Świat się boi polskiego patriotyzmu. The Wall Street Journal i Johny Daniels o Polakach

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

The Wall Street Journal i Johny Daniels: polscy patrioci marginesem Europy, który trzeba rozwiązać. Antysemici, faszyści rodem z latach 30-tych, maszerują na polskim Marszu Niepodległości. Tymczasem światowi liderzy spotkali się we Francji, aby przysiądź obronę liberalnego (homoseksualnego) porządku świata.  

Cytowany w artykule Johny Daniels (nieformalny ambasador Izraela w Polsce): – wiem o bardzo wielu ludziach, którzy opuścili Warszawę, aby uciec przed tym marszem. Dostaję wiele pogróżek odkąd nawołuję do rozwiązania Młodzieży Wszechpolskiej i innych grup organizujących Marsz Niepodległości, jak np. Obóz Narodowo-Radykalny. Ludzie się boją, a to nie jest miejsce w którym powinna być Polska w stulecie niepodległości.

Mój komentarz: Johny, nie będziesz mi mówił, jak mają świętować niepodległość moi rodacy. Naucz się najpierw mówić po polsku.

Atak na marsz niepodległości to większy problem. Natalia Ojewska, która razem z Drew’em Hinshaw negatywnie przedstawiła Marsz Niepodległości na łamach The Wall Street Journal w artykule „Far-Right Groups Join Massive March Marking Polish Independence”, pracuje dla All-Dżaziry,. Marsz obserwowała z wysokiego pietra warszawskiego hotelu, gdzie zrobiła promowane w mediach antyniepodległościowego nurtu sławne, i rzekomo wybitne zdjęcie, którym ekscytuje się Wyborcza i niemieckie oraz francuskie portale w Polsce dla Polaków.

W atakującym i zakłamującym rzeczywistość artykule „Skrajnie prawicowe grupy dołączają do masowego marszu nawiązujacego do niepodległości Polski” - „Far-Right Groups Join Massive March Marking Polish Independence” (pewnie nie do końca ściśle przetłumaczyłem tytuł, ale wiadomo o co chodzi – dop. R.K.).

Zło o Polsce wypływa z samej Polski

Mam wrażenie, że większość negatywnych informacji wypływa od samych, pracujących w zagranicznych mediach Polaków. Nie oszukujmy się. Polski jest trudnym językiem, a poligloci z Zachodu go nie znają. Nie byłoby złych opinii za granicą, gdyby nie sami Polacy – ci, którym uwiera nawet nie niepodległość, a sama Polskość, a którzy chyba żałują, że nie urodzili się Francuzami, Niemcami, Anglikami, Szwedami, Żydami czy Amerykanami. Polscy patrioci nazywani ekstremistami? Trudno.

Świat ma się powody obawiać polskiego przebudzenia. Niemcy, Anglia, Rosja, USA, Francja, międzynarodowe instytucje finansowe – to przez nich i ich szkody wywołane na przestrzeni wieków, Polska znalazła się w tarapatach. Jestem dumny z moich Rodaków na Marszu!

Chwała Wielkiej Polsce!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:26)

Komentarze

Prawda nas wyzwoli. Jednak nie obroni się sama. Polecam wspaniałe książki: "Partyzant prawdy" Władimira Bukowskiego

https://wydawnictwofronda.pl/ksiazki/partyzant-prawdy

"Tylko prawda" Anny Politkowskiej

https://www.proszynski.pl/Tylko_prawda__Artykuly_i_reportaze-p-30866-.html

Pozdrawiam serdecznie Uczestników i dzielnych Organizatorów Marszu Niepodległości. Będę opowiadać o tym swoim Wnukom :-)

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1575230

A ja zgadzajac sie z panem Michalkiewiczem polecam wprowadzenie kary smierci za zdrade stanu, ktora obejmowalaby rowniez np anty-narodowa propagande, oszczerstwa itp Ciekawym co mialby wtedy do powiedzenia pan Daniels, Michnik, Lis, Tusk i cala plejada podobnych polskojezycznych czlonkow wspolnoty rozbojniczej z ktora polskim patriotom przyszlo zamieszkiwac Polske.

 

pozdrawiam,

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Vik

#1575336

https://wirtualnapolonia.com/2009/02/04/rozstrzelanie-antidotum-na-gangrene-ustawa-z-dnia-18-marca-1921-roku-o-zwalczaniu-przestepstw-z-checi-zysku-popelnionych-przez-urzednikow-dz-u-nr-30-poz-177/

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1575767

mogliby sobie zorganizować antifokształtny antymarsz antyniepodległości antypolskiej i proponuję na melodię znaną z naszego wschodu, zachodu niegdyś i zdaje się wdzięczni nam dozgonnie Brytyjczycy tez te melodię maja a jeśli nie maja to mieć by mogli. Otóż  antypolscy antypatrioci na tym antymarszu by sobie na rzeczoną melodię asertywnie wyrazili swoje poglądy ubogacając i orientując świat w czym rzecz. moim zdaniem ich okrężnie i licznymi a kłamliwymi zawijasami wyrażane zdanie wyrazić by można tak:

Polsza, polsza, unter alles...

