Konfederacja nie odpuści nadmiarowych zgonów

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Nigdy nie zapomnimy sanitarnej koalicji PO-PiS doprowadzenia do przyśpieszonej śmierci pod 200 tyś. Polaków, odbierania podstawowych praw  i ograniczania wolności pod pretekstem Covid 19, niszczenia gospodarki, defraudacji monstrualnych kwot z pieniędzy podatników.

Wyniki raportu NIK dotyczące przebiegu pandemii, zaprezentowane 12 września br w Warszawie w pełni potwierdzają słuszność krytycznego podejścia Konfederacji do sposobu postępowania rządu i Ministerstwa Zdrowia w związku z COVID -19.

Przypominamy, że 2 marca 2020 głosami 400 posłów Sejm przyjął rządowy projekt ustawy ws. koronawirusa, wraz z wcześniej przyjętymi przez komisję zdrowia poprawkami opozycji i partii rządzącej. Tylko Konfederacja GŁOSOWAŁA PRZECIW. Chodzi o Ustawę o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych. Senat zdominowany przez Platformę Obywatelską nie wniósł do niej poprawek.

„Specustawa covidowa” była sprzeczna z Konstytucją RP. Naruszała prawa i wolności obywatelskie. Wobec tej ustawy Kontrola NIK wykryła nadużycie praw obywatelskich, błędne vacatio legis, złamanie zasady prawa do dwuinstancyjności sądu oraz złamanie zasady jedności budżetu państwa.

Koronawirusa wykorzystano do defraudacji wielkich sum pieniędzy. Odbywało się to poza jakąkolwiek kontrolą parlamentarną i społeczną.

Kontrola NIK stwierdziła m.in.:

• 14 zbędnych szpitali tymczasowych za ponad 600 mln zł.

• 9 mld złotych na wydatki covidowe, co odbywało się poza kontrolą Ministra Zdrowia i NFZ.

• 221 tys. nadmiarowych zgonów.

Nielegalny lockdown oraz obostrzenia dotknęły gastronomii, hotelarstwa, handlu, turystyki (rozrywki, kultury i sportu). Przełamanie łańcuchów dostaw zaowocowało mniejszą podażą towarów, a w konsekwencji wzrostem cen.

Zakazywano organizacji wesel i imprez okolicznościowych. Zmarłych chowano nagich w workach w trumnach, bez możliwości godnego pogrzebu.

***

Rząd od początku zdawał sobie sprawę z bezprawności podejmowanych działań. Dlatego od sierpnia 2020 wielokrotnie podejmował próby przyjęcia skandalicznej ustawy zwalniającej ich z odpowiedzialności prawnej za wykroczenia i przestępstwa dokonywane pod pretekstem COVID-19. Chodzi o tzw. ustawę bezkarność plus.

***

Za te decyzje odpowiedzialna jest zarówno partia rządząca, jak i opozycja "totalna", która popierała decyzje rządu i totalitaryzm epidemiologiczny. Tylko Konfederacja mówiła o tym od początku, dlatego jest za rozliczeniem wszystkich winnych zaistniałej tragedii, jaką 0spotkała Polskę i Polaków.

Platforma Obywatelska, podobnie jak reszta opozycji "totalnej", krytykuje dzisiaj działania rządu, ale to właśnie ta opozycja razem z Prawem i Sprawiedliwością głosowała za obostrzeniami.

Konfederacja jako jedyna siła w parlamencie sprzeciwiała się temu, co narzucał „główny nurt globalistycznych korporacji farmaceutycznych i organizacji międzynarodowych”.

Rząd razem z opozycją doprowadził do 221 000 tzw. nadmiarowych śmierci, bankructw wielu przedsiębiorstw, inflacji, a w konsekwencji zubożenia polskiego społeczeństwa. Przyczynił się do tragedii wielu Polaków. Jako Konfederacja, będziemy dążyć do pociągnięcia winnych do odpowiedzialności karnej.

Włodzimierz Skalik

Wiceprezes Konfederacji Korony Polskiej

 

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.9 (12 głosów)

Komentarze

I tyle na temat. ;)

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1654457

by zagranie covidowymi dramatami przyniosło Konfederacji oczekiwane skutki.

Gdy jednak w końcówce kampanii przywalą Ustawą 447, to ... kto wie?

dratwa3

Vote up!
3
Vote down!
0

Wolność słowa bez odpowiedzialności za słowo staje się słowną chuliganką.

#1654459

lub zbolszewizowani ruscy patrioci i miłośnicy sowieckiego zbrodniarza z KGB Puttina...

Jak widać ciągle uprawiają zbrodniczą i antypolską propagandę... Byle by tylko służyć zbrodniczym interesom zbrodniarzy z Rosji i Białorusi.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1654462

Nie odpuszczę Konfederacji przyznania CERTYFIKATU nieodpowiedzialnej głupoty i bezrozumnej niekompetencji politycznej i merytorycznej we wszelkich dziedzinach mających jakiekolwiek znaczenie w życiu.

Uzasadnienie dostępne na odrębne życzenie wyrażone w dowolnej formie w jednym egzemplarzu, bez pieczątki i ukazu moskiewskiego caratu.

Vote up!
5
Vote down!
-1

michael

#1654471

Braun i jego kowidowa obsesja spowodowała, że facet postrzegany jest dziś głównie jako chory, nawiedzowny wariat... Kowidowa obsesja pewnych frakcji konfy obniżają jej zdecydowanie poparcie. Oczywiście można nastawić się na grupę docelową złożoną z wariatów, oszołomów ale czy warto wtedy tracić poparcie normalnej, zdecydowanie większej części społeczeństwa? Skórka za wyprawkę.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1654501

Braun mial kowidowa obsesje? Ja tez mam pewnie kowidowa obsesje, bo podobnie jak Braun sie nie szczepilem ani nie dalem sie oglupic KOWIDOWYMI PASZPORTAMI. Jakos tak dziwnie sie zlozylo ze gdy nagle zaczely forsowac polska granice tlumy Ukraincow po ataku Putina na Ukraine ten "smiertelny" wirus wystraszyl sie Putina i poszedl sie bujac. Oj ludzie niby inteligentni nauczcie sie przyznawac do swoich bledow. Jak jestescie mlodzi to przynajmniej sluchajcie tych ktorzy sa starzy i doswiadczeni zyciowo. Kto zarobil na maseczkach respiratorach dawno wrobelki cwierkaja, ale coz oni byli swoimi, gdyby byli Tuskowi, to smrod by sie ciagnal za przeproszeniem az do us..nej smierci.

Vote up!
2
Vote down!
0

JanStefanski

#1654511