Każdy sposób dobry? Bezsilność zawsze wpycha do rynsztoku

Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Kraj

Niezależna 20 V 2018.

„Dziś na naszym portalu prezentowaliśmy nagranie ze skandalicznej "zabawy", którą urządzono podczas tzw. protestu wspomagającego protest niepełnosprawnych. Przy okrzykach i gromkich śmiechach obrzucano jajami podobizny najważniejszych osób w państwie. - Mam nadzieję, że zareaguje prokuratura - mówił w programie Katarzyny Gójskiej 7x24 poseł Tomasz Rzymkowski. - To jest absolutne moralne dno, to jest coś obrzydliwego - dodał Dominik Tarczyński.

Skandaliczną "zabawę" zorganizowaną na manifestacji pod budynkiem Sejmu przedstawił na Twitterze vloger Dariusz Matecki. Umieszczone na taczkach portrety przedstawicieli władz państwowych - prezydenta Andrzeja Dudy, marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego oraz marszałka Senatu, Stanisława Karczewskiego, stały się w tej "zabawie" tarczami, w które uczestnicy protestu celowali jajami. Inicjatorzy namawiali osoby niepełnosprawne do udziału w tej "zabawie".

- Rzucaj, dobrze robisz, jak pięknie w Kuchcińskiego rzuciłeś, jeszcze ci Duda został (...) Jeszcze w Dudę, rzuciłeś w Kuchcińskiego, rzuciłeś w Karczewskiego, jeszcze w Dudę

- mówiła do niepełnosprawnego mężczyzny rozdająca jaja kobieta”.

Każdy w mniejszym lub większym stopniu używający rozumu musi zadać sobie pytanie co chcą osiągnąć manifestujący w sejmie „niepełnosprawni”, względnie osoby – i tu chyba jest pies pogrzebany – wykorzystujące trudną ich sytuację, żeby wypróbować skuteczność tego typu manifestacji, skoro inne totalnie zawiodły. Bo zobaczmy, jak obecnie funkcjonują zadymy uliczne. Jak by się one nie nazywały! Ostatnio „marsz wolności” dostrzegalny był chyba tylko przez szkło powiększające. Paskudne w tym obecnym „proteście” jest to, że nadużywa się ludzi, którzy zasługują na współczucie, pomoc i wsparcie. Tylko człowiek całkowicie wyzbyty z uczuć ludzkich może w ten sposób wykorzystywać jakże trudną sytuację tych tak ciężko doświadczonych ludzi i osób troszczących się o nich na co dzień. Przecież nawet człowiek o takim intelekcie jak Lech Wałęsa jest w stanie to zrozumieć, byle tylko zechciał. Ale on tam poszedł nie w interesie niepełnosprawnych, lecz po to, by gdzieś zaistnieć, bo jego czas dawno się skończył i pozostał tylko kac. Zresztą tego kaca powinni mieć wszyscy, którzy z niego zrobili męża stanu, czy raczej jego atrapę.

Ta cala sytuacja w sejmie i przed sejmem, gdzie marnowano jaja i dano pokaz niebotycznego chamstwa, które wbrew temu, co niektórzy postulowali nie jest w gestii prokuratury, ale raczej psychiatryka, budzi smutną refleksję, kiedy się zważy, że nieszczęśliwi ludzie, używani przez zadymiarzy jako narzędzia ich rozróby rzeczywiście potrzebują pomocy i że poprzednie rządy nie dały im w przybliżeniu tyle, co rząd obecny, nawet jeśli nie chce czy nie może on natychmiast spełnić ich wszystkich postulatów. To nadużywanie sytuacji tych ludzi dla swoich celów politycznych, czy powiedzmy to jasno, w nadziei, że ich kosztem dopchną się niektórzy do koryta jest po prostu obrzydliwe. Osoby bliskie niepełnosprawnym, które w tym uczestniczą winny zreflektować się. Nie dziwi nikogo obecność tam ludzi zawsze i wszędzie gotowych szkodzić Polsce w imię własnych korzyści. Zdumiewa wszakże uczestniczenie w tej brudnej grze osób, którym na sercu leży dobro ich bliskich. A jeśli nawet nie, to jednak tak być powinno.