Byłoby to  neomarksitowską antytezą do tezy Marszu a syntezą byłoby ogólnoświatowe katharsis i może metanoia poprzez chichot, nie tyle historii, ile masowego konsumenta mediów. Oczywiście efekt byłby bardziej widoczny i trudniejszy do zakłamania, gdyby oprócz otwartości werbalno-artystycznej zadbano o otwartość wizualną wykonując ów hymn na golasa. Kreatywość i innowacyjność właściwa Polakom w tym antyPolakom mogłaby posród tych śpiewajacych golasów przejść w zestaw przerastających najdziksze genderowe fantazje wygibasów.

Reasumując powyższe można zakrzyknąć do naszych adwersarzy uprzedzając ich najskrytsze życzenia i życzliwie życząc ich spełnienia

 Pierd.lcie się!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Onufry Zagłoba

#1575263

.....The Wall Street Journal i Johny Daniels: polscy patrioci marginesem Europy, który trzeba rozwiązać. Antysemici, faszyści rodem z latach 30-tych, maszerują na polskim Marszu Niepodległości.........

głupa rżnie ten J D, czy jest ???

Raczej to drugie. 

TO ty jesteś czubku marginesem Europy! ty palancie jesteś wstrętnym antypolakiem i to ciebie rozwiązać albo raczej związać należy i pognać precz z Polski! ciebie i wszystkich takich jak ty pajacu myckowaty. TUTAJ jest POLSKA !  i ty i tacy jak ty mają g...no do gadania.

Byłem w Warszawie, dotknąłem pierwszy raz w życiu tej niezwykłej atmosfery i TEGO NASZEGO POLSKIEGO PATRIOTYZMU. TO jest fantastyczne doświadczenie i niezwykłych przeżyć doznałem. Byłem ubrany w wojskowy polowy mundur, w maciejówkę szarą. Miałem w dłoniach Polską flagę a na rękawie opaskę Biało Czerwoną z Godłem Polski Walczącej. Ludzie, Patrioci, Młodzi i Starsi - podchodzili do mnie, starego POLSKIEGO dziada, prosili o możliwość uwiecznienia mnie na fotografii, ściskali mi prawicę, prosili o zdjęcia z małymi dziećmi, widziałem łzy w oczach i wzruszenie niezwykłe. Czułem TĘ Bezmierną Miłość do Ojczyzny, Ogromną Miłość do Naszej Polski.

Himalaje debilizmu u tych wszystkich danielsów i innych przebierańców, kretynów, POPów. Trzeba być skończonym durakiem by głosić takie kretyńskie teorie i debilne farmazony.  Myśli idiota, że Polacy się go przestraszą, i że padną na kolana i czołgać się przed gówniarzem będą jak to czyni POP juda.

WON !!!

Z Naszej Polski jak się POLSKA nie podobie. sp.....aj na Madagaskar głupcze albo do Syjamu.

BÓG HONOR OJCZYZNA !

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1575280

Świat sie boi polskiego ................... FASZYZMU !

"Marking Polish Independence" = ZAZNACZAJĄC (!) polską niepodleglość

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

H44

#1575287

Nie moglam uczestniczyc w Marszu Niepodleglosci, ale bylam i nadal jestem dumna z tego, ze tak wielu Polakow pokazalo w Warszawie swoja milosc do Polski. Za granica nie wiedza co to jest polski patriotyzm - to milosc do ukochanej Polski, bez wywyzszania sie nad innymi krajami czy nacjami. Bez tej milosci Polska   juz dawno by  nie istniala na mapach Europy.Ten patriotyzm pomogl nam przetrwac czas zaborow - i to wlasnie swietujemy.

A ci co Polski nie szanuja i nie kochaja  maja droge otwarta, nikt ich tu nie trzyma.

A pan Daniels powoli odkrywa swoje ukryte  zamiary. Jakas  to dziwna  i osobliwa szara eminencja, ktora niejednokrotnie zapraszana byla do  TV Trwam. Bog wie dlaczego????

Bez tzw. dziennikarzy polskich nie byloby tego hejtu za granica. Wstyd panowie - obrazacie caly stan dziennikarski.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1575307

Niebywałe!!! - nie dość że wsparta plecami o plecy pejsachów żydokamaryla rządzi/prowadzi Polin wprost w syjonazistowskie objęcia to do zwieńczenia tego "tortu" w roli wisienki doprasza się... śmierdzący na milę MoSS'adem archeparch Daniels i... i nie ma na niego kilku mocnych z MW?!

