STO DWUDZIESTA SIÓDMA MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI!

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Kolejne dni, 7, 10 i 11 listopada, kolejne dni nienawiści do polskiej Niepodległości, dni pogardy do polskiego suwerennego bytu narodowego, a wszystko w zbiorowym wykonaniu starej i nowej bolszewickiej lewicy, kopiującej morderczą nienawiść i pogardę rewolucji francuskiej 1789 roku, pryncypialnych aktywistów czerwonego Komsomołu, brunatnego Hitlerjugend, bezmyślnie małpując wszystko, co już kiedyś zdarzyło się we wszystkich totalitarnych rewolucjach. Tak zwany "strajk kobiet" z filmową dokładnością odtwarza brutalność rewolucyjnej młodzieży nazistowskich bojówek w Niemczech, rosyjskich bolszewików, polskich "młodych z ZMP", powtarza rewolucję seksualną wszczynając wojnę z Kościołem.

Niemieccy naziści prześladowali wszystko co żydowskie. Właśnie z nocy z 9 na 10 listopada przypada rocznica niemieckiej nocy kryształowej, o czym wspominam w felietonie "Kryształowa niedziela". A współcześni polscy naziści z tego niby "strajku kobiet", prześladują wszystko co polskie. Zachowanie "rewolucyjnych bojówek" do złudzenia przypomina rozkręcane przez propagandę Adolfa Hitlera i bojówki SA Ernsta Röhma igrzyska antychrysta.

Co gorsza, rzekomo spontaniczny "strajk kobiet" pani Marty Lempart przyjął za swoje i zażarcie walczy identycznie o to samo, co przyniosła polskim kobietom ideologia hitlerowskiego narodowego socjalizmu, która także walczyła o swobodne stosowanie eugeniki, eutanazji, aborcji i antysemityzmu. Eugenika, Eutanazja, Aborcja i Holocaust miały być najbardziej postępowym i nowoczesnym zbawieniem zdrowia narodów świata.

Dlatego w czasie hitlerowskiej okupacji obowiązywało w latach 1943–1945 prawo pozwalające na dokonywanie aborcji w nieograniczonym zakresie przez Polki – był to jedyny raz w historii Polski, kiedy aborcja była legalna „na żądanie” [wikipedia].

Tak to polskiej totalitarnej opozycji wyszło. Dzisiaj 10 listopada roku 2020 kompletnie zdemoralizowana antypolska opozycja radośnie obchodzi rocznicę hitlerowskiej kryształowej nocy, robiąc to samo i tak samo - dokładnie w tym samym celu.

Przypominam raz jeszcze: - W całej tysiącletniej historii Polskiej tylko i jedynie w czasie wojny i rządów niemieckiej  III Rzeszy obowiązywało prawo pozwalające na niczym nie ograniczoną aborcję – był to jedyny raz w historii Polski, kiedy aborcja była legalna „na żądanie” [wikipedia]. A dzisiejszy "strajk" domaga się dla polskich kobiet dokładnie tego samego, co kiedyś zrobił dla nich Adolf Hitler.

Jutro jest Święto polskiej Niepodległość. 11 listopada. Święto, które od stu dwu lat obłożone jest agresywną nienawiścią i pogardą wszystkich totalitarnych czyli komunistycznych i faszystowskich armii Hitlera, Lenina, Stalina, Verhofstadta, Donalda Tuska i całej polskiej lewicy. Jest to jedna, wspólna dla całej globalnej lewicy nienawiść odbierającym wszystkim narodom świata prawo do ich narodowej i państwowej suwerenności. 

Nie jest przypadkiem, że właśnie w tym dniu dzieje się starannie zaplanowana wojenna operacja przeciwko naszej Ojczyźnie. O długoterminowym planowaniu tej wojny przez światowy totalitaryzm, porozmawiamy jutro. 

My wiemy swoje, totalitarny obóz politycznych wspólników smoleńskiej zbrodni razem z wrogami polskiej Niepodległości oraz jego współczesną agenturą polskich zaprzańców musi odejść. Bez względu na to w jakich mundurach przybywają, jakimi barwami się osłaniają. Tertium non datur. 

