NOWACKA SIĘ NIE CACKA

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Barbara Nowacka kłamie ale się nie cacka, idzie do przodu i atakuje. A już po protestach, próbuje złapać policję na błędzie, przyłapać na czymkolwiek. Bez względu na cokolwiek - kłamie w postępowaniu klasycznego totalitarnego prowokatora. Kłamie i atakuje [link]. Dlaczego jest prowokatorem?
Dlatego, że jest prowokatorem!

Dowodem prowokacji jest fakt samej obecności w miejscu w którym była, czynnie uczestnicząc w nielegalnej demonstracji. A opowieść o tym, że "politycy chodzą na protesty, aby "deeskalować konflikty" jest ordynarnym kłamstwem, ponieważ sama obecność każdego polityka w miejscu nielegalnej demonstracji jest oczywistą zachętą do eskalowania konfliktu. Wszelkie próby innego uzasadnienia tej obecności są matactwem procesowym, tego nawet nie trzeba uzasadniać ponieważ to jest fakt.

  1. Procedura: Klub parlamentarny Zjednoczonej Prawicy powinien natychmiast wystąpić z uzasadnionym wnioskiem przeciwko posłance Barbarze Nowackiej o bezzwłoczne pozbawienie jej immunitetu.
  2. Zarzuty: W uzasadnieniu wniosku musi być jasno sformułowany zarzut o popełnienie przestępstwa z artykułu 118 Kodeksu Karnego - § 1. Kto, w celu wyniszczenia w całości albo w części grupy narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub grupy o określonym światopoglądzie, dopuszcza się zabójstwa albo powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu osoby należącej do takiej grupy, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
  3. Uzasadnienie: Kto w warunkach pandemii COVID19 uczestnicząc w masowych nielegalnych zgromadzeniach przyczynia się do wzrostu transmisji wirusa, działając w pełni wiedzy o konsekwencjach, to świadomie dopuszcza się zabójstwa albo powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu osób określonych w przesłankach Art. 118 § 1 KK.
  4. Kara: Po uchwaleniu przez Sejm pozbawienia immunitetu tej posłance, oraz po sporządzeniu aktu oskarżenia proponowałbym wystąpienie Sejmu do Sądu z wnioskiem o odstąpienie od wymierzenia kary oraz środków karnych na mocy artykułu 61 Kodeksu Karnego, nawet jeśli to odstąpienie wymagałoby ustawy, ponieważ Zjednoczona Prawica nie ma zamiaru nikogo prześladować z powodu oczywistej głupoty politycznej i nieodpowiedzialności konkretnych osób lub polityków, lecz
  5. Właściwym celem Zjednoczonej Prawicy jest po pierwsze: Zwrócenie uwagi polskiej i międzynarodowej opinii politycznej i publicznej na niemądre prowokacje polskiej totalitarnej opozycji, która w drodze kolejnych oszustw i okłamywania polskiej i międzynarodowej opinii dąży do zrealizowania programu odbudowy totalitarnego systemu politycznego w Polsce, nawet za cenę życia i zdrowia polskich Obywateli, a nawet za cenę pozbawienia Państwa Polskiego suwerenności poprzez wprowadzenie uwarunkowania wypłat Unii od politycznych warunków, o których decyzje mogą być podejmowane administracyjnie.
  6. A po drugie: zwrócenie uwagi polskiej i międzynarodowej opinii politycznej i publicznej na fakt ludobójstwa jako konsekwencji wspierania, finansowania, organizowania i realizowania masowych nielegalnych protestów i demonstracji w czasie pandemii COVID19, wbrew zasadom ochrony życia i zdrowia ludzi. Żadne cele polityczne, światopoglądowe nie mogą być osiągane metodami zrównanymi z faktycznym ludobójstwem, nawet jeśli uczestniczą w tym instytucje europejskie.

I to by było na tyle.

______________________________________________________ 

Totalitarnym PO, PSL, Lewicy, żadnej Hołowni, Konfederacji ani ich ideologii
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale po prostu niczego, nawet złamanego grosza!

