Dobra zmiana - kiedy Polacy zrozumieją czym jest podłość i głupota.

Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Kraj

Jeden z moich znajomych zaskoczył mnie ostatnio, relacjonując swój udział w jakimś przyjęciu imieninowym. Był wzburzony, kiedy opowiadał, jak to niektórzy z obecnych dosłownie pomstowali na „pisiorów”, wzdychając zarazem do… Właśnie do czego? Zapytani o to, odpowiadali krótko: żeby było, jak kiedyś . A dlaczego? W zasadzie odpowiedzi spójnej nie było. Może tylko jedna: żeby nie trzeba było się bać. A obecnie? Jest niepokój, bo we wszystko wtykają nos. To mówili ludzie po studiach, wolne zawody. Ich obchodziło wyłącznie to, czy koniecznie trzeba zaraz taszczyć kasę fiskalną? A więc w końcu wychodziło na to, że ta dyktatura zarzucana Jarosławowi Kaczyńskiego, to nic innego, jak porządkowanie spraw państwa. Zadbanie o to, by nie oszuści, złodzieje i różnego rodzaju męty na wysokich często stołkach pasły się na polskim chlebie, ale by miało go pod dostatkiem polskie dziecko. Porządek, uczciwość, zwłaszcza w wymiarze sprawiedliwości, to dla tych ludzi horror. Nazywają siebie samych inteligencją i na papierze może nią są. W istocie, to ciemnogród w najgorszym wydaniu.

Ta konwersacja imieninowa pokazała jakimi kategoriami myśli ta tzw. inteligencja, w PRL trzeba by dodać: pracująca, oczywiście dla własnego profitu. To jest tragiczne, ale tych ludzi nic więcej nie obchodzi. Tylko ich egoistycznie pojmowane dobro. Nic dziwnego, że z tych środowisk, dodajmy do nich jeszcze popłuczki PRLu składa się ta tzw. „totalna opozycja”. Wespół z tą skamlącą i wymyślającą coraz to nowe gangsterskie zagrywki mające na celu: przeszkadzać Państwu w pracy nad dobrem wspólnym, gromadą byłych pachciarzy władających Polską i wpychających ją coraz bardziej w status kolonii ta, przeważnie rodem z PRLu, inteligencja daje nieustanny popis stanu swych umysłów odpowiadającemu ich postawie aspołecznej i skrajnie egoistycznej, a zarazem przeczącej znaczeniu jakie ma samo pojęcie inteligencja.

Najbardziej zabawne, choć zarazem smutne jest to, że stanowisko surowych sędziów i mędrców przyjmują tacy ludzie jak Leszek Balcerowicz, który zubożył naród, a nagarnął dobra do kieszeni swych pezetpeerowskich kolesiów. Ma mu naród za co dziękować, podobnie jak za ekonomistę wszechczasów, a ostatnio także polityka, pana Petru, którego szkolił.

Otóż cóż to takiego ten pan Balcerowicz powiedział . Cytuję za Onet. pl ; Niezależna. pl z 25 IV 2017.

„Leszek Balcerowicz skrytykował premier Beatę Szydło za "wprowadzanie opinii publicznej w błąd w sprawach gospodarczych". - Premier Szydło szczyci się nieodpowiedzialnością - stwierdził w TVN24. Na początku maja Beata Szydło powiedziała w Sejmie, że dzięki polityce PiS pieniądze na program 500 plus są i będą. Dodała, że "zdaniem niektórych wystarczy nie kraść". - Słowa pani Szydło to powtórka z Łukaszenki, brutalnego dyktatora, który, zanim został dyktatorem, wygrał wolne wybory na Białorusi, twierdząc, że reformatorzy kradną. I to jest bezczelne, brutalne naśladownictwo. Ona się powinna wstydzić.”