Bezsilność niektórych „totalnych” pcha ich do rynsztoka, ale czy mają oni prawo pociągać za sobą innych, zwłaszcza tych, którzy sami się obronić nie potrafią?

Zygmunt Zieliński.

P.S. Tak do końca nie było dla mnie jasne, dlaczego właściwie Wałęsa pofatygował się do protestujących niepełnosprawnych, aż tu dziś (22 V) w Panoramie pokazano go wygłaszającego kolejne exposé polityczne. I wszystko się wyjaśniło. Opozycja totalna dowiedziała się, że po prostu „chodźcie do Wałęsy”, który wszystko załatwi. A obecni i wszyscy oglądający ten występ w mediach mieli przerywnik w postaci wprawdzie niewybrednej, ale zawsze jakiejś tam zabawy. Tylko niepełnosprawni, którym bodajże nie jest do śmiechu nic z tego występu nie mieli. Tym bardziej dziwić muszą usilne prośby pewnej pani, by Wałęsa z nimi pozostał. Czy spodziewała się humoru w lepszym gatunku?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (25 głosów)

Komentarze

Zabaw, nawet najgłupszych nie można represjonować. Durnota świadczy o zabawowiczach. Instytucje państwa nie powinny się ośmieszać wtrącając się do głupot.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1564673

głupota, głupota - a to ci zabawa !

głupotę robimy se z jaj.

i jedno - trafione !

i drugie - trafione !

I głupki mają swój raj.

 

Mądrego wszak głupek nic nie wymyśli.

Więc jaje - to właśnie jest TO !!!

I orze jak może głupek z opozycji,

i jaje ich kręcą, że HO !

ho, ho ho.........

 

 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1564675

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Rzeczpospolita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

DK

#1564688

Pan/Pani ma prawo do swoich poglądów, ale tu jest forum publiczne a nie prywatne, dlatego proszę o merytoryczne uwagi. Posługiwanie się w analizach społecznych, szczególnie dotyczących Polski, terminem "żydostwo", który ma charakter wszystko załatwiającego wytrychu jest niemerytoryczne. Proszę prowadzić analizy merytoryczne, a słowo "żydostwo" stosować do okazji właściwych. Socjologia i politologia , które tu powinny być używane, takimi pojęciemi się nie posługują,  jest ono co najwyżej przydatne w dyskusji z zakresu kulturoznawstwa.. Przy okazji cierpi na tym reputacja całego portalu.

Vote up!
11
Vote down!
-1
#1564692

Opozycja płacze? No cóż, uwierzono że dokona się cud wykonany przez PO + UE. Czy ktoś z tych zakutych pał wiedział chociażby, co znaczy słowo - opozycja? Matoły, wiecie co znaczy słowo "Qrwa", w to już blisko, więc zajrzyjcie w necie do: https://synonim.net/synonim/opozycja - dwa słowa i uciekacie: votum separatum i przegrani, światobórczo.

Kim jest szef PO? Zairzyjcie więc też na: https://synonim.net/synonim/zakuta+pała. Tam znajdziecie swego szefa z PO (w j. niemieckim znaczy- pupa, rzyć itp.) Siadajcie hultaje szybko już na WC - świątyniach dumania. Może zabraknąć miejsc na stadium, ojo-joj, ale wam pójdzie po kopytach. Zarobiliście...

Ahoj!

Vote up!
2
Vote down!
0

Nasza Szkapa

#1564718

Zenujace i niekulturalne  to zachowanie przed sejmem. Zenujace i niekulturalne  to " tutejsze" ujadanie niektorych niepoprawnych. Mysle, ze autor nie zasluzyl na takie bezczeszczenie jego tekstu

Vote up!
9
Vote down!
-2

Gosia

#1564741

 "Słowianie jesteśmy zawiedzeni, że taka kreatura jak ty nie trafiła do pieca."

faktycznie co za troska o wulgaryzmy ale ten komentarz mieści się w normalnej ostrej dyskusji

moralność kalego !!!

Vote up!
6
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1564763

o ile emocje zazwyczaj nie są niczym złym, to z wulgaryzmami przesadziliście Drodzy Koledzy, Koleżanki.

Gorąco wierzę, że każdą sprawę da się omówić nawet bardzo emocjonalnie, twardymi słowami, ale nie wulgarnie!

