Shithole partyjniactwo czyli o jakości totalnej opozycji w Polsce

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Raz ciszej raz głośniej toczy się w USA dyskusja niby o niczym czyli "czy to prawda że". Przypomina to stary dowcip o radiu Erewań. Stare zjawisko: czy on ukradł zegarek, czy jemu ukradli,  ale jest wplątany w aferę. Tak jest i z Trumpem. Nie wiadomo jak było.

Jedni którzy "tam, przy tym byli" mówią że on to powiedział , inni -też świadkowie, twierdzą że nic takiego nie mówił.

A chodzi o to że o krajach obdarowujących świat (głównie USA) emigrantami miał powiedzieć: " President Trump reportedly referred to Haiti, El Salvador, and some African nations as "shithole countries." (Prezydent Trump podobno odniósł się do Haiti, Salwadoru i niektórych krajów afrykańskich jako "krajów shithole".) To kraje które prześcigają się w ubogacaniu kulturowym .

shithole - znaczy po polsku:

wiocha

zadupie

zasrana dziura

wstrętna nora

pipidówka

Według mnie najprostsze porównanie to prymitywna latryna, która symbolizuje tamtejsze wygódki i kulturę.

Może być "shithole" w takim stylu albo w takim:

Bardziej wytwornie ale mentalność użytkowników pozostaje taka sama.

Stańmy twarzą w twarz z rzeczywistością: Niemcy, Francja i autokraci z Brukseli traktują Polskę jako " shithole country".

Ale wracając do naszej opozycji. Pamiętacie przywódcę puczystów? Podobno on od czasu swojej ewolucji grudniowej cierpi na rewolucję układu wydalniczego i jego organizm kolejki do WC nie toleruje.

Pan Poseł wchodzi do środka bez kolejki, drzwi zewnętrzne są otwarte, więc wszyscy go widzą. Poseł poprawia fryzurę, przegląda się w lustrze, myje ręce, długo i starannie je wyciera. Na uwagi "kolejka jest" nie reaguje. Kiedy tylko otwierają się drzwi od wewnętrznej toalety, Pan Poseł natychmiast wskakuje do środka - informował dziennikarz na Facebooku.

Taki to był ciąg posła opozycji do "shithole". Należy przypuszczać że wódz puczu to tak jak wtedy i dziś jest symbolem opozycji.

Można mieć wrażenie że po ostatnich wydarzeniach można totalniaków tak właśnie nazwać. Nie byłem na ostatnich protestach pod Sejmem gdzie feminazistki w tym stylu jeśli nie dosłownie nazwały to tak właśnie sugerowały że niepoprawne PO należy wrzucić właśnie do "shithole" czyli tam gdzie one wyrzuciłyby też abortowane dzieci.

                  

Opozycja w drodze do zwycięstwa nad siłami natury i PiS em.
 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:3)