Trzeba zniszczyć "Wielką Ściemę" nowego polskiego totalitaryzmu.

NASZYM OBOWIĄZKIEM JEST STAWANIE W OBRONIE NIEPODLEGŁOŚCI OJCZYZNY PRZED MORDERCZYM ATAKIEM WSPÓŁCZESNEJ REWOLUCJI KOMUNISTYCZNEJ

PRZECIWKO POWROTOWI TYCH Z UB


"Nasza Cywilizacja Nasze zasady"

________________________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej ich Ideologii ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

____________________

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:11)

Komentarze

Polscy studenci jesienią 2020 roku protestujący przeciwko dyktaturze to naprawdę interesujące zjawisko, dokładnie dokumentujące korzenie totalitarnej propagandy w polskim środowisku akademickim do cna przeżartym przez komunistyczną agenturę.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

michael

#1651367

Jakie młodzieży wychowywanie , takie EFEKTY mamy w domach i na ulicach.

Świątecznie pozdrawiam. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1651426

Człowiek, który się szwabom, kacapom i folksdojczom, nie kłaniał !!!

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1651388

Komentarz do foto - cymes! Chyba machnę mema bo aż się prosi.:):):)

Pozdrawiam świątecznie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1651433

W dodatku bardzo trudno znaleźć film z przemówieniem L. Kaczyńskiego z 1.09.2009 roku, z kiedy pochodzi to zdjęcie. To wówczas naraził się swoją bezczelnością i Putinowi i Makreli. Putin na zdjęciu to chyba jeszcze Jelcynowski oryginał, jest w tym samym wieku co dzisiejsza kopia.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1651435

Przemówienie Prezydenta RP śp.prof. Lecha Kaczyńskiego 1.09.2009 r na Westerplatte:

Pozdrawiam.

PS.ALL! Kopiować bo lewactwo czyści neta na potęgę. 

Pełna treść przemówienia Prezydenta RP, śp.prof.Lecha Kaczyńskiego 1.09.2009 w 70.rocznicę wybuchu II wojny światowej w "wydaniu papierowym" tu:

https://www.polskieradio24.pl/5/3/Artykul/2184254,Nie-ustepujmy-imperializmowi-Zobacz-archiwalne-wystapienie-Lecha-Kaczynskiego-na-Westerplatte 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1651457

Ponadto nie bał się otwarcie stwierdzić prawdę o Katyńskim Ludobójstwie jako rewanż Stalina za Cud nad Wisłą,

.....za to płaci się najwyższą cenę !

......Prawda kosztuje....jaką musi mięć wartość !...........dowiemy się po drugiej stronie,

......,...albo przelękniemy się - za późno........albo dane nam będzie "zobaczyć i usłyszeć"; czego ucho ani oko nie widziało........

Cześć Chwała Bohaterom !

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1651439

"Ponadto nie bał się otwarcie stwierdzić prawdę o Katyńskim Ludobójstwie jako rewanż Stalina za Cud nad Wisłą,

.....za to płaci się najwyższą cenę !"

Za przeproszeniem, ale takie zbrodnie nie są popełniane z zemsty za słowa i w wyniku emocji.

Ta zbrodnia była przygotowywana już od początku 2009 roku, kiedy prezydentem USA został B.H.Obama, który szedł do władzy z zadaniem rozpoczęcia polityki resetu USA/Zachodu z Rosją i stworzenia EURAZJI jako konfederacji UE z Rosją, sojusznika USA w konfrontacją z Chinami, które z poczatkiem XXI wieku zaczęły wyrastać na głównego przeciwnika USA i stawały się zagrożeniem dla globalnej dominacji USA.