Rozumiem, że są sytuacje, kiedy mocne wyrazy są najlepszym środkiem na rozładowanie emocji, ale tu zamiast dyskusji rozpętaliście "chamską jatkę" i nie ma na to zgody pozostałych użytkowników, cóż przynajmniej mojej :(.

Trzeba pamiętać, że agresja i wulgaryzmy tylko eskalują sytuację i nigdy nie powadzą do pozytywnego zakończenia. Tym razem także nikt nikomu niczego nie udowodnił, ale obrzuciliście się Drodzy Dyskutanci błotem, szkoda.

Lubiłam ten portal, bo pomimo trudnych dyskusji różnił się od innych merytoryczną dyskusją i akceptowalnym językiem wypowiedzi, ale to już przeszłość!!!

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1564748

"Każdy sposób dobry? Bezsilność zawsze wpycha do rynsztoku"

 

Przepraszam księdza za moje komentarze na tym blogu.

ten tytuł notki jest właśnie adekwatny do komentarza Kosiura skierowany do mnie.

Dokładnie tak się zachował, i to nie pierwszy raz.

Zaledwie kilka tygodni temu na jednym z portali nazwał społeczność Niepoprawnych żydo-katolikami i katodebilami.

Stąd i ta moja reakcja.

Przyznam że też chamska i liczę się z konsekwencjami ,pomimo że mogłem sam usunąć komentarz to jednak nie zrobię tego bo wart jest tych słów.

Raz jeszcze gorąco przepraszam i prosze o wybaczenie.

Vote up!
4
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1564768

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Czy ty nie wiesz ,że przebaczenia się nie otrzyma tak długo - jak długo się nie żałuje za swoje czyny?

Tak myślą właśnie  żydo-katolicy,  których w Polsce jest niestety, nie mało..

A ty dalej tkwisz  twardo na swojej pozycji.

Błądzić - to rzecz ludzka ale... tkwić uparcie w błędzie - to rzecz diabelska.

Vote up!
4
Vote down!
-5

Verita

#1564772

"Czy ty nie wiesz ,że przebaczenia się nie otrzyma tak długo - jak długo się nie żałuje za swoje czyny"

masz w tym doswiadczenie żydo-katoliczko

Vote up!
5
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1564777

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tk czy kścół ktlck. &qt;Pójdź dzcę, j cę czyć kżę&qt; (...)

 

Drbny, wychdły, z czym jsnm,

W których łzy wlk srbrn wzbrły

gsły w rzęsch spszcznych k zm,

Bldy jk nędz, tk jszcz mły,

Ż mógł rzpłkć sę włć: Mtk!

Gdyby mł mtkę... mógł strć psty,

pcłnków żądć, pszczty,

spć n prsch jc... tk drżący,

Jk ptk wyjęty z gnzd jż mrący,

Wjsk srt stł w sądz przd krtką.(...)

Mr Knpnck

Vote up!
3
Vote down!
-6

Verita

#1564780

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Maria I. Onuckina został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wdzę, z n m pn ttj zbyt dbrj pn zbyt wl fnów. Mż dltg, ż psplt chmstw wyszł jż z mdy słm zwsz wyjdz z gmflców?
Vote up!
2
Vote down!
-9

M.I.Onuckina

#1564782

spadaj

Vote up!
4
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1564785

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Maria I. Onuckina został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Widzę, że brakuje panu argumentów albo dotarło w końcu do pana jakim jest pan podłym i ordynarnym osobnikiem.

Vote up!
3
Vote down!
-8

M.I.Onuckina

#1564787

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Rzeczpospolita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

DK

#1564807

...jest nieumiejetność rozmawiania, jest brak umiejętności posługiwania się rozumem. Mam taką hipotezę - światowa lewica zwana niekiedy bolszewią, choć mieńszewikom też niewiele brakuje, zrobiła to specjalnie i z wyrachowaniem podłego zamiaru. Chrześcijańska cywilizacja Zachodu wywodzi swoje intelektualne korzenie z kultury starozytnej Grecji, Rzymu i Chrześcijaństwa, które poza spójnym kodem aksjologicznym pozostawiły nam zespół umiejetności posługiwania się rozumem w celu porozumiewania się oraz wspólnego rozwiązywania problemów. 

