Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

*

Zaoszczędził Niemcom pieniędzy na wysłanie bombowców i bombardowanie Polski. Równie dobrze ten sam sąd mógłby uchylić decyzję o odebraniu Polsce Lwowa i zabraniu Niemcom Opola i Wrocławia. []]>link]]>]

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie uchylił decyzję środowiskową Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska dotyczącą kontynuacji wydobycia węgla w kopalni Turów. Może to oznaczać zagrożenie bezpieczeństwa energetycznego Polski.

Którą kolejną elektrownię chcecie zniszczyć, aby się komuś tam podlizać?
Entliczek, pentliczek, na kogo bęc?

To już od dawna nie jest żadna ojkofobia, żadna nienawiść!
To jest po prostu prawdziwa, pełnospektaklowa wrogość!

Byle by niszczyć Polskę...
Zadeptać...
Zgnoić...
Zamordować...

* * *

T]]>rzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej siły politycznej,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści
]]>
]]>.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

 

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Co to za Sąd, który działa na szkodę Państwa Polskiego? Co to za sędzia, który wyrokuje "niezawiśle" przeciwko społeczeństwu płacącemu na jego utrzymanie.. Dawniej taki sędzia skończyłby na szubienicy. To jest zdrada, dywersja, zbrodnia, akt agresji na Polską rację stanu.. Pobłażanie takim działaniom grozi utratą Niepodległości Polski.

Vote up!
7
Vote down!
0

RAK

#1659430

Ja nie widzę innej rady, jak zmobilizować wszystkich prawicowców, żeby koniecznie szli do czerwcowych wyborów w EU. Nastroje w Europie są mocno prawicowe. Gdybyśmy dali radę zmienić coś u szczytu, to może by się ten Tusk tak nie szarogęsił.Może udałoby się wrócić do

normalnej Europy?

Te wybory są ważniejsze, poza tym wielu fachowców wyrażało się, że w samorządowych tak czy tak mamy nikłe szanse. Może i tak, tylko nie możemy zwieszać głowy, tylko dalej walczyć.

Vote up!
5
Vote down!
0

Gosia

#1659434

Nie da rady, oba samce. Tutaj trzeba rewolucji na mode "Solidarność". Sprawy poszły za daleko.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1659435

 

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1659445

Trepostwo wraca do MON. To oni decydować będą o ogromnych pieniądzach. 

Bogusław Pacek, przez 12 lat funkcjonariusz komunistycznej bezpieki, chwalony za to, że „zadania wynikające z wprowadzenia stanu wojennego wykonywał właściwie”, został dyrektorem Muzeum Wojska Polskiego. Mirosław Różański, który był dowódcą kompanii w czasie manewrów „Przyjaźń” z bratnią Armią Czerwoną, stanął na czele senackiej komisji obrony. Mieczysław Bieniek, delegat na IX Zjazd PZPR, jest nowym doradcą ministra obrony Władysława Kosiniaka-Kamysza. – Za nimi do resortu wracają ludzie o najbardziej kompromitujących życiorysach. A to przez MON przechodzić będą w najbliższych latach największe pieniądze związane z zakupami. Bez kontroli, co zagwarantują zmiany w kontrwywiadzie i likwidacja CBA – mówi nasz informator w MON.

Wychowani w kulcie siły Związku Sowieckiego w Ludowym Wojsku Polskim, piastujący wysokie stanowiska w czasie totalnego rozkładu i degeneracji wojska w latach 90., wreszcie realizujący w armii politykę resetu z lat 2007–2015...
[Gazeta Polska]

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1659446


[link]

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1659493

Mafiozi i przestępcy z PO-PSL, mafie w UE i ruska agentura opłacające antypolską propagandę chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polski i Polaków.

  • Dlatego niemiecki agent "führer" Tusk z jego „für Deutschland” został skierowany przez rosyjsko-niemiecką agenturę do Polski z nominacją na premiera od załganej lewackiej małpy von der Leyen z UE – m.in. po to żeby podporządkować i niszczyć Polskę przez niemiecko-rosyjską agenturą oraz w interesie Niemiec wprowadzić Polskę do strefy euro, co byłoby dla Polski bardzo kosztowne i prowadziłoby do długotrwałej recesji.

