Tusk radzi Totalnej Opozycji " Opór aż do wyborów " czy raczej do totalnej klęski !

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

" W wywiadzie dla najnowszego wydania „Polityki” Donald Tusk, analizując przegraną kandydata KO Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich, wskazał, że uzyskał on maksimum możliwe do osiągnięcia w tych wyborach. Jednocześnie były premier i były przewodniczący Rady Europejskiej zwraca uwagę, że „jedną z przewag PiS nad opozycją jest ich solidarność z własną przeszłością”. Dla opozycji Tusk ma jednak kilka rad...

Opozycja musi odzyskać pewność siebie, przestać się bać własnych cieni.- mówi przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Donald Tusk.- jak podaje dzisiaj Niezależna.pl. ( https://niezalezna.pl/348254-tusk-przerywa-milczenie-i-ujawnia-plan-dla-opozycji-opor-az-do-wyborow-a-co-z-trzaskowskim )


Przeglądając niemiecką prasę przed wyborami prezydenckimi w RP znalazłem taki oto artykuł w którym to piszą,że jeśli kandydat PO nie wygra wyborów prezydenckich to przestaną sponsorować tę partię ponieważ jest nieskuteczna i nie przynosi żadnych efektów w walce z obecnym rządem.

Tusk robi po prostu swoje. Tak był przygotowany przez propagandę niemiecką od dziesięcioleci. Z pochodzenia Polak z przekonania Niemiec nienawidzący Polaków,o korzeniach niemieckich,łasy na pieniądze pasował propagandzie niemieckiej jak ulał. Puszczony na polskie salony czół się jak ryba w wodzie. Dziwię się tylko patriotycznym elitom polskim za ich ślepotę i naiwność.Tak mi się zdaje, że i nadal nie dostrzega się tego co ten typ naprawdę ma w planie.Uważam, że Tusk to najbardziej szkodzący Polsce człowiek, bezwzględny i skłonny zrobić wszystko by zniszczyć nasz kraj. Chciałbym doczekać chwili kiedy odpowie karnie za katastrofę ( raczej zamach ) smoleński.

W takim razie życzę PO aby nigdy nie wygrała rządnych wyborów. A sobie życzę aby osoby głosujące tudzież sympatyzujące z tymi popaprancami przejrzeli na oczy i w następnych wyborach wyborach pogonili tą zgniliznę do szamba tam gdzie ich miejsce. I może wtedy wyklaruje się w moim kochanym kraju Polsce pokolenie które bez zbędnych animozji wysforuje ten cudowny kraj na lidera Europy z wiarą chrześcijańska oraz uszanowaniem rodziny oraz życia od narodzin do naturalnej śmierci. Takie skromne są moje marzenia a zarazem tak niepewne. Ale jestem optymistą. Tak mi dopomóż Bóg.

Młodzi powinni pamiętać, że za rządów PO przeprowadzano plan likwidacji polskiej państwowości, likwidowano Pocztę Polską, Policję Państwową, Polskie Koleje Państwowe,gospodarkę i przemysł, a dziś ten były Premier     ( o Boże) namawia by walczyć z Polskim rządem w celu dokończenia dzieła zniszczenia. Gdzie prokurator i służby?

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:11)

Komentarze

Mieliśmy już moherowe berety,,bebeszenie, dobijanie watahy, walenie dechą oraz cały przemysł pogardy i nienawiści. Ta łachudra, ten ludzki parch,sączy jad nawet z Brukseli.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642359

Przyszli historycy będą się zastanawiać i toczyć spory, czy bardziej szkodził Polsce Wałęsa czy Tusk. W osobie Bolka sowieci mieli swego człowieka i kontrolę nad procesem transformacji - przydał się zapobiegając rozlewowi krwi i zapewniając "miękkie lądowanie" nomenklaturze komunistycznej i bezkarność zbrodniarzom. Tusk oddał nieocenione usługi Niemcom umożliwiając neokolonialną penetrację i gospodarcze opanowanie terenu. Obaj sprzyjali wykupywaniu aktywów polskich przez Żydów (Shimon Perez - "wykupujemy Rumunię, Węgry, Polskę , nie mamy z tym żadnego problemu")

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1642370

Nie ma żadnej różnicy pomiędzy bolkiem, a "hyżym  rujem" - jeden i drugi ZDRAJCA. 

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1642372

 Tusku polskość to nienormalność!!! ty szkopski kretynie.

Więc ja ci życzę z głębi mojego POLSKIEGO serca,

byś zawisł jak kiedyś

na wysokim kominie.

AMEN!

https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/galeria/468407,sprzedawca-bulek-czysciciel-kominow-dziennikarz-premier-posady-donalda-tuska-zdjecia.html

https://www.youtube.com/watch?v=sMC_WEiag0w

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1642373

Facet, ikona partii, który przejebał wybory prezydenckie zakłada bezpartyjny Ruch Obywatelski.

Zabawne.

To tak jakby stara qrwa zrobiła sobie kucyki z  ....niebieska kokardą i poszła wabić klientów pod gimnazjum.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642406

szuka wyjścia z dziury.
No i rucha znalazł - obywatelskiego.

TO takie słowo wytrych,

pasuje durakom do wszystkiego.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1642415

"Przeglądając niemiecką prasę przed wyborami prezydenckimi w RP znalazłem taki oto artykuł w którym to piszą,że jeśli kandydat PO nie wygra wyborów prezydenckich to przestaną sponsorować tę partię ponieważ jest nieskuteczna i nie przynosi żadnych efektów w walce z obecnym rządem."

Przegladając prasę franuską - "Le Monde", "Liberation" wyczytałam, że Polsce, by stała się bardziej demokratyczna, potrzebna jest silna opozycja !
-Piszą również, że różnica głosów, odwolania, protesty itp między Dudą a Trzaskowskim wydają się "louche"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

H44

#1643757