Koncepcja i projekt EURAZJI był odrzucany przez PIS i śp. Prezydenta, bo doprowadził by on do statusu Polski jako rosyjskie kondominium z linią podziału stref wpływów w przybliżeniu na linii Ribbentrop Mołotow(polityka regionalizacji UE miała na celu umożliwienie takiego podziału na strefy wpływów, które nazywano strefami odpowiedzialności za bezpieczeństwo i stąd rezygnacja Obamy z budowy tarczy antyrakietowej w Polsce i w Czechach, ogłoszona 17.09.2009 roku, którą tak usilnie negocjował śp. Prezydent L.Kaczyński).

Planowana była zbrodnia, w której mieli zginąć obaj Bracia, by jak mówił D.Tusk w TVN24 w dniu 28.01.2010 roku, "...by PIS już nigdy nie mógł powrócić do władzy"(taki plan prowadził D.Tusk od początku 2009 roku).

 

Dlaczego pomimo upływu ponad 10 lat od zbrodni, prawda nie może ujrzeć światła dziennego?

Bo to zagraża interesom uczestników spisku na życie śp. Prezydenta i polskiej patriotycznej elity, czyli Niemiec, Francji, USA/Izrael, zaangażowanych w politykę resetu USA-Rosja.

Po klęsce polityki resetu USA-Rosja, interes USA/Izrael się zmienił i stąd umożliwienie powrotu PIS do władzy i odsuniecie pro niemiecko rosyjskiej koalicji PO-PSL od władzy i wspieranie przez USA Trójmorza i obrona wschodniej flanki NATO.

 

Reasumując: Interesy i tylko interesy mocarstw stały za zbrodnią a nie zemsta za słowa.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1651517

Szanowny Panie Stan35, to co Pan napisał jest oczywiste, po prostu odniosłam się do wpisu Pana Huskiego :

".Człowiek, który się szwabom, kacapom i folksdojczom, nie kłaniał !!!."

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1651585

35stan,

chcesz powiedzieć, że zniszczenie samolotu zaplanował już Obama, ledwo został prezydentem? A są na to jakiekolwiek dowody, poszlaki?

Obama szedł już do władzy z zamiarem resetu i stworzenia Eurazji? Aha.

A ta konfederacja UE i Rosji to miałaby sama powstać, tak z chęci Putina i spiskującego za darmo Obamy, co?  Jak niby technicznie by to wdrożono? Takie potęgi, takie spiski a jakoś im się nie udało, niech zgadnę to przez to, że dzielny 35stan zauważył spisek.

podziału na strefy wpływów, które nazywano strefami odpowiedzialności za bezpieczeństwo - aha, czyli NATO nieważne, bo Obama z Putinem kazaliby Polsce i UE wyjśc z NATO a oddać fizyczną kontrolę Rosji, co?  Niby w jaki dokłądnie sposób? Kto komu by nakazał, jakie traktaty byłyby potzrebne a z czym jest to sprzeczne?

interes USA/Izrael się zmienił- te kraje mają różniące się interesy, powtarzanie o usraelu itp. to antysemicka bzdura dla idiotów. jak zresztą dokłądnie zmienił się interes Izraela w stosunku do Polski? I jaki ma mieć związek z resetami, zamachem smoleńskim i oddaniem nas Eurazji? niech zgadnę, żydki rządzą światem i kontrolują nawet pogodę?

 

stąd umożliwienie powrotu PIS do władzy i odsuniecie pro niemiecko rosyjskiej koalicji PO-PSL od władzy i wspieranie przez USA Trójmorza i obrona wschodniej flanki NATO.

w jaki dokładnie sposób? zagłosowali za obywateli? było oczywiste, że w końcu PiS przeważy PO, tylko pytanie, kiedy.

PO-PSL przestali być prorosyjscy ale co tam szczegóły. Trójmorze jest bacikiem na Niemcy i sposobem na własną obronę regionu, co się może zmienić a wschodnią flankę to zaczął wzmacniać Obama.

 

 

Co tam szczególy, jak można wymyślać kretyńskie historyjki i zapełniać ramy treścią a oczywiste bzdury nie przeszkadzają

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1651816

Tzw. "strajk kobiet" to nic innego jak kolejna mutacja "ciamajdanu" przygotowana i zorganizowana stale przez tych samych antypolskich konfidentów obcych, za pieniądze finansowych grandziarzy...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1651394

   Dzisiaj, na ustach wielu Polaków Bóg Honor Ojczyzna.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1651423

Tak, na wielu ustach Polaków.....,nas jest więcej !

