Ważne- Wytrych "Mowa nienawiści" to sposób na manipulowanie ludźmi!

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Nie będę wyważał otwartych drzwi dlatego zamiast prezentować własną opinię o manipulatorach pojęciem "mowa nienawiści" zacytuję wypowiedź profesora Jaroszyńskiego który ostrzega że: "„Mowa nienawiści” to manipulowanie ludźmi, które doprowadzi do totalitaryzmu.

Zauważcie że opozycja w Polsce otwarcie nazwała się totalną co oznacza - totalitarną.

 

„Mowa nienawiści” służy do niszczenia fundamentów naszej cywilizacji - ostrzega prof. Piotr Jaroszyński. Filozof wskazuje, że to stwierdzenie będzie wykorzystywane do walki z tradycyjnymi wartościami.

Widzimy dzisiaj, że „mowa nienawiści” dotyczy wszystkich, którzy nie zgadzają się na wywrócenie wartości, na których opiera się nasza tożsamość, kultura i cywilizacja. Jest to ukryty zamach, który ma podkopać fundamenty naszej cywilizacji

— powiedział w „Aktualnościach dnia” w Radiu Maryja prof. Piotr Jaroszyński, kierownik Katedry Filozofii Kultury KUL.

Chodziło o to, żeby ostrzec ludzkość przed groźbą zapanowania socjalizmu jako systemu totalitarnego, ale w nowej wersji, już nie w tej wersji sowieckiej, takiej prymitywnej, ciężkiej, opartej wyłącznie na przemocy, ale niezwykle wyrafinowanej, przewrotnej, takiej, która potrafi ludzi rzeczywiście oszukać i zmanipulować. Tutaj to wyrażenie „mowa nienawiści” zostało ukute właśnie po to, żeby ludzi swobodnie oskarżać wedle uznania władzy

Podkreślił, że stwierdzenie „mowa nienawiści” zostało stworzone po to, żeby ludzie swobodnie oskarżać, według uznania władzy i określać, co jest przedmiotem nienawiści.

Ci, którzy rządzą, dopowiadają nam od siebie, co ma być nienawidzone i co będzie ukarane

Proszę zwrócić uwagę, że nie wiadomo do czego ta nienawiść ma się odnosić

Kiedy słyszmy, że ktoś powtarza ten zarzut i to poważnie, to znaczy, że włączony jest pewien system manipulowania ludźmi, który ma doprowadzić do tego, żeby powstał nowy ustrój totalitarny, taki, gdzie ludzie będą stosowali autocenzurę po to, żeby utrzymać się przy życiu czy żeby utrzymać swoją pozycję choćby zawodową. To obserwujemy na przykładzie zwłaszcza dziennikarzy i polityków, jak oni łatwo się temu poddają po to, żeby być u władzy i po to, żeby zachować swoją pozycję

Filozof zauważył, że część środowisk uzurpuje sobie prawo do decydowania o tym, co może być przedmiotem „mowy nienawiści”.

Są środowiska, które na bieżąco ustalają, co będzie traktowane jako „mowa nienawiści”, co będzie przedmiotem tej „mowy nienawiści”

Obecnie mianem przedmiotu nienawiści określone zostały wartości, na których opiera się nasza tożsamość kultury zachodniej i chrześcijaństwa

Widzimy, co oni wyprawiają, że oni to właśnie, co uznawane jest w tradycji, choćby poprzez Dekalog, za zagrożenie dla człowieka i tutaj na ziemi, i w perspektywie ostatecznej, traktują jako „mowę nienawiści”, czyli każą wycofać się z naszych fundamentalnych zasad i wartości po to, żeby na to miejsce promować jakieś przedziwne mniejszości dlatego, że są mniejszościami, a kiedy bliżej się przyjrzymy, to widzimy, że to jest właśnie zaprzeczenie wszystkiego, co my uznawaliśmy za dobro człowieka, dobro rodziny, dobro narodu

To wszystko ma być odrzucone

Gość „Aktualności dnia” wskazał, że nie jest przypadkiem, że środowiska lewicowo-liberalne właśnie teraz zajęły się zwalczaniem „mowy nienawiści”.

Środowiska lewicowo-liberalne dostały przykaz z zewnątrz, aby pokazywać, że w Polsce dochodzi do zbrodni wynikających z „mowy nienawiści”

Coś się przełamało w Polsce takiego, że środowiska lewicowo-liberalne otrzymały, na pewno z zewnątrz, jakiś nakaz, żeby ruszyć do kontrataku, ponieważ nie posiadają formalnie władzy, ale to i tak nie przeszkadza, gdyż mają potężne zaplecze za granicą, bo oni te materiały wszystkie kręcą pod zagranicę. My czytamy na zagranicznych portalach czy w gazetach w różnych językach, że w Polsce mają miejsce zbrodnie wynikające z „mowy nienawiści”. To wszystko jest tak odległe od prawdy, no ale kto w Hiszpanii czy w Meksyku będzie przyjeżdżał i sprawdzał, co się w Polsce dzieje.

