Niezależni, niezwiśli, bezpartyjni sędziowie na schadzce w siedzibie PO

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Nagranie pochodziz okresu letniej batalii o uzdrowienie systemu sprawiedliwości. Z okresu gdy slepa Temida oświecana była, raczej ozniczana ze swej nieświadomości o tym że sędzia po mianowaniu przez partię zostają zawiśli.

A zawisanie, jak to się niedawno okazało, nawet w formie portretu nie jest przyjemne.

Widocznie w celu oświecenia oślepłych bekartów Temidy, swoistych rekolecji, włodarze Platformy Obywatelskej wezwali czołowych piastunów wymiaru niesprawiedliwości.

Film pokazuje kulisy spotkania zorganizowanego w lipcu w Sejmie przez totalną opozycję. Materiał tłumaczy jednomyślność polityków PO, Nowoczesnej, PSL a nawet SLD z czołowymi „apolitycznymi” figurami świata sędziowskiego.

Był tam nawet niedorzeczki Tu_Żurek. Nie zauwazylem czy był tam Mały Kazio z PKW...

Widocznie wczesniej było ciemo. Drzwi były otwarte, to weszli. Kulturalny człowiek nie odmawia kiedy ich grzecznie witają. Weszli, słuchali ale się "nie zaciagali".....

Wśród polityków Platformy na nagraniu widać m.in. Grzegorza Schetynę, Borysa Budkę, Krzysztofa Brejzę i Małgorzatę Kidawę-Błońską.

Wszelki komentarz - zbędny.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

I ci w togach i ci POlityczni, jak obalić rząd Zjednoczonej Prawicy, by było jak było.

To jest zasługa pana Dudy i jego weta, że hydrze żydo-ubeckiej znowu odrosły głowy i stają się coraz śmielsi, mając parasol ochronny u towarzyszy w togach.

To ich znowu przywrócił do życia Duda, który swoimi wetami uniemożliwił ich rozliczenie za ich działanie  przeciwko Polsce i Polakom.

Dla mnie jest rzeczą oczywistą, to jest śpioch obudzony w krytycznym stanie, gdy żydo-komuna była w stanie zagrożenia całkowitego unicestwienia.

Vote up!
8
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1554078

ale krótkowzroczność porażająca. Myśli, że elektorat na niego zagłosuje na następną kadencję jak będzie tak postępował? Śmiem wątpić. Pewnie zapomniał, co znaczy powiedzenie pacta sunt servanda. Ale to już jego zmartwienie.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

Szpilka

#1554084

- ot, sabat czarownic i fagasów. Na szczęście dosyć leciwe towarzystwo ...

Vote up!
1
Vote down!
0

Racjonał

#1554109

Biznesowo- polityczno- sędziowska PO-sitwa oplotła Polskę mackami przestępczej ośmiornicy a dziś wrzeszczy - by było jak było...nic z tego kolesie...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1554083

ma w glebokim powazaniu -chodzi o zakaz upolityczniana sie i nieawislosci sedzow.

Przeciez to jest nastepny dowod ze kasta lamie prawo i natychmist prawo powinno zostac wyegzekwowoane w postaci wydalenia prawniow  z palestry, i zabranie im pieiedzy naleznych z tytulow pelnienia obowiazkow gdyz ich obowiakiem bylo nie upolitycznianie sie i bycie niezawislym.

Tyle ze jak wspomnialem ta nacja nie podlega gojowskiemu prawu a ci co rzadza o tym wiedza i nic im nie moga zrobic i jak widac bo sa w wikeszosci tez spod polskiego prawa wyjeci.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1554090

HYDRA uLiczna (pro zagraniczna) ze schadzki spływa flegmatycznie, jak flegma hydrauliczna.

HYDRA antypolskości, rynsztunek wykształcenia (na kształt cienia antypolskości) oddaje rynsztokom prowadzącym do kanalizacji "demokracji" - POliitycznych afektów , lepkich od - sędziwych ..."sędziowskich" defektów.

Pozdrawiam - J.K.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1554106