Macron błaźnił się u Trumpa w Waszyngtonie jak Kopacz u Merkel w Berlinie.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Macron to wypisz wymaluj Petru francuskiej polityki. Francuzi dostali to na co zasługują. Obrali prezydentem błazna i na kilka lat maja zapewnione atrakcje. Włosi mieli swego bufona Mussoliniego. My niestety mieliśmy swojego Bula,Samuraja, Komorowskiego.

Ludwik XIV....... to nie ten gostek bez śladu inteligencji na twarzy, ale mebel na którym siedzi...

Wkrótce po tym, jak urzędnicy prezia Francji poinformowali media, że jego proces myślenia był "zbyt złożony", aby dziennikarze go zrozumieli, Emmanuel Macron oświadczył, że będzie rządził Francją, tak jak Jowisz, rzymski król bogów.

Czy można takiego osobnika traktować poważnie?

Wezwawszy ponad 900 polityków z obu izb parlamentu francuskiego na rzadko spotykany kongres  który się odbył w pałacu Ludwika XIV - Króla Słońca - w Wersalu. Nowe "słońce Francji" groziło, że jeśli oni zechcą udaremnić jego "reformy", on aby ich pokonać sięgnie po referendum i zablokuje parlament jak puczyści Sejm.

"Złożony proces myślenia Makrona prowadzi podczas spotkań z dziennikarzami do wielu pytań i odpowiedzi", stwierdził rzecznik Macrona -  i wywołuje w prasie francuskiej wieloznaczne publikacje.

To wypisz wymaluj tak samo jak filozoficzne wypowiedzi Rycha Złotoustego albo Grzecha Schetyniałego lub Bolka i Bronka. U nas ci mamy urodzaj na takich orłów intelektu.

Nawet gwardziści nie wiedzą w którą stronę zmierza ich pryncypał i dlatego frontują w obu kierunkach.

Najdobitniej kpi z Macrona jego rywalka Marie le Pen. "Jesteś spadkobiercą François Hollande", wyśmiewała się Marine Le Pen. "Nazywasz się teraz Baby Hollande; Hollande Junior! "
Dodała, że  "Francja i tak jest  rządzona przez kobietę, co prawda ona przegrała wybory ale teraz Francją faktycznie rządzi Merkel".

Jeszcze dosadniej drwi z Macrona Silvio Berlusconi, były prezydent Włoch, wskazując na jego relacje z żoną - dwadzieścia pięć lat starsza od Jupitera Macrona - żartując, że jest on "ładnym chłopcem z piękną mamą" .

Węgierski premier Viktor Orbán delikatnie traktuje go jako "małego chłopca", który jeszcze nie uczy się chodzić.

Francja jak widzimy może poszczycić się osiągnięciem większym niż Kaligula,  który uczynił konia senatorem. Francuzi zrobili osła swoim prezydentem.

Macron usiłuje w zaistnieć w polityce światowej  za wszelką cenę. Niedawno bombardował Syrię a teraz wybrał się do Waszyngtonu gdzie trzymał się rękawa prezydenta Trumpa. Niektórzy mówią że Macron to mutacja naszego Biedronia i tylko obmacywał maczo Trumpa...

Faktem jest że Trump robił sobie z niego "jaja". Występy Macrona wyglądały to równie komicznie jak popisy naszej Kopacz w Berlinie.

Do tego Trump zakpił sobie z Macrona sugerując że on ma łupież i strącając " łupieżowy brokat" z jego garnituru.

Pan Micron usiłował w waszyngtonie załatwić "cuś", cokolwiek. Utrzymanie porozumienia nuklearnego z Iranem albo jakąś inną drobnostkę bo zyskanie czegokolwiek dla Francji od Trumpa było nie możliwe.

Trump potraktował Macrona jak Obama Komorowskiego i obaj tyleż uzyskali.

Francuzi mogą być ze swego prezydenta dumni.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

którzy twierdzą, że ten Micron "podbudowywał" Trumpa, lansując się, przy okazji, we własnym kraju (gdzie nie ma zbyt wysokich notowań).

Osobiście uważam, że ani się nie podbudował, ani też nie przydał niczego Trumpowi.

Pozdrawiam,

Vote up!
5
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1562819

ten "Micron" Katarzyno ma tylko jedno duże:

- buty, o dwa numery, no i jeszcze jest.....

jak wyżej

Vote up!
3
Vote down!
0
#1562835

 

Vote up!
7
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1562830

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Równa Babka został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

i bunga bunga, na których bawili się z prostytutkami.

Vote up!
0
Vote down!
-4

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1562832

Macron to wypisz wymaluj Petru francuskiej polityki.Niektórzy mówią że Macron to mutacja naszego Biedronia i tylko obmacywał maczo Trumpa...

Vote up!
2
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1562856

Durność nie jedno imię ma.

Płeć ma niejedną, i nazwisko.

Łączy tych głupców uma brak ! 

Czynione z siebie pośmiewisko.............

Vote up!
3
Vote down!
0
#1562864

un pauvre con !

Vote up!
0
Vote down!
-1

H44

#1571292

 komiczne popisy naszej Kopacz w Berlinie.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1562857