To jest scenariusz przygotowany na wielką skalę i został już uruchomiony

Orwellowski Big Brother to nie fikcja a rzeczywistość. Zwróćcie uwagę jak wiele pomysłów wymyślonych i wdrożonych w krajach które kiedyś uznawaliśmy za "wzory demokracji" jest dzisiaj w karykaturalnej formie wdrażanych w Polsce.

Nie dajmy się ogłupiać i manipulować.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

A na dodatek manipulacja posluguja sie w Polsce wszystkie znaczace partie polityczne. Im bardziej na "lewo" tym wiecej manipulacji. 

Ratunek - w nowych pradach politycznych. Ludzie maja juz dosc "manipulatorow" u wladzy nie tylko w Polsce czy na Wegrzech - ale takze w Niemczech czy Francji. Minusem jednak jest... demokracja - bo mimo zwiekszenia swiadomosci wsrod obywateli - wiekszosc lubi (chce?) byc manipulowana - i bierze w ciemno wtlaczane im przez mass media "prawdy".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1579102

Anonim 17/01/2019 at 10:32
„Mowa nienawiści” została zawleczona do Polski z żydowskich mediów całego świata! Wystarczy spolonizować media i edukować poprzez dobry przykład dziennikarzy i polityków. Mowa nienawiści to taka żydolewacka nowomowa do cenzurowania wypowiedzi i karania za nie ludzi. Szkoda, że w dalszym ciągu aresztuje się w Polsce za to ludzi. Rządzi PiS a metody te same co wcześniej. Dzisiejsza opozycja jest największym złem, jakie przytrafiło się nam po ’89 roku. Brak dekomunizacji w życiu publicznym, wychodzi nam, społeczeństwu dzisiaj bokiem i ciągnie się za nami w nieskończoność. Mam nadzieję, że w Polsce nigdy nie zostaną notyfikowane europejskie przepisy, dotyczące tzw. nowo-śmiesznej mowy nienawiści. Są to jedynie działania mające na celu wyeliminowanie z przestrzeni publicznej otwartej krytyki. Swoistego rodzaju cenzura, nic ponad to. Jeżeli ktoś faktycznie kogoś pomawia, zniesławia, oczernia – są na to odpowiednie artykuły w naszym obecnym systemie prawnym i nie potrzebujemy tutaj unijnych przepisów.
 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1579131

„Mowa nienawiści” i "antysemityzm" to dwie strony tego samego medalu Jad-Nasz-Masz.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1579132

Cyt.:"To jest scenariusz przygotowany na wielką skalę i został już uruchomiony"

Zakwestionowane zostały, w ostatnich latach, przez sterowane i wszechobecne lewactwo wszystkie wartości, wyznawane i akceptowane w katolickiej Polsce. Prawda została nazwana "mową nienawiści" i to jest wtłaczane perfidnie  w bezwolne media i środki przekazu. Rozmieszczeni z perfekcją i znajomością manipulacji masami " funkcjonariusze", świadomi i śpiący ( do wybudzenia!), stanowią obecnie wszechwładne i opiniotwórcze dla zagranicy, 20-30 % populacji. Dowodem tego jest poparcie sondażowe - prawdziwe lub zmyślone - podawane w czasie publikowania wyników. Zastanawia stabilność % i jedność języka wypowiedzi, zarówno w brakach znajomości gramatyki języka polskiego, jak i końcówki wyrazów ( słynne -...om, chociaż ostatnimi laty bardzo się pilnują- ktoś nad tym pracuje !). Brak reakcji i dalsza bierność nas, Polaków, zabije!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1579149

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Archiwum X nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Mowa nienawisci to kosciol, media I zydowskie PIS_du. Mowa nienawisci do Polakow!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6
#1579153

" ... nie jest przypadkiem, że środowiska lewicowo-liberalne właśnie teraz zajęły się zwalczaniem „mowy nienawiści”…."

Uprzejmie prosze zauwazyc, ze to nie srodowiska lewicowo-liberalne stworzyly specjalny zespol do walki z tzw. "mowa nienawisci".
Zespol ten powstal z inicjatywy srodowiska "patriotycznego", ktory dzierzy obecnie wladze (bo wladze sie dzierzy, prawda?), i robi wszystko, by moc zaspokoic zachcianki "Chamow" - ze posluze sie historyczna nazwa Komuchow.
Nawet oglosili zalobe narodowa po smierci wybitnego aferzysty, nawet poszli do kosciola i nawet beda dopominali sie o zalegalizowanie kary smierci.
Wszystko po to, zeby usprawnic latwosc rzadow "Kolejnej Zmiany".
"Bylo to tak, ze bociana drapal szpak. Ale potem przyszla zmiana i szpak drapal bociana".
Dzieki wytezonej pracy zespolu do walki z ludzmi, juz aresztowano okolo 30 internautow pod slusznie pojetym zarzutem "Nienawisci". Niedlugo beda aresztowali za "Obojetnosc", a pozniej za "Milosc Do…".
Brawo. Nic tak nie cieszy ja powrot do sprawdzonych praktyk ery stalinowskiej.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1579180