Dziękuję,

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1651440

A pod budka przy ruskiej ambasadzie, kto ma dziś dyżur???

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1651448

Dyżurny.......już samo to słowo odbieram pejoratywnie.......przynajmniej udzielając odpowiedzi na Twoje pytanie.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1651590

Współczesna polska totalitarna opozycja jest żywotnie zainteresowana tym, by nikt nigdy nie dowiedział się o tym, kim oni naprawdę są i dlaczego robią Polsce takie koszmarne draństwo. Istotną przyczyną jest podwójna mistyfikacja, zawsze wykorzystywana przez wszelką lewicę na całym świecie. Mistyfikacja, dezinformacja, oszustwo, albo kłamstwo, jak to draństwo zwał, tak zwał, to jest stałe szalbierstwo nieodłącznie związane z komunizmem. Komunizm bez kłamstwa nie ma żadnej szansy na przetrwanie [link].
Są dwa proste zjawiska definiujące istotę komunizmu:

Pierwszy aspekt behawioralny:
Komunizm, a właściwie komuniści to gatunek drapieżnika albo pasożyta, który skrada się do ofiary, stara się oszukańczo wzbudzić jej zaufanie aby osłabić jej wolę przetrwania albo nawet skłonić ją do dobrowolnego oddania się napastnikowi. Komunizm jest jak modliszka, która urywa partnerowi głowę w szczycie miłosnej ekstazy, albo skorpion obezwładniający ofiarę, by mógł ją pożreć nieomal żywcem. 

Drugi aspekt - cel komunizmu:
Komunizm jest pasożytem, którego celem jest grabież, a ofiarami są państwa, komunizm jest drapieżnikiem grasującym w międzynarodowej przestrzeni, a jego ofiarami są całe państwa. Wszystkie deklarowane przez komunistów ideologie są jak jad skorpiona, są tylko po to, aby zniszczyć albo chociaż obezwładnić działanie systemów atakowanych państw. Prawdziwym celem komunizmu są nasze pieniądze. 

Podsumowanie:
Komunizm jest więc zwykłym złodziejem, ordynarnym bandytą, który żyje i działa tylko w jednym celu - aby nas okraść, ograbić, a nawet nas zabić. A cała reszta, wszelkie ideologie i szczytne cele, to tylko propaganda, kłamstwo i maska.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1651443

Już po nas

- tvn podał , że zniszczono kwietnik !

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1651447

Raczej po nich. Nie ma się czym przejmować. TVN jest podręczną instalacją telewizyjnego radiowęzła takich facetów jak Budka, albo Hołownia, którzy z kolei są aktywistami prowadzonymi na smyczy przez niezbyt im bliskich "sponsorów". Smycz jest więc dość długa, ciągnie się jak flaki z olejem, przypomina starą rozlatującą się instalację dzwonka dla służby kuchennej w salonie emerytowanej pani generałowej K. 

Zanim "sponsor" się obudzi, zastanowi, coś przekąsi i przekaże pani generałowej K. odpowiednie polecenie, a ta szarpnie za sznur od dzwonka, pogada z podkuchenną, by ta wymyśliła jakąś narrację i pobiegła z nią do TVN, to polityczne wieki miną. 

Dlatego zanim redakcje tych instalacji nagłaśniających zrozumieją co mają mówić, bzdury gadają o kwietnikach. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1651472

Oj.....biedne kwiatki.......ekologia.......

.......Tak jak nie kończące się obrady  UE ........a CO2 jest bez objawowe .

Przy okazji, będąc na tych studiach podyplomowych dla bezrobotnych nauczycieli  ( oj, cudowna UE, dała mi tę szansę......za darmo !........dowiedziałam się, że "eksperci" z UE po wielogodzinnych  obradach..........uznali, że marchewka to owoc.,

muszą debatować, kaska leci

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1651593