Prowokacja, nekropolityka i skrajny cynizm to znaki rozpoznawcze metod łgarza Tuska, przewodniczącego mafijnej PO i PSL. Dla "führera" Tuska seanse nienawiści to codzienność. Dlatego, "führer" Tusk codziennie wzywa swoje – szkolone przez zbolszewizowanego Trzaskowskiego za fundusze m.st. Warszawy – bandyckie bojówki Antify do boju: do bandyckiej walki z PiS, "strząsania pisowskiej szarańczy", czy "dożynanie watahy". Tusk wzywa także do walki z Kościołem, który „nie jest kościołem” Tuska, a także do „opiłowania katolików”, czyli marginalizacji wiary i wykluczenia wierzących Polaków.

Bo "Führer" Tusk wie, że bez zniszczenia polskiego Kościoła postbolszewicka mafia PO nie będzie mogła zapanować nad Polakami… Jednocześnie wykazywana przez Tuska ignorancja rzeczywistości jest matką jego nienawiści oraz żądzy wręcz ślepego bolszewickiego odwetu nad PiS i polskimi patriotami.

"Führer" Tusk stwierdził, że o przyszłości Polski „rozmawiać będzie w gronie patriotów” [bolszewickich - andy]: czyli w gronie zbrodniarzy z UB, SB i WSI znanych także jako „resortowe dzieci”, przestępców z KOD oraz „grupy rekonstrukcyjnej sowieckiej PZPR”, którą PO wprowadziła do Parlamentu Europejskiego.

Wynika z tego, że komunistyczni towarzysze: Miller, Cimoszewicz, Hübner, Rosati, Belka i Liberadzki wraz popłuczynami po PZPR, czyli lewicą Czarzastego – to jedyni bolszewiccy „patrioci”, którym ufa Tusk jako niemiecko-rosyjski pachołek na posyłki.

Towarzysze z PZPR zawsze wiernie służyli komunistycznym zbrodniarzom z ZSRR, więc nie mają żadnych oporów, by z równą wiernością służyć dziś swoim nowym niemieckim panom. Jak waidomo, dzisiejsi Niemcy to są w dużej części potomkowie żołnierzy sowieckich, którzy jako zbrodnicza, stalinowska Armia Czerwona zdobyli Berlin i masowo gwałcili niemieckie kobiety.

Vote up!
1
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1659494

Kiedyś, gdy komunizm się rozkręcał, bąbelek ideologicznego fanatyzmu Aleksandry Kołłontay był przejawem impulsywnego fanatyzmu. Komunizm nieomal wprost ze swojej definicji był znakomitym środowiskiem do rozwoju wszelkich neurastenicznych pomysłów, bzdurnych szaleństw i przeróżnych poronionych pomysłów, które kwitły w roli utopijnych doktryn. Aleksandra Kołłontaj nie była jedyną promotorką takich pseudonaukowych idiotyzmów. Było takich producentów bąbelków bez liku. Olga Lepieszyńska, Trofim Łysenko na przykład. 

Nawet sam Leonid Breżniew był autorem nowatorskiej naukowej technologii przechowywania ziemniaków i zbóż w kopcach na wolnym powietrzu.

Tak było kiedyś dlatego, że lewicowe odchylenie od rozumu było i jest naturalnym środowiskiem cywilizacyjnym dla patologicznych dogmatów politycznych. Szczerba, Kierwiński i Zembaczyński u władzy!

Ale teraz jest inaczej. Po drugiej wojnie światowej pojawił się zupełnie nowy sposób organizowania relacji międzynarodowych w formie wielkich organizacji typu ONZ albo UE, które dały szansę zupełnie innego zarządzania polityką. Jednym z prekursorów był Klaus Schwab ze swoim Forum. Podobną rolę odegrał Klub Rzymski ze swoim Raportem.

To już nie jest środowisko sprzyjające idiotycznym dogmatom, ale świadoma, celowa, dobrze zarządzana i zorganizowana oraz obficie finansowana fabryka destrukcji.

Znaczy mafia. Międzynarodowa mafia i jej mafijny interes.

***** demokrację.

[BĄBELKI] - jazgdyni

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1659506

Niebywale skuteczny ekwiwalent totalnego mordu na wszystkim co polskie. «Rzeczywiście, po sposobie działania widać jak drobiazgowo i dokładnie działalność okupacyjnych władz została przygotowana i starannie jest wykonywana». Listy proskrypcyjne, wykaz instytucji Państwa Polskiego, szczegółowe plany likwidacji konkretnych osób, które są po prostu odłączane od stanowiska pracy. Gestapo i NKWD, nie mając tak precyzyjnego planu - mordowała ludzi hurtowo, posługując się jedynie przynależnością do konkretnej grupy społecznej lub zawodowej. Tak byli likwidowani oficerowie i wyżsi urzędnicy w Katyniu, tak byli eliminowani naukowcy w Krakowie, Lwowie i Warszawie. 