Dziwna rzecz, że nie porównał Beaty Szydło do Hitlera. Jak szaleć to szaleć. Ale porównania mu darujmy. Ciekawe, jakim sposobem wprowadziła pani premier opinię publiczną w błąd w sprawach gospodarczych? Czy może nie ma pieniędzy na 500+? A to, że wystarczy nie kraść, czyż tak nie jest? Przecież pan Balcerowicz mimo, że nie jest profesorem, to jednak potrafi zapewne kontrolować funkcjonowanie budżetu? A stan gospodarki? Czemu nie wspomniał o wystawie w Hanowerze, czy podobnie jak TVN, mniema, że w ogóle nie ma takiego miasta?

A więc, kto się tu powinien wstydzić, panie B? Chyba jednak ktoś, kto bez żenady wygaduje publicznie głupstwa, w dodatku oplecione insynuacjami. Czyż nie tak?

Chodzi zatem o to, by za wszelką cenę, nawet narażając się na śmieszność, dowieść, że PiS niszczy Polskę. Widać gołym okiem jak ją niszczy!

Z innej beczki.

Idąc za wymienionymi wyżej mediami przytaczam wypowiedź konsula honorowego w Meksyku pana Alberto Stebelskiego-Orłowskiego:

„Stebelski-Orlowski napisał, że ze smutkiem śledzi, jak w ciągu ostatnich lat maleje prestiż Polski na arenie międzynarodowej. Jego zdaniem dzieje się to "skutkiem posunięć obecnego rządu polskiego". Dyplomata wymienił "naruszanie niezawisłości sądów", "osłabianie niezależności mediów". Dodał, że "podważanie tymi sposobami nie tylko praworządności w Polsce, ale i budzenie w obywatelach strachu przed »narażaniem się władzy« jak za czasów PRL". Jako ostatni powód konsul honorowy wymienił "osłabianie reputacji Polski jako odpowiedzialnego partnera europejskiego i światowego".

Kim jest pan Stebelski-Orłowski? Oto odpowiedź:

„Alberto Stebelski-Orlowski jest konsulem honorowym RP w stanach Hidalgo, Mexico, Morelos, Puebla i Tlaxcala. Urodził się w Meksyku pod koniec II wojny światowej. Jest przedsiębiorcą i synem polskiego dyplomaty Henryka Stebelskiego, który z ramienia rządu w Londynie opiekował się grupą uchodźców. Za wspieranie "Solidarności" w latach 80. otrzymał w 1998 roku Krzyż Kawalerski Orderu Zasługi RP. Odznaczenie przyznał mu prezydent Aleksander Kwaśniewski, a wręczył premier Jerzy Buzek w czasie wizyty w Meksyku”.

Pan Stebelski-Orłowski może by ć Bogu ducha winny. O Polsce wie on zapewne tyle co z gazet meksykańskich. Spotkałem za granicą

Pan Stebelski-Orłowski może być Bogu ducha winny. O Polsce wie on może z dwóch źródeł: z gazet meksykańskich i ze źródeł propagandowych „opozycji totalnej”. Na to drugie wskazują argumenty, jakie przytacza, uzasadniając odmowę przyjęcia odznaczenia. To, że ma zasługi dla „Solidarności” w latach 80 o niczym nie świadczy. Bo do „Solidarności” należeli wówczas tacy ludzie, jak: Wałęsa, Frasyniuk, Rulewski i cała plejada tych, którzy już w Magdalence i przy Okrągłym Stole „Solidarność” wymienili na dobra, jakie zyskali z transakcji z komunistami i na przyzwolenie, jakiego udzielili dla kolonizacji Polski przez ponad ćwierćwiecze, w czym walny mieli swój własny udział wymienieni. Pan Stebelski-Orłowski dostał odznaczenie od Aleksandra Kwaśniewskiego i chyba obecnie czuł zobowiązanie odmowy przyjęcia orderu z rąk prezydenta Dudy. Wskazuje to być może na jego orientację polityczną, o ile takową w ogóle posiada. Wątpliwość w tej materii budzi cytowane wyżej jego uzasadnienie, które jest niczym innym jak kalką haseł propagandowych „totalnej opozycji”.

