Mc Cain: Nie słuchajcie bufonów w TV, radiu, internecie.. Do diabła z nimi..

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Pan McCain zapomniał dodać abyśmy nie słuchali takich bufonów jak on sam w polityce. Pewnie niedługo przyjdzie okazja aby przeanalizować "zasługi" pana McCaina w promowaniu demokracji na świecie. Najlepiej widać je na Ukrainie gdzie on sam wtrącił się i to dość skutecznie. Pan McCain wtyka też swój brudny paluch w sprawy polskie i to po stronie globalistycznej targowicy stając obok kanalii Sorosa.

McCain: ‘Stop Listening to the Bombastic Loudmouths on the Radio, Television and the Internet’ — ‘To Hell With Them’

Takich trzech, jak nas dwóch, to nie ma ani jednego......

We wtorek w Senacie, senator John McCain (R-AZ) po powrocie z Arizony po zabiegu kraniotomii wykonanym w celu usunięcia skrzepliny i zdiagnozowaniu raka, wygłosił przemowę. McCain zagłosował za decyzją o rozpoczęciu debaty na temat opieki zdrowotnej i zrugał obie partie za to że nie dążą do międzypatyjnego porozumienia dla dobra obywateli i kraju.

Wyobrażacie sobie takie wystąpienie , powiedzmy pana Rulewskiego, w Polsce?

McCain powiedział: "Mam nadzieję, że możemy ponownie wykazać naszą pokorę, przypomnieć sobie o potrzebie współpracy, o naszej zależności od siebie, nauczyć się wzajemnie sobie ufać, a tym samym lepiej służyć ludziom, którzy nas wybrali. Przestańmy słuchać pompatycznych krzykaczy w radiu, telewizji i internecie. Do diabła z nimi. Nie chcą nic zrobić dla dobra publicznego. Nasza niezdolność do współdziałania  jest dla nich pożywką. "

Czyżby w szpitalu, w obliczu śmierci pan McCain doznał nagłego oświecenia? Przecież on jest "Iluminatem" od dawna!

Ale ja chciałem nie tyle o McCainie mówić co o wydarzeniu za jego przyczyną i udziałem. Senat USA przegłosował możliwość wznowienia debaty nad reformą systemu zdrowotnego. Likwidacja Obama Care wywołuje takie same emocja jak próba likwidacji kasty sędziowskiej w Polsce.

W 100 osobowym Senacie wynik głosowania był: 50:51. Że co? Że matematycznie się nie zgadza. Otóż jak się okazuje ww wzorowej demokracji decydujący głos należy do wiceszefa rządu i nikt na świecie nie protestuje - nawet McCain pouczający Polaków.

Republikańscy senatorzy usiłują przeforsować swoją reformę systemową i nie ma znaczenia w jakiej dziedzinie. Co na ten temat powiedział Senator którego pustogłowa totalna opozycja w Polsce wzywała na pomoc? Oto co on mówi o traktowaniu opozycji:

"Próbowaliśmy to zrobić, przygotowując propozycję za zamkniętymi drzwiami w konsultacji z administracją, a następnie wywierając naciski na sceptycznych członkach, starając się przekonać ich, że tyle jest lepsze niż nic. To lepiej niż nic? Poproszono nas, abyśmy przełknęli nasze wątpliwości i zmusili do tego zjednoczoną opozycję. Nie sądzę, że tak się w końcu stanie i prawdopodobnie tak stać nie powinno. Ani rząd  ani opozycja nie powinny zmuszać Parlamentu do żadnej zmiany w kraju prawa takiego jak Obamacare, a i my nie powinniśmy robić tego z naszymi projektami. Dlaczego nie próbujemy pracować w parlamencie tak jak dawniej? W taki sposób, w jaki regulują to nasze nasze przepisy i zwyczaje zachęcają nas do działania. Jeśli proces stanowienia prawa zakończy się niepowodzeniem, co wydaje się prawdopodobne, wróćmy do normalnego parlamentarnego porządku. Niech komisja zdrowia i komisja  pracy, pod przewodnictwem Aleksandra, odbędą przesłuchania, niech obie starają się wypracować wnioski z wkładem obu stron ".

Czy to nie zastanawiające że brzmi to tak samo jak sugerują w Polsce sponsorzy organizatorów  Majdanu w Warszawie.

McCain powiedział o krzyczących w mediach bufonach i politrukach:

‘To Hell With Them’

Do piekła z nimi.  W pełni to wezwanie popieram. Ale że pan McCain tak mówi o sobie? Czyżby już znał swe przeznaczenie? W końcu to Iluminaci już za życia odprawiają satanistyczne rytuały.

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Uwaga, jest już oficjalna odpowiedź polskiego rządu do UE i Timmermansa

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1545289

że Mc Cain był wysoko postawionym masonem, satanista, o czym świadczył jego pogrzeb waszyngtoński, a w zasadzie ceremonia w dziwnej, satanistycznej katedrze oraz oczywiście jako wierny sługus i wykonawca woli chazarów, współautor ustawy 447 nie tylko, że nie był przyjacielem Polski - był jej wrogiem, jak jego chazarscy mocodawcy!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Serce słowianki nie zna łez ...

#1572421

kolejne wcielenie obsranej k...
i po co rozmawiać z zerem?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1572425