Czarne "protestantki" i biskup Pieronek

Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Kraj

Skojarzenie nie jest absurdalne, choć tak zapewne brzmi. Biskup Pieronek podobno ostatnio stwierdził, że w Polsce jest dyktatura. Czarne istoty – nie śmiem pisać jakiej płci, bo to ponoć naruszenie jakichś dóbr, jako że być może niektóre z nich nie chcą, i słusznie, by je nazywano kobietami, gdyż same orzekną, jakiej są płci – wołały o prawa dla kobiet, a także o to, by wolno im było ad libitum urządzać rzeź niewiniątek. A ponieważ im nie wolno, zatem ma rację biskup, że jest dyktatura, Oto, i niby nonsens zaczyna mieć swój sens. Zresztą to wcale nie rzecz odosobniona. Obiło mi się o uszy, że rzecznik praw obywatelskich także „rzecznikuje” nie tym co trzeba, karcąc komisję zajmującą się kradzieżą placów i domów, a nie tych, którzy się tym procederem parają. Może liczy na wygraną w wyborach jako adherent Nowoczesnej, może Platformy, kto go wie? Ale, że dziwne to wszystko, temu nie można zaprzeczyć. Coś się ludziom pokręciło.

Ponieważ jeszcze za PRL, i moich lat młodych prawie ślubowałem, że nie będę się niczemu dziwił, przeto nie dziwię się ani biskupowi Pieronkowi, ani rzecznikowi, ani czarnym wdowom (to wyjątkowo groźny rodzaj pająka). A swoją drogą, te niewiasty w kirze, niektóre już dość sfatygowane (czyżby też zainteresowane aborcją?) rodzą takie mentalne, tylko mentalne skojarzenie z owym jadowitym stworzeniem. Bo i to i to czarne, a ponadto jad sączony w imię prawa do… do czego? Ano, wiadomo, do wolności na czyjś koszt. Czyż aborcja nie jest wolnością dopuszczającą zabicie istoty, której nie można zapytać, czy chce umrzeć? O tyle jest gorsza od eutanazji, bo tam niekiedy można delikwenta o to zapytać.

A więc krótko i zwięźle. Księże biskupie, u nas jeszcze nie ma dyktatury, ale te czarne niewiasty o nią walczą, o jaką dyktaturę, tego nie muszę mówić. I powiedzmy, że Asmodeusz swymi sztuczkami sprawi, że im się to uda, to co wtedy ksiądz biskup powie? Pytanie czysto retoryczne, bo ta czarna procesja coraz to topnieje i stopnieje, bo nic nie jest tak bardzo nudne jak głupota. Myślę, że nawet ksiądz biskup się z tym zgodzi. Jest ksiądz tylko o 3 lata ode mnie młodszy, czyli w wieku, kiedy tę przypadłość ludzką należy już rozpoznawać i u siebie i u bliźnich.

A czarnym manifestantkom zalecam, by nie zdejmowały kiru. To jest żałoba po tych wszystkich tak okrutnie zamordowanych dzieciakach. Niech chociaż tyle mają.

P.s. Piszę tak śmiało o mordowanych dzieciakach, ale jak długo pozwolą na to? Ponoć są starania, by taki mord mniej drastycznie nazywać. Taka katowska kosmetyka.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (26 głosów)

Komentarze

tyle tylko,ze miotły zamieniły na parasolki i dlaczego takie stare i brzydkie?

Polska Kobieta ,dumna z tego,ze jest KOBIETĄ

Vote up!
18
Vote down!
0

gość z drogi

#1549817

Szanowny Panie Profesorze,nic dodać,nic ująć.Uczy Pan każdym słowem,
każdą myślą.Najszczersze serdeczności i życzenia,dodaje Pan sił i
wiary że będzie lepiej.

Vote up!
14
Vote down!
0
#1549824

Głupota jest stałym towarzyszem lewackiego bełkotu - nie tylko w tej kwestii...

Vote up!
12
Vote down!
0

Yagon 12

#1549825

Wypowiedzi co niektórych pseudo kapłanów, tylko dają dowody że w kościele katolickim w Polsce, lobby masońskie mają się dobrze i coraz większy zataczają krąg wyznawców złotego cielca.

Pasterz Boży ma prowadzić swoje owieczki ku zbawieniu, a nie na zatracenie i potępienie, a tak się dziś dzieje w Polsce.

Ja nigdy nie pozwolę i będę protestował przeciwko mordowaniu dzieci nienarodzonych i każdego życia danego przez Pana Boga.

Pozdrawiam księdza profesora.

Vote up!
13
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1549826

Dobrego Dnia Niedzielnego 

Autorowi ,Piszącym i Czytającym...

a szczególnie Polskim Kobietom,Matkom Babciom i Młodym Dziewczętom :)

Szczęść Boże :)

Vote up!
7
Vote down!
0

gość z drogi

#1549837

widzę, że jest pani wciąż bardzo aktywna na Niepoprawnych.

Gratuluję wytrwałości.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1549839

i również serdecznie pozdrawiam :)

za chwilę ważny nasz Polski Mecz,więc zaraz znikam ale wcześniej szybciutko odpowiadam na serdeczne słowa,

powroty,ach te powroty :)

i chociaż to już nie ta sama "woda" do której się nie wchodzi po raz drugi,to zawsze z wielkim sentymentem zaglądam do kochanego przez wiele lat Miejsca Miejsca w internecie :)

serdeczności popołudniowe :)

Vote up!
4
Vote down!
0

gość z drogi

#1549853

Szczęść Boże ks. Prof. Zygmuncie Zieliński. Gorąco dziękuję za ten wpis niezwykle ważny, mądry i b. potrzebny, bo odważny i na czasie. Podpisuję się pod nim dwoma rękoma! Demoniczna ideologia gender jest w tej chwili największym zagrożeniem dla pokoju w Europie i na świecie. Wie o tym każdy, kto ma zdrowy olej w głowie. I tu jest prawdziwa dyktatura bp Tadeuszu Pieronek z Krakowa. Rozpoznawanie dyktatury w działaniach obencego rządu RP, czy w działaniach lidera PiS Jarosława Kaczyńskiego jest pełną kompromitacją! Proszę nie przynosić wstydu Kościołowi katolickiemu. Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam ks. Zygmunta z KUL.

Vote up!
9
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1549840

Dla bpa o pseudo z czasów komuny TW Feliks rzeczywiście może być ciężko pogodzić się z 'nowym' i tęskniąc 'aby było tak jak było'  dostrzega dyktaturę. Ciekawe czy "dyktatura" obniży emeryturę TW Feliksowi za działalność w minionym okresie, dodać można jako wolnego obywatela  ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

To ya.

#1549937