Teraz z podobnie niemiecką skrupulatnością usuwana jest na przykład. Agnieszka Romaszewska-Guzy ze stanowiska dyrektora Biełsatu TV, oczywiście likwidując instytucję, ludzi i ich działalność. Tak padają instytucje, tak pada ciągłość Państwa Polskiego, Usuwani są ludzie bez fizycznego zabójstwa, likwidowana jest ich tylko ich aktywność.

Przygotowuję przewodnik po współczesnej definicji totalitaryzmu, tylko po to, by pokazać, że okupacja niemieckiego totalitaryzmu lat 1939 - 1945  i współczesna okupacja od 13 grudnia 2023 roku osiąga ten sam, zupełnie identyczny cel.

[ZACZAROWANA RÓŻDŻKA GAULEITERA TUSKA] - M.PYTON

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1659516

"Lasy i łąki są rasistowskie" - to wiadmo. Młotek nieustannie dominując nad gwoździem także okazuje się nie być inkluzywnym.
A sierp? I młot?

Muzeum Fitzwilliama – muzeum sztuki i starożytności w Cambridge, w Anglii. (-) Stoi na czele zrzeszającego 16 muzeów konsorcjum University of Cambridge Museums, finansowanego przez Brytyjską Radę Sztuki. Teraz kierownictwo muzeum postanowiło przerobić wystawę, głównie krajobrazów autorstwa brytyjskich malarzy, i opatrzyć je ostrzeżeniami.
Przed czym?
Ano przed „uczuciami dumy narodowej”, które brytyjska wieś naniesiona olejem na płótnie, ma wywoływać u zwiedzających wystawę – donosi brytyjski dziennik „The Daily Telegraph”.

Galeria Włoska w muzeum Fitzwilliama / autor: fitzmuseum.cam.ac.uk

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1659541

«WSPÓŁCZESNA DEFINICJA KOMUNIZMU»

Komunizm jest zorganizowaną grupą przestępczą, złożoną z ludzi interesu (świadomie i celowo posługujących się agenturą wpływu), realizującą plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, dążącą do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami.

Postscriptum:
W moich aktualnych rozważaniach pojęcia komunizmu i totalitaryzmu są subtelnymi synonimami. [
Mentalność komunistyczna a mentalność totalitarna
]

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1659576

Źródło: https://twitter.com/GeneralStaffUA

Prawie 30 tysięcy żołnierzy straciła Rosja przez jeden miesiąc. No i 342 czołgi oraz 11 samolotów. Rosjanie przez ostatni miesiąc stracili mniej więcej tyle samo co w czasie poprzednich dwu i pół miesiąca. Rosja skazuje na zgubę swoich obywateli, przy okazji morduje tysiące Ukraińców, popełniając wszystkie możliwe zbrodnie wojenne. Rosja w czasie ostatnich 4 tygodni straciła prawie tyle czołgów (3/5), ile według rankingu Global Firepower aktualnie ma Polska (569).
Poprzednia informacja z 19 lutego, 2024 [link]

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1659588

https://pl.wikipedia.org/wiki/Herman_Simm przyklad do ilustracji pojęcia «KONFLIKT INTERESÓW»

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1659644

Republika złodziei, czyli  złodzieje sądzą według siebie. Nie jest tak, że każdy sądzi według siebie. lecz tylko złodzieje sądzą każdego według siebie. Dopiero wtedy definicja komunizmu lub totalitaryzmu staje się zrozumiała. Od bardzo dawna mówię i piszę, że korupcja i złodziejstwo jest korzeniem i naturą aktualnej władzy w ruskim stylu, a rozmiar ich afer przewyższa wszelkie możliwe skutki porażek Zjednoczonej Prawicy tysiące razy. Pisałem także o tym, że natychmiastowe chwycenie ich afer za przyrodzenie zlikwidowałoby ich polityczny byt już lata temu.