Nieważne zresztą, to że odmówił. Pytanie zasadne dotyczy tego, co robią nasze służby dyplomatyczne, że do takiej sytuacji dopuściły? Czyżby ambasadzie polskiej w Meksyku kandydat do odznaczenia nie był znany? Tu trzeba więc zrobić porządek.

Zupełnie inna rzecz, to kolosalne kłamstwo propagandowe osnute na tym wydarzeniu. Otóż słyszałem wypowiedzi w mediach, jak to fiaskiem okazała się wizyta prezydenta Dudy w Meksyku. A potem oglądałem transmisję na żywo. Wprost coś przeciwnego. Chyba nigdzie nie był on tak uroczyście i ciepło przyjmowany, jak w Meksyku. I po cóż takie głupie, bo łatwe do zdementowania kłamstwa? Ale, trzeba to jasno powiedzieć, nie mniej podłe. Podłość i głupota, to żaden szczebel do kariery. Nie inaczej ma się rzecz, gdy w grę wchodzi ignorowanie lub wręcz podważanie osiągnięć ekonomicznych rządu, kraju i jego obywateli. Jest to metoda godna przekupek, które starają się umniejszyć każdy sukces konkurencji. Czy to nie jest i głupie i podłe? Na własne uszy słyszałem jak pan Schetyna z lekceważeniem mówił o dronach i autobusach elektrycznych wystawionych w Hanowerze, nazywając to nonsensem. Czy ktoś, kto uważa się za polityka i ma ambicję rządzenia krajem winien zarazem manifestować postawę zacofanego kmiotka. To coś nawet poniżej miary Dyzmy. On był przynajmniej cwaniakiem, a wy nie zasługujecie nawet na takie miano. Polityczna chałtura i tyle.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (29 głosów)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1538192

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1538223

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1538224

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1538197

KOD już się skończył, Nowośmiesznej Petru mówi pa, przyjdzie i czas na Schetynę, którego durne wręcz wypowiedzi już nawet nie są śmieszne a o Tusku już nawet nie warto wspominać. Jeśli ktokolwiek widzi jeszcze w Polsce oPOzycję która mogłaby wnieść cokolwiek do pozytywnych przemian w Naszym Kraju to powinien się leczyć. Choć teraz od roku po raz pierwszy  po okrągłym stole mogę powiedzieć, że lepsze jutro było wczoraj ale dla złodziei.  

Vote up!
18
Vote down!
0

niezależny Poznań

#1538200

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1538217

Charakterystyczne, że w swej wypowiedzi, nasz genialny GENIUSZ ekonomiczny, pan dr hab B, nie ocenia stanu gospodarki, nie ustosunkowuje się do dobrego stanu budżetu, rosnących wpływów podatkowych, wzrostu produkcji i konsumpcji, ale "ujadło" go stwierdznie Pani Premier "wystarczy nie kraść". Dlaczego genialny GENIUSZ nic nie odpowiada na pytanie: skąd skę wzięły te znaczne przyrosty podatkowe z VATu, mimo że "straszna" Szydło nie podniosła podatków?  Panie B. skąd się to wzięło?  Skąd te wzrosty? A może jednak ktoś kradł? Nikt nie mówi że kradł genialny Geniusz, czy Vincent z Londynu, ale ktoś musiał skoro bez podwyżki VATu wpływy za 1 kwartał 2017 są wyższe prawie o 41 % niż w 2016. A skąd się wzięły w ubiegłym roku wzrosty wpływów ze wszystkich podatków o kilkanaście miliardów zł? Jeszcze nic rząd PiSu nie zrobił, a wpływy nagla wzrosły.  Odpowiedź jest prosta. Wystarczyło ze odeszli faworyci polityczni genialnego GENIUSZA i władze przejęła nowa ekopa, to "przekręciarze" podatkowi stwierdzili: no nie, chapnęliśmy trochę forsy pod rządami "liberałów" ale teraz trzeba płacić to co trzeba. I tu jest odpowiedź na dylemat o którym pisze ks Zieliński. Za PO/PSL "dało się żyć".A do dostało się dotacje na teatr, a to władza ogłaszała się w jedynie słusznej gazecie, a to wpadł jakiś "tłusty" grant dla jakiegoś profesorka, a to zawarło się umowę reklamową ze SSP, a to jakaś ekspertyzę  prawną  (zupełnie zbędną). zamówił KGHM za 300 tys. , a teraz wszystko kontrolują i nie szastają forsą publiczną na prawo i lewo dla kumpli. DLatego przedstawiciele "inteligencji" narzekaja. Nie narzekać, tylko do won do realnej roboty, a nie szukać kumpli w strukturach władzy, którzy "dadzą zarobic" bez realnej pracy.