Ten zespół umiejetności nazywany od setek lat siedmioma sztukami wyzwolonymi (trivium i quadrivium) ustanawiał minimum umiejętności, które były wymagane od każdego cywilizowanego człowieka. Trivum czyli gramatyka, logika i retoryka były wykładane we wszystkich najbardziej podstawowych szkołach prowadzonych przez pijarów. Od pierwszego kroku, od gramatyki poczynając, w której każdy człowiek nauczy się definiować przedmioty i informacje postrzegane przez pięć zmysłów. Stąd Prawo Tożsamości albo umiejetność nie mieszania porządków: drzewo to drzewo, a nie kot. 

Bolszewia zabrała siedem sztuk wyzwolonych ze wszystkich europejskich programów kształcenia cywilizowanych obywateli świata, proponujac równość zamiast wszelkich umiejętności rozróżniania czegokolwiek od jakiegokolwiek innego, nawet gdy chodzi o umiejętność rozróżniania dobrego od złego.

Widzę w zamieszczonej tutaj dyskusji szatańskie ziarno tej najbardziej podstawowej nieumiejętności, polegajacej na ignorowaniu Prawa Tożsamości, czyli mieszanie porządków, co oczywiście znakomicie służy pradawnej bolszewii. 

Zabierzmy się za rzeczownik "żydostwo", pisane z małej litery. Cóż znaczy to słowo?
Kiedyś w Polsce, od kilkuset lat mieszkali bardzo różni Żydzi. Byli to chasydzi, przytłaczająca większość, byli też Żydzi askenazyjscy i Żydzi ortodoksyjni. Były to co najmniej trzy zupełnie inne społeczności, różniące się właściwie wszystkim, kulturą, tradycją, a nawet językiem. Stare żydowskie powiedzenie - biedny Żyd i bogaty Żyd to zupełnie inny Żyd. Jak powiadają rzetelni historycy ofiarami Holocaustu byli przedewszystkim chasydzi. 

A więc pytanie - którzy z tych Żydów, którzy rządzą Polską to owo "żydostwo"? Podejrzewam, że żaden z nich. 

Identyczny zabieg, polegajacy na fałszywej identyfikacji wszelkich partii politycznych III RP, wrzucenie PiS razem z Platformą Obywatelską do jednego kotła jest logicznie identyczne, a nawet zupełnie homeomorficzne z zabiegiem zrównania wszystkich Żydów. 

Na tym polega pomieszanie porządków, na którym tak bardzo zależy wszelkiej bolszewii. Zupełnie tak samo Adolf Hitler pisał w Mein Kampf o tym, że wszystkiemu winne jest to Żydostwo. I na tym polegała zbrodnia niemieckiego nazizmu. Sławomir Sierakowski pisze w "Project Syndicate", że wszystkiemu winny jest PiS. I szczerze wątpię, że nie wie co robi.  

WNIOSEK

Najpierw zrozum rzeczywistość, głupcze!  

Vote up!
8
Vote down!
0

michael

#1564779

...potrzebny jest rozum oświecony wiarą.

Vote up!
3
Vote down!
-3

Verita

#1564781

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Rzeczpospolita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

DK

#1564795

złożoną z róznych rodzajów sił zbrojnych reprezentowanych przez Wehrmacht, Luftwaffe, Kriegsmarine, Gestapo, SS, Grenschutz, a także inne instytucje takie jak Inspektion der Konzentrationslager albo Einsatzkommando. Spodziewam się, że próba identycznegop traktowania albo co gorsza takiego samego zwalczania takich formacji jak Luftwaffe i Kriegsmarine zakrawałoby na idiotyzm. Mnie tam nigdy nie byłoby wszystko jedno, czy strzelam do czołgu czy do samolotu.

Szanowny panie DK, pana propozycja równego traktowania wszystkich Niemców rzeczywiscie przyspiesza  działanie dzięki eliminacji koniecznosci myślenia, ale nadal nie przekona mnie pan do bezmyślności.