__________________________

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:18)

Komentarze

Ludzie! Proszę Was, nie używajcie sformułowania "opozycja totalna" ponieważ to nie jest prawda. Polska opozycja antypolskiego antypisu jest «opozycją totalitarną». Wszystkie totalitaryzmy, sowiecki w Rosji, jakobiński we Francji, czy faszystowski w Niemczech są homeomorficzne czyli mówiąc ludzkim językiem są tak samo skonstruowane i dlatego tak samo działają, co wynika z prostej oceny wszystkich kryteriów definiujących totalitaryzm, ma wszystkie właściwości podane w definicji. Proponuję więc eksperyment polegający na odrzuceniu pojęć "lewicy" i "prawicy" jako nieistotnych w definicji totalitaryzmów typu faszystowskiego i komunistycznego i połączyć faszyzm i komunizm z totalitaryzmem. I wtedy otrzymamy jedno wspólne pojęcie o antypolskich interesach totalitarnej opozycji i jej wszystkich wafli - od Barbary Nowackiej do Marty Lempart:

DEFINICJA WSPÓŁCZESNEGO KOMUNIZMU JAKO TOTALITARYZMU
(29 listopada 2020 roku)

Komunizm jest totalitaryzmem zorganizowanej grupy przestępczej, złożonej z ludzi interesu (świadomie i celowo posługujących się agenturą wpływu), realizujących plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, dążąc do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami.

[link], [link]

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

michael

#1653137

Lepiej dla niej byłoby "tańcz, głupia tańcz"

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1653142

«Wiemy, kto wydał takie rozkazy "eskalować protesty" i to jest pan Kaczyński» Taka figura retoryczna pani Nowackiej nazywa się insynuacją i jest to bezczelna insynuacja, stosowana zwykle przez prowokatorów. Kłamstwo tej insynuacji widoczne jest gołym okiem w faktach takich jakimi one są. Nikt, ani po stronie rządowej, ani po stronie policji nie wydał takiego rozkazu, ponieważ policja z niezwykłą starannością cacka się z totalitarnymi prowokatorami, jest najdelikatniejszą policją świata, która wykonuje zupełnie inny rozkaz: «Nie dać się sprowokować!»

Takie cackanie się polskiej policji z bezczelnymi, chamskimi agresorami, znieważającymi wszystko co w Polsce jest święte budzi już irytację zwolenników PiS, którzy rzeczywiście już od dawna oczekują twardego potraktowania bezczelnego postępowania tych jawnogrzeszników.

Jawnogrzeszników?
Raczej bezczelnych przestępców, pełnych pychy i pogardy prymitywnych łotrów.

Nie dajmy się sprowokować?

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

michael

#1653152

Nigdy i nigdzie, nawet na filmie. Kierwiński (1976), Gasiuk-Pichowicz (1986), Piotr Borys (1976) pojęcia nie mają, nie tylko nie wiedzą o czym mówią, ale insynuują przeróżne łajdactwa w złej wierze, posługując się własną łajdacką wyobraźnią. Mówiąc ludzkim językiem, każdy osądza ludzi według siebie. Słuchając mściwych wypowiedzi pani Kamili Gasiuk-Pichowicz rozpoznaję w jej chorej wyobraźni ludzi, którzy kiedyś stali po przeciwnej stronie krat.  Po jednej stronie ja, po drugiej stronie oni. A teraz przypomnę dwie prawdziwe sceny.

Pierwsza: Zostałem prewencyjnie zatrzymany, 31 sierpnia i doprowadzony do profosa milicyjnej izby zatrzymań na ulicy Łąkowej we Wrocławiu. Siedziałem skuty kajdankami w otwartej przestrzeni, na środku był stół, na którym leżał dzieciak, może 13 może 14 lat. Dość młody milicjant, na oko mógł mieć nie więcej niż 25 lat rozmawiał, najprawdopodobniej z małżonką, przez telefon, automat wrzutowy, przykręcony do ściany naprzeciwko dyżurki profosa. Tłumaczył małżonce, że ma dużo pracy i będzie musiał dzisiaj przyjść do domu dużo później, ale jeszcze będzie miał dość siły aby zająć się dzieckiem i wykąpać małego. Coś tam jeszcze zaćwierkał do słuchawki, pożegnał się i sięgnął po pałkę.

Wrócił do rozłożonego na stole chłopca by systematycznie walić w niego pałą. Okładał go fachowo, jak rzeźnik mięso. Przestałem się dziwić temu, że dzieciak się nie ruszał i nie odzywał. A ten po prostu bił małego. Spokojnie, bez żadnej emocji. Taka praca. Rzuciłem się do niego. Odwrócił się, uspokoił i przykuł mnie do czegoś tam i zaczął ryczeć do kogoś, aby przyszedł i zabrał mnie, bo mu przeszkadzam.
Komentarz:
Ten sukinsyn musiał być dobrze przeszkolony w milicyjnym katowaniu, by nie zabić, nie połamać, pozostawić minimalne ślady i zadać maksymalny ból. Ale najważniejsze, co zrobiło na mnie największe wrażenie, to ta część jego wyszkolenia, która dotyczy jego sumienia i wyobraźni, która zrobiła z niego sadystycznego kata zupełnie pozbawionego wszelkiej wrażliwości.

