Spoko! Ta partia nie może nic spłodzić. Same samce i samiczki.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Nie rozumiem podniecenia jakie ogarnęło polityczną gawiedź. Wiosna. I co z tego poza topieniem Marzanny. Moze tylko to że wiosną wszelki śmieć łatwiej spływa do Bałtyku.

Wiosna zaczyna się w dniu gdy zaczyna się ruch w punkcie Barana. A czego jak czego głosujących baranów ci u nas dostatek.

Lewactwo już zawłaszczyło sobie wiele szlachetnych pojęć. Teraz chce zawłaszczyć wiosnę nawołując przy tym do aborcji dzieci nienarodzonych oraz Kościoła z życia społecznego.

Ale wiosna jest od dwóch tysięcy lat nasza i nasza pozostanie.

Wiosną obchodzone są uroczystości Wielkanocne. Jest to najważniejsze święto w religii chrześcijańskiej. Uroczystości Wielkanocne poprzedza Wielki Tydzień. Ostatnie trzy doby tego tygodnia: Wielki Czwartek (wieczór), Wielki Piątek, Wielka Sobota i Niedziela Zmartwychwstania znane są jako Triduum Paschalne (Triduum Paschale). Z obchodami świąt wielkanocnych związanych jest wiele zwyczajów ludowych.

Przypominam też lewactwu że elementem wiosny jet "lany poniedziałek" i taki, my chrześcijanie. im zgotujemy.

Nie damy się im nabrać na żaden "prima aprilis".

Wiosną wszystkie organizmy zwiększają swoją aktywność po zimowym uśpieniu. Zwierzęta rozpoczynają rozmnażanie. W każdym środowisku, a więc i na łące, sieć pokarmowa jest bardziej skomplikowana niż zimą. Świat zwierząt przechodzi okres budzenia się do życia, a następnie rozpoczyna się pierwsza faza okresu rozmnażania, czyli dobieranie się w pary i zapłodnienie u zwierząt

Niwa partia w tym zakresie nie stwarza zagrożenia. Oni nier mogą się rozmnażać. Same samce i samiczki. Nic nie mogą spłodzić.

Wiosna, wiosna.... Toż ta partia powinna nazywać się "Tęcza"

             

Tak że radzę każdemu z Was zachować się tak jak mawiają starożtyni Rzymianie" take it easy"....

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:9)

Komentarze

Jedną z obiecanek tego człowiek jest zlikwidowanie górnictwa w Polsce. Tylko ciekawe, czy odpowie na pytanie, co zechce zrobić z polskimi elektrowniami węglowymi. On doprowadziłby Polskę do bankructwa. Ten człowiek nie rozumie prostego prawa przyczyny i skutku. Guzik mnie obchodzi z kim ci wariaci się parzą po nocach, ale lewactwo to naprawdę niebezpieczne szkodniki. 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1579957

Niedawno systemem wstrząsał R.Petru. Strach było laptopa otworzyć, żeby wystające ponad monitor słupki sondażowe oka człowiekowi nie wydłubały. To już było i sem ne vrati. Biedroń to po prostu"odkurzony Palikot".

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1580052

Mniej więcej od czasu Palikota mamy do czynienia z permanentnym testowaniem na ile Polska jest już gotowa do antychrześcijańskiego przewrotu w stylu hiszpańskim bądź irlandzkim. Taka jest rzeczywista rola tych potępieńców.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1580070

Żeby zapisać się do partii Jesień to trzeba wysłać zdjęcie swojego *****a do przewodniczącego.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1580137

- dużymi członkami i małymi członkami i tylko to skupia jego uwagę. Reszta to dla niego sprawy trzeciorzędne. Jego koledzy zrobili z Polski europejski śmietnik i wycieraczkę pod nogi dla Brukselskiego lewackiego ścierwa a on chce z Polski zrobić europejską prostytutkę i zabijać małe nienarodzone dzieci bo pederasta tylko ze słabymi i bezbronnymi istotami potrafi walczyć. Z tymi zboczeniami jest około 2 % populacji ludzkiej i na takie PO-parcie może liczyć. Ciekawe ilu wyborców uda mu się załadować od tylca ? - jak ruski magik który prezentując sztuczkę kazał ochotnikowi odwrócić sie tyłem i zapytał go: czy czyje palec w d**ie ? - ten mu odpowiedział że tak - a magik na to: a smotrij u mienia ruki swabodnyje - pokazując mu dłonie przed twarzą.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1580094

- podejrzewam że te jego wyjazdy na zagraniczne parady gejów miały na celu zaproszenie ich na to spotkanie które było starannie przygotowane pod hasłem "geje wszystkich krajów świata podłączcie się od tyłu" ! - on myśli że to jest śmieszne a tak naprawdę ten sodomita bluzga ludzkości w twarz. Powinien się nazwać - "tęczowa d..a pawiana". Oznajmił wszystkim że chce mieć duuuużo członków i cały czas myśli o członkach.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1579978

Totalitarna machina propagandy niemieckiej i sowieckiej zawsze miały mózg odbiorcy za ciepłą plastelinę. I propaganda ta niestety działała nie tylko na mózgi licznych odbiorców o inteligencji kury. Mamy jednak już takie doświadczenia za sobą, społeczeństwo informacyjne, internet.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1580054

 Nathanelu???

Mam rowerek malutki, taki mały.

Mój rowerek Dahon się nazywa.

To składaczek - rama, siodło, kierownica,

dwa kółeczka, dwa pedały.......

Na pielgrzymce już nim byłem w Częstochowie.

I nie zawiódł mnie nigdy!

Mój Dahonek - rowerek doskonały......

www.narowerze.us

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1580085

Witam! On chce dać 500+ na pierwsze dziecko, chyba jednopłciowym. bo reszte chce zabijać. Poplątany " chyba " facet.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1580110

Jak Biedroń mówi, że fajna impreza jest wtedy gdy go dupa boli to chyba ma dystans do siebie? Co nie?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1580136