Pana opinie o komunizmie świadczą jednak o trwałym zaniechaniu wszelkich umiejętności posługiwania się rozumem. Konkretnie, pana stwierdzenie jakoby ani w Polsce ani w Rosji nigdy nie było komunizmu jest chwytem erystycznym polegajacym na oderwaniu definicji pojęcia komunizmu od desygnatu tego pojęcia, by zakończyć najczęściej używanym przez nieuczciwych dyskutantów chwytem nr 31 czyli ad personam. Najprawdopodobniej wynika to z bardzo prostego faktu, mianowicie pan najzwyczajniej w świecie nie zna żadnej porządnej definicji pojęcia znanego pod nazwą "komunizm".

A więc pozostaje do wyjaśnienia jeszcze takie zagadnienie: Jesli ani w Polsce ani w Rosji nigdy nie było komunizmu, to czym było to co było w III Rzeszy, w PRL oraz w Zwiazku Sowieckim?  

 

Vote up!
7
Vote down!
0

michael

#1564814

Sejm najwyższym organem władzy ustawodawczej w Polsce i powinien być miejscem dialogu, tworzenia sprawiedliwego prawa.

Nie można dłużej tolerować obecnej sytuacji. Konieczne są pilne zmiany w prawie, które przywrócą dobry wizerunek Polsce i podstawową ochronę  naszego Sejmu

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1564794

"Maszynka" już wypluwa banknoty - zaszły zmiany w ustawodawstwie (niektóre ze skutkiem prawie natychmiastowym):

https://wpolityce.pl/polityka/395745-tylko-u-nas-rzadzacym-brakuje-empatii-wobec-niepelnosprawnych-bzdura-wystarczy-zerknac-na-fakty-12-przykladow-wsparcia

Iwona Hartwich tego nie chce. Ona ma propozycję "kompromisu" dla rządu: 

"Uważamy, że rząd powinien zrezygnować z niektórych inwestycji"

http://wgospodarce.pl/opinie/49921-zachlannosc-hartwich-coraz-wieksza

Gdzie była Hartwich gdy premierem był D.Tusk, a po nim E.Kopacz? Ach, ona "miała" fundację...  

...Po Harwich widać od samego początku tzw."protestu" (18.04.2018), że interesuje ją jedynie "kariera polityczna" - dobre miejsce na liście wyborczej (PO? .N?) jak nie w wyborach samorządowych to parlamentarnych. Czując nad sobą "parasol" toruńskiej kliki (.N+PO) w Sejmie RP być może nie spodziewała się jednego - że szybko zostanie rozpracowana jako "prezes" fundacji, którą doprowadziła do plajty i zwiała pod "parasol". I teraz już gra vabank, a że naturę ma matki sadystki i mentalność  troglodyty szaleńca więc oczekujmy od niej wszystkiego. A przede wszystkim tego, że będzie spiritus movens "protestu", który ma ciągnąć się jak najdłużej czyli do wyborów samorządowych bo jest świetnym elementem kampanii wyborczej "lewicowo-chujowo-nie-wiadomo-jakiej" Nowoczesnej (za panią rzecznik SLD) czyli poniekąd i koalicjanta Nowoczesnej na te wybory - Platformy O....

...Na zakończenie mam pytanie - to, co serwuje Hartwich czy to jest "żydowska społeczna inżynieria" czy "niepełnosprawna społeczna inżynieria"? 

Inżynieria społeczna to dyscyplina, która - poza tym, że jest rynsztokiem rynsztoka - nie ma narodowości, nie ma flagi ani godła, nie ma żadnych  "znaków rozpoznawczych" bo jest po prostu techniką, a raczej sztuką manipulacji opinią publiczną z wyższej półki i wymaga od  swych "inżynierów"  m.in. inteligencji o wiele wyższej niż wyższa i błyskawicznej reakcji na nowe "warunki" by natychmiast uczynić z nich nie tylko skuteczny, ale i wielo&długoplanowy instrument do prania i lasowania mózgów.  Mile widziana jest m.in. finezja i znajomość "terenu" cokolwiek to znaczy... Dlatego np.czersko-wiertnicze cyngle nie dość, że nie są dziennikarzami ani nawet specjalistami od nawijania  makaronu na uszy, to tym bardziej nie są "inżynierami socjotechniki" choć dostawali wciąż instrukcje, a niektórzy przeszli nawet specjalne szkolenia (w kraju i zagranicą) i wydaje im się, że są w socjotechnice ekspertami i mistrzami. No ale... trawersując klasyka z Budy Ruskiej - jaki mecenas, taki miszcz!...