Druga: Następnego dnia zostałem zapakowany do transportu. Siedziałem w milicyjnym wozie, bez dostępu do okien, dwie drewniane ławy, środkiem przejście i krata. Za kratą miejsca siedzące dla konwojentów i szeroko otwarte drzwi z tyłu samochodu i opuszczone schodki. Za kratą nikogo, widok na wewnętrzne podwórko ówczesnej Komendy Wojewódzkiej MO we Wrocławiu. Na podwórko wjeżdżają kolejne transporty zatrzymanej wrocławskiej młodzieży szkolnej, które są powoli rozładowywane, preparowane przez rozgrzanych zomowców. Widać to z daleka jak przez mgłę, słychać jakieś rozpaczliwe krzyki, a nawet płacz. Selekcja nieomal jak w...
Umschlagplatz

Nagle słychać świst z płuc ciężko dyszącego człowieka, wręcz rzężenie z trudem wdzierającego się do płuc powietrza. To wrócił jeden z konwojentów, wdrapał się po schodkach, opadł na swoje siedzisko i ciężko dyszał. Spracowany oprawca, z trudem łapiący powietrze, zlany potem, z długą pałką w dłoni. Musiał odetchnąć, odzyskać siły, zziajany do granic.
Po kilku minutach odsapnął, podskoczył i zakrzyknął radośnie: - No to do roboty! I znikł!

Komentarz:
Do dzisiaj bijące serce komunistycznego reżimu robi na mnie równie paskudne wrażenie, a w akcji pana Piotra Borysa, Marcina Kierwińskiego, pań Kamili Gasiuk-Pihowicz, Barbary Nowackiej czy Joanny Scheuring-Wielgus rozpoznaję dusze tych milicyjnych oprawców - ten sam absolutny brak empatii, zero zrozumienia i wyobraźni, nic ludzkiego, zupełnie bez sumienia. Minęło czterdzieści lat, to już nie są tamci oprawcy, są nowi, choć tacy sami.

Oni oczywiście nie rozumieją takiej policji, która nie morduje, nie pojmują patrząc na policjantów, którzy nie dają się sprowokować, to przekracza ich wyobraźnię. Próbują chociaż wywołać takie wrażenie, użyć takiej narracji w swojej propagandzie, oni by bardzo chcieli by współczesna polska policja była milicją ich sowieckich marzeń.

Oni wszystkich szacują według siebie. 

Homo sovieticus z makarowem w łapie.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

michael

#1653175

  Witaj! ZOMO pamiętam, bo mnie oni spałowali w Katowicach, jako młodego chłopaka. Ale od siebie dodam, że jeszcze mamy część milicyjnego wpływu w policji. Przecież, to była przeważnie pokoleniowa scheda. Przykład ostatnio w "marszu mobilnym", gdzie na mobilnych wymuszono, marsz pieszy sugerując im wysiadanie z samochodów.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1653199

Nowacka z klubu PO (prawicowego do niedawna - to taki żart) ma tę samą przypadłość jak jej towarzyszki z ulicy - lewackie otępienie mózgu...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1653177

Nowackiej by się przydała cocaina. Mniejszy uszczerbek na zdrowiu.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1653186

Tusk nadal milczy w sprawie gejowskiego skandalu w szeregach jego partii. Mnożą się pytania, skandal zatacza co raz szersze kręgi. Merkel przerywa urlop i wzywa Premierów państw Uni na naradę. Coraz bardziej napięta atmosfera.Czy to koniec Tuska na stanowisku przewodniczącego EPP?

TVN24:

Jak donosi nasz anonimowy informator ,Donald Tusk wiedział o orgiach odbywających się w partii EPP, parę razy także musiał brać udział,głównie pilnował drzwi

 

ps.

Milczy, bo prawda boli jego tylną część ciała .....tylko jest pytanie czy Tusk to pedał czy ofiara

 

 

https://twitter.com/johnsmiths74

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1653246

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1653248

Głos wnuczki członka KC PZPR, członka Akademii Nauk ZSRS, Budowniczego Polski Ludowej, działacza FJN.

https://t.co/p6xgQngkvo?amp=1

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1653429