, zmanierowany przez Zachód, a tak w ogóle to co z niego za Polak.

Nie wiem dlaczego pamiętam te "argumenty"....Chyba zapalały jakąś czerwoną lampkę w głowie, że coś jest nie tak ale sprawdzić nie było jak bo poza lordem Jimem w bibliotekach nie było nic innego.

Tak czytam powyższy urywek i widzę, że mimo upływu lat pewne realia tylko nieco się zmieniły i słowa Josepha Conrada są wciąż aktualne. I wcale nie oderwane od rzeczywistości.

Pozdrawiam wciąż jeszcze świątecznie.

contessa

_______________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". Lech Kaczyński

_______________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy : http://www.youtube.com

contessa

 
Vote up!
16
Vote down!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1424669

Błagam !

Rozbuduj to do pełnowymiarowej notki !

Vote up!
1
Vote down!
0

#1424688

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Marek Lipski (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Artyluł jak wspomniałem na 3obieg.pl jest subiektywny i obrazliwy.

Autor powtarza ten sam artykuł z 3obieg.pl a ja powtarzam mój komentarz:

____________________________________

Mój kometarz:

Forma marketingu jaki prezentuje Donatan,Cleo ,reżyser video,producenci jest praktykowana w całej swojej profesjonalności również w Hollywood czy przez producentów branży muzycznej w EU.W Irlandii,na Malcie,we Francji,we Włoszech,Grecji,Szwajcarii mającej swoją znakomitą Gwardię w Watykanie.Czy znakomity Polański z jego nazwiskiem reklamującym Polskę i prezentującym w swoich filmach również muzykę polskich kompozytorów jest „wrogiem” polskości,wrogiem Katolików??

Finał dla Polski w Eurovision jest gwarantowany czyli zyski,reklama dla Polski,dla Krakowa,z którego pochodzi młody Witold Czamara,rocznik 84.Jego ojciec jest Polakiem, a matka Rosjanką.To oznacza że nie jest Polakiem?Absurd.Czy to jest przeszkodą aby nie słuchać Czajkowskiego,Borodina,Moniuszki,Jana Stefaniego i jego CUD MNIEMANY, czyli KRAKOWIACY i GÓRALE?Trzeba iodrzucić Kolberga czy też twórcę Esperanto?

Do Pana Rysiewicza jak i innych.

Donatan i Cleo Oni reprezentują Polskę a nie Rosję czy Izrael.Proszę zwrócić uwagę na scenografię jak i na stroje Kobiet w polskiej „reprezentacji”na Eurovision.

Prasa zachodnia od lewicy do prawicy była oburzona w formie dyplomatycznej na tak „polską” „Dekorację” ale przy okazji wspominają o „Mazowsze”.Oburzona na „nacjonalistyczny” tytuł:My Słowianie” ale bardzo szybko dodają że Polacy mają odwagę i śp.Karola.
Dodają że Polacy są dumnym narodem,który kocha tradycje,wiarę,kulturę.
Dodam.

Jak Pan wie nie jestem cudakiem.Jeszcze mi wolno pisać na 3obieg.pl.

A jak Panu się nie podoba moja osoba to zawsze może Pan mi zlikwidować Konto tak jak uczynił nowy właściciel Pan Wojtas czy Ruszkiewicz w neon24.pl.(uśmiech).

Refleksje Autora tej Notki są subiektywne.

Nie zgadzam się z krytyką reprezentacji
Polski na Eurovision 2014.

Religia Katolicka jest globalna.Ona pomogła i wzmocniła polską kulturę ale i również w innych krajach.

Szanowny Autorze,
Donatan nie reklamuje „Słowiańczyzny” „ale Polskę katolicką.

Proszę się zapoznać z „Chłopami” Reymonta” a twórczość Kurpińskiego czy Chopina jest auorowi znana.
Donatan, właściwie Witold Czamara jest kontrowersjny.Fakt.

„Mam czerwone spojówki czarne trampki
idę po drodze depczę piaskowe zamki
nie pluje na los nie robie z siebie ofiary
patrzę na świat przez różowe okulary
czarny charakter na żółtych papierach
kiedy zmiana jest faktem udowodniłem nie raz
słyszałem kroki Boga życie jest kruche

http://teksty.org/donatan,teksty-piosenek

On żyje w Polsce i ma odwagę.Jest osobą jak autor świecką a nie zakonnikiem.