Drugą przyczyną lęków "inteligencji" sa sprawy lustracyjne. W środkowisku skademickim pojawiły się głosy, że beda znów lustrować. Mimo, że w 1989 roku dzisiejści 50-paroletni profesorowie kończyli studia, a więc lustracja by ich nie objęła.\, ale zawsze ponarzekać i postraszyć można. Pisałem już jak jeden profesor tytularny, emeryt skomlał, że mu pewnie emeryturę odbiorą "jak na 500+ zabraknie". I coś takiego ma tytuł prof. belwederskiego? Mój Boże co za upadek. ALe jak się czyta jedną "słuszną" gazetę i ogląda jad z TVNu, to się nawet w belwederskiej głowie kiełbasi. Nie chce mi się nawet pisać o tych "mądralach" wychowankach propagandy GWna.

To jest "elita" intelektualna? To lumpenelita sowieckiego chowu! Podobnie jak inni geniali GENIUSZE.

Vote up!
17
Vote down!
0

Traczew

#1538214

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1538218

jesteś lumpenelita sowieckiego chowu 

Vote up!
8
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1538219

cyt: "Nazywają siebie samych inteligencją i na papierze może nią są. W istocie, to ciemnogród w najgorszym wydaniu."

Za te dwa zdania już dam 5 gwiadek! Bo to jest fakt o którym mało się pisze. To zjawisko nie jest ogólnie sposrzegane, jako, że wielu z reprezentantów tego ciemnogrodu nabyło wykształcenie formalne i ma różne uczyliszcza w papierach. Ale... mentalnie, to ciągle te czworaki wyłażą z nich. Ten lęk przed nowym. I to zakładanie, że skoro ja bym ukradł, to każdy by ukradł. 

Vote up!
14
Vote down!
-1
#1538215

nie moze byc jednoznaczna. Jedni rozumieli i rozumieja, inni rozumieja (moze najlepiej ze wszystkich) ale sa... przeciw, bo ciagneli i dalej chca ciagnac osobiste korzysci z podlosci, glupoty (innych), okradajac zwyklych Kowalskich.

Najliczniejsza chyba grupa - to niezorientowani lub slabo zorientowani: to o nich trwa dzisiejsza walka na noze. Totalna opozycja uznala, ze nie ma szans w walce na argumenty - wiec usiluje zakrzyczec mowiacych prawde, a ma do tego celu podporzadkowane wiekszosc mediow.

Jednym z pomyslow na dotarcie z informacjami do przecietnego Polaka - to takie redagowanie programow informacyjnych, aby docieraly dowiekszosci obywateli - nie tylko do tych z wyzszym wyksztalceniam, moze trzeba stworzyc cykl programow edukacyjnych na poziomie absolwenta gimnazjum? Moze trzeba wprowadzic lekcje... uczciwosci w gimnazjach i liceach?

W kazdym razie istnieje spora liczba przedsiewziec, ktore nalezy uruchomic, aby dotrzec z prawda o dzialalnosci rzadu do wiekszosci obywateli - szkoda, ze w tej kwestii Rzad tak malo robi...

Vote up!
11
Vote down!
0

mikolaj

#1538216

Powyżej prawie same trolle. Z kim tu dyskutować? Czy to początek końca Niepoprawnych?