Motto:"Nic nie dzieje się dwa razy,
i dlatego z tej przyczyny..."
ostatni Szoah nie był pierwszy,
kolejny - nie będzie ostatni...
chłopaki i dziewczyny.

Daremne modły, rejwach, trud,
rabbich bezbożne pienia:
"kochany" syjonazi-Bund
jest do wykorzenienia!
(Trafił się ongiś facet z wąsikiem
co zwiódł swój Naród frenet-głosikiem...
"mówicie, żeście Naród Wybrany!?"
na rzeź! - jak owce!...i barany!"
Pochwycił papier, pióro z inkastu
i... szrajbnął rozkaz: do Holokaustu!
Ten ich "wybierał" - jak raki z saka!
Od Abrahama do Izaaka!
A że był kawał szui i chama
brał od Zeviego do Abrahama!!)
Gdy gojów krew nie cieknie wciąż
szczególnie oni wściekli
Kiedy nie mogą więcej z nich
wyciskać swoich "szekli"!!
Banksterski procent gnojem jest,
co karmi Eretz Bandit
to modus jest vivendi ich
i modus operandi!
Kpią sobie z boga, z Sądów,
ból, jaki zadają Światu
sprawi, że syjonazi-Srul
zginie z rąk "Kalifatu"!
Jahwe'go nie lękają się
Ni "Wszechświata Królowej"
więc niech przynajmniej boją się
choć... bomby atomowej!?
Pers jądra zbiera już od lat
aż dnia pewnego wreszcie
Zabłyśnie "słońce" w Tel Awiw
do cna zatęchłym mieście.
Zniknie na zawsze gniazdo os
zginą świata pijawy,
Na Łono Abrahama Pers
pośle ten klan ryszawy...
Kiedy już dupnie Yellowstone,
USrahell runie w gruzy -
Eretz Srulsrahell pójdzie na stronę
zmienić zasrane rajtuzy...
Ile jest wart "bojowy zając"
co niby wszystko potrafi
kiedy Niedźwiedzia-protektora
z dnia na dzień nagły szlag trafi!?
Na nic się zdadzą liczne A-bomby
co je zgromadził i grozi -
- przecież gdy zrzuci je na sąsiadów
siebie też nimi ugodzi...
Tysiące w Eretz sztetli, kibuców
wciąż czeka na diaspornych buców
oni - ambaras to niemały! -
wciąż w Polin rządzie,
w biznes i w sądzie
a reszta...generały!!
ps. chcecie miliardów? -
powiem tak:
weźmiecie... "gorejący krzak..."!!
----------------------------------------
http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Tajne-przemowienie-Jakuba-Bermana-do-zydow-w-Polsce-2207 - i jak cię nasz powszechny, ukochany Srulu coraz mocniej, bezgranicznie nie kochać, do "bulu"?
https://www.youtube.com/watch?v=aJiMWiQ9t6s&feature=share

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ilekroć w życiu słyszałem, że źle myślę, tyle razy myślałem, że źle słyszę. Wydatnie zwiększający "swobodę języka" cios w zęby za każdym razem upewniał mnie, że słuch mam wyśmienity!!

#1575373

i odetchnie Nasza Ziemia jak ten "krzak" już zgorze

:

https://www.youtube.com/watch?v=y7POLK-2hnE

Lucyfera dzieci szczezną - Pokój nastać może.

Dziś żmijowe toto plemię wszędzie wszczyna wojny.

Wszędzie jeno czyni zło!

Życie czyni znojnym.

Coraz bliżej końca jest królestwo Szatana.

Nie Dozwoli Bóg z Się kpić -

MANE TEKEL FARES!

https://www.salon24.pl/u/iktotuzmysla/610089,mane-tekel-fares-proroctwo-z-uczty-baltazara-sprawdzilo-sie

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1575428

POLSKIEGO PATRIOTYZMU.

My bać się nie będziemy!

Nam Święty Papież kochać Matkę każe. 

Matkę POLSKĘ, OJCZYZNĘ

Ojczyzna jest naszą matką ziemską. Polska jest matką szczególną. Niełatwe są jej dzieje, zwłaszcza na przestrzeni ostatnich stuleci. Jest matką, która wiele przecierpiała i wciąż na nowo cierpi. Dlatego też ma prawo do miłości.                                                                                                                                                                    św. Jan Paweł II

                                                                                                                                               https://docplayer.pl/7559665-Krzyze-i-miecze-los-wybrany-i-przewleczone-nasze-lata-i-nasza-krew-i-nasze-rany-polski-cyrograf-zapisany-na-wszystkiej-ziemi-tego-swiata.html

http://www.maturus.pl/index.php/9-materialy/35-muzyka

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1575475