Bóg obdarzył człowieka wolnością , ale człowiek odrzucając jego wskazania stoi wciąż przed dylematem wyboru dobra lub zła. Bóg i Szatan jest rzeczywistością chociaż tej rzeczywistości nie akceptuje wielu ludzi w tym niestety kapłanów. Oczywiście nie zmienia to ,że rzeczywistość jest faktem . Bóg reprezentuje dobro i miłość. Szatan reprezentuje zło i nienawiść.  Człowiek wybierał począwszy od pierwszych rodziców, poprzez Kaina, wybiera nadal i wybierać będzie i żadna moc ludzka tego nie zmieni. Wybrać można tylko Boga lub Szatana ! Pustka nie istnieje, bo jeżeli człowiek odrzuci Boga to w to miejsce natychmiast wchodzi szatan niezależnie od ludzkiej woli nawet pod płaszczykiem "dobra", "wolności", demokracji itd bo jest super inteligentnym i "atrakcyjnym "bytem. I tak powstaje nienawiść, której żadne działanie człowieka po odrzuceniu Boga nie zwalczy. Daremne zabiegi, daremne apele, daremne prawodawstwo....daremny trud . Wiem, że wielu uzna mnie za ciemniaka , że wielu obdarzy mnie epitetami, ale nie robi to na mnie wrażenia. Tak uważam. Potwierdziła wielokrotnie to historia ludzkości kiedy to nienawiść triumfowała podczas gdy głoszono jej zwalczanie. Dzisiaj też wielu gorliwych rzeczników np UE, odsuwa Boga do prywatności, a wiadomo , że pustka nie istnieje  i wkracza w nią Szatan, w którego mało kto wierzy , a który dzięki temu ma się dobrze podobnie jak nienawiść.. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1579186

jest jednym z najważniejszych dla nas i zapewne dla całego świata. Mam nadzieję że na tym się nie zakończy; sam też chciałbym dołożyć do tego swoje "trzy grosze". 

Takie wypowiedzi uzasadniają istnienie takich portali jak "Niepoprawni"

Usankcjonowane kłamstwo jest niebezpieczne dla ludzkości równie bardzo jak "totalitarne ideologie" a jego konstrukcja jest dla nich potencjalnym wsparciem. 

 

Honic

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1579187

Nie dajmy się ogłupiać i manipulować.

1. mieszanie mowy nienawiści z prawdą jest manipulacją. jak można tak brzydko manipulować a zarazem oskarżać o to innych? Mowa nienawiści” to manipulowanie ludźmi, które doprowadzi do totalitaryzmu. czy to się podoba czy nie, mowa nienawiści istnieje i stanowi problem. aby dojść do prawdy, należy rozgraniczyć i uściślic pojęcia zamiast samemu utożsamiać mówienie prawdy ze szkodliwą mową nienawiści i to zarazem oskarżając o to innych

2. Zauważcie że opozycja w Polsce otwarcie nazwała się totalną co oznacza - totalitarną- pisze Nathanel. Akurat nie musi to znaczyć, można sprawdzić, skąd się wzięło pojęcie "opozycja totalna" oraz jak zostało propagandowo wypaczone. Pamięta ktoś? Jeśli o czymś sie pisze, to wypada wiedzieć bądź się dowiedzieć, czyż nie? Inaczej uprawia się celową dezinformację. A tu zarazem- udaje bojownika o prawdę. Dlaczego łykać propagandę PiS-u? O czym świadczy pisowskie przypisywanie łatek innym oraz zmienianie pojęć? Czy aby od czasu ogłoszenia pojęcia przez opozycję nie było zmiany?

3. dlaczego sugerować związek "mowy nienawiści" tylko z opozycją? własciwiej byłoby zauważyć, że bezpardonowa walka partyjna w Polsce sprzyja obustronnym oskarżeniom zgodnie z tendencjami lew.-lib. a finalna autocenzura i oskarżenia są efektem wdrażania tego przez władzę, bo to jest finalnym celem a nie sama kampania zniesławiania i cenzur.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1579203

Poprawność polityczna sprowadza się generalnie do stworzenia Nowego Człowieka o określonych poglądach , zachowaniach i wartościach a w to wpisuje się Nowy Model Państwa. Powstaje pytanie ...jaki jest tego cel. Tutaj mozemy puścić wodze fantazji....

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Marek Ossey

#1579287

Mowa nienawiści to manipulacja ludźmi, to prawda. Mowa nienawiści jest w mediach rządowego nurtu. Teraz blokują wam internet, abyście byli głupi i nieświadomi co się dzieje wokół was

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1582895