Vote up!
8
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1538231

Same trolle??? nie sa jeszcze ludzie którzy nie dadzą się ogłupić i oszukać po raz wtóry .
To nie koniec dla tego forum , lecz chwilowe załamanie , wiec należny wszystko zrobić aby żyło swym dobrym życiem i mówiło o zgniliźnie moralnej opozycji , aferach oszustwach i złych zamiarów opozycyjnych kacyków którzy się stali sabotażystami dobrej zmiany , tegoż rządu oraz pracy premier Szydło .

Vote up!
8
Vote down!
0
#1538242

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1538244

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Końcem tego portalu będzie moment , kiedy wszyscy "niepoprawni" podzielać będą wyłącznie Twoje poglądy...
Mam nadzieję, że to rozumiesz...

Vote up!
0
Vote down!
-4
#1538316

To tylko złudzenie.

Trolle są zawsze pierwsze i na początku, bo mają służbowy obowiązek natychmiast czytać wybranych autorów i torpedować ewentualną dyskusję.

A my sobie poczekamy, aż oni znikną i zaczynamy normalnie rozmawiać. Jak widać, później juz trolle nie przychodzą, bo już im za to nie płacą.

Vote up!
6
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1538430

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dobrze Pan wie o czym piszę. Wzajemnego poklepywania się po plecach kilku kumpli z portalu nie można nazwać dyskusją, a jak Pan zapewne zdaje sobie z tego sprawę, bez dyskusji portal zginie...
Pozostanie tylko towarzystwo wzajemnej adoracjii...
Inne zdanie na temat spraw Polski nazywać trollowaniem, i to do tego płatnym, to jest dopiero trollowanie...
To nie ja i kilku innych internautów mających inne spojrzenie na sprawy polskie jesteśmy wulgarni i aresywni, a właśnie Pańscy koledzy z portalu. Ci właśnie, którzy "namiętnie" poklepują się po plecach...

Vote up!
0
Vote down!
-3
#1538439

Miałby pan trochę kultury, żeby nie wcinać się ze swoimi płaczliwymi zaczepkami.

Vote up!
4
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1538456

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pan mi mówi o kulturze?
Swoimi "płaczliwymi zaczepkami", chcę tylko zwrócić uwagę, na wręcz infantylną ocenę dzisiejszej, światowej geopolityki, jak i sytuacji wewnetrznej Polski, przez Pana i Pańskich kolegów trzymających władzę) na portalu "Niepoprawni"...
Przeciętny polityk, zarówno z USA, jak i z Rosji, ma niezły ubaw czytając teksty portalowych "chłopców z ferajny", w czym znakomity udział ma również Pan.
To tyle, co do moich (jak to niezwykle kulturalnie Pan ujął) "płaczliwych zaczepek"...

Vote up!
0
Vote down!
-4
#1538466

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1538468

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Niech Pan zerknie powyżej , bo wydaje mi się, że to Pan kolejny raz zaczepił mnie "płaczliwie".
Tak niestety wygląda prawda...

Vote up!
0
Vote down!
-4
#1538471

Podstawą działania polskojęzycznych i antypolskich me(n)diów jest kłamstwo i pogarda dla faktów...tylko pic i wodorosty

Vote up!
7
Vote down!
0

Yagon 12

#1538236

proszę nie mieć żadnych nadziei ze polacy zrozumieją obecny rząd i zmiany jakie zachodzą na ich korzysc , rządy aferzystów , złodziei , oszustów zrobiły dobra robotę i w poiły polakom ze ciepła woda w kranie to dla nich i tak dobrobyt.
Poza tym polacy lubią być ogłupiani i oszukiwani , a ze byli okradani i wywalani z mieszkań na bróg to także dla nich normalka .
Wiec nie robić sobie nadziei ze zrozumieją ze to ostatnia szansa dla nich i życia w dobrobycie i z godnością .
Jestem pewien ze pójdą za oszustami i opozycja totalna wspierana przez unijnych kacyków i wywala ten rząd .
Dziwi mnie nie zadowolenie z rządzących , ale nie dziwi mnie ze pozwalają sobą manipulować gdyż sa to tego przywykli .

Vote up!
4
Vote down!
0
#1538241

pisać Polacy z dużej litery.