Z tego powodu - Panie "inż." "Rzeczpospolita"! Niech Pan idzie ćwiczyć swój warsztat socjotechniczny w innym miejscu. Swoje Pan osiągnął po "10 miesiącach i 2 tygodniach" "stażu" na NP.PL  choć zebrałoby się ze 4 latka licząc stare nickname. Znów Pan zrobił kupę na środku salonu, znów nasikał do fikusa, znów wytarł koliberka w firanę i... znów bekną za to słusznie wqrw.... Niepoprawni! 

 

 

Vote up!
9
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1564818

"Swoje Pan osiągnął po "10 miesiącach i 2 tygodniach" "stażu" na NP.PL  choć zebrałoby się ze 4 latka licząc stare nickname. Znów Pan zrobił kupę na środku salonu, znów nasikał do fikusa, znów wytarł koliberka w firanę i... znów bekną za to słusznie wqrw.... Niepoprawni! "

Bez komentarza

Pozdrowienia od Niepoprawnego
 

Vote up!
5
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1564843

Cóż można dodać... Obrzydliwa cenzura kolesi...
Chciałbym wiedzieć, dlaczego moje wszystkie teksty zostały usunięte, a teksty tego chama "zaczadzonego", który popisał się tu wulgarnym, prostackim językiem , pozostały ?. Usunięto tylko te jego teksty, które totalnie go kompromitowały i były powodem mojej reakcji na niebywałe chamstwo tego osobnika ?.
Może mi to ktoś wytłumaczyć ?.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1564819

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Maria I. Onuckina nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To zjawisko najlepiej zdefiniował klasyk - "Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych."
I jeszcze to - "Osły mają długie życie. Żadne z was nigdy nie widziało martwego osła".

Vote up!
1
Vote down!
-4

M.I.Onuckina

#1564822

"Chłopcy z ferajny" zapewne nie maja pojęcia, że takimi nikczemnymi działaniami , na równi z tym chamem "zaczadzonym" obrażają autora bloga.
...ale do tego by to zrozumieć, trzeba mieć odrobinę kultury i wyczucia ...

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1564829

"na równi z tym chamem "zaczadzonym" 

masz w rodzinie matke ?

ojca?

braci ?

siostry ?

 

to tam masz tych  chamów bez liku

EOT

Vote up!
4
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1564842

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1564838

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ten portal rzeczywiście upada, tego nie da się już pudrować.
Zadziwiającym dla mnie zawsze było to, z jaką determinacją właściciele portalu wspierali "miejscowych", zidiociałych oszołomów,zwykłych, portalowych głupków i pospolitych chamów.
Dziś wiem na pewno... portal spod znaku "zaczadzonego" chama i "równej babki" nigdy nie był i nie będzie portalem patriotycznym !.
Dziś przekroczono tu następną granicę, dyskredytującą ten portal. Manipulacja tekstami i chamska cenzura, oto nowy program "Niepoprawnych".
Gratuluję panie "gawrion", gratuluję...

Vote up!
1
Vote down!
-6
#1564844

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Rzeczpospolita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/03/kk.jpg

Na zdjęciu od lewej: J.Kaczyński (PiS), A.Smolar – główny mag żydowskiego sanhedrynu i B.Komorowski (PO) – żydowska komitywa przeciwnych obozów politycznych przeciw Polsce i Polakom.
Tylko nieświadomi politycznie Polacy ufają tym syjonistycznym kreaturom.

„Niepełnosprawni w sejmie IIIŻydo-RP/Polin” – tytuł mimo, iż dwuznaczny, to w każdym znaczeniu jego treść jest prawdziwa. Bo przecież, żeby rozwiązać problemy ludzi niepełnosprawnych, od wielu dni protestujących w sejmie, to ów sejm musiałby wpierw rozwiązać wiele problemów natury gospodarczej i politycznej w zgodzie z interesem narodu i państwa polskiego. Jednak uczynić tego nie jest przecież w stanie, ponieważ w kwestii interesu narodowego polskiego jest całkowicie niepełnosprawny – ubezwłasnowolniony żydo-reżimowym prawem – konstytucją IIIRP oraz narzuconym przez światowych żydowskich okupantów prawem UE, o etnicznym składzie sejmu nie wspominając.