Na przykład afera VAT to konkretny rabunek rzędu ponad 200 miliardów złotych. Te grube miliardy rzeczywiście ukradziono i co gorsza to złodziejstwo, było draństwem systemowym, wspieranym i chronionym przez ich władzę. A przykładowo tak zwana afera Funduszu Sprawiedliwości, to najwyżej 200 milionów złotych, czyli tysiąc razy mniej i w samej swojej istocie nie jest aferą, bo tych pieniędzy wcale nie ukradziono. Każde ludzkie działanie obarczone jest ryzykiem błędu albo nieuczciwości - tak jest , ponieważ żaden człowiek nie jest maszyną i popełnia błędy. Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem. Ale Lotrostwo komuny nie jest ani błędem, ani ryzykiem, jest pewnością, jest cechą systemową. 

Kłamstwo, ruja i poróbstwo jest właściwością ich systemu. Szatańskie rewiry. Bezkarność nawet sadystycznej zbrodni - to jest właściwe centrum definicji komunizmu. 

[link]

 

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1659701

 

W politycznej praktyce współczesnej lewicy w życiu każdego ludzkiego organizmu istnieje problem higieny obsługi wydalania moczu, kału i spermy. Są jeszcze inne czynności fizjologiczne w życiu lewicowego człowieka - na przykład jedzenie albo układanie fryzury. Ale pojęcie miłości w lewicowym świecie z pewnością dotyczy wyłącznie zespołu czynności fizjologicznych, koniecznych do obsługi seksualnych części ciała. Lewicowa nauka społeczna czyli naukowa ekonomia liberalna zwana dawniej marksizmem zajmuje się rynkowymi aspektami tych czynności fizjologicznych w sferze produkcji i sprzedaży towarów i usług rynku czynności seksualnych oraz interesów klasy robotniczej zwanej sex workerami. Jest to zjawisko lewicowej polityki poniżej pasa.

A polityce współczesnej prawicy pozostają zjawiska powyżej pasa, czyli uczucia wyższe, funkcje rozumu i wszelkie działania intelektualne. Jest to obszar kultury wysokiej, rynek rozwiązujący rzeczywiste problemy.

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1659712

Sprawiedliwe rozliczenie rozkradania państwa musi być szczepionką na rządy bezprawia. Na zawsze. Państwo P0 było i jest patologią, która nie może się powtórzyć. Musimy wrócić ze Wschodu na Zachód. Z nadzieją, że na zawsze.

Dokładnie na tym polega bolszewickie odwrócenie pojęć. Oni zawsze oskarżają swojego przeciwnika o to, co sami robią. A złodziejstwo jest ich jedynym prawdziwym celem, analizując fakty. Okradanie Polski i Polaków w totalitarny sposób jest ich systemową właściwością ich rządów [link]. Najpotężniejsze afery PiS są tysiące razy mniejsze, ponieważ są jedynie zaburzeniami systemu prawa i sprawiedliwości, a złodziejstwo bezprawia i niesprawiedliwości koalicji 13 grudnia jest ich celem i sposobem sprawowania władzy właśnie na wschodni totalny sposób.

P.S.
1) Na przykład
afera VAT
to konkretny rabunek rzędu ponad 200 miliardów złotych. Te grube miliardy rzeczywiście ukradziono i co gorsza to złodziejstwo, było draństwem systemowym, wspieranym i chronionym przez ich władzę.
2) Innym przykładem bolszewickiego chwytu propagandy pana Schetyny jest takie oto kłamstwo:
Walka z Unią Europejską i sojusze z Le Pen czy Salvinim w politycznej praktyce, wpychały Polskę w objęcia Putina.
Bzdura dość ordynarna, ale przeciwstawienie się jej wymaga dość skomplikowanego wywodu. Tak jest ponieważ konstrukcja tej bzdury atakuje ludzkie emocje upiornymi stereotypami logicznego fałszu i paskudnych przeinaczeń czy nawet pomówień.

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1659714

Proces tworzenia z Unii neoimperium trwa. Polska jako jego część nie miałaby na nic wpływu [link]

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1659750

 

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1659781

Michał Jach o wypowiedzi Kluzik-Rostkowskiej w sprawie śmigłowców Apache [niezalezna.pl]:
«Polityków, którzy przez lata zajmowali się czymś innym, przerzuca się w miejsca, o których nie mają pojęcia. Na ministra obrony desygnowano lekarza, który wcześniej był ministrem pracy i polityki społecznej, a dodatkowo, jako członek PSL, zajmował się rolnictwem. Donaldowi Tuskowi chyba chodzi o to, by ignoranci rządzili Polską.»

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1659820