Vote up!
5
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1538275

Zawsze pisze Polak z dużej liter lecz nie wszyscy zasługują na miano Polaka z dużej litery, zwłaszcza zdrajcy donosiciele , sabotażyści i inni niszczący Polskę, szukający awantury oraz rozlewu krwi Polskiej na ulicach Polski .

Vote up!
3
Vote down!
0
#1538282

piszesz glupstwa,a do tego nie logiczne glupstwa ! pierwszy wpis, ktory popelniles brzmial niemalze retorycznie, tak wiec wszedzie Polacy nalezalo pisac z duzej litery. Twoja riposta ponizej brzmi niewiarygodnie tj. klamliwie ! jest ona bowiem nielogiczna. Dales ciala wiec nalezalo przeprosic, a nie brnac w zaparte... Jezeli masz inny poglad niz wiekszosc Niepoprawnych, to powinienes byc nieco ostrozniejszym i pisac prawde,a nie jakies retoryczne dyrdymaly , ktore obrazaja polski Narod ! Odnosnie Twojego ostatniego wpisu, to krew musi sie w koncu polac, gdyz wolnosc musi kosztowac !

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#1538609

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1538283

Szczęść Boże!

 

Ciekawa, lecz i symptomatyczna zbieżność - Ksiądz profesor o porządku i uczciwości, a ja o lojalności.

Widocznie widzimy silną potrzebę przywracania najbardziej fundamentalnych wartości, zniszczonych przez lata komuny, relatywizmu moralnego i hołdowaniu sprytowi przede wszystkim.

 

Serdecznosci

Vote up!
6
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1538429

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1538435

" I kiedy w końcu otrzymam rangę BLOGERA?"

Odp: nigdy.

WyPERSwadowane?

Vote up!
6
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1538453

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1538458

Muszę tu wystąpić w obronie naszego Niepoprawnego od 5 lat i 9 miesięcy Użytkownika o nicku "Ość", który tak napisał w swoim dossier, cytuję w całości: 
"Jestem wnukiem oficera zabitego w Ostaszkowie. Cenię sobie prawdę. Kocham Polskę. Wierzę w zamach i nie mogę doczekać się sprawiedliwości".

A ty miałeś czelność napisać, iż "Sikanie na nogawki to specjalność Ości, nic więcej nie potrafi"???

Po pierwsze:
- twoje nogawki są zbyt krótkie, by były obsikane. Chwała tobie, że dbasz o tężyznę fizyczną, grając w piłkę z kumplami Tuskoliniego. Ale jak można obsikać kogoś (coś), kto (co) ma krótkie majtki? Przecież majtki nie mają nogawek!

Po drugie:
- skoro tak się domagasz rangi blegera, a Admin nie chce ci jej dać, to może... skorzystasz z mojego konta blogerskiego? Z chęcią ci je udostępnię. Co ty na to???

Vote up!
3
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1538557

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

5 lt 9 msęcy trllwn t nzły wynk, grtlję. Kżdy sb mż npsć t c m sę pdb, dpók występj pd psdnmm cn sę g z jg słw, bz pdprn sę dzdkm czy wjkm. " Chwł tb, ż dbsz tężyznę fzyczną, grjąc w płkę z kmplm Tsklng." Strsz sę być złślwy brzć mn l z krótk jstś. Jdnczśn nlży zwżyć, ż stsjsz klsyczn mtdy trll. P PS t dl mn t sm bnd kłmców szstów. " t mż... skrzystsz z mjg knt blgrskg? Z chęcą c j dstępnę. C ty n t???" bjdz sę. tk z ckwśc - msz n myśl knt "Styr" czy knt "vStyr"? Zrsztą zczynm mć wątplwśc, prtl gdz wnglę wż sę z "zbór pwdznk" jst dzwnym mjscm. Pchwl sę jszcz jką ttj fnkcję płnsz skr pzwlsz sb n strfwn nnych kmnttrów? Czyżbyś był tzw. szrą mnncją (cś jk Wchwsk Kczry Blk)?
Vote up!
0
Vote down!
-3

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1538579