– Należy zawsze pamiętać, że ten stan rzeczy zawdzięczamy żydowskiej V kolumnie w Polsce i żydo-katolickiemu Kościołowi, zarówno temu w Watykanie jak i jego polskiej filii.

Pierwszy protest niepełnosprawnych w sejmie zorganizował PiS w 2014r. – wtedy niepełnosprawnych do sejmu wprowadził poseł A.Mularczyk (przynależność partyjna: zmienna – PiS/SP i znów PiS).
Obecny protest niepełnosprawnych jest wspólną inicjatywą PO i Nowoczesnej.pl, której posłanka, J. Scheuring-Wielgus, wprowadziła protestujących do sejmu.
Jak widać żydowska, syjonistyczna perfidia nie wykazuje najmniejszych skrupułów z wykorzystywaniem ludzi kalekich dla prowadzenia walki z polskim narodem.

Poniżej mój komentarz z 22.05.2018 do tekstu „Niepełnosprawni punktują rząd … i słusznie”
Treść jednego z komentarzy na Interii.pl pod tekstem o Wałęso-Bolku wśród protestujących:

„Arystoteles powiedział, że demokracja to rządy osłów prowadzonych przez hieny. Cała III RP jak i również cała UE jest tego doskonałym przykładem.”

I także doskonałym przykładem tej „demokracji” są protestujący w sejmie rodzice osób niepełnosprawnych. Niezależnie od ludzkiego dla nich współczucia i mam nadzieję, że także świadomości, iż pomoc państwa, czyli nasza, podatników, winna być im udzielona, uważam jednak ten protest za politycznie bezsensowny. Wyjaśnię dlaczego -?

Niepełnosprawni zostali beznamiętnie wykorzystani przez rządzące żydostwo, wcześniej przez PiS (w 2014r.), a teraz przez PO, do tzw. walki politycznej. Perfidia tego pomysłu polega na tym, iż w rzeczywistości wykorzystuje się ogłupiony polski elektorat wyborczy, ponieważ jest oczywiste, że w znakomitej większości przypadków sympatia społeczna będzie po stronie protestujących a przeciw władzy. Mamy tu do czynienia z atomizacją społeczeństwa – z równoczesnym mobilizowaniem Polaków po stronie PiS i przeciw PO oraz po stronie PO i przeciw PiS, przy wykorzystaniu tej samej społecznej grupy żądającej poprawy swojej bytowej sytuacji !!!

Rządzące żydostwo doskonale rozgrywa społeczne nastroje organizując protesty przeciw złym rządom z wykorzystaniem różnych grup społecznych i zawodowych. Raz więc protestują stoczniowcy, innym razem lekarze albo nauczyciele, jeszcze innym razem rolnicy lub policja, itd. Jednocześnie żydowska propaganda mobilizuje resztę społeczeństwa przeciw protestującym grupom.

Majstersztyk żydowskiej społecznej inżynierii polega na tym, żeby nie dopuścić do połączenia sił różnych grup społecznych i zawodowych, które dysponując tak zorganizowaną siłą mogłyby zmieść żydowski syjonistyczny reżim IIIŻydo-RP/Polin.
Tylko budując wspólną siłę możemy doprowadzić do zmian. Żądania poszczególnych grup zostaną zignorowane lub jeśli nawet zostaną zrealizowane, to faktycznie nie doprowadzą do stałej poprawy (zeżre ją inflacja i wzrost podatków pośrednich), ponieważ zmienić trzeba wszystko: zlikwidować żydowski reżim i zlikwidować żydowski kapitalizm.

Dariusz Kosiur

PS
Ten sam komentarz zamieściłem na stronie: http://niepoprawni.pl/blog/zygmunt-zielinski/kazdy-sposob-dobry-bezsilnosc-zawsze-wpycha-do-rynsztoku . Zachęcam do sprawdzenia jak został potraktowany zarówno przez żydo-katolicką i jednocześnie syjonistyczną hołotę w osobach administratorów tej żydowskiej strony oraz przez komentujące antypolskie szumowiny – wulgaryzmy to dla żydo-katolików chleb powszedni, pozytywnie notowany przez właścicieli strony, jeśli odnosi się do osoby o polskich narodowych poglądach.

Vote up!
1
Vote down!
-3

DK

#1564878