166 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

*

JESZCZE CAŁKIEM NIEDAWNO ZA KONKRETNE AKTY ZDRADY ALBO DYWERSJI GROZIŁA KARA ŚMIERCI.  KULA W ŁEB - BEZ GADANIA, HENRYK SIENKIEWICZ OPISYWAŁ OKRUTNE PROCEDURY STOSOWANE PRZEZ WACHMISTRZA SOROKĘ - NAWŁÓCZENIE NA PAL.

 

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej siły politycznej,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa klasa polityczna!
]]>

 

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

W kolejną miesięcznicę katastrofy smoleńskiej z 10 kwietnia 2010 r. delegacja polityków PiS z prezesem partii Jarosławem Kaczyńskim na czele złożyła wieńce przed pomnikami prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku. Niestety, nie obyło się bez prowokacji. Kontrmanifestanci zachowywali się wobec Jarosława Kaczyńskiego i innych polityków PiS wyjątkowo agresywnie i wulgarnie.
[link]

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1658800

To są zwykli bandyci z UB, SB, WSI- FSB - wywodzący swoje tradycje od bolszewickich zbrodniarzy z sowieckiego NKWD i KGB.

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1658801

"To są zwykli bandyci z UB, SB, WSI- FSB ..."

Nie tylko, niektórzy czerpali i czerpią wzory z SA.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1658822

Tuskowi odjechały wszystkie pociągi do przyszłości [Stanisław Janecki] Często używany przez polityków oraz zwolenników obecnego rządu i samego Tuska obrazek CPK jako tylko łąki, która jest pilnowana niczym jakiś niezwykle ważny obiekt, doskonale oddaje poziom i styl myślenia lamusów i skamielin. Tusk zatrzymał się na stacyjce powiedzmy sprzed stu lat i czeka tam na pociąg. Tylko że to pociąg widmo. A sam Tusk nie zdaje sobie sprawy, że utkwił w przeszłości. Bo obok jest nowoczesny węzeł komunikacyjny. I Tusk nawet nie ma świadomości, że odjechały mu wszystkie pociągi. A on siedzi na ławeczce na zarośniętej zielskiem stacyjce, tak jak tytułowy Jańcio Wodnik w filmie Jana Jakuba Kolskiego, i sam też zielskiem zarasta.

Mit Donalda Tuska polegał głównie na tym, że wykreowano go na człowieka nowoczesnego, rozumiejącego cywilizacyjne trendy, Europejczyka, a nawet światowca.

Sprawa CPK, i nie tylko ona, dowodzi jednak, że mamy do czynienia z człowiekiem z przeszłości i to odległej. Przeszłości zapyziałej i estetycznie ubogiej, w której raz dziennie jakaś kolejka wąskotorowa odjeżdża z zapomnianej przez wszystkich pipidówki. Tuska wyobrażenie o Polsce zatrzymało się najpóźniej gdzieś w latach 50., gdy głównym narzędziem była łopata, a napędem siła mięśni.

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1658802

Chyba zdaje sobie sprawę, że sowieci mają zwyczaj likwidować postaci, które przestają być użyteczne. Po demontażu państwa Polskiego będzie zbędny. Może ma nadzieję na posadę dyrektora w Gazpromie?

Vote up!
4
Vote down!
0

Leopold

#1658812

"Trzeba budować programowy, pozytywny, wiarygodny wizerunek"
[prof. Norbert Maliszewski]

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1658803

 

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1658818