Tytuł autora tego felietonu bulwersuje.O.K.Wolność słowa.
Przekazałem artykuł wraz z Linkiem do mojego Blogu.

Tak jak ten komentarz.

Sukcesów życzę.

Pozdrawiam.

Marek Lipski

Vote up!
2
Vote down!
-7
#1424690

Żyd i pedofil Polański reprezentujący Polskę ? 

Sprzedajne dziewki w strojach ludowych, to ma być towar eksportowy ? 

Chyba Ci sie coś kolego "Słowianie " coś poprzepiórkowało.

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1424691

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Marek Lipski (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

są mistrzyniami Europy.One są najlepsze.

Pan kontynuacja obrażania Polek znana na neon24.pl

jest mową nienawiści.Szkoda że niepoprawni.pl akceptują

tak autor tej Notki Pana interpretacje.

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1424712

Dowody ? Proszę obejrzeć teledysk. Czyste dziwkarstwo przewrotnie ukryte w folklorze.. Tylko dziewki lub zrusyfikowany element niewolniczy może obrażać nasz ludowy strój narodowy, w którym (lub podobnych) nasze babki chodziły do kościoła i proponować wysprzedaż dóbr narodowych w postaci białogłów.

Panu może to dziwkarstwo odpowiadać, mnie  nie musi.

A co do mowy nienawiści,  to w Pana przypadku wręcz przeciwnie, jest Pan znany z mowy miłości, miłości do Jewrestwa w każdej postaci.

Dlatego nie zapytam,  kim Pan jest i po co tu jest.

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1424717

Żeby tylko politykom szeroko rozumianej prawicy nie przyszło do głowy publiczne czepianie się tej pioseneczki.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1424698

 

Ale politycy prawej strony ( jesli faktycznie nimi są- bo wątpię ) cokolwiek by powiedzieli to ich mendia rozjadą.nawet jak ja pochwalą albo "złosliwie" zamilczą.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1424701

Masz rację, piosenki nie, ale tych sukinsynów, którzy ten badziew robiący z Polek dziewki do eurowizji wypromowali.

Vote up!
2
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1424720

Przedstawiam autorowi Polski folklor.

Proszę zwrócić uwagę na tempo w ostatnim video.

To jest również polski folklor.

Specjalnie nie cytuję

Zespółu Pieśni i Tańca "Śląsk".

Proszę Pana,

Pana informacje o polskim folklorze wymagają korrektury.

Rozumiem że nie jest Pan kompozytorem ani twórcą

czy krytykiem muzycznym.Kolberg jest Panu znany.?

 

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1424715

Pan nadal udaje, że nic nie rozumie, próbując nie dostrzegać przekazu tej gównianej piosenki - POLSKI SKANSEN Z DZIWKAMI NA SPRZEDAŻ -   i odnosi się jedynie do odmian polskiego folkloru.

Pan bardzo lubi pewną nację. To proszę  sobie wyobrazić dziewki z tej nacji wywalajace cyce,  wiercące tykami i zachwalające same siebie słowami  : jesteśmy najlepsze, przyjeżdżajcie i bierzcie nas.

Spodobała sie taka wersja ?

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1424719

... "polska" ekipa na Eurovision 2014  , była cholernie mocna i ambitna :

Donatan, Cleo, Donaldino z Hey Yudes :-)) no i wściekły Dziadunio Bydłoszewski.

Tego plującego jadem..., w ostatniej chwili wsadzili w kaftan :

[https://www.youtube.com/watch?v=F6QPoVxti4M]

Vote up!
2
Vote down!
0
#1424723

 

Ma piekło juz na Ziemi bo nie mozliwe żeby nie zdawał sobie sprawy ze śzwindli jakich narobił. Boi się umrzeć? Bo inaczej to pewnie juz dawno wyskoczyłby przez okno z piwnicy jak tem minister co sie nie nadawał nawet do auopsji bo prokuratura już tydzień wczesniej wiedziała ze nie ma osób trzecich. Sprawę zalatwiły osoby drugie.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1424740